Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

słyszałem , że nie pracuję kierownik sprzedaży w Rzeszowie? chcę aplikować na tą ofertę, czy można się dostać z ulicy czy po układach?

!!!

Witam!! w czwartek bylam na rekrutacji do dawtony, czy mógłby mi ktos napisac jak wyglada praca tej firmie? na jakie stanowisko moge trafic jako poczatkujacy pracownik i jakie sa zarobki. Na sart mam juz 12 zł i ze to moze sie zmienic w zaleznosci od stanowiska na jakim sie pracuje.

czarna666

[usunięte przez moderatora]. Może nie jest kolorowo ale firma przynajmnie zatrudnia ludzi, którzy chcą naprawdę pracować i zależy im na pracy.

bezimienny

pracowałam przez chwilę w Dawtonie w biurze, nie jestem klakierem, a jedno co chciałam powiedzieć to żeby tam pracować trzeba mieć bardzo dużą wiedzę i mocne nerwy, ale jeśli posiadasz takie cechy to masz u szefostwa wszystko. Rzeczywiście potrafią dokuczyć ale tylko wtedy kiedy okaże się, że brak Ci wiedzy. Zwolniłam się sama ale dzisiaj tego żałuję. Zarobki musisz twardo negocjować, jak Ci się uda to potem musisz pokazać, że masz wiedzę i udowodnić swoją przydatność. Wówczas zyskujesz dobrą opinię i szacunek. Nie wiem jak jest na produkcji i w tej kwestii nie chcę zabierać głosu, powiem tylko, że niestety wszędzie trzeba się natyrać żeby zarobić, jeśli komuś się wydaje, że są pracodawcy, którzy tylko głaszczą i chwalą, to niech ich szukają..........

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
azi

A ten bus co jeździ to z wawy?

[usunięte przez moderatora] Kolejny wypadek w Dawtonie tym razem na kwaszarni chłop ubierając silos poślizgnął się foli i wpadł z wysoka w dół .O tyle miał szczęście że kolega jego na dole na tyle był przytomny skumulował upadek skończyło się na prawdopodobnie na połamanej nodze i miednicy.Kto pracował bądz pracuje to widać ta kwaszarnia jeden wielki syf .A najlepsze była wypowiedz brygadzisty "Jego wina bo jest go za pełno"A firma wymaga dyscypliny i duże aktywności czyli [usunięte przez moderatora] do upadłego.Chłop miał naprawde szczęście bo za 6.50 złh mógł postradać się życia .Nie polecam kategorycznie tej że firmy [usunięte przez moderatora]. jedynym tak powiem plusem są wypłaty na czas w granicach 15-20 {a raczej jałmużne }Wszędzie syf[usunięte przez moderatora]

xxx

Witam chciał bym się dowiedzieć ile na starcie dostaje tam operator wózków widłowych w Błoniu lub w Lesznie. Czy jest to stawka godzinowa, czy stała pensja. Jakie obowiązki ma powieżone, czy odprowadzają wszystkie składki, jaka jest atmosfera w tej firmie, czy są możliwości awansu, podwyżki. Jake zmiany

Rudzik

a najgorsze, że to wszystko prawda-najprawdziwsza, ale co zrobić jeśli ktoś MUSI ?!!!

jak ktoś nie ma pracy to można się załapać na sezon ale nie na dłużą prace. Płaca 8zł na godzinę praca bardzo ciężka

Malutka

Nie polecam firmy Dawtona. Jedynym jej plusem jest stabilność zatrudnienia, poza tym same wady, o których każdy nowo przyjęty pracownik się przekona dość szybko.

poszukiwacz

szukają kierownika produkcji do Leszna, czy warto tam składać papiery? Co się stało z poprzednim?

boski

Witam, czy ktoś aplikował na stanowisko RKS na region Pomorze i dostał już zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Bleska

Czy ktoś z Was pracował w Dawtonie na stanowisku Przedstawiciela handlowego.

Witam, firma Dawtona poszukuje kierownika regionalnego na region Dolnego Śląska, czy ktoś może w konstruktywny sposób opisać pracę na stanowisku kierowniczym w tej firmie? Dlaczego szukają nowego kierownika, jak wygląda specyfika pracy i jak się sprzedaje prokukt?

Były Pracownik

to jest najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem tam człowieka mają za nic [usunięte przez moderatora]

Uwaga

wszystkie poniższe posty pisze ta sama osoba,chce ukryć jak nas traktują

antyklakier

Człowieku, jak już nabijasz klakierskie posty, to wysil się bardziej i pisz bardziej wyrafinowane nicki. Nie wiem, jak jest w tej firmie, ale skoro ktoś tak mało rozgarnięty dba o jej wizerunek, to wnioski nie są zbyt optymistyczne. Był już emeryt, świeży absolwent. Napisz może o jakimś Amerykaninie, Angliku, Norwegu itd., którzy wyemigrowali do Polski, by pracować w twojej firmie i uważają, że to najpiękniejszy okres w ich życiu. Możesz też napisać jakąś ckliwą historię o miłości. Nabijaj dalej komentarze, by inni mieli z czego się nabijać.

Rudzik
@antyklakier

Cóż powiedziec. BRAWO i nic dodać nic ując. Powodzenia

basia

Bardzo fajnie mi się w tej firmie pracuje.

piotras

Pracowałem w dawtonie jako praktykant przez jakiś czas. Czas ten wspominam bardzo dobrze. W prawdzie nie miałem sporo roboty odpowiedzialnej bo przecież byłem praktykantem ale dużo się nauczyłem. Zobaczyłem jak to tak naprawdę wygląda od środka ciekawe przeżycie polecam.

irek

Przez pięć lat ta praca daje mi już chleb i nie mam zamiaru zmieniać jej na inną

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona