scan-con

Gdynia

Opinie o scan-con

nowy gość 2014-02-17 05:10
Witam.......czyktoś wie co to za firma i jak dlógo działa
duzy 2014-07-16 15:44
dlugo to sie pisze u-otwarte hi a to chyba nowa agencja
marco528 2014-08-22 02:44
szału nie ma zależy na jaką stocznię trafisz ale są wypłacalni na rynku istnieją od co najmniej 9 lat
Spawacz 2014-09-11 12:16
Scan Con to duńska firma. Ta współpracująca ze Scan Con-em to nazywała się najpierw HR Team PL Sp. z o.o. potem SC Europe Sp. z o.o. następnie Flexman Sp. z o.o. później Hantar Sp. z o.o. Obecnie nie wiem na jaką się ponownie przekształcili. We wszystkich kadra jest ta sama, koligacje ze Scan Conem te same, i sposób unikania wszelkiej odpowiedzialności ciągle ten sam. Nie pod Scan Con szukaj opinii, ale pod powyższymi nazwami.
lukasz81 2015-01-04 21:43
Szukam pracy jako rybak.jestem rybakiem z helu z duzym doswiadczeniem zawodowym.pływałem w szkocji i w holandi.email nicoledino82@wp.pl
Marek 2015-04-20 20:25
Teraz zwą się Barko Sp. z o.o.
radzio 2016-03-10 21:36
Barko i floper navis
Marcus 2016-08-23 15:19
Jedna wielka banda rekrutuje ludzi. Można przynieść 20 certyfikatów i mieć 20 letnie doświadczenie zawodowe. Kto pojedzie ,decyduje chyba piekarz. Masakra jakaś.
ciekawy 2016-08-30 16:07
Pewnie tak jest, ale czy dają teraz jeszcze jakieś benefity?
CZARNUCH 1975 2017-05-20 16:26
Witam wszystkich zdecydowanych na SCAN CON .
1 w biurze opowiadają niestworzone historie nakręcają makaron na uszy
2 biuro z norweskimi koordynatorami majstrami w stoczniach niema żadnego kontaktu nikt nic nie wie do lekarza samemu trzeba jechać bez języka ciężko załatwić co kol wiek bez topografii terenu tym bardziej a majster woli nadgodziny w stoczni nisz pomóc człowiekowi
3 biuro mówi jedzie pan na 4 tygodnie w ostatnim dowiesz się czy zostajesz na 6 tygodni z czego na miejscu okazuję się że tydzień siedzisz na Kampie i nie zarabiasz wszystkie soboty za rezerwowane dla kolesiostwa nadgodziny itp
5 umowa jest bez jakich kol wiek podstaw prawnych ponieważ źróbki są po niżej krajowej w norwegi potrącają za wszystko mówiąc panie kowalski kwatera i transport po naszej stronie bzdura ty za to płacisz rozliczą cię z podatku i dopiero ściągnął za tak zwaną amortyzacje biura to jest jeden wielki wał
więc zastanów się czy warto poświęcać się za 6tyś lub 8 bo 11max co zarobisz minus twoje jedzenie a nie jest tanio
wał z godzinami polega na tym że pracujesz 7,5 godziny a tak naprawdę 12 godzin po rozliczeniu przez
firmę niestety wychodzi 9 godzin pracy nic tu nie jest klarowne i skończy się zbiorowym pozwem do scate
pozdrawiam obecny pracownik SCAN CON
kali 2017-05-24 21:04
swięta prawda, mało tego gdzie są diety o jakich w biurze mowa?! Diety dostaje się prawnie do ręki , transport tyle, że oni kupia bilety i to wszystko a placimy my, w stoczni naliczane 50tki po 7.5h pytam sie kto je przygarnia?! nie mówiąc setki w swięta...nie w tej firmie. czekam z niecierpliwością na fakty związane z feriepengą, zobaczymy co wymyślą
Dużo innych mozna wymieniać, ciekawe co na to prawo norweskie
molwunia 2017-06-04 16:29
Scan con to sit a przyjmoja burkow i tofikow i kroja jak za zborze wiec sie zastanowcie czy chcecie tam isc
anonymous 2017-06-06 10:53
Witam...
Jest już decyzja w sprawie feriepenge?
Zostaw swoją opinię o scan-con - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie scan-con