Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Praca

Po pierwsze ludzie, po pierwsze bezpieczeństwo to ich hasła z LinkedIn! Tak naprawdę ludzie to numery a BHP poniżej krytyki. Jedno jest pewne poziom hipokryzji jest w tej firmie na najwyższym poziomie, w ściemnianiu i chwaleniu się w necie są bardzo profesjonalni niestety szkoda że tylko w tym

Wood

Woodward Polska = Janusz Korporacja z Niepolomic z samymi Januszami. Firma rodzinna z układami rodzinnymi dla rodzinki. Bardzo skąpa , oszczędzają na maksa, nawet na BHP i to jest prawdziwy dramat.

Prawdziwaopinia

Jednym słowem dramat!!!! Firma oparta na (usunięte przez administratora)pracowników z tego też powodu rotacja jest ogromna. Teraz ponownie szukają nowych na kilka miesięcy. Mówią o sobie organizacja i w sumie to jest organizacja w takim Polskim stylu:) Resztę niech sobie każdy sam dopowie:) Typowy (usunięte przez administratora), zero etyki i profesjonalizmu (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym oczywiście wszystko w otoczce korporacji!!!

@Prawdziwaopinia

Na jaki temat te kłamstwa, głównie zarobki? Czemu tylko na kilka miesięcy, nie ma szansy żeby tutaj pracować na dłuższy czas? Czy to co macie zapisane w umowach ma odbicie w rzeczywistości?

Opinia

Po prostu podczas rozmowy Kwalifikacyjnej ludzie z HR opowiadają bajki. Problem jest taki że Woodward nie ma ludzi wiec żeby ich skusić to trzeba dużo koloryzować. Popatrz na rotację sam szybko zrozumiesz:) ciągle ktoś odchodzi i miesiącami szukają nowych. Co do kasy ile wynegocjujesz tyle masz o podwyżkach zapomnij chyba że 2 lub 3 % papier do podpisania i zero negocjacji

W Niepołomice Woodward Poland prowadzi rekrutację na stanowisko Księgowa. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Woodward Poland poszukuje pracownika na Senior Accountant. Czy stanowisko Senior Accountant wymaga nadgodzin?

W ofercie na stanowisko Senior Electronics Hardware Engineer widzę nawet trzy zera, które poprzedza dwucyfrowa liczba widełkach. Czy to oznacza, że podstawa na spojenie może wynieść te 11 tys? od czego zatem zależy ta górna granica sięgająca do 16?

Ktos

Mój drogi 16 to chwyt:) a dostaniesz 12 potem kilka razy zapewnia Cię o podwyżce a jak do niej dojdzie dostaniesz 2% i papier do podpisania. Wiem z AUTOPSJI!!!!

A

Hej, tak, jak jestes dobry, to mozesz dostac gorna widelke, a jak jeszcze lepszy to stanowisko wyzej i jeszcze lepsze zarobki. Po prostu rozwijaj sie, zdobywaj umiejetnosci, doswiadczenie, a na rozmowie dobrze sie zaprezentuj i nie boj prosic o lepsze zarobki. Jak masz 4 lata dosw to nie dostaniesz raczej 16k, ale jak masz 10 lat to spokojnie powinienes dostac i wiecej. Pytanie jakich umiejetnosci i jak bardzo pracodawca potrzebuje. Pozdrawiam

Adela
@A

Samo doświadczenie wpłynie na stawkę? To jak taka rozmowa wygląda w praktyce co jeszcze na niej sprawdza? Ta kwota od razu będzie przysługiwać czy jeszcze przed tym wjedzie jakiś okres próbny? Jak to zazwyczaj działa?

Ostatnio na produkcji pojawiło się nowe hasło od pani dyłektor i powielane przez jej pracowników - za takie rzeczy wcześniej zwalnialismy. Podejście zaczyna się robić coraz ciekawsze bo z poziomu rozwiązywania problemów przechodzimy do zastraszania - oby tak dalej.

Czyli w sumie z jakie rzeczy ludzi zwalniali? A w ogóle płacą tu dobrze na produkcji pomimo tej atmosfery? Premie jakieś są przewidziane?

Nie przypominam sobie (w okresie 5 lat jak pracuje) aby kogokolwiek z produkcji zwolnili. Płaca średnia z premiami teraz się wyprostowało chociaż ostatnio zabrali 33% (jakość) ale nikt nie wyjaśnił dokładnie dlaczego (tak wyszło z raportu z USA).

Niko

Zabrali 33% premii? Czy o 33% obniżyli podstawę wynagrodzenia? Ewentualnie zabrali premie 33% załogi? Bo nie całkiem rozumiem.

Mojaopinia

Serdecznie odradzam każdemu. Firma prezentuje bardzo niski poziom co może wydawać się dziwne bo w końcu to przemysł lotniczy i turbiny ale tak właśnie jest. Nieudolna korporacja z konstytucja która się chwali i której nikt nie przestrzega łącznie z ludźmi na stanowiskach. Odradzam każdemu ambitnemu i myślącemu logicznie człowiekowi.

@Mojaopinia

Dodam jeszcze że awansować można tylko i wyłącznie dzięki znajomościom a nie dzięki wiedzy i doświadczeniu

Amelia
@Nananan

Szkoda. A co ze świeżakami bez doświadczenia? Jak nie ma opcji na awans, to może chociaż jest to dobra praca na start dla wpisu do cv? Pod tym kątem warto przyjść na krótko, złapać doświadczenie i odejść? Taki wpis w cv jest cenny od tej firmy?

@Amelia

Kokosów nie zrobisz. Na pewno dostaniesz większą stawkę niż obecni pracownicy. Najniższa stawka na produkcji to ok 4500zl. Prace zaczyna się przez agencje Adecco po 18 miesiącach możliwe że dostaniesz umowę na stałe ale pewności nie masz

Jarzyna
@Mojaopinia

Czego sie spodziewac. Na produkcji matki, żony i kochanki. Kierownicy z (usunięte przez administratora), jeden nie za wiele ogarnia, drugi nerwus(usunięte przez administratora). Specjaliści nie lepsi. Firma bogata, przewala sprzęty za tysiące dolarów dziennie, a płaci jak za składanie długopisów. Przypadkowi ludzi na stanowiskach kręcą się na stołkach, odpowiedzialność zwalana na pracowników. Jak sukces to my, jak coś źle to wy.

@Jarzyna

Ojciec z synami też jest. Dodaj jeszcze że to zakład pracy chronionej. Jak ktoś popije w weekend to w poniedziałek rano zarzuci gumę i myśli że nikt nic nie czuje a wystarczy mieć dobre układy z kierownikiem na papierosie

Lolek
@Nananan

Czyli przyjmują tu również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy w takim przypadku również wpierw przez agencję zatrudnienia, czy można bezpośrednio robić dla firmy? I w jaki sposób pomagają nowozatrudnionym ogarniać zadania, w jaki sposób wdrażają i szkolą?

kandydat

Słyszałem o pracy na niektórych stanowiskach do późnych godzin nocnych i czasem w weekendy. Ile w tym prawdy? Faktycznie jest taki system pracy?

@kandydat

Nadgodziny są dla chętnych do 24 lub 2 w nocy. System pracy od 5.45 do 13.45 oraz 14.15 do 22.15. Praca w soboty jest sporadyczna ponieważ muszą zapłacić 100%i oddać dzień wolny.

Dorota
@123456

A za nadgodziny to jak płacą te w nocy? Bo też chyba o wiele więcej muszą skoro to nocka dodatkowo jest?

Moko
@kandydat

Tak, pracy jest tyle, że często robi się po godzinach, oczywiście za darmo bo nie ma szans się wyrobić a szewostwo to nie interesuje. Zero czasu dla siebie

Dorota
@Moko

A opiszesz specyfikę i nakład tej pracy tak dla wyobrażenia, że faktycznie aż tyle tego wychodzi? Jakie to stanowisko?

Kebab
@kandydat

Nadgodziny są... dla ściemniaczy i wybrańców. Wali taki w kule przez pół dnia, przepląta się tam i spowrotem, a później na siłe specjalista szuka pracy takiemu na innych stanowiskach bo sam zostanie na doczepke. Przesiedzą pare godzin, za wiele nie zrobią, kasa wpadnie. Także ogólnie nadgodziny to ściema i nic innego jak regularne okradanie firmy przez te same osoby.

Agata

Cześć, tak się składa, że znam niemiecki, a w ogłoszeniu na Senior Accountant napisali, że to będzie dodatkowy plus. No a zapłacą więcej niż bez czy nie ma to żadnego znaczenia dla nich? Posiadam wszystkie wymienione kwalifikacje. Ile tam ogólnie można wyciągnąć?

Xx45

Po pierwsze zobacz na stronę internetowa firmy, linkedin itd Woodward to firma która ciagle szuka ludzi zastanów się czym to może być spowodowane? Firma to trochę zaścianek niby korporacja ale z Janusza tez dużo maja. Nikomu nie polecam, szkoda czasu zero szkoleń zero rozwoju wynagrodzenie nic szczególnego.

xxx

Ale że wdrożenia nawet żadnego nie ma? To jak nowy pracownik ma sobie poradzić w pracy? Można chociaż na pomoc innych pracowników w pierwszych dniach liczyć? Co do tej podwyżki - a chociaż stawka początkowa jest na poziomie?

Ostrożny
@xxx

Niestety szkoleń nie ma żadnych, zaczynasz i pracujesz. Koledzy tak ok ale co oni mogą większość sama jest wykończona. Nigdy nie mów ile zarabiasz obecnie o to pytają taki chwyt. Woodward ma system widełek na danych stanowiskach i kilka poziomów jak wylądujesz np na 2 to do 5 będziesz dochodził 20 lat. Problem jest niekompetentny zespół kierowniczy to przypomina lata 90 i managerów z supermarketów coś w ten deseń. Co tydzień dostajesz e-mail że niestety ktoś opuszcza Woodward , wątpię czy niestety czy Woodward się z nim żegna. Bądź ostrożny i Pamiętaj jeśli się zatrudnisz do na pierwszej kawie dowiesz się że to co mówią na rozmowie to trochę inny świat.

Ostrożny
@xxx

Zapomniałem , to Amerykańska z polskimi standardami resztę sam sobie wyobraź. Niestety jakość jest zerowa ale to Polska mentalność ludzi na trochę wyższych stanowiskach sprawia ze tak to wyglada.

Dominika

Ktoś opowie o rekrutacji? Czy ten proces jest prowadzony w języku angielskim, czy jednak polskim? Zastanawiam się nad tym, bo ogłoszenie dla Senior Operations Engineer jest opublikowane w tym języku. No to jak wygląda już sama rekrutacja? Albo może tylko część jest po angielsku?

ABC

Na jaki email można wysłać CV?

Tyty

Najśmieszniejsze że nowi pracownicy zawsze w tej firmie dostają większą pensje na start niż ci którzy robią ponad 5 lat. Dobra firma na pare miesięcy

Aneta
@Tyty

A godziny i obowiązki też mają te same? Ja bym to sprawdziła zanim bym taki wniosek wysnuła, czasem powód może być prozaiczny…

Tyty
@Aneta

Akurat obowiązku mają jeszcze mniejsze bo są nowi. Po prostu pracowników ze stażem się tutaj olewa

Iza
@Tyty

Jeśli tak to wygląda to czy Ci starsi stażem pracownicy próbowali poruszać temat jakoś z przełożonymi? Może myślą że skoro nie zgłaszacie zastrzeżeń to odpowiadają Wam wasze stawki? W ogóle wam nie podnoszą wynagrodzeń czy po prostu za mało według Was?

@Iza

Wielokrotnie było zgłaszane że chcemy dostać podwyżkę. Niestety odbyło się zebranie i powiedzieli że są ciężkie czasy i że nie stać firmy na podwyżki. Dali marne 5% przy inflacji 18 i kazali się cieszyć że w ogóle mamy prace

Damian
@123456

Czyli z powodu ciężkich czasów macie podwyżkę 5%? Ale skoro tak, to skąd te ogłoszenia by przyjąć nowych? Pasowałoby mi nawet by zostać tu specjalistą operacyjnym, zważywszy, że płacą 5500-8300 brutto. Ale skąd pewność, kiedy byłaby podwyżka i jakie nastroje wśród już zatrudnionych?

Krzysiek

Dzień dobry, gdzie można kontaktować się w sprawie pracy?

Produkcja Woodward

Witam. Czy są na obecną chwile przyjęcia na dział produkcji ? Jaka stawka na na start ?

Taki ktos

Pracowalem jako IT support analyst i szczerze mowiąc jak na korpo z USA, jest tu naprawde przyjemnie, nie ma duposcisku, bezdusznych ludzi, z kazdym da sie dogadac, nikt nie probuje cie (usunięte przez administratora) zarobki tez spoko, bede milo wspominal :)

Marzena
@Taki ktos

to fajnie. A podasz jakieś widełki wynagrodzenia? I jeśli to korpo z usa to zarabiacie w złotówkach czy w dolarach?

efkejrf

Z perspektywy czasu, najlepsza firma, w jakiej pracowałem. Szkoda tylko, że zarobki przeciętne, a pracy aż zbyt mało - przynajmniej tam, gdzie ja byłem. Mimo wszystko bardzo miło wspominam ten czas.

Marzena
@efkejrf

a czemu uważasz że pracy było za mało? firma nie ma zbyt wielu klientów czy co?

jrjrj
@Marzena

Firma jest dość bogata i nie musi żyłować pracowników jak w Januszexach. Przy czym czasami przeginka idzie w drugą stronę, patrz komentarz użytkownika "Vestas srestas" - mam podobne spostrzeżenia, mimo innego charakteru pracy. O klientów i wyniki finansowe się nie martw, są w porządku, zresztą można samemu sprawdzić.

Izabela
@jrjrj

Z ciekawości przeczytalam wpis o którym mówisz. Pisany był dwa latat temu, czyli co? Nic przez ten czas w firmie się nie zmienilo na lepsze?

Na jakie zarobki można liczyć jako szeregowy inżynier lub inżynier testów? Ciągłe gaszenie pożarów, czy raczej spokojna praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice