NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Dpf cd nox

Kontra kujcie żelazo puki gorące. Róbcie te referendum i strajkujemy. A wy ludzie nie bójcie się tylko pokażcie na co nas stać. Wystarczy parę godzin strajku żeby im (usunięte przez administratora). Się obudzą jak Japończykom będą się musieli tłumaczyć dlaczego zakład stanął. Robią co chcą z nami. Tych kto ustalał te podwyżki powinni iść do zwolnienia jako pierwsi razem z tym z zarządu. Japończykom wmawiają że jest wszystko super a my na wszystko się zgadzamy.

Mr. MARUDA

A ile chcesz fizolu zarabiać na produkcji? 7 tysięcy, 10? Ciągle mało. Zrób coś z życiem, weź się za studia, może kursy porób zmień robotę. To nie jest skomplikowany proces.

Gawdar
@Mr. MARUDA

Chce na produkcji zarabiać 2,5 tys euro jak na obywatela unii europejskiej przystało. Szanuję się jako pracownik klasy robotniczej i uważam że Twoja wypowiedź świadczy o niskiej samoocenie i braku świadomości poziomu życia w krajach Europy zachodniej i nie tylko. Jeżeli dla Ciebie 10 tys zł to dużo to weź rozpęd i (usunięte przez administratora)

Xxxx
@Mr. MARUDA

Widac że nie wyniosłeś z domu kultury i szacunku do drugiego człowieka bez względu na jego wykształcenie i wykonywany zawod. Pamiętaj żadna praca nie hańbi. Nalezy okazać taki sam szacunek pani sprzątającej jsk i prezesowi firmy. Gdyby nie Ci (usunięte przez administratora) ta fabryka by nie istniała, gdyby nie panie sprzątające siedział byś w (usunięte przez administratora) ktory sam zresztą zostawiasz. Współczuję tskiego spojrzenia na świat i ludzi.

Ten, który jest
@Xxxx

Od razu widać braki intelektualne bo nie złapałeś clue tej wypowiedzi. Żadna praca nie hańbi ale jedna jest warta mniej a inna więcej i kwoty różnią się też w zależności od kraju i lokalizacji. Może w (usunięte przez administratora) było tak, że każdemu po równo i menel zarabiał tyle co osoba wykształcona. Jak chcecie więcej to wszystkim trzeba podnieść więcej bo niedopuszczlne jest zrównanie płac specjalistów z fizycznymi. To grozi masowymi zwolnieniami specjalistów.

Amelia

Ja Wiem Wy wolicie takich intelektualistów co chcą zarabiać ~4k i mówią że jest najlepiej w Ngk. A ktoś kto chce żyć godnie i mówi że chce zarabiać normalne pieniądze nazywacie głupcem. Czyste korpo gadanie. To nie te czasy że ktoś będzie po rączkach całował bo praca jest

@#$

Boicie się takich ludzi co są świadomi i chcą od życia czegoś więcej co ? Skoro ktoś kto czegoś chce jest głupcem to jak nazywać takiego co nie ma żadnych wymagań ? Geniusz ?

Rudy sie nie dostał
@@#$

Mamy wolny rynek. Jak ktoś chce godnie zarabiać to może to robić. Wystarczy pracować na stanowisku, które zapewnia odpowiednie zarobki. A tutaj dla was prymitywy robi się pod górkę. Ktoś musiał "stracić" kilka lat na studia, potem praktyka, pierwsza praca za śmieszną stawkę ale już druga za podwójną stawkę a potem z górki. Chcesz więcej zarabiać? To wy******aj na studia, poświęć te 5 lat, zdobądź dyplom, zdobądź doświadczenie i zarabiaj godnie. Trudne? Dlatego tak to działa - same księżniczki, które myślą, że na stanowisku nie wymagającym kompletnie nic będą zarabiali 10k. Jesteście (usunięte przez administratora) Czego ktoś ma się bać? I tak nic nie zrobicie.

…..
@Dpf cd nox

Chcecie żeby kontra walczyła to się zapiszcie do związków a nie jest tam 300 osób na 4tyś.pracowników jak w kontrze będzie 2tyś.ludzi to zarząd zacznie się liczyć z ludźmi a tak mają na was wyjeba..w skrócie mówiąc.

Hehe
@Rudy sie nie dostał

To że masz studia nic o tobie nie świadczy to że masz papier nic nie znaczy możesz nic nie umieć i taki zwykły operator może mieć więcej w głowie niż ty po studiach.A najwięcej o tobie świadczą twoje wypowiedzi po których wszyscy już wiedzą że nie nadajesz się do tej pracy bo nie ogarniasz prostych tematów takich jakby to że jeśli zwykły operator zarabiałby 10tyś. to ty byś zarabiał z twoim wykształceniem 20tyś. ale patrząc na twoje wypociny które tu napisałem to możesz wziąć ten swój papierek i pójść w stronę kibla a tam już chyba z twoim wykształceniem będziesz wiedział co możesz sobie z nim zrobić.Pozdrawiam.P.S.do pracowników Ngk walczcie o swoje bo w grupie jest siła.

Oko
@…..

Jak przyjdzie do strajku to każdy może iść nie trzeba być w związku. Samo to ile osób jest zapisanych zarząd nie wystraszy.

@Oko

I tu się mylisz czym więcej ludzi w związkach tym więcej da to zarządowi do myślenia taka jest prawda.

Prawda

Wszyscy pracownicy w związkach dają zarządowi do myślenia i to oni będą się w tym momencie bać o pracę a nie my operatorzy a skoro ludzie boją się zapisać do związków to już widzę jak wyjdą na strajk.Ty pewnie też nie jesteś zapisany w związkach a tyle do powiedzenia masz czemu się nie zapiszesz gryzą tam do związku nie masz odwagi się zapisać a strajkować chcesz nie rozśmieszaj mnie ????

Oko
@Prawda

Przekonaj mnie żebym się zapisał. Co mi takiego da to że będę członkiem związku zawodowego który mnie dotąd nie interesował. Gdzie jest powiedziane ze Ja muszę gdzieś należeć? Dlaczego ktoś kto należy do związku ma się bać że straci pracę. Przecież nie robi nic niezgodnego z pracą.

@Oko

Człowieku wyjdź spod biurka czerwonego bo siejesz tylko zamęt ale widzę że to jest twoim celem tutaj związki mają za ciebie walczyć i doprowadzić do strajku a ty nie masz odwagi nawet do nich się zapisać bo cię nie interesują sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie przecież zapisanie się do związku to nic nie legalnego coś jeszcze mam ci napisać czy ty sam nie rozumiesz swoich słów które wypisujesz czym więcej ludzi w związkach tym mocniejsze są związki w rozmowach z zarządem ale widzę że ty tego nie zrozumiesz szkoda że tacy jak ty tylko sieją zamęt a najgorsze jest w tym że jeśli dojdzie do strajku to ciebie pewnie tam nie będzie a jak wywalczą coś dla pracowników to ty też na tym skorzystasz a nie powinieneś przez takich jak ty jest jak jest w tej firmie.

Mariano
@Prawda

A co firma przy legalnym strajku może zrobić pracownikowi nic kodeks pracy i paragrafy konstytucji to gwarantują że firma nie ma prawa wtedy wyciągnąć konsekwencji każdy jeden taki ruch firmy powoduje przegrana przez nich sprawy w sądzie nie wiem jakich by mieli adwokatów

Cziczikaka

Święta racja ruszcie dupeczki swoje i zróbmy z tym porządek niech wiedzą że nie będą nami pomiatać bo to od nas zależy produkcja i audyty a oni śmietankę zjadają i przypisują sobie sukcesy pamiętajcie że bez nas jesteście ZEREM to taki numerek co nic nie znaczy

Ten co wie

Żaden z czerwonych z kilku lub kilkunastoletnim stażem nie będzie strajkował bo stawki maja pomiędzy 7-12 tys a do tego dolicz zetki czy nadgodziny premie dodatki ? Przecież oni zarabiają Ok po co im strajk ?

Wolny weekend i święta

4500 brutto podstawy reszta to dodatki które mogą w każdej chwili zniknać , praca po 12 godzin w zapyleniu piatek sobota niedziela święta ,dodają obowiązków , wystawiaja co miesiąc oceny jak w szkole , nie przedłuzaja umów na czas nieokreślony , chcą miec 30 % Tylko z NGK na umowach stałych reszta to plebs do rotacji MAX 4 DO 5 LAT , przerzucają pracowników ww miedzy działami bez konsultacji nie szkoda wam zycia na prace w takim miejscu i takie traktowanie ???

Damiano

Praca bardzo męcząca!System 12 godzinny od dzwona do dzwona.Najgorsze są 3 nocki w weekend piątek sobota i niedziela są to 3 dni wycięte z życia i poniedziałek wtorek wolny z czego prawie cały poniedziałek prześpisz!Podobnie sprawa się ma z trzema zmianami na rano w weekend.Nie wiem kto wymyślił taki system ale jest to porażka po całości.Zarobki nie najgorsze choć za prace nocną po 12 godzin oraz tak dużą godzinówkę miesięczną ok 180 godzin w miesiącu gdzie norma to 160 to jest to strasznie mało jakby przeliczyć!Praca nudna jak to w fabryce,ciągła inwigilacja chcesz do toalety musisz zgłosić,na przerwę musisz zgłosić.Niby Japońska technologia a ciągle się wszystko (usunięte przez administratora) latasz jak (usunięte przez administratora) za tymi alarmami.Ludzie różni jedni ok inni jak by wszystkie rozumy pozjadali,dużo chamstwa i cwaniactwa.Na umowę na czas nieokreślony czeka się około 4-5 lat co jest absurdem,weź człowieku jakiś kredyt jak masz umowy na 11 miesięcy w NASA byś dostał umowę na stałe wcześniej!Ciągłe straszenie że jak pójdziesz na L4 to ci nie przedłużą umowy najlepiej chodzić chorym do roboty i się męczyć 12 godzin!Ciągłe ocenianie jakimś (usunięte przez administratora) systemem ocen od którego jest zależna premia.Moim zdaniem ten zakład jest przereklamowany,może kiedyś tam było dobrze teraz nie polecam tego pracodawcy!!!Szkoda życia i zdrowia na taką pracę za średnio 4 tysiące zł miesięcznie.A są tacy którzy chwalą się że mają po 6-7 tysięcy tylko robią po 220 godzin w miesiącu????????????????

Haha
@Damiano

6-7tyś. to zarabia pracownik co tyra tam 18 lat a nie pracownik pod firmą pracujący 2-3 lata.

Amber
@Damiano

Bo kiedys ta firma rzeczywiscie byla ok, ale zrobilo sie kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Ktos tu dobrze kiedys napisal. Ngk to polaczenie amazonu i januszexu. Dlatego szukaj, naprawde dookola jest mnostwo pracy w duzo lepszych warunkach. Ja umowe pod ngk dostalem dopiero po 5 latach i to dlatego, ze zmienilo sie prawo. Tak pewnie dalej bym robil pod agencja. System pracy jest beznadziejny, moze dla kogos kto nie ma zycia prywatnego, badz np. Taki mlody co chce zarobic szybko, w domu napije sie piwa, pogra na komputerze i tyle mu starczy. Ale po pol roku sie zwolni bo znajdzie lepsza prace. Zostaja tylko starzy pracownicy, ktorzy boja sie zmienic prace, ale na nich tez znajda sposob.

Pp
@Amber

Każdy woli co innego, po kilku latach w tym systemie nie wyobrażam sobie wrócić do pracy od 7-15 czy tam na 2/3zmiany. W każdym tygodniu wolne dni i jak trzeba to można sprawy normalnie pozałatwiać a nie brać urlop. Fakt, 3dniowe weekendy bolą. Rodzina nie narzeka a nawet się cieszy bo jestem wiecej dni w domu niż jakbym pracował po 8 godzin i z tego co słyszę inni "rodzinni" mają podobnie. Młodzi za to bardziej sobie chwalą "meksykane" bo tam są prawie wszystkie wolne weekendy

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Zwykły pet

Cóż za wyrafinowana zagrywka psychologiczna by udobruchać załogę. Najpierw info o premii, potem o tych, hmm….podwyżkach? Choć ciężko to podwyżkami nazwać bo tak na dobrą sprawę stać cię na coraz mniej. Fajnie, że można za to dostać kawałek pizzy za milionowy filterek czy brelok na dniach BHP. Profesjonalne podejście firmy na wielu płaszczyznach, poza jedną - podejściem do pracownika. Z drugiej strony dobrze zdają sobie sprawę, że niewielu ludzi pod wpływem tych rewelacji odejdzie. Większość po prostu nie ma gdzie - może kursować jedynie między innymi tego typu roboto-obozami z podobnymi ochłapami.

Ciekawy
@Zwykły pet

Skoro stać firmę na premie to stać i na normalne podwyżki ale niestety od kiedy rządy przejęli Polacy w tej firmie to nigdy lepiej nie będzie patrzą tylko swoich kieszeni nie załogi która za nich pracuje bo to co oni sobą przedstawiają swoim zarządzaniem firmom to śmiech na sali co roku przeliczają na nowo oceny i progi podwyżkowe tylko po to żeby jak najwięcej zostało dla nich proste gdyby Japonia wiedziała co tu się dzieje to dawno by ich pogoniła a tak afera goni aferę czerwoni (usunięte przez administratora) firmę i co miały być wielkie degradacje i rotacje i co zrobili zamietli sprawę pod dywan jak zawsze a ty zwykły operatorze zasuwaj dalej za głodową pensję żeby ci na rachunki wystarczyło ludzie obudźcie się bo to najwyższa pora coś z tym zrobić a w jedności siła jak zarząd zrobi wszystko żeby do strajku nie doszło bo postój firmy nawet jeden dzień będzie ich kosztował miliony i ich stanowisko taka jest prawda ale niestety wolicie tylko tu wypisywać swoje gorzkie żale i liczyć że ktoś za was to zrobi ale niestety do tego trzeba całej załogi i właśnie na tym zarząd bazuje po cichu straszą pracowników i większość się boi a oni śmieją nam się prosto w twarz tyle z mojej strony.Pozdrawiam.

@powiemci
@Ciekawy

Sama prawda !!! Większość liczy na niedźwiedzia przysługę i czekają ,aż inni za nich wszystko załatwią,żeby cieszyć się ewentualnymi efektami. Ale tak to nie działa. W kupie siła i tego brakuje w NGK od zawsze.

Kontra wy coś robicie ???
@Zwykły pet

A może kontra by poszła do zarządu i przedstawiła im czarno na białym jak dyskryminują pracowników pracujących z trzy czteroletnim stażem którym wypracowana ocena na podwyżkę idzie na wyrównanie do stawki początkowej od dwóch lat i na wskutek czego zarabiają tyle samo co nowo przyjęty pracownik który nic nie umie w kodeksie pracy nazywa się to dyskryminacja płacowa i myślę że to nie jest trudne do udowodnienia firmie tylko pytanie czy w tej kontrze macie jakiekolwiek pojęcie o przepisach czy tylko myślicie oczy pracownikom tym co robicie a tak naprawdę nic nie robicie bo skoro tak będzie dalej to ludzie wam tą budę sami za bramę wyniosą.

Typy

Zapomnij ze jakiś list do niego dojdzie. On ma ludzi którzy segregują co do niego dochodzi. A jego nie interesuje co tu się dzieje dopuki maszyny jadą. Jak słupki spadną to się zainteresuje.

Kola

Drogi zarządzie dlaczego pracownicy nie mają wolne w święta wielkanocne jesteśmy katolikami a kto chce to do pracy sobie przyjdzie kierownicy mają wolne i zarząd a są switkami jechowymi którzy świat nie obchodzą

Papież
@Kola

Dokładnie. My Polacy jesteśmy w wiekszosci Katolikami. Chcemy w Świeta a takze w Niedziele chodzic do Kosciola, ale robiac po 12h ( z dojazdem okolo 13,5 h) nie mamy takiej mozliwosci. Żądamy wolnych Świąt i Niedziel!!!

YYY
@Kola

Mamy wszyscy nadzieje, że całe biuro, kierownicy i pozostali również będą pracować w święta !!! Chcemy wolnego w te dni jak wszyscy normalni ludzie.

Ebe

Pracownik biorący udział w legalnym strajku zachowuje wszystkie uprawnienia wynikające ze stosunku pracy, w tym prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia. Udział w legalnym strajku nie może stanowić podstawy zastosowania przez pracodawcę jakiejkolwiek sankcji wobec pracowników

50Cent

Racja zacznijmy walczyć o swoje wynagrodzenie a nie tylko narzekać potraficie ciągle słychać a po co będzie strajkować a po to żeby było nam lepiej w kupie siła a kupy się się nie rusza bo będzie śmierdzieć nagłośnić sprawę w mediach i nawet tv regionalna zaprosić niech się dowiedzą jakie kokosy dostalismy

Doda

Menedżerowie mają służbowe samochody zarabiają duże pieniądze jeżdżą nimi nie tylko sluzbowo ale I do pracy i prywatnie tankują na koszt zakładu wykendy mają wolne święta też a (usunięte przez administratora) po 12h co drugi wykend i święta a cholota się bawi urlop fiziol ma 1,5 dnia za dzień wolnego i jeszcze musi o niego walczyć

Typowy

Uważam że robimy na produkcji kawał dobrej roboty. Mimo że (usunięte przez administratora) składy osobowe, zastępują ludzi maszynami których musimy się ciągle uczyć, to wciąż jesteśmy bardzo potrzebni i jesteśmy częścią firmy. Każdy z nas ma zobowiązania finansowe mniejsze lub większe lecz większość pracuje żeby zarobić a nie dla idei dużej korporacji. Dlatego PIENIĄDZE nas motywują do pracy, do tego żeby nie brać l4 i do tego żeby być dobrym pracownikiem, który wie że jego praca i zaangażowanie są coś warte bo niestety zarobki są często naszym napędem. Doskonale wiemy że ludzie w biurach i kierownictwo czyta goworka, wylewanie tu szamba niewiele da jak pewnie nawet mój wpis, ale uważam że zasługujemy na godne zarobki żeby móc powiedzieć że praca może jest nudna i monotonna ale zarobki to rekompensują. Pozdrawiam

Swoje Zdanie

A kto powiedział że w NGK jest zle ???? Jest NIESPRAWIEDLIWIE i to jest robione CELOWO !!!! Osoba NOWA która przyjdzie jutro do pracy zarobi o 100 zł więcej niz ktos kto PRACUJE OK 4 do 6 lat , dalej NIE MA MOZLIWOSCI AWANSU w tej firmie w formie KONKURSU , AWANSUJA tylko osoby bez wykształcenia I wiedzy i z rodziny głównie te które PALĄ PAPIEROSY , bo na PALARNI odbywaja sie wszystkie KONKURSY i AWANSE , po trzecie KIEROWNICY nie posiadaja WIEDZY o tym co się dzieje na działach którymi kierują , NIE CHCA oraz NIE POTRAFIĄ rozwiązywac problemów które do nich docieraja interesuje ich tylko ich biuro , na PALARNIACH i KANTYNACH cały czas wychodzą te same osoby za które trzeba robic robote , rekordziscie naliczyłem 18 przerw po ponad 5 minut nie liczac podstawowych przerw i to były przerwy z przełożonym pytanie, PO CO WAM TE KAMERY ???

Kola

Dlaczego firma niedba o pracowników w wieku przed emerytalnym tylko traktuje jak zło konieczne i nie ma dla nich lżejszych stanowisk pracy i tylko dbają o młodych a starych rzucają gdzie się da

Tłusty majonez
@Kola

Bo to jest nowoczesny (usunięte przez administratora).Macie ostatnio mnóstwo przykładów jak traktowani są tzw. starzy pracownicy. Przestajesz być potrzebny to opcja delete w kompie i narazie. Był numer ACP nie ma numeru ACP. Korpo które ma za zadanie zarobić jak najwięcej jak najmniejszym nakładem. Dlatego ani jednego więcej niż target wymaga bo później lądujesz na śmietniku a nikt nie będzie pamiętał Twoich ,, zasług'' dla firmy

NL

Najwyzsza podwyżka za OCENY dla DOROSŁYCH facetów w NGK przy pracy po 12 godzin w WEEKENDY I ŚWIĘTA wyniosła 63 euro , podobno ŚMEJA SIE z was we wszystkich fabrykach NGK na całym świecie PRZY ŚNIADANIU OBIEDZIE I KOLACJI a nawet przed snem , nie mówiąc już o tym jaka BEKE maja z was na KOPALNIACH , odejscie z tej firmy było moim strzałem w 10 miłego dnia hahahahhaha....

gnom
@NL

Troche to dziwne,ze zwolniles sie z tej firmy,a wciaz interesuja cie jakie sa tutaj podwyzki...to jakis fetysz,czy co?Ciekawe czy na kopalniach tez maja BEKE jak cos nie pyknie i zasypie kilku ludzi na dole,skoro tak bawi ich czyjes niepowodzenie?Tak masz racje,podwyzki sa slabe ;)

@NL

Po primo’ - w praktycznie każdej branży Polacy pracujący u siebie w kraju na tych samych stanowiskach zarabiają mniej niż ich odpowiednicy na Zachodzie. Po drugie primo’ - kopalnie to zakłady utrzymywane przez państwo i przez te państwo, czyli wszystkich podatników dotowane, więc nawet gdyby polskie górnictwo nie sprzedało ani tony rocznie to i tak węglokopy dostawałyby 13-tki, 14-tki etc. Jednym słowem Mozambik Europy.

Zadowolony

Ale się (usunięte przez administratora)starzy wyjadacze bez wykształcenia. Za prace na produkcji, klepiąc dziennie to samo chcieliby nie wiadomo jakie kokosy. Pozdrawiam wszystkich normalnych, doceniam podwyżkę jak i premie.

SzachMat

No nie, tylko Ty płacisz za wszystko więcej - firma nie płaci więcej za media, za surowce, za towary i inne zakupy typu usługi, baaa w dodatku jeszcze Tobie musi dać więcej, bo przecież Ty żądasz! wiec ma byc:) a jakże! przecież to jest w ich obowiązku by Tobie dac!

prawde mówiacy

Do teraz pamiętam jak w 2019 firma przyjmowała na mus kobiety. Bo nikt inny nie chciał u nich pracować. Mieli zwolnić pomiędzy 200-300 osób a jak ogłosili przejście na 4 brygady to byli zmuszeni się ratować płcią piękna. ZA 4500 brutto nikt nie będzie pracował na piecach,finalu,maszyningu. Czas zrobić porządek z Coutingiem (Reparig) AVE

prawde mówiacy

5 tys netto co miesiąc bez nadgodzin (zetek) za nic nierobienie robi swoje. Ale jak coś to zapraszam na jeden z tych działów to wtedy możemy zacząć rozmowę.

Ser z napleta

Ciekawe jakie to jest wykształcenie? Wiesz, że nawet po studiach technicznych ludzie potrafią używać znaków interpunkcyjnych? Po za tym, to hańba dla osoby wykształconej, że pracuje jak zwykły robol z innymi robolami bez wykształcenia.

FedHead

Podam Ci fakty. Skoro w Belgii stać firmę zapłacić kilkuktotość naszych zarobków to stać jest na wyższe podwyżki dla nas. I nie chce słyszeć że tania siła robocza to jedyny powód inwestycji w Polsce. Gdyby tak było to NGK stawiało by fabryki w Afryce a nie w Polsce.

FedHead

Mam dowód. Jakie jest minimalne wynagrodzenie w Belgii ? Jakie jest średnie wynagrodzenie w Belgii ? Przeliczając to na złotówki zarabiamy kilkukrotnie mniej wykonując taka samą pracę. Zrównujemy się wypłatami z Januszexami. Rozumiem że Tobie kaska się zgadza ;) Jak myślisz, ktoś będzie tracił zdrowie przy rakotwórczych substancjach po 12h ku chwale cesarza czy dla pasji ? Nie ma kasy to daje wypowiedzenie i idę pracować jak człowiek po 8h bo mam wybór ! Chyba że właśnie firma liczy na to wiedząc jakie są realia rynkowe. Może lepiej żeby sami się pozwalniali niż płacić odprawy ?

FedHead

No nareszcie ! Wiedziałem że to tylko kwestia czasu aż ktoś będzie wykonywał fikołki intelektualne żeby wytłumaczyć tym robolom z produkcji jak to mają lepiej niż w Belgii hahahahahaha

Antidotum
@FedHead

Trzeba jeszcze zaznaczyć że nigdzie indziej w NGK nie (usunięte przez administratora) po 12 godz.tak jak Polaczki a kto nam to załatwił kochany zarząd (usunięte przez administratora)

……
@Antidotum

Niestety jak się nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą i nie wie się jak zwiększyć zysk a pomniejszyć koszty produkcji to zabiera się premię pracownikom za błachostki bo to dzieje się w firmie wymyśla się absurdy za które zabiera się premię ogólnie wszystko odbija się na zwykłych pracownikach i w NGK mamy bardzo dobry przykład tego najlepsze jest to że każą nam wymyślać kaizeny na których firma zarabia czasami krocie a ludzie dostają okruchy że stołu. Afery z czerwonymi na czele i co dostali największe podwyżki na produkcji pytanie za co za te afery miały być wielkie degradacje i roszady a tak naprawdę nic nie zrobili i dali im jeszcze takie podwyżki. Czasami mam wrażenie że to czerwoni rządzą tą firmą a zarząd ich się boi.W ogłoszeniach o pracę jakoś nie informują że praca tylko na 33 mc a potem do zwolnienia ta firma to totalna porażka…

Hmmm
@SzachMat

A co firma sprzedaje po tych samych cenach czy po nowych firma dalej zarabia….Automatyzacja kwitnie a to nie małe pieniądze są.Jakoś nie informują nowych pracowników że za 33 mc pójdą na bruk.

@powiemci

Kontra już nic nie zdziała. Wątpię nawet w to ,że urlop dzień za dzień załatwią. Totalna porażka niestety....

he-man

ja nie pisze ze chce zaraz nie wiadomo ile .wszyscy wiemy ze firme stac dac cos wiecej .inflacja szaleje i sa firmy ktore jak chca utrzymac pracownika to staraja sie go utrzymac . mnie bryloczkiem czy kawalkiem pizzy nie przekonaja .

He-man

Spokojnie. Prędzej czy później z tej pracy zrezygnuje. Niektóre rzeczy potrzebują czasu. Nie każdy może sobie pozwolić zmienić pracę z dnia na dzień.

Optymista

Coś dla kochanego zarządu z historiii Bismarck powiedział po co wojna dajcie. rządzić Polakom to się sami pozabijają.Zarzad w (usunięte przez administratora) firmę wprowadzi bo o rządzeniu nie mają zielonego pojęcie może w żabce pozdrawiam

Ręce opadają….

A czy Kontra w tym zakładzie cokolwiek jakiemuś pracownikowi załatwiła bo dla mnie to tylko myślenie oczu a tak naprawdę siedzą cicho pod miotła zarządu i robią to co im każą gdyby cokolwiek chcieli zrobić to uderzyli by bez prośrednio do Japonii a nie polskiego zarządu który zrobi wszystko żeby Japonia się nie dowiedziała o tym co się dzieje w tym zakładzie.

Niki

Ja jestem zadowolony 500zl podwyżki drugi rok z rzędu pracuje już 13 lat stawka wyrobiona wielce się nie przemęczam w pracy na głowe mi nie pada w lato klimatyzacja w zimę ciepło elegancko przychodzę robię swoje i wracam do domu proste nigdzie więcej nie zarobie...kiedyś podwyżki były po 80zl i też człowiek pracował

Podwyżka

Znowu niedoceniony pracowników z najdłuższym stażem.Nowym podniesiono stawkę o 12 % a moja podwyżka to ok.9%.Moim zdaniem powinno być odwrotnie i skończcie z tymi ocenami bo to dalej jest śmiech na sali.Konkurs piękności i znajomości.15-18% taka powinna być podwyżka dla wszystkich

ave

Pamiętajcie, drodzy współpracownicy. Absolutną podstawą jakichkolwiek zmian w NGK musi być całkowity i bezinteresowny szacunek wobec bratniej ludzkiej istoty pracującej na terenie zakładu, niezależnie od tego, czy system skapnął na nią dobrobyt, czy nie. Bez tego będziemy nadal tylko stadem psów zaganianych z kąta w kąt, bez tego będą nadal śmiać się nam w twarz.

Biurowy

Proszę nie siać takiej dezinformacji. My w biurze dostajemy procentowe podwyżki, które muszą dogonić inflacje. Dla jednych jest to 800 a dla drugich 1600.

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.