4Life Direct

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
Kariera w sprzedaży

Zapraszamy do naszych otwartych rekrutacji. Już dziś możesz rozpocząć swoją karierę zawodową jako Doradca Klienta.

Na czym nam zależy? Jakich umiejętności szukamy?

Poszukujemy osób:

  • zorientowanych na osiąganie celów,
  • dynamicznych,
  • zaangażowanych.

Wszystkich pozostałych rzeczy nauczymy Ciebie podczas szkolenia.
Dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci rozwijać się zawodowo w naszej firmie. Doświadczenie w sprzedaży jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Jakie są zadania na stanowisku Doradcy Klienta?

  • kontakt z osobami zainteresowanymi kupnem polisy na życie,
  • sprzedawanie przez telefon ubezpieczeń na życie (proste produkty, przystępne cenowo, wygodne i zrozumiałe dla rozmówcy),
  • profesjonalna obsługa klienta.

Jak wygląda wdrożenie do pracy?

Uważamy, że kompleksowe szkolenia i opieka trenerów to podstawa przyszłego sukcesu pracownika. Wdrożenie obejmuje:

  • regularne coachingi,
  • cykliczne warsztaty,
  • indywidualne treningi z Team Leaderami,
  • spotkania z Trenerami.

Nasz autorski system szkoleń, sprawdzone skrypty rozmów i zapewnione wsparcie na każdym etapie, gwarantuje, że nowo zatrudnione osoby po dwóch tygodniach realizują swoje pierwsze cele sprzedażowe.

Dodatkowe korzyści z pracy w 4Life Direct

Umowa o pracę

Lokalizacja w centrum miasta

Podstawowe wynagrodzenie + atrakcyjne bonusy

Karta Multisport

Opieka medyczna

Lekcje języka angielskiego

Pakiet szkoleń i wsparcie certyfikowanych trenerów

Strefa relaksu

Imprezy integracyjne