Logowanie dla kandydatów/kursantów

00-805 Warszawa
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-03-17 23:44:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
smałz, bo to taka branża, więc raczej trzeba się odpowiednio nastawić zanim się zaaplikuje do 4life direct. Nie dla każdego taka robota.
zdjecie uzytkownika
Monika - 2014-03-29 18:46:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Szukam pracy w sprzedaży. Zanim zaaplikuję, chciałabym się czegoś dowiedzieć o tej firmie ale nie bzdur w rodzaju: dobrze sprzedajesz-zarabiasz, super atmosfera, otwarta droga kariery itp. banialuki. Trochę w takim temacie pracowałam i proszę napiszcie od siebie: czy to jest praca na stałe czy na chwilę(jak długą),czy duża rotacja, czy plan wyrabia się w 8 godzin, czy pracuje się w soboty, ile zarabia średniak a nie top pracownik, czy jak nie wyrabia się planu to zwalniają. Proszę napiszcie coś od siebie, jak jest naprawdę, a nie okrągłe zdania.
zdjecie uzytkownika
misiak - 2014-04-26 02:06:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
od poczatku pracowalam/em w tej tzw. firmie i nie polecam
(usunięte przez administratora) zla organizacja, zla atmosfera, zle dowodzenie

zdjecie uzytkownika
ene - 2014-04-30 08:40:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [misiak - 2014-04-26 02:06:13]:
zamiast sprzedawać polisy staruszkom lepiej sprawdź gdzie na rynku jest prawdziwy potencjał :)
zdjecie uzytkownika
była - 2014-05-17 21:29:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Lidka - 2013-08-13 10:00:58]:
tak , przyjmuja wszystkich , jesli nie dajesz rady to miesiac dwa Cie trzymaja potem zwalniją, ale dają szanse abyś sie poprawiał.Polecam Iwone i Darka jako Team lederów
zdjecie uzytkownika
krisu - 2014-05-22 00:09:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [była - 2014-05-17 21:29:14]:
ja myslę ze nie każdy przede wszystkim się do tej pracy nadaje, jednak jakieś umiejętności sprzedażowe itd wbrew pozorom nie są prostą sprawą. natomiast jeśli już jesteś zdolny to widzę wśród znajomych że są szanse zarabiać nieźle. jak to wszędzie jednemu będzie się podobać innemu nie, ja w każdym razie słyszałem raczej w pozytywnym kontekście o pracy tam
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-05-22 05:47:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Umiejętności sprzedażowe? Wystarczy mieć gadane i ładnie wyglądający dziób. Takie zestawienie wielu osobom wystarcza, żeby skorzystać z jakiś usług.
zdjecie uzytkownika
Antoni - 2014-05-23 16:01:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie przesadzajmy, prezencja i umiejętność zachowania się są wazne, ale jednak chyba umiejętności sa najważniejsze.
zdjecie uzytkownika
xoxo - 2014-06-10 08:01:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie mam co prawda prawa zaprzeczac temu co piszecie bo nie znam sytuacji każdego z osobna, jednak nigdy też nie jest tak że jakies problemy z firmą mają wszyscy - tak jak mówiłem, te osoby które ja znam są zadowolone. inna sprawa że jak już ktoś wchodzi napisać komentarz to zwykle negatywny, więc też nie do końca obiektywnie jest kierować się wpisami kilku osob bo może duzo wiecej jest zadowolonych ;) ale to każdej firmy dotyczy także luz.
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-06-18 07:40:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Co by nie było - gdzieś pracować trzeba, doświadczenie zdobyć... To dosyć istotne kwestie, które dla młodego pracownika są czasami ciężkie do osiągnięcia a firmy typu 4life to umożliwiają.
zdjecie uzytkownika
Agatka - 2014-06-18 09:18:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jacek - 2014-06-18 07:40:02]:
Firmy typu 4life bardzo skutecznie zniechęcają do pracowania w tego typu branży!!!
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-06-26 09:37:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A Ty pracowałaś u nich? Jak to wszystko wyglądało i było organizowane, skoro tak jak piszesz nic tylko nędza..?
zdjecie uzytkownika
Tomek25 - 2014-06-26 22:45:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy firma daje umowe o prace?
zdjecie uzytkownika
xoxo - 2014-06-27 02:51:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeśli o mnie chodzi to nie pracowałem, ale bliskie mi osoby tak. i zgadzam się z tym co tutaj już napisano, że jest to na prawde dobra opcja na start patrząć na to co oferuje rynek młodym ludziom...
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-06-27 08:34:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobrze, że jest przynajmniej możliwość znalezienia zatrudnienia w branży. Wiesz może na ile taka osoba bez doświadczenia może liczyć na start?
zdjecie uzytkownika
Arczi - 2014-06-30 15:54:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam,
aplikowałem do tej firmy na stanowisko specjalista ds sprzedaży, dzwonił pan - miły niby.
Wszystko co powiedział to specj ds sprzedazy 4life direct 13:30 puławska 405 2p. i czy panu odpowiada taka godzina. Więc ja mówię, że tak ale chciałbym się najpierw dowiedzieć na czym polega praca w jakich godzinach, jakie zarobki, jaka umowa.
ODPOWIEDŹ:
Ja się nie zajmuję takimi rzeczami tylko umawianiem spotkań, nawet nie mam informacji na ten temat.
Moja odpowiedź: to w takim razie proszę zadzwonić jak pan będzie miał informacje na ten temat. ;)
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2014-07-02 17:24:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czy w tej firmie pracuje się na umowe zlecenie czy umowe o prace?
zdjecie uzytkownika
Emil27 - 2014-07-03 09:58:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam ile trwają szkolenia? Są płatne czy bezpłatne? Ciężko jest zdać egzamin?
zdjecie uzytkownika
es_don - 2014-07-03 16:26:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Arczi - 2014-06-30 15:54:01]:
co do samego 4life pracowałem tutaj krótko, jednak wspominam ten czas ok dlatego czasem podczytuje opinie o moich byłych pracodawcach żeby byc na bieząco. tez dzięki temu wiem że często te krytyczne mają nie wiele wspólnego z rzeczywistością
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-07-04 00:12:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To zastanawiać się można po co wszystko robią w takim pośpiechu... na dobrą sprawę jak się ma dobre papiery a danego dnia nie ma się czasu to nie ma pewnie nawet co liczyć na ponowny kontakt.
zdjecie uzytkownika
pracownik BYŁY - 2014-08-06 02:19:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ja jak zwykle nie polecam tej firmy.wykorzystują na max i zwalniają. to jest nie tylko moje zdanie ale i innych byłych pracowników. każdy może wypowiedzieć się szczerze więc nie wiem po co są usunięcia komentarzy przez admin(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
zbylo - 2014-08-06 02:29:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xoxo - 2014-06-27 02:51:40]:
taaa dobra opcja to nie w tej firmie
zdjecie uzytkownika
Jurosławsky - 2014-08-09 00:50:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prawdę powiedziawszy ubezpieczenia na życie w Polsce robią coraz większą furorę. 4life Direct oczywiście z racji na wielkość - a raczej małość nie może konkurować z największymi w branży, ale przez te 25 lat odnosili całkiem spore sukcesy.... Jeżeli chodzi o komentarze to ciężko w nie nie wierzyć o ile wypowiadają się byli pracownicy a nie konkurencja. Szkoda, że firma aspirująca o miano poważnej niepoprawnie traktuje swoich pracowników. Takie zachowania powinny być bezprecedensowo tępione w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
Saaaaaaaa - 2014-08-24 14:52:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Śmierdzi grzybem ta wasza firemka.
zdjecie uzytkownika
Jozio - 2014-08-29 11:21:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jesli marzycie o wyciskaniu do oporu to zapraszam do 4Life ponadto mozecie jeszcze dorzucic niepewnosc zatrudnienia i wydzielanie mleka w kuchni :-) to naprawde jest dla was. A i jeszcze przygotujcie sobie krawaty i apaszki do pracy na sluchawce... bo to wiadomo jest najwazniejsze
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Life Direct

Twoj email:
Wiadomość: