NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Los canalios

To proste - tania siła robocza. Co najważniejsze - tańsza i mniej roszczeniowa od was.

Od nowego roku minimalna krajowa 4300 zł a w NGK po 10 latach 4800 zł no to już będzie kpina jak(usunięte przez administratora)

Referendum

Referendum trwa. Teraz się okaże ile osób jest zadowolonych z podwyżek i swojego wynagrodzenia. Dużo osób marudzi, a wiele osób się boi pójść na to referendum i zagłosować za lub przeciw.

Zmiana3

Kierownik (usunięte przez administratora)był przeprosił że mamy najgorsze oceny. Bo oceniał nas uczciwie. To co zatym idzie inne zmiany były oceniane nieuczciwie i mieli dobrą pieniądze, i oceny. A nasza zmiana jak zawsze(usunięte przez administratora)i robić dalej. Znajdę inną pracę i idę (usunięte przez administratora)Kierownictwo mam wrażenie że naprawdę ma nas za ciemną masę. Czerwonych już dawno powinni zdegradować zato ze mają swoich pupili i o nich dbają i nie muszą nic robić. Gdzie jest sprawiedliwość. Kiperami są osoby z niepełnym gimnazjum, inni nawet nie chcą stanąć za operatora jak ten chce iść do toalety. Ludzie omijajcie ten zakład. Szkoda że garstka ludzi potrafi nami tak manipulować. Powinno być inaczej

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Swoboda

No i dobrze poszukamy sobie pacy w firmie która płaci tyle samo za 8 godzin z wolnymi weekendami GAMONIU...A co to NGK to jakis Pempek świata ???

Aneta

Najpierw straszyli że umowy nie będą przedłużane kobietą...kazali szukać pracy... A potem okazuje się że umowy przedłużają... Istny cyrk... Wogole nie szanują ludzi...

Pip
@Aneta

Bo nikt nie chce przyjść do pracy za te pieniądze na prorodzinny system pracy, system który jest taki super że biura zostały na tym gorszym 8 godzinnym. Sąsiedzi za wschodniej granicy też się nie garną. Bo takie 4 tysie to z palcem w (usunięte przez administratora) zarobi wszędzie i nie musi stać jak kołek 12 h przy linii niczym słup graniczny.

@Aneta

Bo maja braki w kandydatach , co się dziwic 12 godzin , weekendy , święta, długie weekendy za 3600 w fabryce wdychać krzemionke bez komentarza byle jaki prywaciarz tyle płaci z WOLNYMI weekendami i po 8 godzin...

Śmieszne trochę
@Pip

Ostatnio ukrainca na P6 zatrudnili to dopiero od ludzi się dowiedział ze tu się po 12 godzin pracuje hahah

Młody operator
@Pip

Opel potrzebuje blisko 1000 osób teraz. To na 12 h do NGK nikt nie przyjdzie hahahah. Na strajk się zapisywać a nie płakać po forach

Tak tu już jest i będzie gorzej. Dla tych co chcą tu się zatrudnić.. Wszystko co tu ludzie piszą nt podwyżek corocznych,"systemu ocen"(usunięte przez administratora)((usunięte przez administratora) Dalej... Nie przedłużaniu umów pracownikom tymczasowym, przerzucaniu pracowników na inne działy z powodu...innego zdania niż ma "władca co już wypił kawę od (usunięte przez administratora) Teraz firma się "szczyci podwyżkami rzędu 15%.Oj tak sama prawda. Szkoda że liczą to dla osób NOWYCH względem zeszłorocznych stawek. Tak to prawda. Ale pracownicy że stażem min 1rok a nawet kilkanaście lat stażu to podwyżka hmm.. może ok 8%. W 2022 stawka była 4000zl/brutto W 2023 stawka wynosi 4500zl/brutto I tak podsumowując... Poczekajcie do 2024 roku gdzie już WIADOMO że MINIMALNA KRAJOWA będzie wynosić 4254zl/brutto jeśli nie 4330zl. Nowi chętni pracownicy z myślą że tu jest pięknie i wesoło... Zapraszamy... (usunięte przez administratora)

xyzy

W jakie dni się u was pracuje? 3 dni po 12h potem wolne czy zależy

Andzrzej
@xyzy

Orły NGK pracują 2dni po 12 potem idą na 2 dni na nadgodziny a potem 3 dni znowu po 12 praca stojąca ale też można klęczec, jeśli ktoś się powiedzmy choć trochę szanuje to pracuje 2 dni potem 2 dni wolne i 3 dni w pracy oczywiście po 12 weekendy święta jak wypadnie dlatego dużo osób szuka innej pracy pozdrawiam...

Pp
@xyzy

Zależy od systemu. 4brygadówka robi tak, że 2zmiany zaczynają od poniedziałku: 2dni praca-2wolne-3praca-2wolne-2praca-3wolne. A pozostałe dwie zmiany mają na odwrót. A meksykana to jeszcze inaczej ma ale z tego co kojarzę głównie pracują w tygodniu po 3-4dni i większość weekendów wolna

Damian

W święta do pracy,i na dodatek płacone tak jak za zwykły dzień roboczy, chyba że uda ci się dostać urlop (oczywiście zabiorą 1,5 dnia urlopu za 1 dzień).

Łukasz

Poważnie ? W święta też do pracy trzeba przychodzić? A to ja dziękuję za taką robotę, nie wiem ile by musieli mi zapłacić żeby zamiast spędzić święta czas z rodziną chodzić do roboty ,i to za zwykłą stawkę, pozdrawiam i miłej pracy życzę heh.

Maria
@Andzrzej

JuRa
@Pp

Wszystko ok, lecz czterobrygadówka, to nie jest system 12 godz/zm. Ktoś w firmie brednie pracownikom pocisnął. Dziwne, że firma nie dba o jakość produkcji, bo zmęczenie powoduje jej spadek. Ale znaleźli sposób na wyrównanie strat ekonomicznych, czyli poprzez ograniczenie premii, lub całkowite jej pozbawienie. Oczywiście, odpowiedzialnym za ten system włos z głowy nie spada! (usunięte przez administratora)

Pp
@JuRa

Czterobrygadówka może także być w systemie 12h bo dodają wtedy elementy systemu równoważnego, który pozwala na pracę do 60h tygodniowo pod warunkiem, że w następnych tygodniach godziny się wyrównają do normy miesięcznej

JuRa
@Pp

A no właśnie, pod warunkiem, że się wyrówna. A pod tym przeważnie kryje się znak zapytania. Wspomniałem także o jakości produkcji w kontekście zmęczenia. Nie bez znaczenia, a może przede wszystkim ważniejsze jest zdrowie pracowników. Badania okresowe nie zawsze na bieżąco wyłapują schorzenia będące wynikiem przeciążenia psychofizycznego. Skutek może wystąpić po wielu latach. Traktowanie pracowników, jako niezbędny dodatek do linii produkcyjnej, jest niegodne pracodawcy z ludzką twarzą. Chyba, że w tym przypadku mamy do czynienia z krótkowzrocznością, ograniczającą się jedynie do efektu ekonomicznego po tzw. najmniejszej linii oporu. Z ignorancją w stosunku do elementu ludzkiego. Tego samego pozbawione jest także, często spotykane ze strony pracodawców powiedzenie: "jak ci się nie podoba, to się zwolnij". Być może znajdzie się nowy kandydat (kandydatka). Lecz nieświadomy(a) tego, że staje się kolejnym elementem tej samej "gry" łącznie z tym, o czym napisałem wcześniej. Istotnym jest to, że dzisiaj ze względu na niski wskaźnik bezrobocia, sytuacja na rynku pracy stawia pracowników w lepszej sytuacji i sprzyja walce o prawa pracownicze. Wiec nie dajcie się zastraszać i (usunięte przez administratora) Walczcie o swoje!

@JuRa

Badania to jest żart pić na wodę jak można robić badania gdzie nawet krew nie jest pobierana w skrócie firma płaci firma wymaga tyle w temacie badań okresowych w tej firmie.

Zez

Czym się przejmujesz ? Chcesz to się zatrudniasz i pracujesz w święta itd. a jak masz ciekawsze rzeczy do roboty niż praca na etacie to szukasz pracy gdzie weekendy są wolne.

Lidia

Jest oferta dla mechanika utrzymania ruchu w 12-godzinnym systemie. Wymagają prawka kat. B. Czy jeździ się po jakichś różnych lokalizacjach, mimo że pisze w ogłoszeniu, że praca stacjonarna? Jakie są zarobki i premie? Oczywiście nie dla mnie to wszystko tylko dla męża pytam ;)

Pracownik UR
@Lidia

Aktualnie początkowa stawka w UR zaczyna się od (usunięte przez administratora) brutto plus premie i dodatki.

Gibon red

Głos rozsądku w tym potoku nienawiści. Jako SL+ nie mogę narzekać. 650 podwyżki za oceny, 150 ekstra za przyjęcie przed końcem lutego, zwiększenie dodatku za nocki o 50zl, łącznie 850zl podwyżki w tak ciężkich czasach. Wypisujcie tutaj głupoty i tylko zrażajcie ludzi którzy chcieliby się tu zatrudnić. NGK to nie najlepsza firma pod słońcem, ale to z pewnością jeden z lepszych pracodawców dla zwykłych operatorów tacy jak niebiescy na strefie. Nie zaklamujcie rzeczywistości.

Tak wyglądają premie,sługusy
@Gibon red

Przy tych wszystkich znakomitych informacjach płynących ze Stuttgartu nie dziwi więc, że tegoroczne premie dla 27 000 pracowników będą najwyższe w historii firmy. Wyniosą dokładnie 9050 euro na głowę, co w przeliczeniu na złotówki daje około 42 400 zł! Dla porównania, w zeszłym roku władze Porsche wypłaciły swoim pracownikom po 7900 euro (ok. 37 000 zł).

Żart….
@Gibon red

No to brawo firma jak zwykle najwięcej dała tym co zarabiają najwięcej a tym co zarabiają najmniej dali oczywiście najmniej brawo wy i potem się dziwią że nikt tu do pracy nie chce przyjść!!! Wystarczyło by wyrzucić wszystkie pod firmy i były by pieniądze dla pracowników na podwyżki.Ogólnie tą firmę to można polecić ale chyba najgorszemu wrogowi zarząd zadbał o to żeby firma straciła swoją renomę wśród pracodawców ale cóż mam nadzieję że karma do nich powróci że zdwojoną siła za to co wyczyniają w tej firmie….

Lidia

A możesz napisać, które stanowiska nie dostały tych podwyżek? Bo piszecie tutaj tak, jakby na forum wewnętrznym firmowym, a przecież kandydaci też czytają i skąd mają wiedzieć co i jak...

Hmmm
@Gibon red

A co ma powiedzieć pracownik z 4 letnim starzem który drugi rok z rzędu z podwyżki którą wyrobił z oceny firma wyrównuje mu stawkę do pensji początkowej dla nowego pracownika a to co mu zostanie to jest jego podwyżka czyli plus minus może 100zł na wskutek czego pracownik wyszkolony z 4 letnim starzem zarabia mniej niż nowo przyjęty pracownik który nic nie umie.To po co system oceniania skoro moja podwyżka nie jest moją podwyżką tylko wyrównaniem do pensji startowej dla nowego pracownika równie dobrze mógłbym nic nie robić i miałbym to samo tylko w ten sposób nie było by targetów i firma by nie zarobiła.Najelpiej co wychodzi zarządowi to gnębienie ludzi zabierania premii za pierdoły które sami wymyślają tylko po to żeby zabrać premię i zaniżyć ocenę do podwyżki taka jest prawda.Czerwoni afera za aferą niby Japonia się wkurzyła i miała cały ten proceder ukrócić heh śmiech na sali Japonia to pewnie nie ma pojęcia co tu się dzieje zarząd zamiótł sprawę pod dywan żeby nie było zdegradowali paru czerwonych a najlepsze w tym wszystkim że nie tych co podpadli tylko tych co coś umieli a ci co wydymali firmę dalej siedzą przy biurku i nic nie robią i tu hit roku dostali najwyższe podwyżki na produkcji a zwykły operator co dostał od firmy dwa kawałki pizzy i breloczek tak się poniża ludzi którzy są siłą pociągową tego zakładu.Dlatego mam nadzieje że dojdzie do strajku a jeśli nie to moje dni w tej firmie są policzone i mam nadzieję że tyle ludzi się z tej firmy zwolni że i tak stanie a Japonia przyjedzie i zasądzi kopa całemu zarządowi aż po czerwonych na hali tyle odemnie w temacie tego (usunięte przez administratora).Pozdrawiam.

Pracownik.
@Hmmm

Oj szczerze też już mam dośc tej firmy ze względu na zarobki.Napiszę tak-po przepracowanych x latach lepiej nie będzie.Zawsze będą jechać po minimum podwyżek .Nie spodziewajcie sie nic więcej w tej firmie.

Red ssie
@Gibon red

Ty chyba jesteś nie poważny ???? nowy 4500 na start stary wyrównanie po 5 6 latach i 4600 mają

NiktWamZnany
@Hmmm

Zgadzam się z tym co tu napisane bo tak jest ..zarabiają tam Ci co najmniej robią i grzeją (usunięte przez administratora) przy biurkach i śpią po biurach... a normalny niebieski to tylko zwykła tania siła robocza.

Mietek21

W tej firmie zawsze tak było. Ludzie po 10-15 latach mają po 5000-5500 podstawy

Lol
@Mietek21

Dodaj sobie. W granicach raczej 5500-6200

Bolek

Skoro już rzucasz stawkami na prawo i lewo to może jeszcze napisz jaki jest staz pracy żeby to miało sens zamiast szastać stawkami ludzi którzy przepracowali z 18 lat

kik

Znam pewnego SLL+ który był (usunięte przez administratora) przełożonym. Nie można było mu nic zarzucić. I teraz kończy jako zwykły operator, bo nie przypasował swojemu tzn. kolejnemu kierownikowi. To tylko pokazuje, że w tej firmie tak naprawdę nie liczą się umiejętności ani komptenecje. KOLESIOSTWO i włażenie w (usunięte przez administratora) Wiele osób jest pozbawionych jakichkolwiek zasad moralnych albo mają (usunięte przez administratora)... EGO do granic nieziemskich.

Mietek21
@Lol

W twoich granicach to mają czerwoni. Niebiescy mają w tyle co podałem. Kilka dni temu typ co pracuje tu juz 3 lata mi się żalił że bedzie miał stawke starową +100 zł podwyzki :D

Boy

A kogo obchodzą czyjeś stawki czy to coś zmieni??będziecie się lepiej czuć bo ja to mam w (usunięte przez administratora) kto ma jaką stawkę pracuje na swoją i na nikogo nie patrzę dorośnięcie w końcu podstawówka się skonczyla

Tylko ja
@Boy

I święta prawda każdy pracuje na siebie wiadomo jak ktoś już pracuje 10+ lat to już ma wyrobioną stawkę każdy by chciał przyjść i od razu na start dostać tyle samo co stary pracownik niby dla czego macie dostawać tyle samo na to trzeba lat

Rolo
@Boy

Mam podobne zdanie...dlatego pisze ze nie ma sensu wypisywac tu czyiś stawek bo jak ktos bedzie chcial poznac takie informacie, to bedzie mial taką mozliwosc juz niedługo...mnie to tez nie interesuje ile kto ma...niech wszyscy maja jak najwiecej bo nie z mojej kieszeni to idzie.

Mario
@Tylko ja

Ty nie przesadzaj z tą wyrobioną stawka po latach po 10 latach stawka leko powyżej 5 koła więc tu nie opowiadaj że jakie to stawki mają starzi pracownicy

Porażka
@Red ssie

Może bardziej po 3/4 latach, po 5/6 może będzie miał więcej o ok 200zl/brutto. Okolice 4800zl/brutto. Tak tu się dostaje podwyżki....

Ten niebieski robol
@Tylko ja

Ja pracuje 16 lat w firmie robię swoje maszyny opanowane ,nie chodzę na l4, nie nam też żadnych konfliktów z przełożonymi,niestety mama mnie nie nauczyła jak się włazi (usunięte przez administratora) Więc moja stawka 5800zl młodym radzę postawić na siebie i poprostu tu nie przychodzic. Ta firma już spada na dno przez zarządzających... Więc tu nie ma co szukać ???? pozdrawiam

Wkurzony
@Ten niebieski robol

Dokładnie jestem tego samego zdania Polak jak dostanie władze to swojego sprzeda firma już ma zła opinie dziwnie się ,że (usunięte przez administratora) tego nie widzą co się dzieje w zakładzie

Bibi
@Hmmm

Napisze tak zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) z 12 h zrobiło się 8 1 zmiana normalne warunki i taka sama kasa .

No szok
@Red ssie

Jak po 5-6 latach można mieć taką stawkę chyba że to jakaś ameba ja normalny pracownik nie dziobak stawia 4826 da się da

Pok
@Tak wyglądają premie,sługusy

Nawet biedronka wypaliła swoim.pracownika premie od zysków wypracowanych, każdemu prcow ikowi po 3740zl brutto. A Wy się cieszcie tym 1tys zł nagrody specjalnej????

Bsksb
@No szok

Nie wiem czy jest się czym chwalić, rok temu odszedłem z firmy (po ostatniej umowie przez pośrednika) właśnie po podwyżkach, gdzie moja stawka była o 76 zł brutto wyższa niż nowo zatrudnionej osoby. Zatrudniłem się w innej firmie gdzie jest 1 zmiana 6-14, pn-pt i netto więcej płacą niż w NGK brutto dają

@Boy

Czyli nie masz nic przeciwko temu że pracownik z mniejszym stażem będzie zarabiał tyle samo co ty po 5 latach pracy brawo ty.

Golden
@Gibon red

Skończ fanzolic, jak będziesz miał podwyżkę jak niebieski to wróć i ciesz się z tej podwyżki. Co Ty wiesz o robocie? Robisz fizycznie? Czy bajerka?

Ussu
@Bsksb

Nazwa firma;)

Prawda
@Lidia

W skrócie ci napiszę omijać szerokim łukiem tą firmę chyba że lubisz tyrać za dwóch i zarabiać tylko na rachunki i jedzenie i oczywiście po 33 mc możesz sobie szukać nowej pracy bo umowy na stałe nie dostaniesz takie są realia w tej firmie o pracy w święta i weekendy nie muszę chyba wspominać.

Mario
@No szok

No da się a pracownik co robi 3 miesiące 4600 da się da się masz różnice straszą

W fiacie chce się zwolnić prawię 500 osób po podwyżkach które są niedopuszczalne dla nich, bo dostali tylko 777 zł podwyżki. Nie to co w NGK, 400 zł i podwyżka w cepeline cen o 100%.

Od przyszłego roku najniższa krajowa ma wzrosnąć o ok 18-20% do minimum 4254 zł.Znając życie w NGK podniosą wynagrodzenie o 9-10 % bo i tak za dużo zarabiamy.

Job

Co mówili ciekawego na spotkaniu z zarządem?

Obecny
@Job

Załoga dziękowała Zarządowi za solidny wzrost płac i system 12-godzinny. Operator z firmą, firma z operatorem!

Mmmmm
@Obecny

Tak było

@Obecny

Jak na spotkanie wysyła się biurkowych (usunięte przez administratora)to tak jest kolejna zagrywka zarządu aby nie dostać trudnego pytania bo jeszcze by się okazało by się że nie znają odpowiedzi ;D

Kompletacja
@Hehe

Kompetenty Zarząd zna odpowiedzi na wszystkie pytania. I nie boi się ciężkich rozmów.

@Kompletacja

Kompetentny Zarząd nie mówi co innego i robi co innego udając że nie mówił tego wcześniejszego…..

Pracownik biurowy

Jestem zadowolona z pracy. Pracowalam w kilku firmach i mam sporo porównanie. Wynagrodzenie wg mnie konkurencyjne. Duzo dodatków. Nie ma problemu z wolnym. Mila atmosfera. Wszystko zalezy tez od działu, w którym się pracuje. W moim jest ok. Szkoda, ze zarzad nie chce dać HO wiecej tym, których praca na to pozwala. Maja dziwne wymowki w postaci (bo inni nie moga miec zdalnej pracy i chcemy aby kazdy byl traktowany równo).

misia
@Pracownik biurowy

No i piątki świątki i ndz w pracy :D biurowi to tak maja raj i zapewne wolne kiedy chcą. Mąż pracuje na produkcji to problemy z wolnym a jak dziecko chore nawet to uż zabierają :D

Ada
@Pracownik biurowy

Zasada jest taka że dobry towar nie potrzebuje reklamy, sprzedaje się sam. Niestety tego o ngk już powiedzieć nie można, stąd takie komentarze pisane przez kogoś podstawionego. Proszę wejść na GoWork dobrych firm, tak nikt nie reklamuje

Na początku roku była ankieta zadowolenia,za niedługo maj a wyników tej ankiety nie ma , chyba musiała super wypaść skoro cisza jak na pogrzebie organisty .

@Adam

A kto tą ankietę u nas były schowane pod stertą papierów żeby nikt ich przez przypadek nie wypisał pewnie czerwoni po kryjomu wypełniali wszystkie żeby dobrze wyszła ale im coś nie poszło…

Da się da

W fiacie....530 pracowników wyraziło chęć udziału w programie dobrowolnych odejść z bielskiej fabryki FCA Powertrain Poland. W lutym pracodawca sygnalizował zamiar zmniejszenia zatrudnienia o 300 osób. Czy u nas ktoś, z zarządu ma jakieś doświadczenie z Fiata ;) ?

Aktualność
Drodzy Państwo!

Z uwagi na pojawiające się komentarze skupiające się na konkretnych osobach, przypominamy i apelujemy o wyrażanie opinii na temat firmy oraz warunków pracy, zgodnie z celem przeznaczenia niniejszego serwisu, niezmiennie w sposób kulturalny i zastosowaniem się do obowiązujących przepisów prawa.

Zaznaczamy, iż wolność słowa ma swoje ograniczenia - nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, a także do ujawniania informacji dotyczących konkretnych osób bez ich wiedzy i zgody. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Zwracamy również uwagę na obowiązujące nas wszystkich przepisy o ochronie danych osobowych. Komentarze łamiące prawo lub też będące niezgodne ze stanem faktycznym, będą usuwane przez administratora serwisu, a osoby naruszające dobra osobiste mogą zostać  pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

NGK Ceramics Polska nie będzie akceptować i dawać przyzwolenia na komentarze obraźliwe lub krzywdzące osoby trzecie.

Z poważaniem,
 NGK Ceramics Polska
Maciej

Powinniśmy się szanować

Wolność słowa i poszanowanie? Najnowszy DSM. Po jednej z odpowiedzi zarządu, o tym, że nie jest w interesie firmy, by pracownicy byli atrakcyjni dla innych firm, przy jednoczesnym zestawieniu tegorocznych podwyżek, plus odpowiedź, że wszystkie działy traktują równo, co jest absolutnym kłamstwem, bo jeden z pieców rok rocznie otrzymuje najniższe podwyżki, tylko dla tego, że to piec i KOJO promuje działy na których jest dużo maszyn i mnogość stanowisk. Owszem, dają dodatek piecowy. Atrakcyjne, widzimy, widział ktoś szturm chętnych do pracy na piecu...nie no nie ma źle, termometr ma rurkę powyżej 60+ to nie pęknie, za chwilę 48 +⁰C to będzie u nas norma, na kilka kolejnych miesięcy. Klimatyzacja? Punktowa, w 60 cm² coś daje, a że obszar naszej pracy to 20m², w którym żadna klima nie dział. To szczegół wart wg. Firmy 240 zł, Brutto. To ja poprostu chcę zakończyć życie na jakimś sznurze. Wszystko w temacie, o poszanowaniu pracownika. Młodzi, niegdyś ludzie, oddali NGK połowę swojego życia, dziś mają zjechane kręgosłupy, których meden nie bada, zrytą psychikę, co tam, bylebyś nie miał raka, dlatego dopuszczają wieloletnich tylko na rok, a firma ma ich gdzieś. Śmieje się prosto w twarz. Dziękuję, ja tej nocy wysiadam z Życia.

prawde mówiacy

Pracownik z wieloletnim stażem w wieku 50 lat(który na poprzednim dziale miał 3,80> trafia na maszyning .Jeden z najcięższch działów na tym, zakładzie.Robi targety i wszystko co do niego należy a na koniec miesiąca dostaje ocene 3.20>.Gdzie kobieta na P4 nie potrafiąca dosłownie nic ma srednia ocen 3.80. Masa dobrych pracowników chłopaków poleciała z P5 kosztem nierobów (tzn głównie kobiet)z P4. Chłopaki którzy chcieli pracowac w NGK mimo pozytywych opini od ich głównych przełozonych nie mieli przedłużonych umów.kosztem kobiet z P4 Jaki morał z tego ?

prawde mówiacy123

NGK się samo zaorało w tych gazetkach i ostatnimi meilu. Pani w banku mnie ostatnio zaskoczyła, bo powiedziała że "trzyma za nas kciuki, żeby nasz straj się udał" No NGK widać jest teraz sławne.

Kobiera z P4B
@prawde mówiacy123

Co Ty za glupoty wypisujesz....zastanów się ...Kobiety gorsze???? Mało który facet chce być na załadunku, albo siedzieć na preco... A o manualu nie wspomnę !!!! Oczyszczanie, piec, cięcie....marzenie każdego chłopa... gdyby nie Kobiety z przodu to byłbyś na dlc... na P5 i inne działy właśnie poleciały (usunięte przez administratora) najsłabsze ogniwa taki właśnie morał z tego ....

Alojz ze P5
@Kobiera z P4B

No a nie?? Dziołchy ino potrafią się kłócić, obgadywać i fohy storić. A robić to już nie. Ciągle ino pomagać im trzeba bo inaczej płaczą po rogach hali.

Asembilng A

Jak to jest, że mi cofają planowany urlop bo nie ma ludzi a na asblingu na zmianie A sobie śpią na krzesłach? Na hali b i c podwójne przeładunki wiecznie puste bo druga osoba akurat jest na godzinnej przerwie(6 h pracy i 6 h na kantynie) na hali D leci sobie muzyka z głośników, ludzie sobie śpią na krzesłach a czerwoni oglądają filmy przy biurku. Wystarczy się przejść przez hale na nocce. Mieli ich przerzucać na inne działy i co ? Może jakiś kierownik się tym zainteresuje.

Sierocki
@Asembilng A

I co z tà muzyką?w czym problem?ludzi brakuje od tej muzyki?czemu ten wpis ma sluzyc?fajny z ciebie sygnalista taki nie za mądry :)jezeli ludzie potrafia sie dogadac na zaladunkach i pracowac na zmiane to dobrze o nich swiadczy,stań (usunięte przez administratora) na zaladunku i ładuj 12 godzin samemu jak taki fajny z ciebie herbatnik haha

Herbatnik.
@Sierocki

Widzę, że kolega z asemblingu, który się dziś wyspał na nocce:) tym postem chciałem uświadomić ludzi z innych działów gdzie się pracuje po 12 h i ma się łącznej przerwy 50 min, że kilka metrów od nich ludzie sobie śpią i się świetnie bawią z muzyką, są na godzinnej przewie jednej z kilku za te same pieniądze :) tak, zazdroszczę wam, też bym chciał mieć możliwość się zdrzemnąć albo obejrzeć serial.

Życzliwy

Biedronka dzieli się zyskami z pracownikami każdemu od biura po magazyn i sklepy wypłaci 3750zl brutto na rękę jakieś 2900 a Wy się cieszcie swoimi 1000zl brutto bo przecież nie znamy innej firma która daje takie pieniądze pracownika.

Freeman
@Życzliwy

To idź robić do Biedronki.

Bolo
@Życzliwy

To idź do biedronki ????

Haha
@Freeman

Zapomniałeś że za wyprodukowanie 60mln. filtrów dali dwa kawałki pizzy w nagrodę taki góra ma szacunek do operatorów będzie można to do cv wpisać haha chyba wolę tą biedronkę niż Ngk w biedronce przynajmniej umowę dadzą i nie zwalniają po 33 mc….

Bolo
@Freeman

No fakt w Biedrące i płace lepsze a o pracy w niedziele i święta nie wspomnę ????????

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.