Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Odezwal sie osobnik co jest analfabeto. Szacunku troche jak to bedzie fundamentalna rzecza w twoim zyciu to wtedy mozemy popisac.

odpowiedz. na mädra osoba

Kim ty jestes mądra osobo piszesz tak ze ani ładu ani składu idź do szkoły albo nie wypowiadają się na forum gł....bi

Madra osoba

Madra osoba Skoncz uposledzony osobniku z tym twoim idiotycznym pisaniem bo robisz z siebie kretyna… nie rozumiesz ze wszyscy maja ciebie dosyc jestes jak ten wrzut na tylku odczep sie w koncu denerwujesz wszystkich. A ty popadasz w glupote, aha no tak przeciez ty nie masz swojego zycia takiego ciekawego jak inni wiec co wkraczasz na innych. Brawo zajmij sie soba czas najwyzszy wychowaj sie nareszcie.

Rzetelna i godna poszanowania? Litosci o czym ty czlowieku piszesz... zeby byc szanowanym najpierw trzeba szanowac innych, a ona tego nie robi, wiec nikt przed nia sie plaszczyc nie bedzie i nie dziw sie, ze ludzie choc tu daja upust swojej frustracji.

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
cytat

,,Pani kierownik jest rzetelną osoba''???? powiedz mi co ona tam rzetelnego robi??? Zmienia raporty produkcyjne brygadziskom jak zrobią większa normę niż w planie,kamufluje przed dyrekcją wyrzucane obudowy na młynek co zepsują a potem składa na dział wtryskowni że bubel produkujemy bo lakiernia jest bez winy...mam ci dalej wyliczaćnta jej rzetelną prace??????? Nie będę się zniżał do twojego poziomu ,,Mądra osobno''

Swoim pseudointeligentnym komentarzem autor sam z siebie zrobił głupka, przykro mi. Zgodzę się, że większość niepochlebnych opinii na temat (usunięte przez administratora) jest ujęta w sposób niestosowny, ale! obrażanie tych ludzi, którzy to pisali pokazuje brak argumentów ze strony autora. Komentarz naszpikowany jadem, który próbuje (nieskutecznie) zmieszać z błotem ludzi, którzy w nieodpowiedni sposób sprzeciwiają się (słusznie) rządom TEJ pani jest jak strzał w stopę. (usunięte przez administratora) No i na zakończenie trochę pokory i kultury, bo śmiesznym jest fakt, że zwracasz uwagę ludziom że nagadują na kierowniczkę nie przebierając w słowach, a sam robisz TO SAMO w swoim komentarzu. I ochłoń troszeczkę. Taka drobna rada. Pozdrawiam.

Mądra osoba

UWAGA!!! Pisze do wszystkich nienormalnych ludzi (tzw.lekko upośledzonych umysłowo, kopniętych psychicznie, ukrzywdzonych przez ich rodziców- kretyni)... Odczepcie się od Pani Kierowniczki nie macie niczego lepszego do roboty... tym waszym beznadziejnym beblotaniem robicie z siebie doslownie Czereśniaków czyli inaczej "Patologiczna rodzinka internetowa" haha żal mi was wiem ze sie powtorze ale to jest jedna wielka PATOLOGIA Z WAS kretyni. A co jeszcze do P. Kierownik to jest rzetelna osoba godna poszanowania wy nie dorastacie jej do pięt co ja mowie do pięt haha śmieszna sprawa do niej wy tym waszym rzęptoleniem nie dorównoujeie nawet debile do podłoża ziemi. A wy co sobą tym waszym gryzmoleniem reprezentujecie wasz taki niski poziom inteligencji to jest okropne...okropni jesteście Wy Ogarnijcie się... Polacy- od siedmiu boleści haha śmieszne... Pozdrawiam wszystkich lekko upośledzonych(...)

A to w Rumoce już pewnie jest ten lakier dwuskładnikowy to musiała go na plecach przetransportować.Toć już przesłany jest film i zdjęcia do PIP tam za dużo ludzi z nią pracowało i mieli większe umiejętności niż ona i po prostu ma za dużo wrogów bo skarga poszła po całej linii i pewnie długo ona miejsca nie zagrzeje na tym nowym stołeczku szybko na niego się wdrapała ale szybciej z niego z ląduje i życzę jej tego z całego serca,bo ta pani już za długo się szarogęsi w tym zakładzie.

pracownik dy

Co z tego ze zdjecia porobil jak zamowiony jest juz nowy lakier, tamten z tego co mi wiadomo pochowali na czas jak byla inspekcja sanepidu. Wiec ciekawe zy odpowiedzialna za to sie nie wywinie i nie zwala winy na bogu ducha winnego faceta

Słyszałem że ma być kontrola na lakierni prawdopodobie lakierują nie takim lakierem więc trzymaj się kierowniczko i czekaj tylko się nie po.......aj i nie wydzieraj się na mistrza Sy.......ka

pracownik lll

Do 'pytanie': Nie wywraca kieszeni na lewą stronę (przynajmniej mnie się nie zdarzyło widzieć),co nachalnie przetrząsa i obłapia torby, kurtki, torebki. Wiele osób ma podobne zdanie o tej pani. I jeszcze jedna sprawa jeśli mogę coś dodać. Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się dnia kiedy to w cywilizowany sposób będziemy mogli parkować przed zakładem bez obawy przed ugrzęźnięciem w kałużach. Chociaż chyba bardziej pasuje tu określenie mini jeziorku. Bo to co się tam zawsze tworzy po bardziej intensywnym deszczu chyba każdy widział łącznie z 'górą', która wiadoma rzecz ma wpływ na to, by sytuację na tak zwanym parkingu na którym jest pełno głębokich dziur i wręcz uskoków zmienić. Zresztą ten temat w zakładzie nie jest nowy, ale nikt z tym nic nie zrobi póki JAKOŚ będzie można przejechać. Być może zainteresowanie spłynie na nas jak Boża Łaska kiedy ludzie zaczną się zakopywać w błocie albo całkiem po deszczu nie będzie się gdzie zatrzymać, bo cały obszar parkingowy znajdzie się pod wodą tudzież stanie się grzęzawiskiem.

Badyl

Wielki szacun dla ''PRACOWNIK'' który opisał bardzo dobrze całą sytuację w DY.

pracownik lll

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Bezsensem jest dla mnie to chodzenie za wszelką cenę w koszulkach firmowych nawet jak jest zimno (pootwierane wyciągi)i nie można nic na siebie zarzucić, bo przecież musi być widać koszulkę firmową!!! Druga sprawa, to to, że koszulki wielu pracowników są jak psu z d*py, podarte, zaplamione, a doprosić się o nowe nie można. Oprócz tego zmienianie butów. Mimo że firma niekoniecznie pali się do zapewnienia osobistych firmowych butów, to w swoich takich na zmianę też od jakiegoś czasu nie pozwalają chodzić przynajmniej na lakierni. Trzeba zakładać te przeznaczone dla VIP-ów, które są a)zbyt szerokie dla większości i łatwo o potknięcie (przetestowane na własnej skórze, a raczej nogach) no i b) używane przez wielu ludzi, co mi osobiście przeszkadza, bo nie uśmiecha mi się noszenia obuwia po kimś. Trzecia sprawa to chorobliwe przestrzeganie czasu pracy. Ja rozumiem, że trzeba przestrzegać, ale cholera wielka afera do zwolnienia włącznie jak ktoś minutę dwie wcześniej opuści miejsce pracy mimo że i tak by się aby stało i wyczekiwało na dzwonek, który nagminnie dzwoni zbyt późno. I tak sądzę, że żeby wymagać od pracowników punktualności samemu trzeba się nią wykazać. Nie wspomnę już o tym, że mimo że zaczynamy zmianę o 6:00 lub 14:00 i za te godziny jest nam płacone, to mimo wszystko MUSIMY być na zebraniach, które mają miejsce odpowiednio 5:50 lub 13:50 i za to nam już się nie płaci. Nie podoba mi się również w jaki sposób przeszukuje nas przy wyjściu ochroniarka. Męska część załogi spojrzy w torbę i przepuści, ale ta kobieta niejednokrotnie przetrząsa i maca rzeczy jakby spodziewała się znaleźć tam Bóg wie co. Jakby każdy marzył tylko o tym, by zabrać sobie do domu cząstkę tej jakże niezrównanej firmy. No naprawdę o niczym innym nie marzymy tylko wynieść kilka wkrętów, brudne rękawiczki po całym dniu i rolkę taśmy, tudzież śrubokręt bo szczerze wątpię żeby coś bardzo wartościowego można było przeszmuglować... Zabawne jest również to, że kiedy kontrola się zbliża wszyscy biegają spanikowani, zaczynają przestrzegać raptem zasad o których ja wielomiesięczny pracownik nie mam pojęcia i stawiam oczy jak o czymś usłyszę, co powinno byc przestrzegane np. kobietki i młode dziewczyny na malowaniu noszą maski na twarze zazwyczaj z okazji różnych kontroli. Co do Pyciatej to zawsze mnie na śmiech bierze jak widzę reakcję wszystkich jak ją zobaczą. Bo jeszcze ich skrzyczy. Bo znów czepnie się o jakąś pierdołę byle się czepnąć. A tak naprawdę sama się boi o stołek, wystarczy zobaczyć ją w akcji jak ma być jakaś kontrola z Korei, bo może to już stare dzieje, ale na pewno pamięta siebie jak sama stała na linii. Jedna rada dla tej pani: władza to kapryśna przyjaciółka, radzę nie korzystać z niej w taki sposób, bo może się odwrócić i cię kiedyś ukąsić, kiedy to 'góra' zrzuci cię ze stanowiska, to staniesz jak równy z równym z tymi, których wcześniej upokarzałaś, krzyczałaś przy wszystkich i traktowałaś jak gówna. Bo nawet jeśli ma się jakieś zastrzeżenia do czyjejś pracy można zasygnalizować to w inny sposób. A ty nie potrafisz korzystać z tego co masz rozsądnie. Obyś się na tym kobieto nie przejechała.

dajcie już spokój tej pani. jest jaka jest i tyle... jak się nie podoba to idź pracować do innej firmy, nikt cię nie zmusza żeby się tu męczyć. a jak masz ty i inne osoby coś to niej to powiedz to jej w oczy a nie anonimowo na forum. zachowujecie się jak dzieci - jak dorośniecie to powiedzcie jej to bo w tej chwili oczerniając ją zachowujecie się jak niemowlęta. odwagi trochę ludzie

fatima

Chyba sięga już rozmiarem 44 ponoć w negatyw się już nie mieści...albo wali gorzałę bo puchnie i wątrobę jej rozsadza

yyyy

Ta nasza kierowniczka to taki pulpet, już rozmiar 40 co najmniej

jest dobrze przecież jesteśmy w Unii Europejskiej jesteśmy Europejczykami

Pewna pani w czerwonej koszulce raptem jeden dzień musiała być na linii za koleżankę i wielce oburzona chodziła z tego powodu... my stoimy 8 godz. codziennie przy linii i tak nie marudzimy a tu raptem jeden dzień... przynajmniej coś pożytecznego zrobiła i Prezes nie miał jej na czym przyłapać i zdjęcia nie zrobił hihihi

Lala

Nie które z tej kadry niech dobrze szorują pięty, bo chodzicie w odkrytych bucikach i widać brudne nogi. Ta lady z tą kwadratową grzywą to na pewno zrobi karierę. Potrafi dobrze czopkować (tzn. włazić w d..ę) , oraz donosić na swoje koleżanki. Szkoda mi ciebie kobieto ty się "zmarnujesz" w tym zakładzie.

odp

Prawdopodobnie jesteś dobra w pieleniu ogródka, daj spokój z tą twoją karierą, na pewno to doświadczenie wykorzystasz niedługo prowadząc działalność gospodarczą na własny rachunek.Czy krzyki i wyzwiska będą potrzebne ci w dalszej karierze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.