Opinie o Aramex-elektro w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aramex-elektro. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aramex-elektro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aramex-elektro w Gdańsk

Czy w firmie Aramex-elektro są regularne szkolenia pracownicze?

Roxi Nowy wpis

Firma jak firma. Placila zetelnie. Jak cie zlapia na piciu lub masz lepkie rece(bo w domu cos moze sie przydac) to wylatujesz na wlasny koszt. Zarobki nie byly ani male ani duze. O ile pamietam okolo 100 NOK za godzine. Postoje i czas spedzony na kwaterze nie platne, system pracy 6 tygodni na dwa. Czas w domu nie platny. Doloty do pracy samolotem. Plus diety. ja bylem zadowolony. Ale juz od paru lat pracuje gdzie indziej. pozdrawiam Stara gwardie z Sovik (okolice Alesund).

Paweł Nowy wpis

Witam. Czy coś wiadomo na temat zapotrzebowania w tej firmie na elektryków lub pomocników? Lub jakieś aktualne opinie? Pozdrawiam

Krzysiek S.

Witam. Pracuję w firmie SKANPOL byłym ARAMEXIE od 2.5 roku i jestem zadowolony.Firma żetelna i bez zarzutów. Jak komuś niechce się pracować,lub pije na umór na kontrakcie to nic dziwnego że zjerzdza do Polski i narzeka.

Gość Nowy wpis
@Krzysiek S.

Czy obecnie są przyjęcia?Gdzie złożyć CV

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aramex-elektro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Tymoteusz

Niezbyt dobrze oceniacie firmę. Miałem zamiar starać się o pracę a teraz trzeba się zastanowić.

Grześ.

Firma Krzak streszczone payslipy niskie zarobki robota o dzieło (akord) totalna burdeloza jak ktoś lubi wyzwania to polecam. A jak ktoś siebie szanuje i swoją fachowość to nie polecam wręcz ODRADZAM!!!

Wojtek K
@Grześ.

Wyluzuj.Kariery zeroo właśnie zwolnili chłopa po 12 latach pracy .Chyba że jako statysta na dwa trzy wyjazdy oki to zarobisz zresztą ta firma zmieniła nazwę chyba na Skanpol jakiś z Pisu ją prowadzi.Jak chcesz dorobić to oki, ale tak nie polecam Młody Kowal niby szef świetny biznesmen ale szybko się starzeje ma problemy z sobą tak myślę.papa pozdrawiam

Becon
@Wojtek K

Dobrze piszesz pojedzie do Kleven jako pomocnik.Przywita go koordynator z grubym głosem oczywiście po Polsku no może Kaszubski zna :)I zaszalejesz w pracy spotkasz pedała LALA to pozdrów ponoć się wyciszył zapal marychę i reszta pujdzie oki

Wongacom
@Wojtek K

Jaki biznesmen? O nim w Norwegii nie chcą słyszeć a już nie mówiąc o firmie skanpol. Norki za głowę się łapią widząc tą nazwę. Kiedyś mieli nazwę Garbex electro

Patrycja

@Marcin, rozumiem, że jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Aramex-elektro. Może warto skontaktować się z firmą i dopytać o aktualne oferty pracy? @Stefan, a pracowałeś już poza granicami Polski? Daj znać, czy zdecydujesz się podjąć pracę z Aramex-elektro.

Jak firma ma duże wymagania to niestety naraża się na takie oskarżenia pisane przez pracowników!!

Dareks66
@Marek

Marek weś się (usunięte przez administratora) w łeb.

Ajsztajn
@Dareks66

Ciep sie siebie!

Bugimen
@Marek

Marek oskarżenia to za ile ty pracujesz w Norwegii za dziesięć koła oszukujesz sam siebie bo w Norwegi zarabia się wìecej Ale Po co dziesięć wystarcz i jestem bogaty i gość bo pracuję za granicą POWODZENIA

@Bugimen

Witam może ktoś ma namiary na pracę w norwegi byłbym wdzięczny proszę o namiary wyjeźdzałem zagranice jestem pracowity na dzień dzisiejszy jestem bezrobotny

Patrycja

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Przypominam także, że forum służy wymianie rzetelnych informacji na temat pracodawców. Jeśli ktoś chciałby podzielić się merytoryczną i rzeczową opinią na temat pracy w Aramex-elektro - zachęcam.

Wiktor

Może trzeba spojrzeć na siebie , jak pracujemy??

Spaw123

Firma Krzak jak ktoś lubi Chard Cor to polecam dziady najniższe stawki w Norwegii branża stoczniowa a stawki ankietera.

Witek

Niestety nie każdy może pracować w tej firmie.

Piotrek

Czy ktoś może mi więcej napisać na temat tej firmy? Proponują wyjazd do Norwegii

Patrycja

@Niedoszly a może ta kwota była podana na okres próbny? Czy dopytałeś dlaczego wynagrodzenie jest inne niż podane przez telefon? Do tego przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażaniu innych ludzi. Dlatego proszę o kulturę wypowiedzi.

Niedoszly

Jedno wielkie dziadostwo przez telefon obiecywał 10 k miesięcznie, przyjeżdżam do Gdańska ze Szczecina na swój koszt a te śmi'*** za 220 godzin pracy na stoczni proponują 7500 zł, Odradzam całkowicie współpracy, nawet nie poczuwają się do oddania za paliwo i liczył na to ze pojedziemy może spróbować na miesiąc. Na zbiorach czy magazynie więcej zarobicie niż u nich w Norwegii na stoczni.

aramex

No co Kleveny, zapłaci nam prezes Wojtek za 2 dni świąt norweskich w maju ? Niby mówią że aramex to firma norweska a kręcą jak zawsze. Ciekawe co zrobią jak sie związki norweskie dowiedzą. Pazerność

Hunter.oliva

Kurwy i (usunięte przez administratora) kierowniczek w kleven prostaku z wiochy obstawiam się bananami.ze swojego pegeru.pszywoza Hawanie.iwodke iwlaza w (usunięte przez administratora) grubasowi..prostaki i pijaki.

elektryk

Jak jest z praca w Aramexie. Jak ktoś sie załapie na pierwszy wyjazd i pracuje normalnie to sa szanse na jakies wyjazdy?

no tera nie przecież nie wykluczone ze za jakiś czas na przykład nie będą się pojawily jakies nowe oferty pracy od nich trzeba po prostu sledziec storne

Bronek

,, Musisz zmienić pracę i wziąć kredyt ''

Zostaw merytoryczną opinię o Aramex-elektro - Gdańsk

• Jak się pracuje w Aramex-elektro?

Zobacz opinie na temat firmy Aramex-elektro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aramex-elektro?

Aramex-elektro