Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

osoba

A co sie dzieje z drugim Przemkiem ? Juz nie pracuje? Dawno go nie widzialam. Chyba w tym biurze tez nie maja za dobrze bo duzo osob odchodzi

Magdalena

Szkoda ,mieszkam w Bielawie od niedawna i szukam pracy tylko nie znam tu okolic a z kims z tad by mi bylo razniej

Nie słyszałem żeby ktoś pracował z Bielawy gdyż większość ludzi to pochodzi z Rumoki rodzinnej wiochy kierowniczki

Magdalena

Pracuje ktos z Bielawy lub ma zamiar pracowac w dong yang ?

Monter

szybki

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
obserwator

Pani kierownik lakierni....nawet asystenci Cię opuszczają,bo mają dość wszystkiego.Peszek po prostu peszek.Powodzenia Przemek:)

do biuro

Niestety. Zawiode Cie - nie jestem obecnym pracownikiem DY ! Kiedys tam pracowalem, ale nie teraz. Wiec nie zobacze tej tablicy, przykre prawda ? Ale Ty masz szanse wprowadzic nowy trend obrazania pracownikow, bedziesz prawdziwym zolnierzem Koreancow

wow

Hahahaha...ale polewka dobry ten post na górze. Rozwalił mnie na maksa!!!

biuro

Nie piszcie źle o pani kierownik, bo ona cały czas walczy o zakład. Dla dobra pracowników robi wszystko - dosłownie i w przenośni. Zastanówcie się jaką ją czeka przyszłość gdy zakończy pracę w DY. Musi orać i zbierać na lekarstwa , które będzie brała na starość. Stan jej zdrowia psychicznego jest na wyczerpaniu. Proszę dajcie jej spokój , niech złapie troczę oddech- na pewno Wam podziękuje na odprawach służbowych. Będzie czuła i wyrozumiała .Już się nie mogę doczekać do odprawy z jej udziałem - tera bedzie duża kultura i ni ma CHAMSTWA.

osoba ze świata

(*)_(*)widzę że jest już bardzo zle,ponieważ biuro atakuje zwykłych pracowników. Straszenie,wyzwiska to nie stoi w kompetencji pracownika biurowego,który ma za zadanie reprezentować z dobrej strony firmę.Wstyd po prostu po całości,co tu się oszukiwać.Hmmm...a kiedyś było tam tak fajnie i sympatycznie...

do "biuro"

Patrzac na to, jakie bledy postawiles/postawilas piszac tego posta, moge smialo wywnioskowac, ze jestes zwyklym nic nie znaczacym szaraczkiem w tym Twoim biurze na niskiej posadzie. Gdybys byl/a wyksztalcony/a nie pisalbys/pisalabys z bledami ortograficznymi. Pewnie siedzisz blisko ktorejs z tych "inteligentnych" kierowniczek. To taka logiczna dedukcja. A Pawel napisal to co mysli, nie ukrywajac swojej tozsamosci, tak jak zrobiles/as to Ty

xxxx
@do "biuro"

Spójrz się na swoje błędy a nie potrafisz tylko komuś wytykać ja nikomu nieubliżam w porównaniu do Ciebie-więc to ty jesteś szaraczkien z podstawowym wykształceniem.Działasz w tym momęcie na szkodę kolegi każda jedna osoba będzie wiedziała o kozaku który wchodzi do biura a jego wzrok sięga tylko paneli bo wyżej niema odwagi go podnieść.Dla mnie to go sobie bron ja to mam w to (usunięte przez administratora) Obserwuj tablice ha ha

Pieniądze to bierze ale kierowniczka siedzi w pracy ile się da i udaje ze nie wyrabia się w godzinach ale co ona ma do roboty dzieci już ma dorosłe i teraz tylko kasa ale to kiedyś się skończy więc pracuj teraz do bólu i odkladaj

wsydzilbys sie

Wsydzilbys sie pisac cos takiego jak ci nie wstyd? Kto to takie dziecko wychowal to ja nie wiem.

tzt

Tu bylo tyle razy pisane nie podoba sie to won...nic soba nie reprezentujecie kre...! Noc nie umiecie robic cale dnie opierdzielacie sie i caly czas aby wam podwyzki dawac za co za ozorowanie na lewo i prawo. Polacy nakwyrazniej sa strasznie uposledzeni !

?
@tzt

Upośledzony to jest nadzór i kierowniczka w DY!!!!! Tylko normalny tam to jest Sylwek,bo wie o co chodzi,a reszta to się nadaje do pielenia buraków,razem z ta swoja kierownica.

Pięknie to co napisałaś to cała prawda teraz to i tak jest lepiej ale podejrzewam ze ma dobrego lekarza a najlepsze jest to ze jak przeczyta opinie to jest taka wściekła a nas to tak śmieszy ha

tarla

Ja to już od 10 lat jak tam pracuję to wiem że ta wasza kierowniczka lakierni to wiesniara i nic sobą nie reprezentuje. Tak ją trzymają z litości bo to juz i wiek ma i kto ją do pracy przyjmie jak to ma dwie lewe ręce tylko jedno potrafi z ucha dobrze strzela do prezesa to mi każdy przyzna rację, bo jak jej się grunt pod nogami pali to zwała na innych,na kontrol,mistrzów,i brygadzistki a sama jest nieskazitelnie czysta błędów nie popełnia jedynie ortograficzne...WRZESZCZOT co ty na to wielka pani kierownik.??? Impreza zakladowa opinii ci nie poprawi,bo i tak wszyscy wiedza ze kawał ..... z ciebie.

gregori

Kontrola jakości z gr. a dzialu wtrysku moglaby wziac się do roboty a nie tylko śpią na nockach badz obrabiają komu (usunięte przez administratora)

jax

Kierowniczka lakierni to wiesniara. Chyba czas najwyzszy zmienic ja na kogos bardziej reprezentatywnego

znajoma

Pracuję w biurze D-Yang i jak tak patrzę na tą gębę tej kier.....lakierni...to mnie na wymioty bierze co to za wstrętna baba

była

A co z tym salutowaniem przed koreańczykami :)

hudy
@była

No coś tam było słychać ze ochroniarze muszą salutować przed koreańczykami paranoja

Paweł Maczuha

odrazu chcialym pozdrowic całe biuro co ma mnie za ćpuna:) to co mówicie na mój temat to o sobie mówcie (usunięte przez administratora) mam w cudze opinie.. ludzie mnie nie znają a opisują:) dla was jestem ćpunem a wy dla mnie jesteście łatwowiernymi pedałami których mam głęboko w (usunięte przez administratora) kto mnie zna to zna prawde jaki jestem... :) z pozdrowieniami dla gruby B:) I żeby nie było anoniumu Podpisuje się Paweł Maczuha... A ćpuna to sobie znajdzcie gdzieś indziej bo ja nim nie jestem i nie dam sobą pomiatać :) pozdro :)

biuro
@Paweł Maczuha

Panie Pawle dziękujemy że nas tak ładnie pozdrawiasz ale nieładnie tak pisać na całe biuro.Pracuje nas tam z 50 osób w tym z 5 osób wie o Pana istnieniu więc proszę pisać konkretnie do kogo były te słowa kierowane-bo większości osób ma wyrąbane w to co pan robi.To jest niewporzątku mierzyć wszystkich jedno miaro ale jeśli Pan będzie nadal obrażał całe biuro postaram się osobiście Pana zdjęcie z imieniem i nazwiskiem wywiesić na tablicy informacyjnej by każdy wiedział jaki z Pana kozak.Pozdrawiam.

@biuro

Nie robię z siebie zadnego kozaka . Tylko jak ktoś ma mi do powiedzenia co o mnie myśli niech powie mi to w oczy a nie obgaduje na boku i wali z anonima na forum:) Pozdro. Żyjemy w wolnej Polsce i moge mówić co mi się podoba. A w tym zakładzie wszystkiego się dowie człowiek o sobie bo zawsze znajdzie się ktoś kto wypapla co inni gadają na czyiś temat . A co do jakieś tablicy już nie będę pisał gdzie to osobiście mam..

Adrian Wernik
@biuro

Czemu Ty to anonimowo napisałeś? Przedstaw się i pokaż jaki z Ciebie kozak;)

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.