Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

jaa

A kiedy ta impreza i gdzie

Tytus

Na tej imprezie to jak zwykle bendzie tyle jedzenia i picia ze dla wszystkich niestarczy skromie najebia sie niektorzy lacznie z kierowniczka ktora bendzie musiala bawic towarzystwo bo na trzezwo to niemogla by to by bylo zbyt upakarzajace by bawic pracownikow. I ta impreze zrobia za wasze pieniadze.

tekla

To zamawiajta już fryzjerow bo was muszą na bustwa zrobić i bądźta lepsze od kierownicy z rumoki

ODP

TERAZ DLA NAS ROBIĄ BALETY CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ DOBRZY A TO PRZECIEŻ ZA NASZE PIENIĄDZE TO ROBIĄ ALE UDAJA TAKICH WSPANIAŁYCH PRACODAWCÓW

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
nn

a ta cała kie... z lakierni to sie po tej imprezie mocno struła ze nie przyszła do pracy

Nos jak nos ale te pultyny brr i gdzie to się pcha przed obiektyw i psuje młodym zdjęcie

yyy

Widziłam na fejsie zdjęcie pani Patrycji slubne pięknie tylko mogłaby pani je pomniejszyć ze nie było widaćtej pseudo kierowniczki z wielkim nosem

Olivier

Tak niekturzy maja racje w tej firmie niem podwyzek i niebendzie chodzby niewiem co bo dla nich my pracownicy to jestesmy tania sila robocza oni maja z tej produkcji duzo kasy a nam pracownikom daja najnizsze wynagrodzenie nawet tym wieloletnim pracownikom. A dla mie to niech sie wyzywaja i nawet napierdalaja publicznie to i tak niczego nie zmieni w tej firmie powinni kierowniczke wymienic to moze wtedy by sie polepszylo.

mk

To co dzisiaj się tu dzieje sprawia, że chciałoby się rozłożyć wielki namiot z napisem: „festiwal żałości”. Kompletnie nie rozumiem jak dorośli ludzie mogą w obecnie publicznym miejscu wyciągając sobie coraz większe brudy. Obrzucanie się "gównem" publicznie nigdy nie było i nie będzie chwalone.

poważne firmy które coś znacza na rynku płaca poważne wynagrodzenia ludziom tam pracujacym szanuja pracowników maja wykwalifikowana kadre no a tu jest jak jest .....dyrektorzy to ludzie z przypadku reszta też jaka płaca taka firma kompletne dno nic dodac nic ujac .....nie ma sensu obrazac się wzajemnie zachłannosc tych na górze nie zna granic nawet jak by firma wypracowała miliard dolarów zysku płace beda najnizsze z możliwych taka mentalnosc tego nikt nie zmieni ,no chyba ze prezes em zostanie ktos z doswiadczeniem i poważnym podejsciem do pracy

opik

A ja pozdrawim panią kierownik z lakierni ;)

Neutralna.Linia nr 1

Hmmm , niech każdy spojrzy na siebie , na to jak pracuje , zachowuje , i na to co robi. Tyczy się tylko tych ludzi którzy napastliwie próbują uczestniczyć i uczestniczą w życiu DY.I zamiast zająć się robotą i własn (usunięte przez administratora) prywatnym życiem, to zajmują się innymi pracownikami , zawiść , zazdrość , nienawiść , piętnowanie się czyimś kosztem , to jedyne co reprezentujecie. Jeden drugiemu tyłek liże a potem sami na na siebie wzajemnie donosicie i obgadujecie się za plecami.A żeby podejść i powiedzieć w 4 oczy, to nie ma chętnych. Brak odwagi. Tylko żałosne teksty na forum w formie anonima , mało sprytne , nie możliwie charakterne i ambitne.Ten Temat to Ocen.Głęboki , wielki i bez dna. Każdy na swój sposób próbuje opieprzać się w robocie , ale nie wszyscy mają możliwość tego robienia(stanowiska) i za to macie najwyraźniej żal do kontroli. Jednego to boli drugiego nie. A co do Sylwii S , skoro , uczepiliście się jej jak rzep psiego ogona , na jej temat , przez net , bo nikt nie ma odwagi podejść i powiedzieć w oczy , to już samo za siebie mówi , z kim mamy do czynienia. Pozdrowienia.Śmiech

elo

A moze by tak Prezes firmy dyrektor lub ktokolwiek waznijszy w tej firmie wypowiedzial sie w sprawie firmy. Tyle oczerniania przez ludzi, tyle skarg, i zadnej reakcji. Chyba ze poprostu to wszystko prawda i zaklad naprawde siega dna i nawet mu to nie przeszkadza.

wse

hahahahahaahahahhahahhahha dobre to było :D

pracowniczka
@wse

Święte słowa, też miałam (nie)przyjemność być na selekcji u tej czarnowłosej królewny.Ahhh jak miło wspominam każda minute tych wpatrzonych oczu jak wyciągałam kolejne ramki z wózka. I tych odgłosów płynących chyba w moją strone( aczkolwiek tu nie jestem pewna, bo to przypominało ryk jelenia na rykowisku) Szkoda, że wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to tylko pracownik kontroli jakości, z resztą miałam wrażenie, że to ORMO. Myśle, że bardziej by sie nadawala do huty im T. Sendzimira

A ja pozdrawiam panią z kontroli o której był wpis wcześniej. O tę czarną chodzi z gotowego. Robić z siebie taką gwiazdę to trzeba jeszcze mieć klasę a nie tylko starowioskowe wychowanie. miałem przyjemność z nią spędzić kilka chwil w tym zakładzie na selekcji i szczerze odradzam znajomości.Ona czuje się księżniczką i poniża ludzi nawet ze swojego działu ale niech ta pani się obudzi bo bo w każdej nawet bajce księżniczki były mądrzejsze i przynajmniej o 3 rozmiary mniejsze !!!

Sweet Noise - Dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz

mr. down

A czego wy oczekujecie od tej ciemnej masy, co skończyła podstawówkę. Błąd na błędzie. Tylko wyzywać umieją. Do roboty tępaki!!

to

Kto was trzyma w tym zakladzie nie podoba sie to wypad jak wam tak zle i nie dobrze, bedzie po klopocie. Problemy robicie sobie sami to wy jestescie kulejaca czescia tego zakladu, a wiec chyba musicie sie zwolnic. A jak nie macie komu obrabiac (usunięte przez administratora) to zajmijcie sie swoja bo lata wam na lewa i na prawo dla takich osob dogodnym miejscem beda okolice siodemki. Zycze udanej pracy napewno ta okaze sie najlepsza w ktorej spelnicie sie w 100%.

r

Widac ze na tym forum madrzy ludzie to tego nie wypisuja tylko maja zryte pod kopula, ludzie jestescie jedna wielka porazka!

llllll

Oczerniasz ta kierowniczke a malo w (usunięte przez administratora) jej nie wejdziesz... haha...

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.