logo NGK Ceramics

NGK Ceramics

Gliwice

Opinie o NGK Ceramics

fd 2017-03-04 08:31
Pracownikiem tymczasowym i tez mam obawy o swoje zdrowie.Pracuje tu pare lat i nabawiłem sie alergii , przyczyną jej powstania jest praca w wysokiej temperaturze
Gość 2017-03-05 18:06
Alergii na co? na robotę?
op 2017-03-07 18:21
Alergie na głupote ludzi twojego pokroju
Gość 2017-03-07 20:02
Nabawiłem się alergii i muszę się wypłakać na forum.. do roboty się ku.rwa weź a nie się żalisz po internetach, robić się nie chce ku.rwa czy za duzo czasu macie w robocie,że sobie wymyślasz nowe choroby?! Wole być "takiego" pokroju niż pokroju nieroba który tylko ciągle narzeka i żali się,że go paluszek boli!!!
now 2017-03-07 23:23
jaka jest stawka godzinowa przez agencje Manpower ?
MM 2017-03-09 15:42
A ja idę tam od poniedziałku, trzeba się przekonać na własnej skórze jak jest naprawdę.
eeee 2017-03-10 18:16
jakie wynagrodzenie Ci zaproponowali?
MM 2017-03-10 21:52
2500 brutto plus 10%premi. Do września jedna zmiana od 7-15
Voo 2017-03-14 20:13
Jak piszesz to napisz wszystkie dodatki jakie są:

zarobek na początek to 2500zł brutto + do 10% premii
jeśli idziesz na tz "piece" masz dodatek 250zł brutto co miesiąc

co 6 mies:
- premia od zysków
- premia za niechodzenie na L4

od wczoraj jest bezpłatny bus którym można dojeżdżać do pracy w DG
MM 2017-03-15 09:55
Masz rację socjal pełny. Praca też nie jest ciężka ale niektórzy to za darmo by kasę chcieli.
al 2017-03-17 16:47
Ja wole byc nierobem bo za dwa kloce to tylko niewolnik bedzie robił za 3ech ...
MM 2017-03-17 21:01
Pewnie lepiej nic nie robić i narzekać na każdą pracę. Ale trzeba z czegoś żyć.
Marysia 2017-03-18 03:49
Witam.. nie możecie porównywać DPF do dąbrowy, tam jest całkiem inaczej.. Wprowadzona jest pełna automatyzacja. Układnice przewożą segmenty , na finishingu segment leci taśmą nad drogą do peelingu. Roboty śą na wyładunku i załadunku na piecu itp. Więc tam jest całkiem inna praca niż na DPFie.
MM 2017-03-18 15:37
Dokładnie ja od niedawna pracuję w Dąbrowie i bardzo sobie chwalę.
emisariusz 2017-03-18 16:22
I tak wazniejsze jest to czego nie mówicie.To ze jest to praca przez 4-6 lat pod trzema agencjami bez gwarancji przejscia pod firme i po drugie - docelowo praca w systemie czterobrygadowym, czyli światek, piątek i niedziela
Gość 2017-03-18 17:28
Trzeba się było uczyć to byś teraz nie musiał robić za '2 kloce'
ngk 2017-03-19 13:28
Nawet studia ci nie pomogą jak nie masz znajomości.
al 2017-03-19 15:20
Spoko dzieki , skoro dla Ciebie jestem niedouczony widac tak jest ... Ale cos w tym jest lecz nie do konca . Co jak co ale te 2.5 na start by sie należało , tyle ze nie brutto .
prawde mówiacy 2017-03-22 18:50
TO nie jest wcale smieszne......Ale coraz wiecej osob pracujacy okolo 6 +lat ma coraz to wieksze problemy ze zdrowiem......

TU juz nie chodzi nawet o taka blachostke jak krew z nosa przy smarkaniu,ale coraz czesciej mamy doczynienia z zapaleniami gardla,oskrzeli,pluc ,zawalami serca.

Zapylenie na simach i cieciu przekracza wszelkie mozliwe normy a sa dzialy typu maszyning na ktorych stwierdzono podwyzszone zapylenie.Nawet halas czesto przekracza normy

LIczba zgonow wsrod pracownikow NGK jest nadzwyczajnie wysoka jak na taki zaklad

Po zakladzie szybko rozniosla sie informacja o tym panu u ktorego stwierdzono raka jak i to ze firma ma kompletnie .........na tego pana
curius 2017-03-24 18:16
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego po powrocie pracownika z L4 liniowy "prosi" o wypełnienie formularza z podaniem nazwy przebytej choroby .
Iwona 2017-03-24 20:11
Czy możesz mi powiedzieć jaka masz stawkę godzinowa i w jakim systemie pracy pracujesz ?
MM 2017-03-25 15:39
Nie ma godzinowej stawki jest miesięczna 2500 brutto plus 10% premii. Na moim dziale na razie od 7-15 jeden tydz. a drugi 9-17. Ale to na razie.
Kamil Ass 2017-03-25 16:18
Mówiłem ze to nie jest śmieszne ale co takie pajace produkcyjne moga wiedziec byle Szlo na setkę iść praca dla ulomow tyle zauje polrocza spędzonego tam jeszcze za takie psie pieniadze i pod agencja kpina ...
Oskskkz 2017-03-30 19:32
Czy jest szansa zatrudnienia na produkcji przez zakład a nie jakieś śmieszne agencje pracy? Chodzi mi o Dąbrowe. Mam wykształcenie techniczne i doświadczenie na produkcji - Bitron, Brembo
Nick 2017-03-30 23:23
Na noxach robi się lipa, za pare miesięcy normy bardzo trudne do osiągnięcia, o premiach można pomyśleć ale na dole, po paru latach można podejść pod firme ale zapomnij o urlopie bo zostanie tego niewiele w przeliczniku dzień na 12 godzin,, już przyjmują kobiety w każdym wieku bo nie ma chętnych.
ps. ciekawe co zrobią jak postawią nową hale z nowymi liniami, nie wątpie że dlatego nowa fabryka powstała w innym mieście bo tu już nikt nie chce robić przy takich stawkach jak w pobocznych firmach płacą podobnie lub lepiej na start, powodzenia i przestroga.
Nick 2017-03-30 23:23
SomeoneNew 2017-03-31 10:29
Jeśli ktoś się stara tam o pracę niech unika działu NOx. Sama praca nie jest zła ale zarządzający tam Stefan to jakiś chory człowiek. Koleś potrafi wpaść na hale i wszystkich wyzywać, nic tylko zgłosić to do sądu. Szkoda bo praca i czerwoni nie są źli, ja podziękowałem bo zależy mi na zdrowiu psychicznym...
Keeper 2017-03-31 11:00
Chory? On jest poje.... Ten koleś ewidentnie ma problem z panowaniem nad gniewem!!! Dziwię się, że jeszcze nie miał sprawy o mobbing! Gdzie jest zarząd że tego nie widzi? Dlaczego kierownicy nie reagują? Odradzam ten dział, coraz częściej zastanawiam się nad zmianą pracy.
Keeper 2017-04-02 20:23
Widzę, że kolega o podobnym poziomie inteligencji. Obrażać i wyzywać potrafi, pewnie z domu wyniesione. Jeżeli sądzisz, że normalny człowiek może się zwolnić z dnia na dzień to gratuluję pomysłowości! Ty pewnie możesz bo u mamusi mieszkasz. Chociaż, nie warto z Tobą dyskutować bo za monitorem pewny a na żywo pewnie dupa...
toznowuja 2017-04-02 23:44
Nikt ci nie każe zwolnic sie z dnia na dzień po pierwsze nie obrażaj mnie i mojego domu bo jutro od 7 czy na ktora tam, znowu bedziesz jeba12ny bo tak trzeba to nazwać przez Stefana czy innego durnia ... Jesteś pionkiem i tak zostanie boj sie Pana swego bo niedlugo wpadnie na dzial i cie zje wzrokiem zapamiętaj ze ja wole być prymitywny al nigdy nie dam sobą pomiatać jak takie rurkowce twojego pokroju cienki jestem moze i tak ale ty jeszcze cieńszy
to znowu ja 2 2017-04-02 23:46
A zapomniałem właśnie napisać ze tak sadze ze normalny człowiek nie da sie obrażać z byle powodu tym bardziej w pracy bo to jest mobbing o ile znasz znaczenie tego słowa . Pracy jest multum tym bardziej takiej prymitywnej jak produkcja.tyle
Matthew 2017-04-04 00:19
Pracowałem w Tenneco 5 miesięcy. 5 dni L4 umowa nie przedłużona. Ale praca lekka zależy gdzie trafisz. Ja pracowałem na obrabiarki cc to zawsze 1,5-2 godziny przed końcem zmiany miałem normę wyrobiona i chodziłem po hali. Największy plus ze jest normalna palarnia i w każdym momencie można wyjść zapalić.
Greg 2017-04-10 21:34
Kolega okaz zdrowia typ pedanta , dieta, fitness był przedstawicielem handlowym woził tego od groma autem ... tych świec ... nagle zmarł na nowotwór, nikt w rodzinie nie chorował. Wszyscy byli w szoku.
gostek 2017-04-11 14:38
NGK Tucznawa prowadzi nabór czy nie? Może ktoś napisze co tam się dzieje!
Mm 2017-04-11 20:51
Cały czas prowadzą nabór.
ngk 2017-04-12 17:58
Obecnie w NGK Tucznawa pracuje 200 ludzi, a docelowo ma pracować 500, bo od stycznia trwa rozruch linii produkcyjnych.
maszyningSUCHYGamon 2017-04-16 01:09
Pracowałem na maszyningu jakies 2lata temu ... syf straszny czerwoni to jacyś debile np su..chy :D Kase większą mają w Chinach bo 2200 netto za miesiąc pracy w syfie, temperaturze i tempie pracy to jakaś kpina .... Więcej zarobicie w TRW bo jakies 2400 bez nadgodzin ( lepsza temperatura i mniejsze chamstwo), ROCA jakies 2900-3200 netto (Chamstwo takie samo ale zarobki większe ). Ogólnie nie polecam NGK bo nie liczą się z ludźmi... Można popytać nadziałach ludzi którzy robią po parę lat i są pod workiem500000xcoś tam
luz 2017-04-17 10:40
trw 2400? puknij sie w ten pusty łeb! pracuje tam 2 rok i na reke mam 1860 bez nadgodzin! nie wprowadzaj burraku ludzi w błąd ! zrobisz nadgodziny ( 2 soboty np.) to 2370 wiec nie troluj !!!!
ZF 2017-04-18 07:38
Ty równiez nie wprowadzaj w bład. Jak przy stawce 16,12 brutto i 10 % premii mozesz miec 1860 na reke?Dla mnie to jest 2980 brutto czyli jakies 2150 netto, bez nadgodzin.
Zarobki w obu firmach dla nowego sa podobne. Nie wiem kto tworzy te mity ze NGK tak super płaci
antyproduction 2017-04-18 12:35
No kiepsko placi i praca jako robot tylko dla idiotufff...
Yaohan 2017-04-21 21:21
Keeper no wam i się teraz ukrucilo.koniec grania po kryjomu tylko jechane do bólu i śmieci wywozic lenie smierdzace.
Gość 2017-04-22 20:19
To widocznie jesteś takim debilem,że do niczego sie nie nadajesz i pozostała Ci praca na produkcji,już ja znam tych mgr inz...
Strzelec 2017-04-25 11:38
A wózkowych przyjmują do Tucznawy?
ngk 2017-04-26 17:44
wstrzymali przyjęcia do Tucznawy. Mają problemy z piecami.
Bytomianin 2017-04-26 23:27
Proszę o info z jakich miast jest bezpłatny transport do NGK Tucznawa. Czy jest z Bytomia?
gość 2017-04-27 15:58
Rekrutacja wciąż trwa, dzwoniłem dzisiaj do Manpower i jestem umówiony na rozmowę.
Tom 2017-04-27 21:28
Alergia z powodu wysokiej temperatury? Co za bzdura! Alergia powstaje na skutej jakiegos czynnika uczulajacego, alergennego. Nie jest nim na 200% wysoka temperatura.
Henry 2017-04-27 21:37
Nie prawda. Ludzie przechodza po ok 2-3 latach pod firme. Kazdego roku jest to po kilkadziesiat osob wiec duzo. Wiesz wogole na czym polega praca w systemie czterobrygadowym (rownowaznym)??? Jakie swiatek piatek??? Owszem pracuje sie i w niedziele, ale nie myl ludzi. Powiedz (jesli wogole wiesz) jak wyglada grafik w takim systemie???
Pracujesz jeden tydzien; poniedzialek, wtorek, piatek sobota niedziela. Ale w kolejnym pracujesz tylko na odwrot do poprzedniego tygodnia czyli sroda i czwartek. Oczywiscie po 12 godzin. Nie mniej jednak pracujesz srednio 15 a nie 20 dni w miesiacu. Kto dojezdza ten wiem, ze zaoszczedza caly tydzien na dojazdach (w stosunku do 3-zmianowego systemu gdzie pracuje sie od pon-pt czyli 5 dni w tygodniu). W systemie rownowaznym mozesz wszystko zalatwic bo masz duzo wolnego. Bzdury opowiadaja Ci co nie dosc ze w tym systemie nie pracowali, to jeszcze nic o nim nie slyszeli!
Kajko 2017-04-27 21:40
Hahahaha, "liczba zgonow jest wysoka". Hahahahaha. Co za slogan! :) Skad masz te dane??? Pracuje od 13 lat i nie slyszalem o zadnym zgonie. No chyba ze debil sie zabil w drodze do / z pracy na motorze czy w aucie. Ludzie powtarzaja jakies bzdury nie majace odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Moglbys podac jakies konkretne i potwierdzone dane??? Nie koniecznie z nazwiska ale moze dzialami co? Bo powtarzanie takich bzdur wola o pomste do nieba!
na 200 procent 2017-04-28 09:43

Reakcje alergiczne

Reakcje alergiczne powszechnie występujące to m.in. astma, alergiczne zapalenie spojówek, alergiczny nieżyt nosa, wyprysk atopowy. Groźne reakcje alergiczne mogą wywołać niektóre leki, dlatego będąc u lekarza powinniśmy zawsze pamiętać, na jakie preparaty byliśmy kiedyś uczuleni. Oszczędzi nam to wielu dolegliwości i skróci czas leczenia – nie trzeba będzie drugi raz chodzić do przychodni i czekać na efekt zmienionego leku.

Reakcję alergiczną mogą wywołać także czynniki fizyczne, nie tylko substancje chemiczne. Mogą nimi być m. in. światło, wysoka lub niska temperatura.
Zostaw swoją opinię o NGK Ceramics - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NGK Ceramics