Opinie o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy C.Z.B Hadex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie C.Z.B Hadex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

skład budowlany

jak tak dalej będzie się zachowywać hadex z bierunia pod wodzą nowego szefa paw.. jak mrówka z oświęcimia to gratuluje przetrwania :))) sam obliczyłem wartość marży uzyskanej z realizacji transakcji z klientem :))) dodając hds i nie licząc kosztów transportu, czujemy się jak na morzu, po prostu płyniemy :)

częsty bywalec

moim zdaniem trutni już tam nareszcie nie ma jest ok.

klient
@częsty bywalec

Po tym wpisie "częstemu bywalcowi" znacznie wydłużył się nochal. Ha,ha,ha,...

zatroskany

Żeby tylko "pacjent" nie "strzelił kopytami".....

ciekawy

Ciekawe czy wezwane na ratunek "mrówki" pokonają "trutni" w operowanym oddziale?

meteor
@ciekawy

tylko żeby mrówki nie okazały się trutniami

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie C.Z.B Hadex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
felek

... po zakończonej kuracji uzdrowicieli i kurowany oddział trzeba koniecznie poddać egzorcyzmom ... ha,ha,ha ....

ha ha ha felek impotent
@felek

nie masz racji nie będą potrzebne egzorcyzmy (usunięte przez administratora) sam se zrób egzorcyzm a nie wypisuj bzdur na pewno masz małego stąd ta wrogość

jan
@ha ha ha felek impotent

... oj obawiam się, że tir beczek ze święconą wodą może nie wystarczyć, a pierwszą osobą która w jednej z tych beczek będzie się chociaż z tydzień moczyć powinna być osoba o nicku "ha ha ha felek impotent" gdyż ma problemy nie tylko związane z pracą ... ... może czapeczka uciska? ...

batman

... jak wieść gminna niesie, wkrótce zakończy się uzdrawianie jednego z oddziałów i pojawi się w nim .... joker.

karlik
@batman

ciekawe w którym

ważne

droga ssssamanto a robiłaś w tych składach za magazyniera? pukiel mosz jeszcze prosty? a z pieniążków zarobionych w wszej firmie to co sobie można kupić? a na emeryturkę coś płacą? odpisz proszę będę ci zobowiązany ... plis

nie ważne

zarobki prezesa czyli ile na miesiąc zł?? :P ale standardowo to po 8 godzin jak w każdej pracy? jaka atmosfera w pracy?

nie ważne :)

witam wszystkich :) mam pare pytan:P a mianowicie jakie są tutaj zarobki magazyniera? praca cieżka? po ile godzin się robi?

szczęśliwy magazynier
@nie ważne :)

zarobki prezesa +lunch (czyt. lancz), praca lekka, łatwa i przyjemna, a godzin pracujesz ile se chcesz może być i jedna jakżeś słaby. Polecam - super fucha.

fred

opinie negatywne są w 100% prawdziwe i trafne. a tym co zieje nienawiścią i jadem jest właśnie główny intrygant "daruj sobie" wraz ze swoim szefuńciem.

Daruj sobie

Daruj sobie te podchody i snucie intryg, to że piszesz pod różnymi nickami ma kogoś zmylić? Co ty chcesz osiągnąć w życiu ziejąc nienawiścią? Już nie da się tego czytać.

ooo

tam człowiek sie nie liczy

yyyyyyyyyyyy

najważniejsze że była pierwsza dama

zzzzzzzzzzzzz
@yyyyyyyyyyyy

eeeeeeeeeee co tam dama, a raczej damy dwie, skoro wszystkich zdeklasował kwartet egzotyczny na czele z "laską w kalesonach" jednego z oddziałów

karol

Mało znajomych na zdjęciach. Pozdro dla tych co byli i są w porządku :)

lizus
@karol

nie długo ze znajomych zostanie tylko ufo, tony halik i pani hadex

lizus

a mi sie podobało, zwłaszcza popierdywanie tony halika z wysiłku przy linie... "szkoda" tylko, że po tak "wspaniałej" imprezie znowu wystąpiły problemy kadrowe na niektórych oddziałach ... a gdziesz oni sie podziali?

@lizus

co ty znowu wygadujesz?!!! jakie problemy kadrowe, podaj jeden przykład. Mam już dosyć czytania tych głupot ciągle jakąś chorą propagandę siejesz. Daj se już spokój bądź wykorzystaj swoją wyobraźnię do pisania bajek.

xxx
@pracownik

bajek ci nie muszą pisać, bo bajki tobie i ufo non stop opowiadają firmowi zausznicy i kablarze

wicek

Imprezy integracyjne to socjologiczne sztuczki, które docelowo mają przynieść korzyść pracodawcy kosztem pracownika. Co roku powinien być wykaz, ile takich wesołych buziek z imprez integracyjnych zostało przez firmę bez skrupułów wykorzystanych, pomówionych, etc. To, że rodzinka wzajemnie się broni to też naturalne. A wszystkie wcześniejsze negatywne opinie są trafne i prawdziwe, a pisane są przez byłych i obecnych pracowników tej "szacownej" firmy.

Hadex

Moi drodzy, aby przekonać się jak jest naprawdę wystarczy przyjść do firmy i zobaczyć jak wyglądają relacje wśród ludzi albo po prostu spojrzeć na zdjęcia z ostatniej imprezy firmowej organizowanej przez Hadex dla pracowników:(usunięte przez administratora) Czy naprawdę sądzicie, że tak dobrze rozumieją się i bawią pracownicy, którzy są tu za karę? Nie sądzę! Pozostawię bez komentarza ostatnie wpisy, gdyż wiemy, iż są pisane przez jedną i tą samą osobę, która niestety musiała się z nami pożegnać, ale proszę, by zaprzestała tej działalności, gdyż w ten sposób uwłacza godności świetnym osobom pracującym w tej firmie.

;-)
@Hadex

Kto ufo nie widzioł niech se pierwsze zdjęcie zoboczy, a tobie moja droga kochaniutka coś musiało zaszkodzić, że takie głupoty piszesz

ooo
@Hadex

chciałem się przekonać jak jest naprawdę w firmie hadex jak to radziła pani''hadex''a więc- byłem, widziałem, zobaczyłem, spier.....i nie zamierzam wracać

@ooo

Nie spodobała Ci sie impreza firmowa? :)

nnn

coś wam tu ostatnio ucichło a tak fajnie bylo poczytać o tej firmie

obserwatorka

jeśli z firmy zwalniają sie ludzie,którzy pracowali tu 5 ,10, 15, a ostatnio nawet osoba która pracowała tu ponad 20 lat [a wiem że był to dobry i solidny pracownik ,] to o czymś chyba świadczy ja tu wegetuje ale gdy tylko będzie okazja to uciekam nawet za mniejsze pieniądze mogę pracować byle z dala od osoby która po głowach innych wspina się coraz wyżej. szkoda że szef nie widzi jakich ludzi stracił i nie szuka przyczyny

elwis
@obserwatorka

no cóż, jest ktoś nawiedzony mający o sobie wygórowane mniemanie, który wsłuchując się w donosy od miernych, biernych ale wiernych, knuje na ich bazie intrygi, które skutecznie ograniczają logiczne myślenie szefa.

@obserwatorka

szef o tym doskonale wie,i widocznie mu tak pasuje

faroż
@papuśnyfan

świętego udaje, a diabłem podszyty

prawda jest taka

Prawda jest taka, że ci którzy są zadowoleni nie bawią się w wypisywanie głupich komentarzy na anonimowych forach, a tylko ci "wiecznie nieszczęśliwi" muszą się wyżyć i piszą co popadnie, muszą się wyżalić i zatruwają internet swoimi boleściami. Chłopie jak ci się nie chce robić sam se otwórz firmę i pracuj i naprawdę życzę ci szczęscia. Ale jeśli decydujesz się by pracować u kogokolwiek to rób co do ciebie należy. To nie jest średniowiecze albo dalej niewolnictwo, że gdzieś kogoś przymuszają do roboty. Praca w hadexie jest bardzo dobra i tylko od ciebie zależy jaką atmosferę tworzysz wokół siebie. Jak wiecznie narzekasz to takich ludzi ma się dość i potem atmosfera może nie wydawać ci sie super. Niech każdy spróbuje i się przekona, a nie pieprzcie tutaj bez sensu, bo dobrze wiecie, ze w mało której pracy mielibyście sie tak dobrze.

prawda jest taka albo taka
@prawda jest taka

Proszę cię, przestań pierdoły pociskać, zejdź na ziemię. Czy ta atmosfera nie zależy przypadkiem od ciebie? coś ostatnio nie jest najlepsza. Wszystkie te twoje mądrości jakoś nie sprawdzają się. A ilu już próbowało i niestrawności dostało to trudno zliczyć.

@prawda jest taka

W odpowiedzi na twój post,pisze co następuje 1- tak masz racje,zadowoleni nie wypisują głupot na forach anonimowo.Z tego co widze,również nie jestes zadowolony(a)dlatego,że twój nik jest anonimowy.podpisując sie z imienia ew.nazwiska,potwierdzony zostałby by fakt twojego zadowolenia. 2-Ja nie jestem nieszczęśliwy,wręcz odwrotnie,Jestem zadowolony,że już nie pracuje w tej jakże przyjaznej i rodzinnej wręcz firmie :) 3-Moje komentarze,negatywne rzecz jasna wynikają z tego,że pracując tam,wykonywałem swoje obowiązki sumiennie,a,ze za duzo widziałem i wiedziałem,stałem sie niewygodny co do niektórych,tych fajnych,czyli miernych biernych ale WIERNYCH 3-Tak więc szanowna ''prawdo,która jest taka''odpowiedz Mi na pytanie.Jeśli jesteś zadowolona i szczęśliwa w tej pracy,dlaczego sie podpisujesz anonimowo??? Bardzo jestem tego ciekawy. 4-A tak ogólnie rzecz biorąc,takie fora sa właśnie stworzone po to,aby pisać to co sie ma na mysli,więc z tego korzystam,i jak widze,nie tylko ja to robie 5-Jak ty się przedstawisz,to możesz być pewny(a)że napewno sie z tobą skontaktuje i powiem ci kim jestem A po szóste boryńskie dzwony dają znak ALLELUJA I DO PRZODU,odprawiamy msze za to,żeby nie wypisywali negatywów na forach.Już ponoć jedna była,ale to w intencji,coby nie okradali właściciela :).Nie wiem tylko,czy to coś dało.Ewentualnie można jeszcze do wróżki iść z fotkami hie hie hie A na koniec nie pozdrawiam

@prawda jest taka

To tak w telegraficznym skrócie jest,zapomniałem dodać :)

Mili
@papuśnyfan

znam wiele osob które pracowały dla Hadex, i nigdy nie słymaszałąm niezadowolenia z pracy. Jeśli ludzie sa dobrzy w tym co robią to nie ma powodów do nakręcania się i podburznia innych. Bądź dobry w tym co robisz- inaczej lepiej zmienić pracę. Podwyżki nie dostaje się za piękne oczy- tylko za wyniki, W każdej pracy obiecują złote góry - owszem- niektórzy je zdobywają. Lepiej się wykazać niż pisać źle o swoim pracodawcy. To naprawdę szczęście ze pracodawca daje szanse tym którzy potem sraja do własnego gniazda. Ludziskaaa

helga
@Mili

Chyba Cię nieźle pogięło, ślepota oczy przesłania, a głupota unosi jak po RED BULU. Kopniak od "Świętego i Dobrego Szefa" prędzej lub później i tak Cię dosięgnie. Póki co dzielnie dalej pracuj dla tzw. dobra firmy i niech Ci robi Prezes i spółka wodę z mózgu. Cóż za żałosne lizusostwo. Ale nie takie lizusy w końcu traciły względy szefuńcia - wilka w owczej skórze. hehehehe.

helga
@Mili

Jeszcze sobie uszy przepłukaj, żebyś lepiej słyszała. U laryngologa 80 zł. bez kolejki.

Zostaw merytoryczną opinię o C.Z.B Hadex - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w C.Z.B Hadex?

Zobacz opinie na temat firmy C.Z.B Hadex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.Z.B Hadex?

C.Z.B Hadex
2.4/5 Na podstawie 205 ocen.

C.Z.B Hadex