logo Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Alusia 2009-09-16 11:44
Mary Kay sp.z o.o. w Warszawie to rewelacyjna firma, świetni fachowcy i miła obsługa zarówno przez telefon jak i na miejscu.
marta 2013-09-27 09:50
Nie wiedziałam, że firmy tego typu rekrutują konsultantki przez urzędy pracy. Z Leszczyńskiego urzędu pracy zostalam skierowana do pani [usunięte przez administratora] która kazała mi wpłacić pieniadze i podpisać umowę z tą firmą, gdy powiedziałam, że nie wpłacę żadnych pieniedzy, wielce oburzona pani[usunięte przez administratora] bardzo nie miło mnie potraktowała. Jestem zniesmaczona !!!
marzenka 2016-02-27 20:51
Wiadomo jak dostać pracę w tej firmie?
igor 2016-04-23 14:39
daria, teraz poszukiwany jest jedynie pomocnik w magazynie. Nie wymagaja doświadczenia, ani wykształcenia, za to oferuja stawke 15,00 zł / godzinę (Brutto). Całkiem sporo jak dla mnie. Szukają osoby dokładnej, dynamicznej i o wysokiej kulturze osobistej.
Zostaw swoją opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.