Opinie o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. w Komorniki

Nat

Koleżankę zapewniono, że może wrócić na stanowisko i tak też było. Prezesi okazali się bardzo lojalni. Moją dobrowolną decyzją była rezygnacja ze stanowiska specjalisty ds marketingu w MARO, gdyż dostałam się do wojska. Obecnie jestem w trakcie 4 miesiąca szkolenia w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, skąd serdecznie wszystkich pozdrawiam. Nie wiem kto wypowiada się na mój temat - nie mając pojęcia o tym co robię. Nie jestem bezrobotna i nie szukam pracy jako osoba cywilna. Proszę zatem wszystkie osoby wypowiadające się na mój temat o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem, a nie wyciąganie na forum fikcyjnych opinii na mój temat. Proponuję rozmowę w 4 oczy zanim wyda się jakikolwiek osąd na temat mój bądź firmy. Jak wcześniej pisałam mogę MARO polecić jako dobrą szkołę podszkolenia się w różnych dziedzinach. Z mojej strony to wszystko. Całą MAROekipę serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie, Natalia

A najlepsze że tom koleżankę zapewniano że może wrócić na swoje stanowisko pracy he he i co???? Dziewczyna jest bez pracy i to są pracodawcy

Nat

Cześć wszystkim;) Pracowałam w MARO 2 lata. Z ręką na sercu przyznaję, że przez 2 lata MARO pozwoliło mi się wyszkolić w różnych dziedzinach, poprzez obsługę klientów, sporządzanie zamówień, po organizację imprez okolicznościowych na obsłudze strony www kończąc. Oczywiście jak w każdej pracy zdarzają się zgrzyty - bo to nieuniknione. Wynika to głównie z nieporozumień. Dlatego warto pytać 3 razy i sprawa będzie jasna. Zdarza się siedzieć po godzinach, ale w efekcie przełożeni idą bardzo na rękę kiedy chce się wyjść wcześniej z pracy. Jeśli jesteście ambitni, chcecie się realizować to polecam MARO. Stanowi dobry fundament doświadczenia zawodowego! Pozdrawiam wszystkich, Natalia

Jules

Ponoć całkiem ładnie płącą w konstrukcji.wogóle w maro jest dobra kasa. więc nie narzekajcie już tak na to MARO.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager na rynek niemiecki
Marcin z Poznania

Witam, chciałem aplikować na stanowisko konstruktora-technologa. Moze ktoś mi bardziej przybliżyć jakie obiąwiązki mnie czekają i jak docenia sie fachowca w tej dziedzinie.

Ivan

Ja tam pracuję już rok i nie mogę powiedzieć, że jest jakoś strasznie źle. Kasa jest niezła, można powiedzieć, że praktycznie średnia krajowa, zawsze na czas, premia też jest, no chyba, że coś faktycznie mocno (usunięte przez administratora), to ci zabiorą, ale wszędzie tak jest. Z prezesami trzeba umieć rozmawiać, żeby dobrze żyć. Chociaż zgodzę się, że generalnie lepiej ich unikać ;). Z wcześniejszym wyjściem też nigdy nie mam problemów. Z reguły na takich portalach jest większość opinii negatywnych, bo Ci, którzy są zadowoleni tutaj nie wchodzą (no chyba, że z ciekawości).

jwojojoj

ci którzy dobrze pracują i generują zyski są wynagradzani a ci którym sie nie chce w większości szukają takich portali jak gowork żeby oobsmarować firmę.

x

Ja nie uważam się za nieroba.Odszedłem na własne życzenie.Ty zaś kolego zalatujesz(usunięte przez administratora), tylko wazelin-ki chodzą pytać czy robią dobrze....

maro komorniki

ktoś nie wyłączył kompresora wczoraj i teraz musimy się na listą wpisywać kto włączył i kto wyłączył :-( Serio w chacie bym nie zapomniał wyłączyć

Jak by się każdy do roboty wziął, a nie tylko czekał do pprzerwy a później do domu to by takich opinii nie było. Jak czegoś nie wiesz to normalnie idziesz do(usunięte przez administratora) i sie pytasz prosto w oczy czy robisz dobrze czy źle. Jeśli hcodzi o te głupie zasady to pomyślcie czy wam się zdarzyło zostawić światło w chacie albo włączonego kompa. Mi się dobrze pracuje i pozdrawiam nierobów z negatywnymi ocenami

mikołaj

witam, wiecie co, myślałem, że zanim złożę cv w tej firmie, to dowiem się czegoś konstruktywnego z tego forum, ale ja tu widzę obrzucanie błotem przez tych, którzy wylecieli i (usunięte przez administratora)obecnych pracowników. rzeczywiście jest tak żle/dobrze? czy po prostu oba (usunięte przez administratora) przeginają? nie wiem co sobie o was myśleć wy wszystkie anonimy.

OOooooo kłamsewka nam tu wypisuja (usunięte przez administratora) :) a co powiecie na: - wypisywanie wnioskow na wczasy pod grusza ktore pozniej ida na prywatne rodzinne imprezy szefow? a pracownicy z tego nic nie maja tylko co miesiac im sie zabiera od pensji na fundusz socjalny? - albo premie swiateczne ktore sie dostaje w grudniu a w styczniu sa odliczane od normalnej premi ? - dostawanie premi w postaci delegacji na ktorej sie nigdy nie bylo? robia tam pracownika na prawo i lewo!!! s(usunięte przez administratora) wiec nie klamcie o tym ze niby milo jest.... bo przegraliscie swoje zycie dla maro! a niby dlaczego jest tam tyle starych panien? litosci.....

No wreszcie jakieś dobre opinie :) Fakt wcześniej można wyjść, czasami tylko jakiś przełożony kogoś przetrzyma w sprawie niecierpiącej zwłoki. Pracuję tu jakiś czas i niektóre opisane tu sytuacje mnie dziwią. Niezgaszone światła, kompy, zabieranie krzeseł na stołówce. Pytałem o to starszych stażem pracowników i wychodzi na to, że tylko to z krzesłami to prawda, ale to był jakiś incydent, żeby ludzie zostawiali po sobie porządek, bo podobno straszny chlew był - tzn jak coś nie ich to nie trzeba o to dbać. Moim zdaniem atmosfera w pracy jest najważniejsza a na to nie mogę narzekać. Ludzie super (no może tylko do(usunięte przez administratora) należy trzymać się z daleka, bo wszechwiedząca, zarozumiała choleryczka z niej jest, ale można ją obejść, ma jeden ludzki odruch - chodzi jeść a wtedy tup tup tup i do Pani (usunięte przez administratora) się idzie, dzięki Bogu ta zawsze z uśmiechem pomoże człowiekowi. Nie wiem jak ona wytrzymuje z tą swoją szefową. Powinna dostawać premie za szkodliwe warunki pracy ;) ) W sumie więcej śmiechu tu jest niż jakiś stresów. No i wreszcie komórki nam wymienili bo te stare cegły już sfatygowane były. Pozdrawiam wszystkich maruderów i życzę więcej pozytywnych wrażeń a nie rozpamiętywania jakiś kwasów sprzed lat.

xyz

anonimie, chyba kieruje Tobą zwykła złośliwość. Nikt nie siedzi 2 lub 3 h dłużej, chyba, że chce. A koleżanka, którą ktoś powyżej opisuje rzeczywiście wychodzi wcześniej ze względu na swój stan. Zdaje mi się, że od dawna nie jesteś pracownikiem Maro i tylko chcesz namieszać i zrobić czarny PR. Pewnie wyleciałeś/wyleciałaś z firmy za (usunięte przez administratora) etc. i kierujesz się niskimi pobudkami zemsty. Żal mi Cię. Weź się lepiej do jakiejś porządnej pracy i nie (usunięte przez administratora) ludzi, którzy pozwalają nam dobrze zarabiać. Uważam, że w firmie z dnia na dzień jest lepiej, jak wszędzie są pewne niedociągnięcia, ale jak ktoś dobrze pracuje to jest doceniany. Z doświadczenia wiem, że niewielu pracodawców w dzisiejszych czasach płaci tak terminowo jak w Maro no i fajne jest to, że można wyjść wcześniej jak się ma coś do załatwienia na mieście albo problem z dzieckiem. Wiadomix, że trzeba to odrobić, ale dziwne gdyby ktoś płacił za nic nie robienie.

c

"Czytam to wszystko i nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i o niektórych rzeczach, które tu czytam dowiaduje się z tego forum"..... to musi być DH

ha ha dobre.... preferencyjne warunki dla kobiet w ciąży ha ha tzn że mogą wyjść tylko 1h po skończeniu pracy a nie jak przeważnie 2-3h bo jeden z prezesów ma ochotę \"porozmawiać\" dobre !!!

ktoś

Powyższy tekst zupełnie jakby wyjęty z jakiejś reklamówki. Bardziej sztucznie się nie dało?

Czytam to wszystko i nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i o niektórych rzeczach, które tu czytam dowiaduje się z tego forum.Teraz na pewno 3x sprawdze czy mam wyłączonego kompa i zgaszone światło :-) Pisząc poważnie i obiektywnie uważam, że jest tu wiele krzywdzących i niesprawiedliwych opinii.Szkoda, że nikt nie pisze o miłej atmosferze, o tym że wiecznie u nas się żartuje i że jeśli jest sie dobrym pracownikiem to przełożeni pozwalają na dużą elastyczność jeśli chodzi o czas pracy. Wielokrotnie mi się zdarzało wyjść wcześniej, żeby załatwić swoje prywatne sprawy. A najlepszym dowodem na moje słowa jest traktowanie kobiet w ciąży. Mam koleżankę w firmie, która jest traktowana ze względu na ciąże na preferencyjnych warunkach, zarówno jak chodzi o czas pracy jak i dodatki do pensji. Dodam, że to nie jest odosobniony przypadek, bo już wcześniej też to się zdarzało. Polecam pracę w tej firmie, ponieważ mam porównanie i uważam, że naprawdę jest tu ok! Firma się rozwija co ma duży wpływ na wciąż poprawiające się warunki naszej pracy.

qwertyuiop

Jestem handlowcem na poznań i mam nowiutką fabię z klimą, wypasioną toszibę za 2 tyg nowy telefon i jak cały czas jeżdże po klientach to mam dużą prowizję. Poza tym fajni ludzie pracują, a ci którzy przyszli posiedzieć od razu sa wywalani

!

W firmie są karty oceny pracownika.Zbierasz za nie punkty! Ocenia się tam twoje umiejętności,możliwość pracy na innych stanowiskach,zaangażowanie,punktualność to czy utożsamiasz się z firmą.I takie tam inne.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 195 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.