Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

iiii

dlaczego przenieśli dziewczyny z kontroli na magazyn? Przykre jest to,że wszystkie kompetentne osoby nam zabierają.brygadzistki się teraz posrają bo nie wiedza co idzie i same nie znają montażu!A linia (usunięte przez administratora)Blondyna potrafi tylko drzeć mordę zamiast normalnie powiedzieć,że ktoś coś źle zrobił i to naprawić. Potrafią siedzieć tylko w biurze i(usunięte przez administratora)! Ten zakład to jedna wielka paranoja!

Ilonka

dobrze prawi. Za to dobrze potrafią zarządzać godzinami pracy, szczególnie przebierając kosze z promocjami w sklepach. Albo robią i sklep w zakładzie. Ale tu się nie dziwie, bo pasowałaby im praca na straganie w Konopkach. Zamiast na setki w sobotę, to z taborem na stragany.

yx

Najgorsze w tej firmie są 2 kobiety - pseudo "kierowniczki" wyciągnięte z ulicy, które nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi i procesami - one nie potrafią zarządzać własnym domem, a co dopiero firmą.... niestety, ale dzięki takim osobom jak one, ta firma nie ma szans dobrze funkcjonować. Pozdrawiam środkowym palcem panią A.P. oraz D.W.

może ktoś powiedzieć tej pseudo kierowniczce z lakierni żeby sie wzięła za siebie bo pracodawca ja zwolni nawet jak nie będzie mieć podstawy to za wygląd grubas jeden wygląda jak w 7 miesiacu żałosna

Monter

szybki

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

heniek

Dlaczego posty są kasowane? Dlatego, że napisałem prawdę? Ta firma składa się z samych obłudników i hipokrytów. Są ludzie, którzy dla jednej soboty gotowi są wydrapać Ci oczy, a na koniec wbiją Ci nóż w plecy. Tacy jak ten kłapouchy wazeliniarz. Niektórzy wykorzystują swoje stanowisko dla własnych korzyści. Uczciwi i rzetelni ludzie nie mają tu czego szukać. Są zwalniani z pracy po 8 latach pracy. Ale kiedyś miarka się przebierze i dyrektor przejrzy na oczy. Pozdrawiam wszystkich uczciwych, którzy muszą się tam jeszcze męczyć.

xyz

Zacznijmy od osób które nawet matury nie mają a siedzą w biurze hahaha

xyz

Wysoka kultura osobista zależy raczej od wychowania i charakteru człowieka. Ale dobrze jest tutaj zacytować przysłowie: "Z chama nie zrobisz Pana". Nawet studia nie pomogą ;)

tuptuś

Ale będąc na stanowisku kierowniczym trzeba mieć wyższe wykształcenie,bo nie jedna osoba stojąca na linii jest lepiej wykształcona niż ta cała kierowniczka,a z wyższym wykształceniem idzie w parze wysoka kultura osobista,a z tego co mi wiadomo ta pani tej kultury nie posiada.

xyz

Co Ci da wyższa szkoła?? Ludzie z dwoma fakultetami stoją na liniach lub przy maszynach. Wiesz co dają teraz studia w Polsce?? -- BEZROBOCIE .... i nabijanie kasy profesorkom i innym decydentom. Pamiętaj: magister nigdy nie dogoni maturzysty, który wybrał zawód bardziej dopasowany do sytuacji na rynku pracy. Studia TERAZ są masowe i nie są już wyróżnikiem pozycji społecznej. Na studia warto iść, ale ze świadomością, czego chce się od życia i kariery. A jak idziesz tylko "na sztukę" dla papieru to możesz mieć pretensję tylko sam do siebie że zarabiasz miej niż osoba bez studiów. Ja studiów nie mam i nie czuję się gorsza od tych co je mają.

tuptuś

Ot mi wielka kierowniczka nie umiejąca się wysławiać,nie znająca angielskiego i nie mająca wyższego wykształcenia i co z tego że ma jakąś wiedze na temat montażu,ale jej iloraz inteligencji jest poniżej zera. Niech ten zakład ją trzyma jak najdłużej,bo jak ją zwolnią to widzę jej przyszłość marnie,bo nikt jej nie przyjmie bo nie sztuka mieć jakieś tam kwalifikacje,ale też trzeba mieć wyższą szkołę.

kjugy

Czepiacie sie innych,a sami nie jestescie lepsi.Przejzyjci sie w lustre,o ile je macie.Ciekawe kogo tam zobaczyci pseudo inteligencjo.

Tej pseudo kierowniczki z lakierni to nikt nie przebije pod każdym względem najwyżej wyglądem bo tego to jej brakuje6

xxx

żądamy podziału zysków wielkich przedsiębiorstw przemysłowych

Cwaniak

Z chęcią się zamienię na stanowiska madafaka :) i dobrą gorzałe postawie w dodatku :) więc jak jesteś taki cwaniak i kozak to powiedz mi to osobiście to się zamienię z uśmiechem na twarzy i podziękuje :) Napisać łatwo co ??? masz racje chore madafaka

xxxxx

Nie rozumiem czego Wy chcecie od kierowniczki kontroli ?! Gdyby nie ona to ten zakład by już dawno upadł .

hahaha

ty się puknij w glowe, bo jak widać to jesteś mocny/mocna tylko przez internet, a na zywo, to pewnie siedzisz cicho jak myszka, bądź liżesz dupe kierowniczce, jak wszystkie te hieny, co w oczy to milutcy, a poza plecami to suchej nitki nie zostawią. pozdrawiam anonimku

BAD BOY

Dla tej,ktora dostała ostatnio kubek :)

trel

jedna od drugiej nie lepsza,i ta w dup...włazi żółtym i tamta

odp

ta z tej lakierni kuta warto a ta z kontroli moze ciut lepsza ale w gebie to mało sie róznia

zdziwiony
@odp

ty chyba jej synem jesteś i jej bronisz bo ci wszystkie możliwe setki załatwiła. Ty puknij się w głowę. Największa zadymiara w zakładzie a ty jej bronisz. Ludzie co się z wami dzieje........

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.