Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

Poczuj Palca

Aktualnie macie więcej pracy czy tyle co zwykle?

Cutie Patootie

jak atmosfera w zespole? ludzie się dogadują?

Exe
@Cutie Patootie

jak dla mnie atmosfera bardzo na plus

Exe
@Cutie Patootie

a jak ty umiesz sie dogadywać z ludźmi to inni też się z tobą dogadają

Wroclawianin

Czy polecacie pracę w dziale bhp? Jestem specjalistą z kilkuletnim stażem. Jakie zarobki i współpraca z ludźmi?

Snow Bunny

Jak długo istniejecie na polskim rynku?

Kazo
@Snow Bunny

od 1992 roku

Kazo
@Snow Bunny

więc całkiem spory kawał czasu i zdobytego doświadczenia

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Chicago Blackout

Firmy takie jak ta zasługują na jakieś dobre słowa chociaż wiem że zadowoleni dużo rzadziej udzielają się na takich forach jednak ja tutaj jestem i mówię że lubię tu pracować.

Zach
@Chicago Blackout

wiele zależy od samych profili, bo nie każdy wygląda tak samo

Zach
@Chicago Blackout

dalej sa osoby, ktore wchodzą na fora i jednak liczą na różne opinie, a nie tylko na te złe

Claws

Byłem na rozmowie, ale nie dostałem pracy. Szkoda, bo zapowiadało się na fajną współpracę.

show

Dawno jakoś?

show
@Claws

Nie wiem jaki był powód odmowy, ale może warto spróbować jeszcze raz?

ira
@Claws

Naprawdę szkoda, ale nie warto sie zalamywac, bo powody mogą być serio bardzo różne. A skoro już piszesz, ze fajnie sie zapowiadało, mozesz te mysl rozwinać? W sensie, fajnie przebiegła rozmowa, mili ludzie czy co?

@Claws

na twoim miejscu podbiłbym jeszcze raz, bo stanowisk nie brak z tego co widziałem

@Claws

a na jakie w ogole startowałeś?

Ride or Die

jak dla mnie jest nieźle nie szukam na siłe rzeczy do których mam się doczepic. to co najwazniejsze to jest.

@Ride or Die

twój post to normalnie perła wśród śmieci, bo tutaj raczej wchodzą ci którzy wręcz lubią sie doczepić a pozytywów brak

@Ride or Die

a skoro już nie jesteś nastawiony na hejt, mozesz mniej wiecej opisac co to jest to najważniejsze?

@Ride or Die

bo widziałem na stronie, że jest całkiem sporo ofert

Eee
@Tamar

Co ty gadasz? Na profilu Zeca?

Eee
@Tamar

Przecież ten profil to jedno z najbardziej kulturalnych miejsc w necie, serio. Jak na standardy goworka (a swoje widziałem) to po prostu niebo a ziemia. Więc nic dziwnego, że jak ludzie się opatrzą z takim widokiem, to potem też piszą w tożsamy sposób. Więc przesadzasz z tą perłą wśród śmieci...

@Eee

i wlasnie to miałem na myśli, bo niejedną strone na goworku przejrzałem nie sprecyzowalem, wiec wyluzuj troche

John

W poprzednich komentarzach wyczytałem ze na stanowisko montera izolacji nie potrzeba doświadczenie natomiast w ogłoszeniu widnieje informacja ze wymagane jest doświadczenie w montażu izolacji termicznych. To jak to jest w praktyce?

@John

Dobrze byłoby, gdyby było jakiekolwiek doświadczenie, ale bierzemy również pod uwagę ludzi bez doświadczenia tj. do przyuczenia. :)

@AMD

Zapomniałam dodać, ale z określonym wykształceniem, ogólnie technicznym.

Iras

na ile zmian się pracuje i w jakich godzinach?

Pewnie zależy od stanowiska

@Iras

Sam kiedyś pytałem, ale niestet nie udało mi się zdobyć informacji

Niestety*

@Iras

Także choćbym chciał, to nie pomogę

@Iras

To zależy od stanowiska. Na naszej stronie internetowej w zakładce kariera znajdziesz stanowiska, na które obecnie rekrutujemy, tam będą również informacje o zmianach: http://zec-service.pl/pl/kariera/

O, dziękuję

@AMD

Rzadko się zdarza, że w ogłoszeniu są informacje na ten temat

@AMD

Stąd w ogóle nie wpadłem na pomysł, żeby szukać info na stronie

@AMD

Pewnie większość pracuje na 3 zmiany, nie?

Jolanta
@AMD

Co to jest ten program mentorski? Ciekawi mnie, czy może przyjść ktoś zupełnie zielony i dostanie mentora, żeby się nauczył i jeszcze jak długo może potrwać taki udział w programie :)

Otis
@Jolanta

Wydaje mi się, że gdzieś niżej był ten temat poruszany, przeszukaj sobie, bo nie ma sensu się powtarzać

@Jolanta

Programem Mentorskim obejmujemy mniej doświadczonych adeptów lub do tzw. "przyuczenia". Chodzi o przekazanie wiedzy technicznej przez wieloletnich, uzdolnionych pracowników, tym którzy swoją karierę dopiero rozpoczynają lub aktywnie rozwijają. Programem mogą zostać objęte osoby, które nie są na tzw. okresie próbnym. Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie zupełnej zieloności, podstawą jest jakakolwiek znajomość obszarów działalności firmy, dlatego zazwyczaj przyjmujemy ludzi po określonym wykształceniu (technicznym) lub doświadczeniu w podobnej branży. :)

Maximus

w okolicy nie znajdziecie nic lepszego, firma serio daje radę

Widmo

Jest git. Są wzloty i upadki ale w ogólnym rozrachunku polecam

Dearest

W każdej firmie są różni ludzie, jedni będą zadowoleni, drudzy nie. Wszystko po części zależy od naszego nastawienia.

@Dearest

ale tu chyba jest przewaga tych pierwszych

@erni

może tak może nie. nie wiem jak ty ale ja np nie chodze do każdego i nie pytam czy mu się w zecu podoba

@erni

najważniejsze jest moje zdanie a inni niech robią co chcą. gdyby bylo źle to bym się zawinał i odszedł nawet bym się za siebie nie obrócił. ale jest ok no to siedze. pracowac trzeba

@Henry

no ja też nie

@Henry

ale to widać, nastroje z reguły się udzielają reszcie, zwłaszcza te negatywne, więc ciężko by było nie zauważyć choćby częściowo

@erni

jak się człowiek rozgląda to może i widać. ja tego nie robię więc nie bede nic generalizował.

Nugget

Z tego co widać jest to kuźnia talentów, a warunki przedstawiały się bardzo dobrze.

mobil

jak sytuacja z rekrutacjami?

@mobil

Witaj, obecnie prowadzimy nabory na wiele stanowisk, odwiedź naszą stronę internetową. Wszystkie stanowiska znajdziesz w zakładce Kariera, a jak coś byłoby niezbyt jasne to napisz na rekrutacja@zec-service.com.pl, chętnie odpowiem.

@AMD

prowadzisz rekrutacje na wszystkie stanowiska w firmie?

@mobil

Na te, które są wyszczególnione na naszej stronie internetowej ;)

@mobil

Głównie prowadzimy teraz rekrutacje, na stanowiska operatorów, monterów, elektromechaników itp., ale jeśli masz na myśli jakieś inne stanowisko również zachęcam do wysłania CV na rekrutacja@zec-service.com.pl. Możesz spotkać się z odmową, ale wychodzę z założenia, że zawsze warto spróbować. :)

@AMD

odmowa normalna rzecz, wiadomo, że nie przyjmie sie wszystkich chętnych i mam to na uwadze

Kamila

Cześć, czy pracując jako operator lasera w ZEC Service zawsze kończy się zmianę o 14 lub 22? Czy zdarzają się też nadgodziny? Jak wyglądają w firmie zmienne dodatki, o których jest wspomniane w ofercie pracy? Czy benefity są darmowe?

?
@Kamila

Raczej kończy się pracę tak jak przewiduje koniec zmiany. Nadgodziny to jest zupełnie osobna kwestia

@Kamila

A czy benefity nie mają to do siebie, że są darmowe z zasady?

@Kamila

Tak mi się wydaje w każdym razie...

@Kamila

Nie spotkałem się z tym, żeby pracownik płacił za to, że firma mu coś daje...

@Du

To nie do końca jest tak. Firma dopłaca do benefitów, ale kwota jest współfinansowana przez pracownika i wynosi 1 zł miesięcznie, ale to zależy od wybranego przez Pracownika pakietu, jeżeli Pracownik wybierze pakiet włączający do opieki partnera i dziecko płaci kwotę większą niż 1 zł. To tak jak w sklepie, obecnie tzw. "gratis" nie otrzymuje się za darmo, a za np. 1 gr.

@0

Zgadzam się. Zmienne dodatki, to np. prowizja, dodatek za nadgodziny, pracę w niedziele i święta, w nocy itp.

Sangri
@AMD

a z ciekawości ile to jest dokładnie do dopłaty jeśli się chce kogoś włączyć w opieke medyczną?

@Sangri

To jak napisałam powyżej. To dotyczyło właśnie opieki zdrowotnej, bo kwestia kart sportowych to też inna sprawa :)

@Sangri

Mój błąd, bo myślałam o opiece zdrowotnej, a nie dopisałam, że o to chodzi. Sprawa kart sportowych ma się trochę inaczej, bo nie jest praktycznie "w pełni" tak, jak w przypadku opieki zdrowotnej, finansowana przez firmę. Multisport jest finansowany na poziomie 50%, a dokładna kwota potrącenia zależy od wyboru wersji karty (PLUS, Classic, Active, Senior) oraz dochodu na 1 członka rodziny za rok poprzedni. Mamy też drużynę biegową z prywatnym trenerem, która też jest trochę inaczej rozliczana. Sprawa drużyny biegowej, niestety dotąd nie była jakoś specjalnie nagłaśniana, co było gdzieś naszym błędem, dlatego otwarcie o tym piszę. Mam nadzieję, że teraz trochę bardziej rozjaśniłam sprawę benefitów. :)

@AMD

Dzięki za wyjaśnienie 1 zł miesięcznie to i tak dobry deal :)

Sangri
@AMD

naprawdę sporo rozjaśniłeś także fajnie i dzięki za to że chce ci się tu pisać i informować tych niedoinformowanych . niejedna osoba jeszcze z tego skorzysta

Jak oceniacie atmosferę między pracownikami? I również kontakt z Kierownictwem?

@Marek

Wiem, że to pewnie zależy od działu itd. ale mniej więcej, tak w ogólnym rozrachunku?

Sib
@Marek

czy ja wiem czy tak zależy od działu.. coś na pewno bo wiadomo co dział to inni ludzie, ale firmę można oceniac w ogólnym rozrachunku

Sib
@Marek

według moich osobistych doświadczeń i jakiegoś tam stażu pracy w tej firmie mogę się wypowiedzieć że atmosfera jest naprawdę niezła. Nikt sobie w droge niepotrzebnie nie wchodzi, nie ma jakiegoś paskudnego obgadywactwa czy patrzenia na ręcę a różne już sytuacje niestety widziałem i nawet raz się zwolniłem z firmy przez właśnie takie krzywe akcje. Tutaj jest jednak zupełnie inaczej. Kierownictwo też patrzy jak najbardziej ludzkim okiem na wszystkich i jak trzeba coś załatwić czy dogadać to nie robią problemów

@Sib

Firmę pewnie tak, ale ciężko wypowiadać się o atmosferze tak ogólnie, tak mi się wydaje w każdym razie

@Sib

Do czego się to odnosi?

@Grzegorz

Bo brakuje kontekstu

@Iras

Tak, widać, że nie ma odnośnika do nicku, więc wiadomość, do której się odnosił jest usunięta

@Iras

Ale nie wiem co tam było

Rob

ile oddziałów ma Zec w Polsce i w jakich lokalizacjach?

@Rob

2: Zielona Góra, gdzie poszukujemy obecnie montera remontów urządzeń cieplno-mechanicznych oraz Kraków.

Self
@AMD

ja tak zgaduje że na tego montera to na pewno z doświadczeniem niee?

@AMD

to tutaj jest podpisany Wrocław, czy to znaczy, że jest jakiś błąd w profilu?

@Rob

Czy po prostu te 2, to nie licząc tego wrocławskiego?

@Rob

Przepraszam, te 2 nie licząc Wrocławia. ;) Czyli razem: Wrocław, Zielona Góra, Kraków.

@Self

z doświadczeniem na podobnym stanowisku, ale proszę przesłać CV, bo każde CV rozpatruję indywidualnie ;)

@AMD

Czyli to Ty jesteś osobą która rekrutuje na stanowiska tak?

@AMD

Jak wyglądają takie rekrutacje tak chociaż pokrótce jak możesz zdradzić?

@AMD

Jeśli już o tym pisałeś gdzieś to daj znać, poszukam

@pad

Najważniejsza jest rozmowa z kierownikiem danego działu, który najlepiej zna swój zespół i wie, jaką konkretnie osobę dobrać. Dlatego, tak jak już pisałam, każde CV traktujemy indywidualnie. Więcej zdradzić nie mogę. :)

@AMD

Jasne, rozumiem, i tak dziękuję za tyle informacji

@AMD

A jest jakiś schemat pod względem ilości etapów? Bo zazwyczaj się spotykałem, że najpierw rozmowa telefoniczna, potem rozmowa twarzą w twarz, ewentualnie jakieś testy praktyczne i decyzja i zastanawiam się, czy na podobnej zasadzie odbywa się to tutaj, czy to też indywidualna kwestia, albo coś o czym nie można wspominać :)

@AMD

Wiem, że sporo pytań zadaję, więc oczywiście nie naciskam na odpowiedzi :)

Rutter
@pad

a co za różnica w jakiej kolejności się to odbedzie? do tego i tak w żaden sposób nie da się przygotować. po prostu wyślij cv i tyle a nie się zastanawiasz nad każdym najmniejszych aspektem

@pad

Ja w rozmowie telefonicznej głowie umawiam na spotkanie twarzą w twarz z kierownikiem. :) On potem decyduje, czy będzie jeszcze test praktyczny czy nie. Rzeczywiście parę lat temu spotkałam się z tym, że były tu testy praktyczne, zwłaszcza dla osób zainteresowanych pracą na ul. wagonowej. Jednak teraz nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, to na prawdę zależy.

Cezik

Macie takie sytuacje że są jakieś duże grupowe rekrutacje czy raczej stopniowo pojawiają się oferty jak jest zapotrzebowanie???

mickey
@Cezik

grupowe w sensie po ileś tam wakatów na jedno stanowisko, czy jednocześnie na kilka stanowisk?

mickey
@Cezik

w sumie nie dotyczy mnie to za bardzo, ale nie rozumiem do końca, bo nie spotkałem się nigdy z grupowymi rekrutacjami, czymkolwiek one są

@mickey

Chodziło mi o rekrutacje jednocześnie na kilkanaście stanowisk może niezbyt zrozumiale to napisałem

@mickey

Czy jest taki nagły wysyp i pojawia się dużo, czy pojedynczo coś wpada

Nie ma zasady

@Cezik

Jest zapotrzebowanie - jest oferta. I tak, może się nałożyć, że akurat będą potrzebowali w jednym momencie kilka osób na różne stanowiska, ale to się nie ma co dopatrywać reguły.

@Cezik

Także jak jesteś zainteresowany, to śledź portale i stronę na bieżąco.

@Cezik

Potwierdzam, nie ma zasady. Zależy od danego zapotrzebowania. Na tą chwilę, dalej mimo braku na pracuj.pl, prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk. Właśnie jesteśmy w trakcie dodawania ogłoszeń na naszą stronę, także na dniach wszystko powinno się zaktualizować. Bardzo chętnie również przyjmujemy studentów na staże, z ewentualną możliwością zatrudnienia. :) :)

@AMD

Czyli jednak jest jakaś rekrutacja tylko po prostu nie widać tego na portalach..

@AMD

To czekam na aktualizacje i wysyłam cv, im szybciej tym lepiej

@Cezik

Jest, jest. Szukam alternatywnych dróg rekrutacyjnych... :) Dlatego na razie na pracuj.pl nic nie widać, co nie oznacza, że przestaliśmy rekrutować. Na naszej stronie oferty pracy zostały już zaktualizowane, jest w czym wybierać, dlatego zapraszam do kontaktu rekrutacja@zec-service.com.pl lub anna.m.dreko@zec-service.com.pl. :)

Kamila
@AMD

Skoro zostało wspomniane o stażu to od razy bym chciała zapytać: Jak on wygląda w Zec Service? Ile trwa i czy jest płatny? Czy żeby zostać stażystą trzeba jakieś określone wymagania spełniać czy raczej nie? Co decyduje później o tym, że stażysta zostanie pracownikiem?

inf
@Kamila

staż zawsze jest płatny, to praktyki są darmowe.

@Kamila

Cześć, dowiem się w poniedziałek i wrócę do Ciebie z odpowiedzią w następnym tygodniu.

poczatkujacy

Witam, czy możliwa jest praca na nadgodzinach (jeśli tak, to czy są jakoś premiowane)? Oraz czy jest możliwość pracy w weekendy? Dodatkowo jeśli jest ktoś tutaj zatrudniony na stanowisku elektromechanika, jak mniej wiecej wygląda praca w zakładzie. Pozdrawiam

@poczatkujacy

Cześć, tak. Jeśli chodzi o elektromechanika, to obecnie poszukujemy go do dwóch oddziałów, więc to zależy. Dokładne opisy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera ;)

Nuko

macie prywatną opiekę medyczną zapewnioną?

@Nuko

jest luxmed który obecnie jest i był bardzo przydatny kiedy był problem żeby dostać się do jakiegoś lekarza

@killa

finansowany w pełni, czy trzeba dopłacać coś?

@Nuko

a do luxmedu nie dopłaca się tylko wtedy kiedy chce się np dołączyć kogoś z rodziny?

@killa

zazwyczaj tak jest, ale różnie to może być lepiej dopytać wcześniej

Franciszek
@killa

A oprócz prywatnej opieki medycznej są jeszcze jakieś benefity w Zec Service? I jaka panuje atmosfera w zespole? Pracownicy dobrze się ze sobą dogadują, polecałbyś tu aplikować?

@Franciszek

atmosfera jak atmosfera. raz lepiej raz gorzej wiadomo że zdarza się jakaś spina między pracownikami przecież ludźmi tylko jesteśmy ale raczej każdy to rozwiązuje w swoim zakresie

zec
@Franciszek

o benefitach jak chcesz poczytać to po prostu przejrzyj profil bo podejrzewam ze nie raz juz ktoś o tym wspomniał

@Franciszek

Cześć, oprócz prywatnej opieki medycznej mamy kartę Multisport, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, atrakcyjne dofinansowanie do wakacji, prezenty mikołajkowe dla dzieci, firmową drużynę biegową, możliwość uczestnictwa w Programie Mentorskim ????

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1211 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław