Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Nicdodac

Czy ktoś w ostatnim czasie dodzwonił się do kadr? Czy jest jakiś numer aktywny? Firma nie dostarczyła do Zusu mojego zwolnienia(potwierdzone w ZUS).

SAH

Firma Okej. Zamienie gumo filce na buty robocze rozmiar 41 mały przebieg.

czasoumilacz dłuznikówk

A TY CO WALCZYSZ W WOJNIE PÓŁNOC-POŁUDNIE? ŻE TAK SIĘ INTERESUJESZ ? JAK TAKI JESTEŚ INTERESOWNY TO NIE WPIER... SIĘ W NIE SWOJE SPRAWY TYLKO DYMAJ JANKESÓW WINDYKOWAĆ (usunięte przez administratora)

Winda północ

Ty chlopcze z wata cukrowa zamiast mozgu co ty do mnie piszesz???

czasoumilacz dłużników
@Winda północ

A co czytać nie umiesz gamoniu niemyty ? To zapytaj się mamusi to ci wytłumaczy co do ciebie piszę ośle

Xxxxx

Czu to prawda ze koniec PUH nobiles 2 S.C ma nastąpić do konca maja ? Słyszał juz coś ktos ?

Biuro

Tak to prawda

@Xxxxx

Skąd taka informacja ??? To jakieś bzdury !!!!

@Xxxxx

Proszę o informację skąd ta wiadomość???? Bo nic mi na ten temat nie wiadomo

ABC
@Biuro

Skąd takie informacje?? Napiszcie cos więcej.

@Xxxxx

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie? Pracuje w biurze nobiles 2 i nikt takich informacji nie posiada więc czemu ktoś rozsyła takie bzdury? Proszę o potwierdzenie skąd taka informacja

aaaa
@Biuro

To co w takim razie z pro zyskiem i inwestorami ? Nobiles jest związany umowami jak chodzi o windykacje prawna

Życzliwy pracownik
@Xxxxx

Nic nie wiadomo w dalszym ciągu cisza kierownictwo milczy boi się iść do zarządu zadać pytania w imieniu pracowników a i zarząd nie lepszy unika jak i odwołuje spotkania. Atmosfera nie najlepsza na centrali wszyscy jak zwykle wystraszeni całą sytuację a co po niektóre kierowniczki myślą że i stanowisko dyrektorskie zajmą ha ha ha żenada

Jan

Czy to pewwne ??

asdfgh

Nobiles jest związany umowami jak się będą chcieli zwinąć to ich prawo ścignie takie prawo jak do (usunięte przez administratora) dobrało się Amber Goldowi. Zresztą już są pod lupą pewnych organów.

Ona
@aaaa

Ja nie wiem czy to prawda czy nie, ale po ostatnich wydarzeniach w naszej firmie wiem że wszystkigo można się spodziewać. To że nic nie wiecie wcale nie świadczy o tym że was nie zamkną. Czy windykatorzy wiedzieli że dostaną wypowiedzenia przed świętami?

@Xxxxx

W kch tez mowili ze ok, ze beda działać dalej. Pewnie jak reszta dowiecie się ostatni.

T.R
@asdfgh

Do niczego się nie dobiorą bo wszystko ma przejąć inna firma.

asdf
@T.R

Za pis-u weszła nowa ustawa że takie przepisywanie cwaniakowanie jest na nic. Jak by wy chcieli wyhuśtać inwestorów toja im po prostu współczuje tak będą mieli przej....

T.R
@asdf

Chodzi o to, ze ściąganiem długów ma się zajmować kto inny.

asdf
@T.R

jaka niby firma ? skąd takie info ?

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jola

Mam pytanie czy dostał ktoś pieniądze za wczasy pod gruszą ?? Chodzi mi teraz jak składał będąc na wypowiedzeniu???

To prawda ze Nobiles2 od maja się zwija?

@Anonim

Proszę o info skąd taka informacja????

Zenek

szkoda

Ciekawe co u pani dyr AM

Nowa ja

Jeśli chodzi o dyr z centrali to nadal pracuje w dziale windykacji telefonicznej

Ma to ga
@Nowa ja

Raczej o tą że sprzedaży, ona podobno na hali pod andrychowem wypasa owce na bezrobociu, hahaha

@Nowa ja

JAKO PIERWSZA POWINNA WYLECIEĆ ZA MOBING I TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JA ŚMIECI

tweety
@anonymous

chyba żart, fenomenalny człowiek jako przełożony, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę miała szansę z nią popracować ;) pozdrawiam Pani Aniu :)

Mobing
@anonymous

Chyba nie mieliście przyjemności z sylwunia dddd wyżej tylek nosiła niż głowę w sumie przy jej wzroście. ... haha to dopiero paszkwil był

Jsmsbksndb
@Mobing

No ciekawe jak sobie radzi czy w nowej pracy też udaje wielka panią?

Wojtuś
@Mobing

O którą Sylwie chodzi?

Dyrektor

Uwaga na Tomasza J. Gosciu mial swoje interesy i poplynal jak malo kto . Teraz was zacheca do kryptowalut . W kch byl konfidentem i dlatego mial stanowisko dyrektorskie . Jest klamca i kazdy kto go zna to samo porwierdzi . Przez niego duzo osob zostalo zwolnionych ktorzy do tej pory radza sobie wyśmienicie a on ich spisal na straty a teraz namawia ludzi do inwestowania gdzie fit energy padlo bo nie mial pojecia co robi ,nastepnie cameleon rowniez pada i to jest jego druga porazka , ponadto proponuje duolife . Kolego z toba to bym nawet na kebaba nie poszedl bo ja bym distal same surowki a ty mieso . Interesujesz sie kazdym co robi a popatrz na siebie !!!!! Wstawiasz fotki ktore kazdy ma w (usunięte przez administratora) . Jestes oszustem i konfidentem i kazdy to wie z kch jak kablowales na swoich .

@Dyrektor

czy to jest przypadkiem ten gość Tomasz J. nazwisko na 4 litery ?

Ben

W niektórych kręgach znany jako wilk z Wall Street

@Ben

TOŻ TO TEN PEDRYL CO DOPIERO SIĘ TU MĄDROWAŁ ????

xxx
@Ben

O proszę przecież ten typ tu się szlaja

Ona
@Dyrektor

Co za kompletne bzdury! Ja rozumiem, że jest problem z pracą dla windykacji i w związku z tym narasta w Was duża złość i frustracja...ale skierujcie to pod właściwy adres, zamiast obrzucać błotem człowieka, który sobie poradził w tej trudnej sytuacji.

Gosia
@Ona

Jakie bzdury ????!!!! Znalam osobiscie Tonasza J. I moge stwierdzic ze to co napisal Dyrektor jest duza prawda . Tomasz byl malo lubiany w kregach kch bo byl konfidentem a tacy ludzie nie maja prawa bytu w normalnym otoczeniu . Ten czlowiek duzo krzywdy wyrzadzil paru osobom ktorzy zostali przez niego zwolnieni a potem i on zostal zdegradowany do dzialu w którym mogl sie spełniać jak najlepiej i to mu pasowalo bo dalej kablowal na ludzi tylko teraz to robil legalnie a wczesniej uprzejmie donosze . Kolego wez sie w garsc i przestan zapraszac osoby do grona znajonych na portalu Facebook, ktorych w ogole nie znasz .

Amerykanśkie Ciacho
@Gosia

Wstydź się Gosia, widać że w pracy interesowały cię tylko ploty, facebook, klechanie przez telefon czyli żyłaś życiem innych.. Co gorsza nadal ci nie przeszło.

@Amerykanśkie Ciacho

Dobrze dobrze Zosia Samosia czy inna napisze. Trzeba ludzi uprzedzać na kogo maja uważać

Tomo
@Gosia

Gosia popieram to co piszesz to zwykly burak ktory do niczego sie nie nadaje co widac po tym co osiągnął. Dramat z tego typa myslal ze na kablowaniu innych cos osiagnie to sie grubo przehechal . I narzekal na firme a teraz sam proponuje jakies smieszne kryptowaluty . Totalna porazka z niego . Chlopie wez siecdo roboty normalnej a zreszta ty i tak jestes porazka to mozesz naiwniakow dalej krecic . Ps . Zmien ta marynarke bo wygladasz jak dziad a nie koles ktory zarabia tysiace dziennie . Ty pomozesz komus bezinteresownie ??? Przestan klamac w koncu bo ty jeszcze nic za darmo nikomu nie pomogles a wrecz przeciwnie. Ty dzialasz chyba w jakies sekcie bo to co wypisujesz na Facebooku to nie mozna inaczej nazwac ale tak to jest jak sie niema rozumu i bierze sie kredyt a potem wstawia zdjęcia ile to się nie zarabia a ludziom placisz grosze i naeet rodzina od ciebie odchodzi. Ogarnij sie w koncu Tonaszu J.zwany Wilk walt street w kregach GoWork

Paweł M

Dzwonilem do sądu w Katowicach i Bielsko-biała 14.03 (wydział godpodarczy), nic o złożonym wniosku im nie wiadomo. Więc ktoś nas robi w.... Niedowiarkom proponuje zadzwonic i zweryfikowac

Zadowolony ze zmiany pracy

Dlaczego oferty pracy czy tu czy na fb dotyczą tylko doradców? reklama nadal się nie liczy? ja pracę mam ale reszta może nie mieć tak wesoło a jak zwykle są w czarnej (usunięte przez administratora) w reklamie czasami byli ludzie co naprawdę się marnowali...

@Zadowolony ze zmiany pracy

Pewnie dla tego potencjalni pracodawcy omijają szerokim łukiem ponieważ naczytali się jak ona pracowała. he

@Zadowolony ze zmiany pracy

Pewnie dla tego potencjalni pracodawcy omijają szerokim łukiem reklamę ponieważ naczytali się jak ona pracowała. he

@Zadowolony ze zmiany pracy

Pewnie dla tego potencjalni pracodawcy omijają reklamę szerokim łukiem ponieważ naczytali się jak ona pracowała. he

Xxx

Ja wyslalam skargę do pip Katowice na brak wynagrodzenia za luty. Dołączyłam wypowiedzenie i pismo o zwolnieniu z obowiązku pracy z zachowaniem wynagrodzenia. Myślę, że dużo to nie da. Pewnie odeślą standardową odpowiedź jak do wszystkich.

@Xxx

PIP ma wykutą formułkę którą dostałem ja i mój kolega z pracy niczym sienie różni tylko adresatem odpowiedzi. Rutyna i nic więcej

Seba P.

Miesiąc temu na 10 przelali 1000zł, a teraz 500zł, ciekawe ile przeleją w kwietniu?

Zaskoczona
@Seba P.

Dostałeś przelew w wysokości 500 zł? niby skąd? żadnej kasy nie będzie przy trwającej upadłości póki sąd nie ogłosi

@Seba P.

Mi nie przelali w marcu nic

Biuro
@Zaskoczona

Dostał wczasy pod gruszą..... Za zaległy urlop.

@Seba P.

Nie pisz głupot pedrylu. Fermentować możesz w browarze.

dolaczdonas@dus.net.pl

Do byłych pracowników firmy "KREDYTY-Chwilówki" Szanowni Państwo, Jeśli chcielibyście zagospodarować swoje kontakty i wykorzystać swoją przedsiębiorczość zapraszam do współpracy w branży ubezpieczeniowej.Zero opłat za wejście do sieci oraz wsparcie merytoryczne na każdej płaszczyźnie współpracy. Więcej informacji pod adresem e-mail : dolaczdonas@dus.net.pl Pozdrawiam

praca!

Zatrudnię byłych pracowników! BYTOM, KATOWICE, CHORZÓW i okolice kontakt 519-362-526

KAZEK

Forma powinna do uzyskania prawomocnego wyroku sądu o upadłości regulować swoje zobowiązania względem nas. Tak jak kazano traktowac klienta chwilowek póki nie miał upadłości zatwierdzone przez sąd musiał się wywiazywac z płatności. A nasza firma po prostu nas okrada. To zwykle złodziejstwo. Ukradliscie moje pieniadze

WYROCZNIA

Nie wierzcie frątczakowi i jego ofercie franczyzy na fejsie.Popłyniecie tak samo jak w chwilówkach.Franczyza to utopia,obwarują Was umowami nie będziecie mieć pełnej swobody,dowalą kosmiczne limity.Na pozabankówkach nie zarobicie tylko na czynszu na frątczaka,a gdzie gigantyczny ZUS księgowa i urząd skarbowy,który będzie ścigał Was nie jego!!! Wiem o czym mówię bo sam mam biuro klienci są już tak przerobienia i zarżnięci że nie da się z nich nic wykrzesać.Od marca wchodzą nowe ustawy banki będą płacić 6 procent prowizji za kredyt a na pozabankówkach nie da się ujechać jest tylko na czynsz a gdzie zarobek? Trzeba będzie zmienić branże.Nie dajcie się robić po raz kolejny w frajerów.

@WYROCZNIA

tu się z tobą zgodzę w 100% zaś szukają naiwnych, a Pan K.F. nie napisał że przy franczyzach szukają lokali , które mają wysoki czynsz bo dla nich liczy się lokalizacja, a jak nie zarobisz na media to nic ci nie pomogą .... powstaną drugie chwilówki pieniądz ważniejszy a ty sobie radź sam,

Justa
@WYROCZNIA

To dlaczego frątczak z koleżanką sami nie otworzą biznesu??? Tylko czekają na naiwniaków,a tych w chw nie brakowało.Jakby było tak kolorowo to by sam otworzył.Ale lepiej mieć znowu ciepłą posadzkę i namawiać naiwnych na franczyzy.A potem długi nie zapłacony czynsz ZUS US.

Krzysztof
@WYROCZNIA

Witam cię Aniu i Wyrocznio, kto mówi o wysokich limitach, dużych czynszach, obawarowaniach, może i macie swoje punkty, ale chyba jakoś nie idą, czynsze jak najbardziej powinny być małe, agent sam decyduje o lokalizacji, prowizja jest taka jak u wszystkich + dodatkowe porozumienia od sprzedaży, dedykowane bazy klientów, dodatkowe ledy które są dedykowane dla franczyz, brak kar i obwarowań, ten kto był już na spotkaniu to wie, dodatkowo dla pracowników wsparcie finansowe na Start. Cześć kadry menadżerskiej jak i pracowników podjęli się wyzwania, samo nic nie przychodzi, ale jak widać na rynku jest już wiele takich punktów i wszystko działa jak należy, więc warto. A od prowadzenia są biura rachunkowe które za obsługę w 150 zł idzie się zmieścić. Poprostu boicie się konkurencji. Na tym biznesie w żadnej pracy tego się nie zarobi, oczywiście warto mieć kilka punktów, miesiące jak wiemy są różne , ale są placówki które nawet po 50/60 tys mogą zarobić a są i takie które zrobią 6 tys, oczywiście ale od tego jest wsparcie w postaci dedykowanych baz, wsparcie marketingowe i odpowiednie szkolenia. Poprostu trzeba chcieć. Pozdrawiam

batrek
@Justa

bo on z białą koleżanka pewnie już maja nowe etaty u trójcy np w 2 ad zresztą za dużo wiedzą żeby ich zwolnić od tak

Weronika
@Krzysztof

Panie Krzysztofie jak by było tak pięknie jak pan pisze to czemu pan sam nie otworzy sobie takiego biura zarabiać 50-60tys miesięcznie wow każdy by tak chciał ale doskonale wiemy że te czasy się dawno skończyły w branży finansowej więc życzę powodzenia a za jakiś czas znajdziemy gowork negatywów na temat franczyz QS

@Justa

Cwaniaczku,powiedz jaki jesteś taki mądry.To dlaczego sam otworzysz firmy tylko siedzisz na ciepłym stołeczku na etacie.Frajerów szukasz!!!!No tak nie chcesz w razie problemów mieć zobowiązań wobec Us i ZUS.

Dorota
@Krzysztof

JUŻ TAK SIĘ MÓWI ŻE JESZCZE TROCHĘ I QS SKOŃCZY JAK CHWILÓWKI , NAIWNYCH LUDZI JEST DUŻO WIĘC SĄDZĘ ZE ZNAJDZIE PAN SPORO CHĘTNYCH NIE ŚWIADOMYCH LUDZI, NIE MA PAN WYRZUTÓW SUMIENIA ŻE NARAZI PAN LUDZI NA KOSZTY A POTEM ZOSTAWI SAMYCH SOBIE

@Krzysztof

Najlepiej wozić się na czyimś grzbiecie,jak to robiłeś do tej pory w chwilowkach.

Rekin
@Krzysztof

...Jedno wiem na pewno.Ten kto skorzysta z Twojej propozycji będzie żałował.Widzę że dalej ślepo wierzysz w dobrą koniunkturę.Nie ma i nie będzie dobrej koniunktury na rynku finansowym,ona już bezpowrotnie odeszła.Frajerów zawsze znajdziesz,debili w tym państwie jest dużo...Nie jest Ci szkoda naciągać ludzi z którymi współpracowałeś? Dlaczego nie chcesz tak dużo zarabiać i sam sobie nie otworzysz placówek franczyzy,tylko siedzisz na ciepłej posadce na etacie,dalej chcesz się wozić na czyimś grzbiecie tak jak w k-ch.

@Krzysztof

Krzysiu nie bój się,będziesz cały czas pracował u kogoś na etacie.Ty taki inteligentny,elokwentny,bedziesz się marnował .Otwórz sobie też placówki pomogę Ci...

@Krzysztof

Lubisz tak Krzysiu,stać z daleka,za nic nie opowiadać, czyimś rączkami się wyręczać i brać dobrą pensję co miesiąc.Lubisz tak nie :)

Anetka
@Krzysztof

Grunt to się dobrze poukładać.A co zrobisz jak zabraknie naiwniaków,czyimi rączkami będziesz realizować swoje plany?

Tweety
@Krzysztof

Hej Krzysiu cyt.dodatkowo dla pracowników wsparcie finansowe na Start. Rozliczcie się może najpierw ze mną (kasa dokumenty)a potem działajcie dalej... ot służę radą ;)

Rafik
@Krzysztof

Krzysiu kanalio.Jesteś tak perfidny karma wróci do Ciebie z wielką pomstą za upodlanie pracowników.Bierz się za prawdziwą robotę nie udawaj dyrektora,tylko to umiesz robić!!!!!

Asia
@Krzysztof

Krzysiu odpowiedz nam na jedno pytanie czemu sam nie otworzyłeś franczyzy QS jak idzie wyciągnąć 50-60 tys miesięcznie??? Czekamy na odpowiedz

@Tweety

Nie zauważyłeś, że stracił pracę jak każdy?? Po kase to do prezesów się zgłoś. Wsparcie na start daje inna firma ale to pewnie zbyt skomplikowane dla ciebie.

Frak

Przecież K.F pracuje jako dyrektor w QS wraz z koleżanka K.B

@Frak

takie farbowane lisy zawsze wiedza gdzie komu w du.. wejść jak do złotej nory :-)

Były
@Frak

No i właśnie dlatego QS długo już nie pociągnie ????

@WYROCZNIA

Twój wpis wygląda jak brzydka walka z konkurencją. Całkiem zrozumiałe, że nie chcesz kolejnych placówek obok siebie. Podaj linka do tej rzekomej ustawy co wchodzi od Marca.

@Frak

No wiem,dlatego jestem w szoku jak długo można wchodzić komuś w tyłek ,bo w qs też musiał oprawić swoich podwładnych.I jeszcze nakłania innych do otwarcia placówek frajerów szuka myśli że będą na niego pracować jak w k-ch

Tak to o tobie mowa
@WYROCZNIA

Ustawili się, nie ma co. K.B też jest dobra. Obydwoje bez konkretnej szkoły i umiejętności tylko całe życie na znajomościach. Dla nich tylko liczy się własną (usunięte przez administratora) i kasa. Ludzi pod sobą też takich wybierali. Dwie lewe ręce byleby prezencik do nich przynieść. Zero pomysłów na cokolwiek tylko siedzenie na telefonach całymi dniami albo na plotkach i to im odpowiadało. Wybierali sobie takich jakimi oni byli

@Antywyrocznia

PANIENKO Z QS DOWIESZ SIĘ WKRÓTCE.... ;)

@Antywyrocznia

KONKURENCJA BYŁA JEST I BĘDZIE JEJ WIĘCEJ NIE MAMY NA TO WPŁYWU.TYLKO PATRZEĆ JAK PÓJDZIECIE Z TORBAMI...

@WYROCZNIA

Czyli nie potrafisz podać źródła. Jednym słowem celowo manipulujesz i kłamiesz dla własnych celów. Przykre to, ale to tylko świadczy o Tobie. Mimo tego życzę Ci powodzenia w biznesie.

ANIA
@Antywyrocznia

Dlaczego ma Ci podawać źródła też wiem o tej ustawie NEST BANK już się do niej dostosował a w maju wchodzi kolejna ustawa o dzwonieniu do ludzi więc jak dostaniecie bazy w QS to długo się nimi nie nacieszycie .....

@Antywyrocznia

Sama sobie zlokalizuj źródło ustawa jest procedowania w sejmie nie wiem kiedy wejdzie w życie.Napewno w tym roku.

@Wyrocznia

To teraz w sejmie. Jeszcze przed chwilą wchodziła od Marca. Dla wiarygodności proszę o źródło. Z pewnością znajdzie się chociaż jeden artykuł w Internecie o planach bo jaknie rozumiem w dzienniku ustaw tego nie znajdziemy☺

@Antywyrocznia

Nie jesteś już moim zwierzchnikiem ani ja nie jestem już Twoją podwładną te czasy już minęły bezpowrotnie SAMA SOBIE LENIWA CI... POSZUKAJ

Ilona

Witam! Poszukuję dziewczyn z Kredytów-Chwiólwek z Głubczyc bądź Kędzierzyna Koźla.Możliwa praca na pełny etat w Głubczycach. Tel. 724505667

nati

P.Krzysztofie proszę zapłacić nam zaległe wypłaty a nie składać chore propozycje.Ja wiem że jesteście nauczeni wysługiwać się innymi ale cały czas wykorzystywać naiwność innych to już gruba przesada!!!!!!!!!!!Proszę nie narażać ludzi na koszta bo ta Pana propozycja jest (usunięte przez administratora) warta meble Pan oferuje i tą przerobioną bazę gdzie figurują klienci mocno prze kredytowani proszę zachować resztki godności o ile ją Pan posiada i się nie ośmieszać.Oddajcie mi moje pieniądze bo mam płatnosci!!!!!!!Nie mydli oczu i nie szukaj naiwnych.Nie wszyscy pracujący w kch to debile!!!!!!!!!!!!!!!

Pewex
@nati

Jak masz płatności to sobie prace znajdź, będziesz miała z czego zapłacić.

Xax
@Pewex

Pewex goń się

aaa

Niezły przekręt z tą firmą, teraz dowiedziałam się że dzwonią do klientów i proponują pożyczę z dostawą kurierską, przedstawiają się przez tel jako Pośrednictwo Finansowe Kredyty-Chwilówki. No to pracowników się pozbyli a sami kręcą interesy na boku...

bzdura
@aaa

nie pisz bzdur

aaaaaa
@aaa

GTF miał taką ofertę, pewnie sprzedali bazę klientów.

Aaa
@bzdura

To nie bzdura. Ciągle dzwonią.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.