Opinie o Scan con Group w Gmina Nørre Alslev

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Scan con Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scan con Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scan con Group w Gmina Nørre Alslev

Miałem parę wyjazdów z tej firmy do Danii i mogę co nieco napisać, najpierw mogę zacząć od plusów, firma elastyczna idzie na rękę, że zlotami czy wylotami nie robi problemów, jak kwatera nie jest okej to zmieniają w ciągu paru dni więc logistycznie w miarę dobrze to działa. No i z plusów to by było na tyle, jeśli chodzi o kasę czyli rzecz najważniejsza to słabiutko w porównaniu do innych firm, roznice i to po parę tysięcy, nie ma chyba osoby że scan conu z Polaków która by nie chciała zmienić firmy (oczywiscie mowie tylko o dunskiej stoczni) dobra firma jedynie dla Rumunów z tymi stawkami oczywiście jakieś popaprane odciągnięcia w wysokości 20 koron od godziny, o sicku można pomarzyć, tylko dla wybranych, ucinają z pensji za jakieś extra sprzątania co jest po prostu złodziejstwem. Jak jesteś poważnie chory to musisz radzić sobie sam, niby jakieś ubezpieczenie jest ale ani cie nikt nie zawiezie wszyscy mają cie w (usunięte przez administratora) a jeżeli ktoś nie ma prawka to w ogóle kaplica. Nie wspominając o pijaństwie jakie panuje tam, nie które osoby które prowadzą to w poniedziałki są jeszcze w pół (usunięte przez administratora) Podsumowując nie polecam

@Macie

No ja widziałem właśnie ofertę do tego kraju i chodzi o prace jako technik monter izolacji. Ja chce dowiedzieć się więcej o tych warunkach mieszkaniowych. Firma załatwia mieszkanie i odlicza jakąś kase z pensji, czy już jest to tak obliczone, że cała pensja trafia do pracownika?

Fred

Dobra firma. Jeżdżę już kilka lat. Łajzy które tutaj stękają zazwyczaj zjechały z projektów za chlanie lub brak jakichkolwiek umiejętności czy też skrajne lenistwo. Pozostali dalej pracują i są zadowoleni. Kasa zawsze na czas, jasne i klarowne umowy, jak ktoś nie czyta umowy którą podpisuje to nic dziwnego, że nie wie na jakich zasadach jedzie. Ktoś pisał o potrąceniach, tak są, ale i tak wychodzi się lepiej jak w innych firmach bo transport, bilety, kwatery pokrywają a potrąceń na miesiąc około tysiąc zł (sam bilet lotniczy wychodzi więcej).

Panda
@Fred

Brawo Fred. Tak trzymaj. Pracowałem wcześniej i od poniedziałku zaczynam znowu. Dali mnie z dwoma łosiami do pracy w delegacji.Jeden pił ale znał się dobrze na robocie .Ale drugi to typowy ściemniacz. Zobaczyl ekspres do kawy to chodził co 10 minut. Szef powiedzial że wszystko by bylo w porządku ale ze względu na wolną pracę na przyszłość nie chce ich i mi też zarzucił że powinienem ich poganiać. To byl wyjazd krótki ale moglem zostac na stałMiałem duze poparcie i szef sam powiedział że jestem w porządku. Ale jeśli przyjechaliśmy jako Tim to niestety .Zjebę dostałem za darmo , no i opinia nie najlepsza.Kurwa mąć, robiliśmy oddzielnie na innych stanowiskach.Wiec za darmo oberwałem .Ostrzegsłem chui że szef jest w domu ale na hslu wszędzie są kamery .Każdy chciał by zarabiać ale co niektórzy nawet nie potrafią kijem widy przegarnąć. To co piszesz jest szczerą prawdą i tych sierot co tylko potrafią opierdolił na necie trzeba temperować .Wypłaty na czas co do sekundy.zwroty, zakwaterowanie i inne rzeczy na poziomie.Ale jak się chodzi (usunięte przez administratora) codziennie to i woda z Wisły nie pomoże. Chyba że nóżki w zalewie wiślanej

SCAN CON OMIJAC SZEROKOM ŁUKIEM. Witam, jeżeli chodzi o firmę Scan Con z polskim biurem w Gdynii jest to kompletna porażka. Najniższa możliwa stawka na rynku, mieszkania które zapewniają to przeważnie pokoje jednoosobowe ale pozostawiające wiele do życzenia bo określenie melina to tak jakby nic nie napisać, często jest tak że po przyjedzdzie na miejsce okazuje się że nie ma podstawowych rzeczy takich jak poduszka czy kołdra, mieszkania ruiny, pokoje porobione ze starych magazynów, samochody służbowe którymi strach jeździć, łyse opony, bardzo słabe hamulce a nawet dolewanie litr oleju oprzejechaniu 100 kilometrów hahahaha. Firma ma Cie kompletnie w (usunięte przez administratora) możesz dzwonić, pisać prosić o pomoc maja to w (usunięte przez administratora) Tną na czym tylko mogą od potrącen za bilety, nocleg czy samochody, obecnie jest to 10 NOK od każdej godziny. Na payslipie zadko kiedy wszystko się zgadza, kroją z godzin przepracownych i z pieniędzy wakacyjnych . Stawki na Norwegię uwaga szok 230 koron minus to co pobiera firma i 100 koron diety co jest śmiechem na sali. Stawki na Danie to 160 koron i już bez diety, godzi możesz walić ile chcesz ale bez nadgodzin hahahaha. Polskie biuro to typowi naganiacze, nigdy nic nie wiedzą na temat pracy, gdzie na ile co do roboty to nie powiedzą bo nie wiedzą. Paweł Sz. Kamil N. Artur Z. i pedalek Piotruś T. totalne zjeby z którymi nie polecam współpracy.

Zastanawiam się nad tym wpisem, że godzin można robić tyle ile się chce, ale według firmy nie istnieją nadgodziny. Tygodniowo średnio ile takich godzin pracujących wychodzi? Jaka jest to konkretnie forma zatrudnienia, na jaką umowę skoro jest taka elastyczność co do tych godzin?

Jak ucinaja za sprzatanie to pewnie (usunięte przez administratora) pojechaly i mysla ze sa w(usunięte przez administratora) xd ja stale jezdze z nimi na kontrakty i chorobowe tez mi sie nalezy. ponoc po 2 miesiacach stalego zatrudnienia dostaje sie chorobowe i ja nie mialem nigdy z tym problemu. jak sie jest nierobem, to nie oczekuje sie chorobowego co chwile. potracenia sa ale jak kolega wyzej napisal bilety kosztuja wiecej niz te potracenia wynosza, wiec i tak sie na plus wychodzi niz jak w innych firmach trzeba samemu sobie oplacac przeloty i kwatery...

@Piotr

O czym ty piszesz ? Bilety drogie ? Firma za nie płaci? Fajnie że żyjesz w takiej świadomości, bilety do Norwegii pokrywają stocznie w których firma pracuje !!!! To samo tyczy się Danii, przez rok lataliśmy do jednej firmy która płaciła za bilety. To co płaci ta firma to żal, czym się szczycić ze dostajesz od nich feriepenge razem z pensja ?!?!? Bo sama goła pensja to śmiech na sali, na nadgodzinach przycinają bo płacą dopiero po 55 godzinach przepracowanych. Chorobowe to płacą jak chcą raz miałem raz nie miałem i tak w kółko. Osoby które piszą jak to super w tej firmie i polecają to nie pracownicy tylko osoby z biura :) obecnie to mają problem żeby wysłać kogo kolwiek do Norwegii po niewypłaconych nockach czy niezgadzajacych się godzin na payslipie. FIRMA TOTALNE DNO.

Macie

Ja tam jeżdżę do Danii od ponad pół roku i jest spoko, robota dobra, jedzenie można sobie wykupić na stołówce gdzie to wychodzą jakieś grosze, kasa jak zawsze może być lepsza xd ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warunki mieszkalne dobre, nigdy nie trafiłem na jakąś (usunięte przez administratora), ładne domki, jeżeli chodzi o chlew to jak sobie pościelisz tak będziesz miał.

Pola Nowy wpis
@Macie

Skoro kasa twoim zdaniem mogłaby być lepsza to powiedz jaka jest obecnie i za ile h? Co do chlewu to faktycznie, niektórzy tak potrafią żyć.

irek Nowy wpis

omijajcie szerokim łukiem np. w Dania kolega wypadek w pracy zero chorobowego bo jakiejś składki nie opłacają Rumuńska firma z oddziałem w Polsce nastawiona na zysk od stawki odciągają 20 koron od godziny na utrzymanie biura 10 i na transport drugie10

A jakby pracownik zadbał o stan techniczny auta to wtedy firma zwróci poniesione koszty? Bo tutaj już wchodzi w grę bezpieczeństwo. Najniższa rynkowa, czyli ile teraz dają na rękę, bo nie do końca się orientuje? A ile pobierają od tej stawki, dużo?

Firma ma to po prostu w (usunięte przez administratora) dla nich liczy sie pieniądz a nie człowiek, Ty masz tylko jechać i zarobić na nich kasę. Wielokrotnie było dzwonione i zgłaszane w jakim stanie jest auto i nic z tym nie było robione a do pracy trzeba było dojeżdżać 100 kilometrów w jedną stronę :) w Norwegii masz na pewno potrącenie 10 koron netto od każdej przepracowanej godziny czyli na rękę plus minus 160-170 koron norweskich plus to co sami naliczą a nie mówią np za bagaż gdy lecisz, nie wspomnę o tym że nie zgadzają się przepracowane godziny. W Danii nie ma co liczyć na inną stawkę nóż 160 dkk co daje niecałe 100 koron na rękę. Firma dla typowych (usunięte przez administratora), nie zależy im kto jedzie, aby pojechal i był.

Ej no chyba nie, no bo raczej nikt pod wpływem różnych środków nie prowadziłby auta. Nie ma tu wymagań trzeźwości i przejścia badań odnośnie tego, czy rek lub mocz jest czyste? A jak w danym kraju jakaś kontrola wykryje usterki, to płaci za to kierowca, czy wtedy firma się poczuwa?

Michal

Nie zgodze sie!!!! Firma jest firma dobra i solidna! Jestem na kontrakcie aktualnie w Danii, samochody na piatke, wiadmo czasem sie cos popsuje. ale wtedy firma podstawia inny samochod, w razie jakichkolwiek problemow czy prosb firma pomaga. Wywiazuje sie ze swoich obowiazkow jako pracodawca. Pieniadze sa wyplacane rowno co 2 tygodnie, nigdy nie bylo braku wyplaty za nadgodziny czy braku wyplaty za dodatki. Nie rozumiem takiego negatywnego nastawienia na pracownikow polskiego biura i te oszczerstwa sa nie zgodne prawda!!!!

Czesc, jak w tej chwili wygląda współpraca ze Scan Con, widzę wiele negatywnych komentarzy, czy jest ktoś w stanie potwierdzić ze nastąpiły jakieś zmiany w firmie i można spokojnie wyjechać i zarabiać uczciwie z nimi?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Scan con Group.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ja jeżdżę już kilka lat i nie narzekam. Dobra i solidna firma. Wyplaty sa na czas, wszystkie dodatkowe „zasilki” sa wyplacane rowniez na czas. Bylem w Norwegii jak teraz jestem w Danii. Negatywne komentarze tutaj wystawiaja osoby, sfrustrowane ktore zjechały z projektów za picie, brak jakichkolwiek umiejętności lub skrajne lenistwo. Umowa ktora sie podpisuje jest jasna i przejrzysta, wszystko jest napisane, jest zawarfta informacja o potraceniach ile i za co. Suma sumarum wszystko wychodzi lepiej niz w innych firmach. A potracenia miesieczne sa mniejsze niz czasem bilet lotniczy. P O L E C A M !!! Firma godna zaufania

Jaki jest wkład kierownictwa Scan con Group w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Daga

Ktoś wyjeżdżał z nimi na stanowisko operatora cnc? Szukam informacji dla taty, bo chciałby pojechać. W sieci widziałam ofertę pracy i napisali, że zatrudniają na wszystkich umowach: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b. Czy pracownik sam może wybrać umowę? Czy firma narzuca rodzaj umowy, gdy pozna sytuację kandydata?

Grzegorz1981

Witam wszystkich . Mam wyjechać z tej firmy do Danii powiedzcie ludzie o jakich potrąceniach mówicie ? bo przeloty i zakwaterowanie rozumiem jest za darmo ? ile tam się zarabia podajcie kwoty proszę

@Grzegorz1981

I jeszcze dajcie znać, jak wyglądają warunki lokalowe? Jak wyglądają te kwatery, w ile osób się mieszka, ile osób na jedną łazienkę? Tam wyżywienie jest w cenie tej kwatery, czy to indywidualna już sprawa?

Gizmo
@Grzegorz1981

(usunięte przez administratora)o przeloty u zakwaterowanie to się powinieneś ich zapytać i dogadać a nie tu na forum się pytasz.(usunięte przez administratora)

Bianka

Kierownik brygady budowlanej ilu ludzi ma pod sobą? Pomagam ojcu szukać pracy. Ale chyba się spóźniliśmy, bo kiedyś była ta oferta, a teraz już aktywnej nie widzę. Tak czy siak, jak się pracuje?

Jaka atmosfera panuje w firmie Scan con Group? Są ogłoszenia na Lento.pl z 22 grudnia. Czy jest rotacja?

Fff
@Fred

Glupoty piszesz nie wszystko sie zgadza

@Fff

Tym co skaczą z firmy do firmy zawsze się nie zgadza, w żadnej firmie. Napisałem jak jest ale widać Ty z tych co co kontrakt w innej firmie.

Edyta
@Fff

@Fff A według Ciebie co się nie zgadza we wpisie @Fred? Domyślam się, że sam pracujesz, albo pracowałeś przez Scan Con i będę Ci wdzięczna za Twoją opinię. Interesuje mnie też, jak naprawdę jest z feriepenge. Czy wypłacają je raz w roku, czy doliczają co miesiąc do pensji?

Willow
@Edyta

Aktualnie ( od maja 2018 ) jest doliczane do pensji

Gred1

Jakimi ty liniami latasz

Fred 1
@Fff

Masz rację nie wszystko. Fernepenge włączyli do stawki żeby stawka była wyzsza ale podatek od i na wiadomo jaki. Powiedzieli ze Fernepenge sami pracownicy wyrazili zgodę na jej likwidację. Skoro firma gra uczciwie to niech przywróci Fernepenge da stawki dla fachowców nie dla nieukow podcootkow i firma na tym zyska i specjaliści też. Jak moze tak być ze specjalista z wieloletnim doświadczeniem ma stawkę 185 kr a młody z 2 letnia praktyka w oborze 180 to śmieszne. Co to świadczy o firmie

Antoni
@Fred 1

Widzę, że jako doświadczony pracownik znasz dobrze zasady zatrudnienia. Czy mógłbyś napisać jakie są warunki mieszkaniowe i czy można liczyć na kontakt z koordynatorem, który pomaga załatwiać istotne sprawy na miejscu?

Darek
@Fred 1

Widać, że masz nawet problem ze zrozumieniem tego co masz na kwitku z wypłaty. Żadne feriepenge nie jest wliczone w stawkę i piszesz kompletnie bzdury. Masz stawkę a feriepenge jest doliczone dodatkowo. Nie wiesz o czym piszesz ale piszesz bo roszczeniowemu ksieciunu się zawsze wydaje, że za mało dostaje za swoją marną pracę. Co do stawek, średnio ludzie biorą za miesiąc po 11-13k na czysto już. Co z tego, że gdzieś indziej masz ciut więcej jak płacisz za kwatery, loty, żarcie i dojazd do stoczni. Ci co umieją liczyć po prostu pracują a tacy jak Ty płaczą po forach, że ich ktoś okrada

@Antoni

Pokoje jednoosobowe z łazienką i ubikacją jeśli pracujesz w stoczni która ma "kampy" (Ulstein, Myklebust, Havyard, Batbyg, Stavangar, Tomrefjord) czasem zakwaterowanie w domkach, wtedy około 4-5 osób w domku i każdy swój pokój ma, kuchnia i łazienka wspólne. W przypadku domku lub braku wyżywienia w stoczni, płacone są diety.

@Fred

Ty mieka fajo widac ze lizesz (usunięte przez administratora) i dlatego jezdzisz a na biuro ci nie zabieraja cymbale pewnie siedzisz w tym szklan konie bo gdzie indziej juz sie nie mozesz zalapac jestes żałosnym klamca

@Bob budowniczy

A Ty nie jeździsz bo nie ma dla Ciebie miejsca w firmie gdzie trzeba coś umieć i wykazać chęci do pracy. A teraz ujadasz tu bo tylko to Ci zostało gdy na każdej stoczni się na tobie poznali.

scan con to kjiutjas
@Fred

Bardzo dobra dla wszystkich co odpowiednio głęboko wejdą w odbytnicę. Widać, że fred nie tylko spe. net. rował odbytnicę Artura i Pawła, ale również ma głębokie gardło, że takie komentarze pisze. Płacą 180 koron a najniższa w Norwegii to 170 koron, także żadna łaska. Wysyłają na przymusowe urlopy a na norweskie postojowe firma nie zgłasza pracownika ze względu na przestój w pracy. Dodam, że zgłoszenie jest obowiązkowe dla każdej firmy. Przy.gł. upie za prowadzenie biura płacisz każdego miesiąca (mimo, że nikt podpisanej zgody nie wysyłał), a na payslipie masz to zapisane jako formal contract administration. I nie opowiadaj bzdur, bo za podróż płacisz sam (jeśli firma płaci za podróż i zakwaterowanie to FIRMA PŁACI PODATEK ZA TO, a ty głupi ch..ju masz odliczany podatek na payslipie pod nazwami: taxable travels, taxable lodge, Travel and lodge workers part, co oznacza, że płacisz za transport i zakwaterowanie. Diety są nieopodatkowane a ta firma (usunięte przez administratora) dolicza je do wypłaty i odlicza od nich podatek. Mam nadzieję, że w końcu skarbówka się za nich weźmie. Ostatnio oj.ebali ludzi na jakimś wymyślonym podatku po 20k koron na pracownika i chcieli wmówić, że to niedopłata. Info z norweskiej skarbówki: pracownik nie ma żadnej niedopłaty. Okazało się, że firma dostała jakąś wy.je... w kosmos karę za niepłacenie podatków i chcieli to ściągnąć z ludzi. Poza tym firma nie płaci za ubezpieczenie, bo wypadkowego nie wypłaca a za wizyty u lekarza płaci się z własnej kieszeni. Ziomek miał wypadek w pracy i do zapłacenia 48k koron za lekarza, a oni ubezpieczają w allianz jakbyśmy tutaj na wakacjach k... byli, a to Norwegia a nie Karaiby. Jak jest problem to żaden ch... nic nie wie i najlepiej to nie odbierać telefonów a jak się odbierze, (usunięte przez administratora) do słuchawki i odesłać pracownika. Z nimi trzeba krótko przy mordzie inaczej ogołocą człowieka do ostatniej korony. Nie mają pracowników, bo każdy ucieka z tej firmy. Przyjmują każdego nawet de.bili którzy spawarki nie umieją włączyć. Kasa nigdy nie jest na czas, ostatnio wysyłana 12 i tępym ch... nie wytłumaczysz, że mają w umowie wpisane je...ne terminy. Jak się ch... boją to wtedy płacą, a jak nie to okradają na każdym kroku.

Artur
@scan con to kjiutjas

Jak piszesz o mojej odbytnicy to może chociaż się podpisz ?

@Fred

Ty fred a co latasz do havardu i dalej lizesz (usunięte przez administratora) temu waszemu polskiemu poganiaczowi w okularach co sasiadow zatrudnia palo jedna ja nie siedze w firmie ktora mnie okrada

Aloizy
@Bob budowniczy

Może się podpisz jak taki odważny jesteś tu na forum....

@Aloizy

To ty sie podpisz alojzy babel z pana kleksa jestes czy w scan conie pracujesz kozaku bo widze ze masz duzo do powiedzenia tylko nie na temat

ScanCon Nodic itp
@Fred

Firma nie kupi biletu za tyle kasy bo woli abyś leciał w niedzielę 20 grudnia wieczorem bo bilet jest tańszy a w sobote 19 grudnia stocznia zamknięta.

Aloizy
@ScanCon Nodic itp

Nie no każda firma pewnie kupi 2 razy droższy bilet bo Panicz nie może jednego dnia poczekać?!! (usunięte przez administratora)ogarnijcie się!!!

Scan Con Nordic
@Aloizy

Nie jeden dzień a dwa dni-sobota i niedziela a lot wieczorem o 22:00 zamiast być w piątek po pracy w domu jesteś w niedzielę. Chyba, że kogoś w domu nie lubią i nie może tyle pić to woli posiedzieć dłużej sam w Norwegi.

@scan con to kjiutjas

prawda

Panda

Katarzyna

Mój krewny chce aplikować tu na stanowisko Operator CNC - prasa krawędziowa, bo widziałam w sieci taką ofertę. Jednak chcielibyśmy wiedzieć coś o tej posadzie. Czy możecie opowiedzieć, jak wygląda sprawa z onboardingiem? Jakie sa kursy wstępne i początkowe, które firma oferuje?

Najgorsza

Scancon z Gdyni to najgorsza firma z Wybrzeża rekrutująca stoczniowców do pracy w Norwegii.!!!Ten kto choć raz od nich wyjechał to się przekonał ile groszy tam się zarabia i jaki socjal spotka Cię na miejscu pracy.Ktoś poniżej pisał,o problemach z otrzymaniem chorobowego.To prawda,że nie płacą ani w Norwegii ani Polsce.Tłumaczą się tyloma ,,paragrafami,,ale pieniądze z wypłaty na poczet ubezpieczenia Ci potrącą.Wciąż zabierają sobie z wypłaty 11nok. netto z każdej przepracowanej godziny!!!

@Najgorsza

Pracowałem przez tego pośrednika w Norwegii.Odradzam każdemu ponieważ są bardzo nieuczciwi.

@Najgorsza

Są bardzo nieuczciwi.Warunki socjalno płacowe bardzo słabe.Nigdy już nie pojadę z tej firmy.

Nie wypłacają chorobowego

Warunki finansowe poniżej minimum

@Najgorsza

jeden wielki walek robia na wszystkim przekrety omijac szerokim lukiem

@byly pracownik

Ja to się zastanawiam z czego wynikają tutaj takie rozbieżności w opiniach. w jakiś latach było tu dobrze a później mieli kryzys lub odwrotnie?

Spawacz Tig
@Najgorsza

Dziękuje za ostrzeżenie. Miałem iść właśnie do pracy do Scan Conu. Jak takie cyrki sie dzieją to dzięki. Dobrze że są jeszcze ludzie.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Scan con Group?

Aaa

Szczerze to raczej nie

Julia
@Aaa

Nie ma możliwości awansu? A może firma oferuje jakieś szkolenia czy coś w tym stylu? Czy raczej nie ma takiej możliwości?

paweł

ciekawie piszą o tych cwaniakach biurowych

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Scan con Group na stanowisko Monter? Pojawiło się 22 grudnia na Lento.pl. Planujecie na nie aplikować?

byly pracownik

jak szukasz pracodawcy co (usunięte przez administratora) na wszystkim klamie notorycznie i robi cie na karzdym kroku na kase to polecam

@byly pracownik

A to raczej mało kto by tak chciał. Piszesz to z własnego doświadczenia? Dasz znać co konkretnie się działo?

Witam wszystkich stoczniowców.Przestrzegam przed współpracą z tą firemką.W pażdzierniku wyjechaliśmy do stoczni Myklebust.Przed podjęciem pracy poddano nas testowi na Covid.Wynik negatywny.Po 3tygodniach zostaliśmy zakażeni Covidem.Na stoczni nie obowiązują żadne obostrzenia.Wszystkie firmy mają przerwę o te samej godzinie.5dni kwarantanny i szybko w kierat.Majstrami są Polacy więc wiadomo jaki to klimat.Chorobowego nie wypłacono bo jak się tłumaczą nie mieliśmy przepracowane 30dni.Potrącono nam za ubezpieczenie oraz 11nok.NETTO na utrzymanie biura.Suma summarum,zarobek trochę lepszy jak w Polsce,COVID gratis od firmy.Zanim pojedziesz z tej firmy zastanów się dobrze .

Bardzo złe warunki pracy i socjalne

prawda

Janusz

Firma jak wszystkie inne tego typu. Kasa zawsze na czas, stawki podobne jak u innych pośredników tego typu. Dużo zależy na jaką stocznię się pojedzie. Ferie penge płacone do każdej wypłaty a nie raz w roku, diety doliczane do wypłaty lub wyżywienie na stoczni. Firma pokrywa przeloty i zakwaterowanie. Front prac na wielu stoczniach więc praca jest cały czas. Pracuje u nich już czwarty rok na różnych stoczniach.

Katarzyna
@Janusz

To dość pozytywne, jak wygląda to wyżywienie na stoczni? W sensie to takie byle jakie żarcie czy faktycznie dobre posiłki lub chociaż przyzwoite i można się najeść normalnie?

Janusz
@Katarzyna

Wszystko zależy jaka stocznia. Jedzenie zazwyczaj typowo stołówkowe tj szwedzki stół. Jak na "jedzenie w pracy" wszystko ok w tych stoczniach gdzie byłem. Wyżywieniem zajmuja się stocznię na których firma Scancon wykonuje prace.

@Janusz

co ty gadasz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zatrudniali ludzi jako listonoszy roznosicieli gazet

Ogólnie robota dobra ale atmosfera pracy daje do myślenia. Niejaki (usunięte przez administratora)... praca z tym panem to porażka chyba jest niezrownowazony psychicznie... frustrat i choleryk. Swoje problemy wylądowuje na ludziach wyzywajac i traktując jak szmaciarzy... z kimś takim nie chce się pracować... obgaduje ludzi gada jeden na drugiego normalnie dziecinada i ktoś taki jest prowadzącym roboty ??!!! Niech ktoś z nim zrobi w końcu porządek bo ludzie przestaną jeździć na roboty na stocznie gdzie on jest....

Dominika
@Piotr

Czy pracownicy Scan-Con zgłaszali gdzieś wspomniane przez Ciebie sytuację? Jeżeli mają one rzeczywiście miejsce w firmie, to warto przeciwdziałać takim zachowaniom. Mam nadzieję, że inni użytkownicy również wyrażą swoje zdanie w tej sprawie.

Mech
@Piotr

@Piotr dopisz proszę, że Pan M nie jest pracownikiem Scan Con a bezpośrednio stoczni. oraz to za co zjechałeś....

Sławomir
@Mech

Widzę, że znasz pracowników, więc masz pewnie sporo informacji o firmie. Możesz napisać jakie jest Twoje zdanie o atmosferze w pracy i relacjach między pracownikami, a szefostwem? Liczę na Twój komentarz.

Damian
@Sławomir

Relacje są normalne. Robisz spokojnie swoje i jest ok. Pod warunkiem, że znasz się na swojej pracy i wiesz co masz robić.

Sławomir
@Damian

W przypadku ewentualnych pytań można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Mam nadzieję, że tak, tym bardziej że w pierwszych tygodniach takie pytania mogą się pojawiać.

Gred1

Może chodzi o wajchowego

stach
@Piotr

po robocie raz drugi w mazak i sie nauczy

Egzekutor
@Piotr

Witam przyjmuję zlecenia cena uzależniona od trudności zadania . Połamanie np. nogi 2000 .

@Egzekutor

Nie wiem czy to był najlepszy żart... Brzmi jak groźba, jakby ktoś bardzo chciał to mógłby się mocno do tego przyczepić. ;p

Biednie

Drodzy Stoczniowcy!W ScanCon praca jest na,,wariackich,,papierach.Byle szybko ,na wczoraj a jakość nie ma znaczenia.Welu w Norwegii zaraziło się Covidem i nawet nie zapłacono im korony za to co tam przeszli.Takie to ,,dziady,,.Po odjęciu kosztów zakupów,utrzymania się w Norwegii Dojazdów z i na lotniska zostanie Wam 11 EUR na rękę.Tyle zarabia się w Niderlandach pracując przy pomidorach a nie w przemyśle ciężkim jakim jest stocznia.Wielu już doświadczyło tego dobrobytu gwarantowanego przez tę firmę.Stawka u nich 185 Nok brutto .Jedzenie po twojej stronie,minus ubezpieczenie,minus podatek a najlepsze -minus 11Nok netto z każdej godziny ,,na utrzymanie biura,,Taką dobrowolną daninę podpisujesz przed wyjazdem.Brawo wszyscy przysłowiowi Janusze.Ten kt9ry ma trochę szacunku dla siebie na pewno od nich nie pojedzie

Norek
@Biednie

To prawda ,że (usunięte przez administratora) na czym mogą.

@Biednie

Byłem w Norwegii przez tę agencję i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Scan con Group - Gmina Nørre Alslev

• Jak się pracuje w Scan con Group?

Zobacz opinie na temat firmy Scan con Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scan con Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scan con Group