Opinie o IGT Poland w Warszawa

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn. Od blisko trzydziestu lat firma projektuje i dostarcza innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania technologiczne w tym zakresie, zajmując pozycję lidera w swojej branży.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGT Poland w Warszawa

Każdy ma tam zmiany po dwanaście godzin, tak jak niżej pisał ktoś o jednym stanowisku? Jak zerkam na starszą ofertę sprzed 8 miesięcy, bo tylko taka jest, na Repair Technician, to nie ma nic napisane o dodatkowych godzinach. Jak to jest potem rozliczane, oddają jako dni wolne?

Róża Nowy wpis

Czemu dla operatora komputerowego proponowana jest umowa zlecenie, to tylko tak na początek? Czy nowi pracownicy mogą od razu przejść na pracę zdalną czy trzeba jakiś czas przepracować w biurze żeby się wdrożyć?

Operator Nowy wpis
@Róża

Umowa zlecenie na pierwsze pół roku. Jak się uda to operator przejdzie na umowę o pracę po 3 miesiącach. Praca zdalna jest tylko w trybie hybrydowym - do biura trzeba przyjść tak z 5 razy w miesiącu. Pierwszy miesiąc pracy przy projekcie będzie w całości pracą z biura. Zmiany po 12h

Software Developer- Mobile App Nowy wpis

Piszę to jako programista aplikacji mobilnej, którą IGT wytwarza na rynek Amerykański. Nie wiem dlaczego większość opinii jest słaba, być może dział w Warszawie zajmuje się czymś innym niż programista pracujący zdalnie dla IGT? Jeśli chodzi o wytwarzanie oprogramowania to powiedziałbym, że jest dobrze, standardy normalnej pracy, ponadprzeciętne wynagrodzenie, sprzęt MacBook M1 16" dostarczony taki jak chciałem. Pracuję już 8 miesięcy i nie mam żadnych zarzutów. Tak jak wspomniałem wyżej, być może te nieprzychylne opinie piszą jacyś pracownicy z różnych działów w biurze w Warszawie?

Weronika

dawno nie było od IGT zadnych ogłoszen a podobno branża IT sie rozwija jako jedna z niewielu, nie potrzeba im już programistów ?

@Weronika

Branża się może i rozwija natomiast IGT się zwija i to od przynajmniej 4 lat

Software Developer Mobile App
@Norbi

Zależy o jakim stanowisku mówisz... moim zdaniem nie wygląda na to żeby programistom miało zabraknąć tam pracy.

Rozmowę kwalifikacyjną w IGT Poland masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Komputerowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Salamalejkum

Fajna firma dla ludzi, którzy chcą się przebranżowić, albo chcą iść do pierwszej pracy. Na niższe stanowiska,(operator) można się dostać bez żadnej wiedzy. Co prawda wielu rzeczy się człowiek na tym stanowisku nie nauczy, ale zawsze coś tam już w CV można wpisać. Natłok pracy na tym stanowisku był zerowy. Całość polegała praktycznie na monitorowaniu czy wszystko jest okej z systemem, więc na dobrą sprawę pieniądze dostawało się za siedzenie w domu i oglądanie seriali (praca zdalna). Tak jak pisałem - jak ktoś się chce iść do pierwszej roboty w IT to polecam. Minus jedynie taki (dla niektórych plus), że firma bardzo lubi kandydatów z polecenia, więc 99% pracowników było tam wykręconych przez kogoś.

NewGuy

Hej Jestem doświadczonym (nie najmłodszym ;)) programistą C/C++ i szukam spokojnego miejsca pracy. Opinie o IGT świadczą, że to idealne miejsce dla mnie - ale podobno teraz trwa tam czystka. Ktoś to może potwierdzić - czy to prawda? Dzięki!

programista
@NewGuy

Jezeli jestes programista to ucz sie nowych jezykow. Jezeli jestes klepaczem C/C++ to aplikuj ale nie oczekuj wysokiego wynagrodzenia, odkladaj 30% pensji bo pozniej nie bedziesz potrzebny bo jestes leniwy i nie chce Ci sie uczyc a na Twoje miejsce bedzie masa mlodych, ktorzy potrafia cos wiecej niz programowac w C/C++.

jp
@NewGuy

Obecnie raczej nie znajdzie się tam miejsca (przez pandemię). Jeśli wgryziesz się na początku mocno w systemy i pokażesz wiedzę (c,sql,może cobol) i będziesz mieć wy.j.ane na to, że się potem nie rozwijasz, to miejsce dla Ciebie :) ja myślałem, że to moja praca do emerytury, nie narzekam na nią, ale za młody jestem i trochę ciągnie do nowych rzeczy. Ale jakbym był "doświadczony" to pewnie bym nie myślał o zmianie.

nw
@jp

nie jest tak źle - płacą do 150 złotych na godzinę na B2B https://pl.indeed.com/praca?as_and=datastage&as_phr&as_any&as_not&as_ttl&as_cmp&jt=all&st&as_src&radius=25&l=warszawa&fromage=7&limit=10&sort&psf=advsrch&from=advancedsearch&advn=7144008592097455&vjk=6e3c930221419c2e

wieloletni
@NewGuy

Jeżeli szukają do Systemu Cantralnego, to faktycznie może być dobre miejsce dla Ciebie

sz
@programista

opinia "programisty" tylko pokazuje, że im mniej ktoś wie, tym bardziej się wymądrza "ucz się nowych języków", ale których i po co? to jest pytanie retoryczne, nie interesuje mnie opinia kogoś po kim od razu widać że wdb i gw

@NewGuy

Tylko na B2B. Mają jeszcze trochę kodu w C.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w IGT Poland?

Norbi

Tak. Sorry ale nikt inny tam do pracy nie przyjdzie.

Norbi

Absolutne płacowe (usunięte przez administratora). Zatrudniają studentów i nieszczęśników za minimalne stawki kantując jeszcze przy tym US. Technologie 10 lat w tyle za cywilizowanym światem.

Grandmaster Flash

Kto świadom ten wie, że najwięcej szumu i negatywów robią osoby nieadowolone. I każda firma ma takie osoby. Wszedłem na te forum dla przysłowiowych J, z ciekawości zobaczyć co piszą. ale też powiem jak jest, z mojej PRYWATNEJ PERSPEKTYWY ;) - czasami jest luz a czasami jest niełatwo. Jest dużo procedur, chyba zbyt dużo. Firma jest otwarta na nowe propozycje, jak chcesz to masz pole do popisu i wykazania się. moje pomysły spotykały sie z uznaniem albo chociaż rozpatrzeniem. Nawet już od początku współpracy. Jest trochę pracy monotonnej ale bardzo dużo kreatywnej. Są ludzie fajni, średni i naprawdę przyjemni - na różnych poziomach. Jak jest nawał pracy projektowej, to uuu jest jazda. Firma chyba dużo skupia się na doświadczonych pracownikach, stąd rzesze konsultantów. Pracy dla mniej doświadczonych tez może się znaleźć, ale z uwagi na cięcia COVIDowe to może nie być aż tak dużo. Jesteś zainteresowany? szukasz pracy? szczerze mowiąc to nie wierz żadnemu komentrzowi, nawet mojemu. To są tylko czyjeśc perspektywy. W tej czy innej firmie - możęsz trafić na słąby projekt, fajnego keirownika, upierdliwego kolegę z zespołu. Czyli tak reasumując - praca i płaca, zadania, projekty... są takie, jakie sobie wywalczysz. :) Jest wszystko o sobie wyobrazisz w wielkiej korporacji. Osobiście polecam, licząc że traficie na takich liderów jak ja mam - w skrócie o globalnej perspektywie i podejściu. Pozdrawiam

teneryf

ględzisz jak potłuczony

Ex
@teneryf

Tak się dzieje gdy w firmie jest taka stęchlizna, że aż się wylewa na zewnątrz a nagle trzeba znaleźć ludzi do pracy. Wtedy HR budzi się ze snu zimowego i zaczynają się hurraoptymistyczne wpisy.

teneryf
@Ex

Nigdzie nie jest idealnie, dobry profesjonalista odnajdzie się wszędzie

Tim
@Grandmaster Flash

Piękny wywód tylko ze chyba pomyliły Ci się firmy kolego. Ta rzeczywistość która tu opisujesz to nie jest IGT. Rozumiem ze HR próbują ratować wizerunek firmy który szoruje już po dnie. Może zamiast wypisywać bajdy na forach trzeba się dokształcić i przynajmniej zbliżyć do standardów rynkowych. Jeszcze chwila a IGT będzie paliło w piecu węglem a przed biurowcem będąc parkować konie....

Jerzy
@teneryf

Jak pracuje Ci się w IGT Poland? Bo wnioskuję, że znasz tę firmę od środka, tak? Jestem ciekaw jaki jest poziom zarobków i czy są jakieś dodatki pozapłacowe. Mam nadzieję że mi odpowiesz, daj znać!

@Grandmaster Flash

Mógłbyś napisać coś więcej odnośnie wspomnianych cięć covidowych w IGT? O co dokładnie chodzi? Jakie zmiany zaszły w firmie podczas pandemii? Były cięcia etatów/pensji?

sz
@teneryf

tak, jak będzie chciał to się odnajdzie, pytanie brzmi po kiego grzyba mam się odnajdować w jakiejś koszmarnej firmie xD czy wy się w ogóle zastanawiacie nad sensem pisania takich pierdół? albo naprawiacie firme, albo trzeba się pogodzić z tym że jest XXI wiek, i ludzie potrafią się dowiedzieć jak sprawy się mają zanim wpakują się w (usunięte przez administratora)

dj kaczka

a co z imprezą która miała się odbyć ostatnio we wrześniu ? pod tym względem Hr dba o pracowników imprezy rodzinne , paczki na święta wysłane do domu, ogólnie tak czasami coś miłego się dzieje

winona
@dj kaczka

a była jakaś impreza wogóle ostatnio nic nie wiem

Zuzanna
@dj kaczka

Wow! To brzmi kusząco ze tak rozrywkowo tam macie i fajne atmo… ale praca tez jakaś jest czasem i pracować trzeba? :P opowiedz coś więcej jak możesz

Janusz
@winona

Nie wiesz nic o imprezie? To w ogóle tam pracujesz, czy jesteś tak zarobiona, ze świata poza pracą nie widzisz? Są jeszcze jakieś inne atrakcyjne benefity poza imprezami firmowymi?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie IGT Poland?

Czas uciekać

jakich liderów dokładnie :)

Chochol

Przepraszam jakich liderów???? W IGT??? Buhaaaahaaaaa...!!!!

Hmmm....

Hmmm... dziwne to miejsce. Tzw management to rodzaj klubu wzajemnej adoracji. Chyba nawet gdzieś w środku maja świadomość ze tkwiąc przez kilkanaście lat w firmie, która jest kilkanaście lat za rynkiem, nie potrafią ani specjalnie zarządzać, ani właściwie oceniać pracy ani tym bardziej nie maja pojęcia po procesie wytwórczym softu. Jedyne co im zostało to wzajemne masowanie się.... no i to robią bo co im zostało. Może i by nawet spróbowali szczęścia poza firma ale tam jest trochę inny świat no i szybko sie okaże kto jest kto..... Szukajcie gdzie indziej drodzy koledzy....rynek IT jest wielki.... Dziwne to miejsce....

Czy rozmowa rekrutacyjna w IGT Poland odbywa się również w języku angielskim?

tak

@ja

A jaki stopień zaawansowania języka angielskiego jest wymagany? Nie wiem czy jest to po prostu dostępna opcja, że rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się także w języku angielskim czy to wymóg. Jeśli wymóg to czy osoby znające go tylko komunikatywnie mają jakieś szanse?

@Anna

Nie wiem o jakie stanowisko chodzi ale angielski był niezbędny. Wymagany poziom (wdg. mnie - może to się zmieniło) to swobodna rozmowa w języku angielskim. Przyczyna jest prosta, spotkania oraz rozmowy telefoniczne odbywają się głównie w tym języku.

Mark

Ta firma to skansen. Pracuje się tu metodami z początku lat 90 ubiegłego wieku. Organizacyjnie i proceduralnie (usunięte przez administratora) Nikt tu nikogo, niczego nie nauczy. Wąska specjalizacja i monopol trzyma te firmę na rynku. Gdyby nie to, to już dawno byłaby pod woda. Radzę się trzymać z daleka od IGT. Chyba ze chcecie dorobić do emeryturki.....

Mark
@Mark

Dlaczego administrator usunął słowo „dno”?

Mikołaj

Czy jest tam miejsce dla studentów ? Grafik jest elastyczny ?

Czy firma IGT Poland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były Pracownik

Szkolenia były finansowane z budżetu firmowego (przynajmniej jak ja tam pracowałem). Problemem było to, że z czasem ciężej było się załapać na rzeczy interesujące ale nie związane bezpośrednio z tym co robisz.

Janusz
@Były Pracownik

Na szkolenia, o których wspominasz mogli liczyć wszyscy pracownicy, nawet ci nowo przyjęci, czy raczej osoby, które się wyróżniały w pracy? To ważna informacja dla pracowników, którzy chcą rozwijać swoją karierę i podnosić kompetencje zawodowe.

Były Pracownik
@Janusz

Obstawiam ze jezeli byly szkolenia dla "nowych" pracownikow to te niezbedne do pracy (ktore byly organizowane przez kogos z IGT - a nie zglaszane przez pracownika). Szkolenia raczej nie byly formą nagrody dla osob ktore "wyroznialy sie w pracy" (ja sie przynajmniej z taka sytuacja nie spotkalem). Jak troche sie przepracowalo to mozna bylo zalapac sie na bardziej interesujace szkolenia (ale jak to jest teraz to nie wiem).

Iga

Czy jest powód tej ciszy?

Managerek Nierobek
@Iga

Tak - ludzie tak szybko uciekają z tej umieralni, że nawet nie chce im się pisać. Kiedyś ta firma była mentalnie i socjalnie niczym przedsiębiorstwo państwowe, ale z fajnymi projektami. Teraz została tylko mentalność. Strategii brak, projektów brak, socjal w dół, szkolenia poucinane, awansów i podwyżek brak. Szefostwo trzyma się stołków, bo dostaje dobrą kasę za to, że nawet się nie pokazuje w biurze i unika pracowników. Tylko czekają na likwidację biura żeby otrzymać sowitą odprawę. Nowym zdecydowanie nie polecam.

poszukuję
@Managerek Nierobek

Niestety wszystko potwierdzam. Czas na zmiany...

Grażyna
@poszukuję

Widzę, że potwierdzasz te niepokojące doniesienia @Managerek Nierobek. Ale zanim konkretnie się do tego odniosę, chciałabym omówić kwestię ogólnych warunków pracy w IGT. Powiedz mi na sam początek, czy pracownicy mają tam zapewnione ubezpieczenie zdrowotne?

poszukuję
@Grażyna

Jest dość dobry pakiet zdrowotny od Allianz. Możesz korzystać z większości placówek prywatnych z wyjątkiem Medicover i od września również bez Luxmed. Jeśli pracownik nie jest zainteresowany pakietem to ma dodatkowe ok. 60 zł do pensji

Bartek

Spoko firma i praca dla tych którzy chcą pracować a nie obrażać innych !!!

Sebastian
@Bartek

Fajnie, że znalazła się osoba, która zdecydowała się wypowiedzieć w wątku, ponieważ od dłuższego czasu brakowało nowych opinii. Mam rozumieć, że pracujesz obecnie w firmie IGT Poland? Mógłbyś napisać, jak wygląda obecnie poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionych osób? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Były Mistrz

Igt -firma składająca się z małomiasteczkowych pracowników, wręcz potomków rolników. Niektórzy lepiej lub gorzej nauczyli dukać się po angielsku, francusku czy polsku, i myślą że są kimś. Wyuczyli się czegoś w rodzaju elementarza krok po kroku (procedur?) i tak trwają w swojej dumie. Parodia informatyków. Jeden z kolegów ma ewidentnie problem w swoim życiu, ale dodatkowo jest męczony przed tych wieśniaków lub małomiasteczkowych pseudo informatyków. Szkoda mi go. Odszedłem. Są jakieś granice. Nigdy nie polecę tej firmy. Poza tym, szczur który mnie wywalił (superwisior - błagam) jest tak zaprzątnięty wyścigiem do koryta, że nawet podwładnym nie pomaga. Nie idzcie do igt. Nigdy.

TheJam!
@Były Mistrz

Potwierdzam, stosunki międzyludzkie jak w kołchozie. Nigdy nie idźcie tam pracować. Ja już mam to za sobą, ale żałuję czasu zmarnowanego w tej firmie.

Sebastian
@Były Mistrz

Z Twojej opinii jednoznacznie wynika, że krytycznie oceniasz atmosferę w pracy. Proszę Cię jednak o nie obrażanie innych pracowników. Zachęcam Ciebie do skoncentrowania się na rzeczowych argumentach. Czy atmosfera była głównym powodem Rwojego odejścia? Może było w tej firmie coś, co możesz uznać za plus?

Pan Nikt
@Były Mistrz

Żeby zostać zwolnionym należy się solidnie postarać, więc musiałeś być niezłym specjalistą jeśli postanowili z Tobą rozwiązać umowę.

ziutek
@Pan Nikt

@Pan Nikt najwyraźniej warto byłoby usłyszeć zdanie "superwisiora", wtedy zapewne można byłoby się sporo dowiedzieć o tym "wielkomiejskim informatyku"...

ldfjldkfj
@Pan Nikt

Ale trochę racji ma. W tej firmie można spotkać kierowników i liderów grupy, którzy chcą "uwalić" swoich podwładnych/juniorów! Rzecz niespotykana w innych dużych firmach. Taka "polskość"... w nowym polskim duchu.

pytalski
@Były Mistrz

Piszesz: Odszedłem a dalej szczur, który mnie wywalił...jak na mistrza to brak logiki. Z IGT wywalają tylko nieudaczników.

Pan Nikt
@ldfjldkfj

Zgoda, ale to nie jest wina IGT tylko brak kultury osobistej poszczególnych osobników. Jeśli chodzi o samą firmę, to schodzi ona niestety na psy, ostatni gasi światło.

lolek
@Były Mistrz

tam sporo takich .... specjalystow..... ostatni produkt onlinowy dla totalizatora pokazuje mizerie tej firmy.... brawy Wy manualsi....

@KasiaIT
@lolek

@lolek co jest nie tak z tym projektem dla totalizatora jeśli mogę spytać ?

Czarek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Nick The Brick
@Czarek

Nie ma i raczej nie będzie. Najlepiej świadczy o kondycji firmy fakt, że skoro tyle osób już odeszło, a nie prowadzą rekrutacji, to znaczy, że dobrze nie jest ....

Zbychu
@Nick The Brick

Jest bardzo dużo otwartych stanowisk

Zbyszek
@Nick The Brick

Ostatnio coś się jednak ruszyło. Agencje Hays i Vlog szukają ochotników do pracy w IGT. Płacą 140 złotych + VAT za godzinę na kontrakcie B2B.

Nick The Brick
@Zbyszek

No proszę - pieniądze o których etatowcy moga tylko pomarzyć. Pewnie jest jakaś szybka akcja na zrobienie kawałka kodu w technologiach nieznanych w IGT i w razie czego szybko się ich pozbędą. Dla kontraktorów całkiem fajny kąsek - dużo się nie napracują - zobaczą jak wygląda klimat państwowej firmy w komercyjnym środowisku i pójdą gdzieś dalej ... Ta firma w końcu nie ma żadnej długoterminowej strategii

Zostaw merytoryczną opinię o IGT Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w IGT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy IGT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGT Poland?

IGT Poland

IGT Poland