Opinie o neo24.pl - NEONET S.A.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Neo24.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Neo24.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo24.pl w Wrocław

wroclaw

WITAM, ZAMOWILEM TOWAR W LUTYM I MIALA BYC DOSTAWA 3 DNI TEMU SPRZETU DO KUCHNI I NIC NIE PRZYJECHALO ZERO TEL DRAMAT TO JEST NIE UCZCIWE KTO TERAZ ZAPLACI ZA FACHOWCOW? NIE WARTO KORZYSTAC Z NEO 24 BO STRACISZ I NERWY I PIENIADZE

Roman

Beznadziejna firma, szkoda czasu.

Na nyskiej w neo 24od roku pracuje ochraniarz o imieniu jarek jest chamski nieuprzejmy pali papierosy w pomieszczeniu pije alkohol w trakcie pracy pijany wraca autem kierownictwo akceptuje taki stan zeczy wchodzi w układy z pracownikami neo i kryją jemu tyłek

Lol

Siema, trafiłeś doskonale, tu na staż zatrudniają w miejsce doświadczonych pracowników, a tych zwalniają. Doskonałe miejsce na pierwszą pracę. Zarobki ocenisz sam. No i dużo sam się nauczysz.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
zulu

mery - pewnie jesteś już po, ale podstawa jest znacznie mniejsza, z premiami nawet nie wyrobisz tyle ile podałaś (jest może szansa 5%), plany są zawyżone.

mery

hej , w piatek zadzwonila do mnie pani, zadawala rozne pytania, taka rozmowa wstepna przez tel, dzis zadzwonila i zaprosila na rozmowe z dyrektorem sprzedazy na stanowisko spec do sprzedazy internetowej, napiszcie prosze jakich zarobkow moge sie spodziewac na poaczatek, czy plan sprzedazowy jest do wyrobienia? pracowalam juz w sklepie internetowym, tam za godziny i sprzedaz zarabialam lekko ponad 2000zl netto,czy tu tez sie tak da? napiszcie konkrety,a nie wylewajcie zale jak to was wyzyskuja, dzieki

zyx

Nie polecam, kierownictwo ma postawę bardzo roszczeniową i tylko wam zszargają nerwy. Zarobki ujdą, socjal żaden.

Łoś

Ale mydlicie oczy... To nie jest miejsce do opisu oferty sklepu lecz miejsce wymiany opini o pracodawcy, PR to nie miejsce dla was! Podtrzymywanie Relacji z klientami to nie tu!

Margotka47

Sklep internetowy Neo24 ma zawsze bogatą ofertę, niskie ceny, wiele promocji i sprzęt znanych i dobrych firm. Piszę to z czystym sumieniem, bo kupuję u nich dużo i często. Zawsze jest bez problemu, szybko, solidnie i bezpiecznie.

janek

sklep super ,towar znakomity ,ceny przyzwoite .Robie w tym sklepie od lat zakupy sprzętu do kuchni czy salonu.Sprzęt działa jak należy ,bez żadnych problemów z dostawa czy reklamacja.Ostatnio wymieniałem Tv w salonie dostarczyli mi go szybko wnieśli panowie do mieszkania.Polecam

poldek

Tyle tu negatywnych opinii o pracy w neo24 tu napisaliście a to przecież całkiem przyzwoity pracodawca. Płaci nieźle to i wymaga, ma do tego prawo, jakby nie było.

janek

Witam ,ja robie często zakupy przez internet ,a jak już kupuje sprzęt agd,rtv,tv to tylko w sklepie neo24.pl.Maja fajne promocje ,super sprzęt i dobre ceny.Ostatnio kupowałem unich właśnie tv w dobrej cenie i dobrego producenta.Tv dostarczono mi szybko i sprawnie beż żadnych problemów.Polecam warto wejść na ich stronę i kupić coś unich

ivone

I ja pracuję w neo24 od początku istnienia sklepu. Oczywiście bywają różne problemy zarówno z koleżeństwem z pracy jak i z klientami lecz ogólnie jest świetna atmosfera, zrozumienie. Klienci, moim zdaniem mają prawo do humorów, w końcu jesteśmy dla nich a nie oni oni dla nas i w naszym interesie jest rozwiązywanie ich problemów z zakupami.

marcin82100

polecam neo 24 super sklep atrakcyjne ceny zawsze z przyjemnoscia robie w tym sklepie zakupy

ewa

Osiem lat istnienia dla sklepu internetowego to, moim zdaniem, całkiem niezły staż i nic nie wskazuje aby nie miało być tych lat dużo więcej. Wprowadza nowe usługi to i potrzebuje dużo pracowników. Zapewne sklep popełnia błędy lecz kto ich nie popełnia

dek.ster

Neo24 wprowadza nowe usługi dla klientów więc potrzebuje pracowników, tak sobie myślałem składając potrzebne dokumenty. Okazało się, że miałem rację, przyjęto mnie bez zbędnych formalności, zaoferowano ciekawe warunki pracy i płacy. Już od roku tam pracuję, przygotowuję zamówiony towar do wysyłki.

Jakub

Od lat pracuję w neo24, w tym czasie wiele innych osób przyszło i odeszło. Nie wnikam w powody, mi pracuje się bardzo dobrze, zwłaszcza na telefonicznej obsłudze klienta. Prawda, że dzwonią różne osoby, nieraz mocno wkurzone ale jesteśmy tam po to by rozwiązywać problemy i sprawiać aby klient chciał wrócisz po następne zakupy.

Klientka

Usługa Neoexpress to od niedawna nowość w Neo24 i na razie działa tylko we Wrocławiu i Łodzi, ale do końca roku będzie dostępna na terenie całego kraju. Śledzę tą usługę, bo często kupuję w Neo24 i cieszę się, że wciąż wychodzą do klienta.

flay

Ja jeszcze nigdy nie czekałem długo na zamówiony towar a od kąt jest ta nowa usługa neoexpress to dostawa jest jeszcze szybsza

poważnie?
@flay

i pracujesz na Bogedaina ? :)

kabaryniarz
@poważnie?

a coś ty, ja się tu tylko obijam :D

killer

tam nie ma komu pracowac, paczki ida tydzien, unikajcie ich sklepu netowego!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Neo24.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Neo24.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Neo24.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo24.pl?

Kandydaci do pracy w Neo24.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo24.pl
1.9/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Nyska 48A
    50-505 Wrocław