Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

gosc88

witam, pracyje w firmie DY jakiś czas, wiec mysle,ze mogę wystawić obiektywną opinię. Byłam zarówno na lakierni jak i w kontroli jakości. poznałam Panią Agnieszkę oraz Panią Dorotę. zdecydowanie lepiej było mi w kontroli. Pani Dorota to człowiek wyrozumialy, pelny empatii. Zawsze można na nia liczyc i wspólnie pomaga w rozwiazywaniu problemów. Pamietam , kiedy był problem, to p. Dorota rzucila wszystko i wraz z nami stawała na linii starala się go rozwiązać. Zawsze szla za nami i nie dala nam krzywdy. z kazda sprawa można było isc do niej. Najpiekniejsze jest to, ze jest bardzo ludzka ( nie powiem,ze nie jest surowa) ale jest ludzka, a to rzadka cecha u osob bedacych na wysokim stanowisku. Zas p. Agnieszka podczas każdego problemu, stawala obok i co umiala najlepiej robic? Krzyczeć. w Tym nie przebije jej nikt. Atmosfera w pracy przez nia była nerwowa i nieprzyjemna. Nieważne czy zrobiłeś dobrze,czy zle to i tak oberwales, bo z nią się nie dyskutuje... Obie te Panie to dwa przeciwieństwa i osobom które szukają tam pracy, to dam dobra rade. Szukajcie jej w kontroli, nie w lakierni. Naprawde, kiedy ma się tak wyrozumiałą kierowniczkę to praca staje się bardziej przyjemna :) pozdrawiam gorąco

ha ha

Dziewczyno z gr.A obudź się w koncu zaslugujesz na kogoś lepszego. On jak piesek skacze przy tej drugiej(mamci-ha ha). Jesteś przykrywką dla rodziców -zostaw lola nie zasluguje na ciebie.Wszyscy są za Tobą.Ona robi z siebie pośmiewisko.

elf

Może troszkie dokładniej bo tam masa takich brązowych!!!

BAD BOY

Zgadzam sie. Pozdro dla dziewczyny z wtryskow z długimi,brązowymi włosami :*

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
odp

masz racje z niej pani ja z koziej dup... traba

ŻĄDZA PIĘNIADZA PRZESŁONIŁO JEJ WSZYSTKO KIM ONA BYŁA ZWYKŁĄ SPRZEDAWCZYNIĄ W HURTOWNI A TERAZ pani NAPISAŁAM Z MAŁEJ LITERY BO CO TO ZA PANI PAnC

king kong

Ja też tam pracowałem i wiem jak tam jest i jakim typem człowieka jest ta z Rumoki,wiec tym co tam zostali tylko wspołczuje.

king kong miałam okazję tam pracować,wiem o co chodzi,żadnych miłych wspomnień nie mam z tamtąd.Nie będę się tu rozpisywać bo szkoda słów,nie chciałabym być w jej skurze i mieć taką opinie jaką ona ma,i tych pieniędzy które ona tam zarabia.Wolę być zwykłym szarym człowiekiem i mieć przyjaciół rodzinę i rozum bo to jest najważniejsze.Pozdrawiam tych wszystkich co mają złe zdanie na jej temat co zdąrzyli się przekonać jaka z niej ................sami już wiecie o co chodzi.

king kong

Nowa dobrze wszystko opisałaś, ale jest jeden szczegół jej już nic nie pomoże możesz jej w gebe pluc a ona powie ze deszcz pada to jest taki typ człowieka dusze diabłu by sprzedała aby dojść do celu. Taka to wesz społeczna ze nikomu nie pomoże tylko zaszkodzi. Widzisz obstawila się rodziną, a innych zwalnia bo ma wszystko w tej tłustej du... To jest taki typ człowieka po trupach do celu,ale ci co przez nią odeszli teraz się śmieją ze tyle lat z takim wariatem wytrzymali,jednak jest takie powiedzenie PAN Bog nie Dudek zajrzy każdemu w czubek wiec wielka pani kierownik zapamietaj te mądre przysłowie, bo my całej biedy nie ogarnelismy starczy i dla ciebie. Amen

xxx

żądamy podziału zysków wielkich przediębiorstw przemysłowych

Nowa

My pracownice nic nie mamy do większości mieszkańców Rumoki. Wiemy , że mieszkają tam mądrzy i uczciwi ludzie. Negatywne opinie o tej miejscowości pojawiły się z tej przyczyny, że mieszka tam psychiczna kierowniczka z Dong Yang. Ona swoją postawą wobec "krajanów" spowodowała, że jest znienawidzona przez pracowników, a nawet swoje koleżanki z nadzoru. Żeby ona wiedziała co te z nadzoru o niej mówią po pracy, na imprezach i w swoich domach, to by ich na pewno lepiej szanowała. Wszyscy czekają cierpliwie kiedy się ona "wyłoży" i ile jeszcze jest w stanie psychicznie to wszystko wytrzymać . Tą kasę którą zarabiasz na pewno w przyszłości przeznaczysz na leczenie w szpitalu zamkniętym (bez klamek). Nie sądź, że koreańczycy będą cie trzymali do emerytury. Jak cię zwolnią to sobie poczytaj wszystkie emaile dotyczące twojej osoby. Jest to przerażające , że taka kreatura nic sobie przez tak długi czas nie robi z opinii porządnych ludzi.

teraz to nawet przez radio 7 już ludzi do pracy szukają a co zabrakło ludzi w Rumoce i okolicy? ty pożal się boże osobo pracuj na dwie zmiany a masz taką stawkę to zarobisz na zabieg tz usunięcie pypcia

Witam pracowałam tam i wolę siedzieć w domu na bezrobociu niż tam wrócić 12 umów po miesiącu po prostu psychiatryk .

tita

Brawo pracownik ta osoba jest zakręcona jak słoik dżemu i pusta jak bęben. Szkoda na nią słów, żeby nie jej przydupaski to dawno by na bruku wylądowały bo oni za nią wszystko robią a ona za to laury zbiera.

zakład dong yang to zakład pracy z najbardziej porąbaną kierowniczki takiej kierowniczki to żaden zakład nie ma w całej Mławie od kanalia

xxx

Żądamy podziału zysków w wielkich przedsiębiorstw przemysłowych

???
@xxx

Zadac to TY sobie mozesz,ale pod Sejmem a i tak (usunięte przez administratora) dostaniesz

zmiana @

Droga Lolll, popieram.

tekla

@adamo...drogi o jakich umiejętnosciach,kwalifikacjach i wiedzy mówisz??? Bo z tego co się orientuję to tam jest garstka osób które się na czymkolwiek znają zaczynając od kierownictwa a kończąc na asystentach którzy pierdzą w stołek.

adamo

Witam , pracowałem w DY jako asystent produkcji w 2006 r, zwolniłem się sam zarabiałem wtedy 1050 zł do reki ciekawi mnie ile teraz zarabiają ludzie na tym stanowisku. Wtedy, mówię ogólnie o ludziach było ok, mniej więcej każdy zarabiał tak samo (mowa o biurze) i nikt nie najeżdżał na siebie. Było kilka spoko osób. Zawsze wspominam tę pracę z sympatią, pamiętam gdy tam pracowałem to chciałem szybko z DY uciec ale w sumie poznałem tam swoją zonę właśnie pracując w DY. Pozdrawiam wszystkich z biura na wtryskarni, i magazyniera od małych części to był dobry chłop na serio.

Lollllllllllll

Pracowałam na tyle długo w tej firmie że mogę powiedzieć że hałas i smród to nic, najgorsi są ludzie. Liczą się tylko znajomości, pracownik który się stara nie jest doceniany. Dla mistrza z grupy A liczą się tylko 2 osoby jest głuchy na dzwonki. W grupie A pracują same matki, żony i kochanki na dodatek wredne suki które zamiast zająć się robotą albo swoim życiem wciskają paskudne mordy w nie swoje sprawy i sieją ploty. Szczerze przydał by się egzorcysta i ginekolog na terenie zakładu bo jest tam jedna opętana która lata mało jaja nie zgubi, a kłapouchy chodzi w ciąży już 4 lata nie może urodzić i na dodatek smród roznosi aż Koreańce uciekają. Zwykłe pracownice maja więcej do powiedzenia niż brygadziści oczywiście te które maja z nimi bliższe(fizyczne) kontakty. Na zebraniu wszyscy stoją jak w sali samobójców i czekają na przydział lub opier.. W szatniach jest ciasno jak w puszcze sardynek, do szafki się zmieszczą tylko podpaski i waciki. Kontrola jakości tak ciężko pracuje aż ze zmęczenia zasypia głównie na nockach dobrze ze maja internet. Ochrona jest bardzo skuteczna szczególnie przy łapaniu nietrzeźwych osób. Kierownicy i brygadziści działu wtrysku ulegają we wszystkim jednej pracownicy która zapewne ma na nich haka. Gdybym tam dłużej pracowała zapewne wylądowała bym w domu wariatów, dlatego nie dziwie sie ze psajdak po tylu latach ma adhd. Nie wróciła bym do tego zakładu za wszystkie skarby świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.