Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

Aplikowaliście do pracy w firmie ZEC SERVICE? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Elektryk są korzystne?

Token

Aplikowałem swego czasu, ale nie przyjęli mnie, bo nie spełniałem do końca wymagań, ale warunki oferowali dość niezłe

Token

Mam zamiar wkrótce próbować ponownie, zobaczę czy coś się zmieniło w kwestii proponowanych warunków

@Token

i w tym czasie jakoś się dokształcałeś, żeby spełniać wszystkie wymagania?

@Token

to tak dawno aplikowałeś, że mogło się coś tak dość widocznie w tym zmienić?

Komisyjny

Aplikowalem, ale nie na elektryka, ale warunki dla mnie w porzadku

w porzadku firma

monster
@pracownik

a coś więcej powiesz? na jakim stanowisku jesteś?

Kierownik

Dziękujemy zarządowi za długo wyczekiwane podwyżki dla kadry kierowniczej bez której wiadomo nic by nie było . Taka podwyżkę każdy z nas odczuł. Z wyrazami szacunku - nadzór

lokalny
@Kierownik

dostali prawie wszyscy kierownicy ...

anubis

Na ten moment nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o prace w tej firmie.

@anubis

Nie pracuję tu jakoś długo, ale chyba nie zapowiada się, żeby coś miało się zmienić w tej kwestii

@anubis

Źle oznaczyłem status, ale z kontekstu chyba widać, że kandydatem nie jestem

żuk

nie da się ukryć

@anubis

ja rok pracuję i zastrzeżenia jakieś by się znalazły, ale taki ogólny balans wychodzi na neutralny raczej, albo nawet leko na plus

@anubis

widać, widać, ja tu już z kolei chwilę jestem i też uważam, że jest w porządku

kaktus
@kelli

wszyscy jestescie na umowie o prace czy jak?

pracow.

ja mam umowę o pracę

julisz
@kaktus

z ludzi z którymi się trzymam to mają uop

julisz
@kaktus

na startujesz? czy narazie rozeznanie robisz?

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Firma ZEC SERVICE chce zatrudnić kogoś na stanowisko brak. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Gizmo

Czekaj, co?

Gizmo

Niestety nie miałem okazję pracować na stanowisku "brak". I raczej nikt z tutaj zgromadzonych również

AMD

.... a tu widzę jakiś psikus ze strony Administratora ;) Obecnie rekrutujemy na różne stanowiska, w tym: Dyżurny Elektryk, Elektromechanik, Elektromonter AKPiA, poza tym, najnowsze to Inspektor Nadzoru Spawaliczego, Kontroler Jakości Robót... i wiele innych dostępnych na naszej stronie internetowej: www.zec-service.pl zakładka Kariera

o dzięki za informację

@AMD

a jak u was wygląda proces rekrutacji od strony technicznej? ile jest etapów?

juliusz
@cezar

jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? bo obstawiam że może być różna ilość

@cezar

mniej więcej: dwa ;)

Teresa
@AMD

A to nie dużo. I czego można się po nich spodziewać?

@AMD

a, to w porządku, standardowo. dziękuję

insp

Mam parę pytań co do pracy na stanowisku inspektora nadzoru spawalniczego. Przede wszystkim jak duży jest ten dział, ile osób liczy plus minus?

@insp

w ogłoszeniu jest wymagana gotowość do wyjazdów, jak często są te wyjazdy? bardziej w kraju czy też gdzieś dalej? raczej jedno- czy kilku dniowe?

@insp

mowa jest też o możliwości wykorzystania własnego samochodu do celów służbowych i tu pytanie będzie z tego tytułu jakieś dodatek finansowy? jak kwestia rozliczania kosztów paliwa?

@insp

no i oczywiście jaka atmosfera panuje? trochę tych pytań się nazbierało, ale przynajmniej będzie czytelnie, z góry dziękuję za odpowiedzi

zieolona
@insp

ja jestem z zielonej, nie wiem gdzie ty chcesz isc, ale dla mnie spoko jest. praca jest na umowe o prace wiec spokojnie mozna siedziec, no a ludzie tez spoko mozna pogadac posmiac sie ale no wiadmo praca jak praca czasem nie ma lekko

@insp

Ciężko powiedzieć, w zależności od potrzeb i kontraktu - najlepiej zadać to pytanie bezpośrednio kierownikowi na rozmowie rekrutacyjnej - ważna jest dla nas elastyczność, jeśli chodzi o to stanowisko. Na ten moment w kraju.

@insp

do dogadania, na pewno nie będziesz stratny, jeśli o to chodzi ;)

Tom
@AMD

okej, rozumiem, a jeśli chodzi o rodzaj umowy, to jaką można liczyć?

@Tom

Głównie UoP, na początku na okres próbny, potem na określony, następnie na nieokreślony.

sonic

jeszcze, powiedzcie jak ogólnie się pracuje atmosfera i wg

Nadik
@sonic

Mi się pracuje dobrze. Atmosfera spoko, praca też jak najbardziej okej

@sonic

Wydaje mi się, że ogólnie zależy to od działu czy danej grupy, ale aktualnie nie słyszałam nic niepokojącego, stąd wnioskuję, że atmosfera w Firmie jest dobra :) :) :)

papaj
@sonic

no według mnie też jest git, jak jesteś kontaktowy człowiek to się dogadasz, bo spoko ludzie tu są

Wiktoria
@papaj

No to fajnie. A kierownictwo też jest spoko? Idzie się z nimi zawsze dogadać? W ogóle to macie może jakieś integracje itp w firmie?

papaj
@sonic

a no a jak się pracuje, to zależy na jakim stanowisku, mi na ślusarce spoko, ale ja to lubie też robić ogólnie

sonic

hej chciałem się u was załapać na praktyki, zobaczyć jak to u Was ogólnie wygląda. bo jak patrzyłem na benefity dla pracowników to bardzo fajna sprawa i myślałem żeby po praktykach się u was zatrudnić. myślicie że łatwiej będzie mi się potem do was dostać i jeśli macie jakieś info jak wygląda rekrutacja na praktyki? byłbym wdzięczny za odpowiedź!

Nadik
@sonic

Myślę, że tak, ale najlepiej to się bezpośrednio zapytać. Ale na logikę, to w sumie wydaje się korzystne zatrudnić już pełnoprawnie kogoś, kto już poznał firmę od środka i wie co i jak

insp

syn znajomego też szuka miejsca do odbycia praktyk, więc może tu się by udało

@Nadik

właśnie wysłałem zgłoszenie, wiesz może czy to są jakieś terminy czy cały rok?

@Nadik

i czy wysyłają na badania lekarskie? czy trzeba to samemu wcześniej załatwić

@insp

jak bys miał inf czy się dostał i jak to wygląda był bym wdzięczny za informacje

bogo
@sonic

piszą, że trzeba już mieć, więc raczej nie ogarną tego za ciebie, tylko musisz sam załatwić

bogo
@bogo

w sensie badania trzeba mieć, o to mi chodziło, a jakie terminy to nie wiem sorki

@sonic

W przypadku praktyk lub staży trzeba mieć już badania lekarskie, zrobione na własną rękę, a w przypadku zatrudnienia to my wysyłamy na badania.

@sonic

Najlepiej na początek przesłać swoje CV. Kwestia: praktyk z uczelni czy odbycia stażu?

serdecznie zapraszamy :)

Jakie stawki czego można się spodziewać ile płacą na rękę

@Kandydat

Wszystko od stanowiska zależy przecież

@Kandydat

Nie jesteśmy w stanie wywróżyć ile dostaniesz w ciemno

@Kandydat

no przecież różne stanowiska mają różne stawki to jak mam zgadnąć które dokładnie cię interesuje?

@Kandydat

skontaktuj się z rekrutacją i podpytaj

@Kandydat

Tak jak pisałam wyżej. Po pierwsze, nie mamy dokładnych stawek. Po drugie, wszystko zależy od kandydata, jego umiejętności, doświadczenia. Do kandydatów podchodzimy indywidualnie. Ludzie to nie maszyny, które wycenia się określoną wartością, każdą tak samo, bo zostały wyprodukowane w jednej fabryce więc z założenia działają identycznie. Każdy ma inne wady i zalety, których na rozmowie rekrutacyjnej należy mieć świadomość. Jeśli jesteśmy zainteresowani danym kandydatem staramy się zawsze, względem oczekiwań, spotykać pomiędzy, tak abyśmy wspólnie byli zadowoleni; my ze zdobycia wartościowego pracownika z potencjałem rozwoju, a pracownik ze zdobytej posady. :)

@AMD

i naprawdę jest takie indywidualne podejście do pracownika, fajna atmosfera, bo i współpracownicy spoko i jak jakaś rozmowa wyżej gdzieś wyniknie to jest bardzo w porządku prowadzona

Lidia
@kelli

No brzmi to wszystko bardzo dobrze. A firma jakoś specjalnie dba o te relacje czy to tak naturalnie wychodzi? Chodzi mi o to czy są jakieś spotkania integracyjne albo inne sposoby na integracje ludzi na różnych stanowiskach?

@Lidia

raczej naturalnie wychodzi, wydaje mi się, że to akurat coś na co firma nie ma za bardzo wpływu, tylko sami pracownicy swoim podejściem do innych

ZEC SERVICE prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 3700 i Inspektor nadzoru. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

AMD

A skąd ta suma? czego ona dokładnie dotyczy, bo nie ma u nas określonej, co do złotówki kwoty za dane stanowisko. ;) Na tą chwilę otworzyliśmy zapotrzebowanie na nowe stanowisko Kontrolera jakości robót (uściślając). Jeśli chodzi o stawki to zawsze proponuje najpierw kandydatom, aby przesłali nam CV, żebyśmy wiedzieli z kim i o czym rozmawiamy. :) Stąd, bardzo serdecznie zachęcam do kontaktu i wpierw poznania bliżej Firmy.

aminoks
@AMD

Ja nie wiem skąd ci administratorzy biorą te informację, co rusz widzę, że coś tu piszą i albo piszą o rekrutacjach, których nie ma, ale wymyślają stawki bez żadnych podstaw

aminoks
@AMD

Może sprawdził średnie zarobki na stanowisko w jakiś raportach, gdzie zbierają średnią ogólnokrajową? Spotkałem się czasem z takimi artykułami

@aminoks

być może, na pewno to jedyne w miarę sensowne wytłumaczenie skąd taka stawka

Czy Tokarz jest możliwy w firmie ZEC SERVICE? Ktoś z pracujących się wypowie?

co?

qwe

Aplikowanie na stanowisko tokarza jest możliwe, panie Administratorze, ale bardzo nie po polskiemu zadane zostało to pytanie

Firma ZEC SERVICE prowadzi rekrutację na stanowisko Inspektor BHP. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

algi

Na stronie mają taką ofertę?

@algi

Nie, na stronie nie ma

@algi

Na indeed jest, ale wygląda, że jest już dość dawno dodana, więc nie wiem na ile to aktualne w ogóle

Oferta jest aktualna.

@AMD

Czyli wszystko co w ofercie aktualne?

Wolę dopytać dla pewności

@Stan

No skoro masz informację, że aktualna, to co więcej trzeba dodawać, to się rozumie samo przez się

@Stan

Tak. Jeśli to jeszcze jakoś pomoże, to szukamy ludzi z doświadczeniem min. 2 letnim, najlepiej w branżach: budowlanych/przemysłu.

@AMD

na tego inspektora czy jakieś inne stanowiska też?

tito

na stronce piszą, że każdy kandydat na praktyki musi mieć orzeczenie lekarskie, ktoś mi podpowie o co chodzi? sorry, ale zielony jestem w temacie

@tito

Chodzi o ogólną zdolność do "pracy" praktykanta czy stażysty, tzn. w bardzo dużym skrócie i uogólniając, że jesteś zdrowy lub chory, że masz bądź nie problemy zdrowotne, które np. wykluczają Cię z wykonywania jakiś czynności.

@AMD

Okey, czyli takie podstawowe informacje o stanie zdrowia, dzięki

@AMD

dobra, a to w sumie jeszcze jedno pytanie, samemu się to załatwia czy to mi załatwi szkoła czy pracodawca?

okra
@tito

Za moich czasów przez szkołę się załatwiało i zanosiło do pracodawcy ale nie wiem jak jest u Ciebie

@okra

okej, to może podpytam kogoś w szkole jak to mam ogarnąć

@okra

jak powiem, że chciałbym tutaj je mieć to może mi pomogą w tym

śrubokręt

Co sądzicie o pracy dyżurnego elektryka?

kanister

A co chciałbyś wiedzieć?

obii
@śrubokręt

Jak dla kogo, praca spoko, ale rozgarniętym trzeba być

obii
@śrubokręt

Jednak wymagana jest samodzielność i dobra organizacja pracy

@obii

A jest ciężko się zaaklimatyzować i wejść w dobry rytm pracy?

@obii

To akurat mam, samodzielność to podstawa

@kanister

A chciałbym wiedzieć ile wdrożenie mniej więcej zajmuje

@śrubokręt

To zależy indywidualnie od człowieka.

Jakie tam są zarobki spawacze monterzy

@Kandydat

proponuję iść na rozmowę i dopytać

@Kandydat

na forum raczej sie o zarobkach nie rozmawia

@Kandydat

plus pewnie proponowane wynagrodzenie może isę różnić w zależności od pewnych czynników

się*

Dani

Mam pytanie odnośnie stanowiska - Serwisant mobilny zabudów pojazdów komunalnych. Jakie wykształcenie jest najbardziej mile widziane? Jestem po mechanice i budowie maszyn.

@Dani

Źle napisałem nazwę stanowiska. Chodzi mi o stanowisko elektromechanika. Jako serwisant pracuję teraz ..

husky
@Dani

Jest to jak najbardziej kierunkowe wykształcenie

husky
@Dani

Powinni Cię przyjąć bez problemu jak masz doświadczenie i spełniasz inne wymagania

@husky

Dzięki

I jak tam, wysłałeś cv?

Tak z ciekawości pytam

@Lum

Tak, wysłałem. Teraz czekam na odp

Czy w firmie ZEC SERVICE pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

ino

raczej trudno powiedzieć, bo nie zna się wszystkich i nie dopytuje na jakiej są umowie

suss

ja np. taką umowa o pracę dostałem

suss

na stanowisku operatora jakby co

@suss

a nie wiesz czy dają tylko takie czy np. też inne formy?

nie wiem

nie wypytywałem

@suja

zależało mi na uopie, więc nie interesowało mnie za bardzo jakie inne możliwości są

@suss

właśnie mi zależy na uop

@suss

i zastanawiam się czy od razu jest taka szansa

@suss

w poprzedniej mojej pracy było zlecenie na początek

@suss

ale to już dopytam bezpośrednio przy rozmowie

@suja

Cześć, mniej więcej tak to wygląda: najpierw umowa na okres próbny, potem umowa na czas określony i umowa na czas nieokreślony.

misaak
@AMD

a umowa na próbny jest umową o pracę tak?

misaak
@AMD

i jak to wygląda jeśli chodzi o czas zawarcia umowy? Próbny to zakładam, że trzy miechy, ale jak z określonym?

warta
@misaak

może na rok? też bym chciał się dowiedzieć

Deus

To pewnie zależy od tego w jakim dziale się pracuje, ale u mnie wszystko jest elegancko. Wszystkie procesy chodzą jak w zegarku i mamy fajną atmosferę w dziale.

Helo
@Deus

A jaki to dział?

Deus
@Helo

Magazyn

Mokey

ile trwała rekrutacja w waszym przypadku? długo się ciągnęło?

@Mokey

Od razu odpowiem, że zależy od konkretnego stanowiska.

@Mokey

myślałem, że to bardziej ujednolicony proces

elektromechanik by mnie interesował

hdbhw
@Mokey

Nie wyczujesz, jedyne co można to sie im podeslac , i jak dojdzie do spotkania to zapytac kiedy mozna sie spodziewac odp

rato
@Mokey

nie no, ciężko, żeby na każde wyglądało to tak samo, tak na logikę

Franciszek
@hdbhw

No dobra, ale mniej wiecej ile? Tydzień, miesiąc?

rato
@Franciszek

no to przecież napisał, że trudno stwierdzić...

Monkey
@rato

raczej miałem na myśli, że podobnie po prostu nie całkiem tak samo

Monkey
@hdbhw

rozumiem, aplikowałem już i czekam na jakąś odpowiedź

@Monkey

Proszę się przypomnieć na maila: rekrutacja@zec-service.com.pl

hasa
@AMD

na ten mail można pisać z wszelkimi pytaniami dotyczącymi pracy? szybko odpisują? czy lepiej zadzwonić do biura?

steam
@hasa

A jakie masz pytania? Może my będziemy umieli tu pomóc

@hasa

Można. :) Staram się odpisać tak szybko jak mogę. ;)

hasa

dziękuje za informacje

defender

Można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia? Lub chociaż po okresie próbnym?

pyrka
@defender

spokojnie, dają umowy o pracę

@defender

Tak :)

defender

Super, dziękuję

bakus
@AMD

a na jaki czas podpisuje się te umowy?

bakus

pierwsza to na 3mies?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1211 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław