Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Xdd

Na bluzkach najgorzej jedna przez druga a na taśmie pomocy wogole.. Najlepsza jest czarna Merry Anastazja, która bez mamusi sobie nie poradzi tylko podsłucha co się mówi i roznosi innym, a tempa ze szok. Patrycja powinna zrobić roszadę szegolnie z Olka i Magda, ale. Może wkrótce zauważy i coś z tym zrobi

Cicho
@Xdd

Żeby z tobą nie zrobiła roszady blebleble.

Hej
@Cicho

Może na spodnie pójdzie do śmierdziuszka

@Xdd

Tak to prawda. Okropna dziewucha

Maliqu

Podwyżki obciętych pensji nie ma, a firma ma się świetnie dużo inwestuje w nieruchomosci. Rozumiem jak by było ciezko w firmie ale tak to uważam za nieuczciwe. Zarabiamy mniej niż 2019 a wszystko ciagle drożeje. Wiem, dużo tych co zbiera odzież chce odejść i biuro tez ciagle narzeka, ale najgorzej jest u nas.

mr.jack

@Sajgonek

Na świętego nigdy:)

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Gabi

Pani Dorotko czemu wysyłane są w koło i te sama osoby do pomocy np.na belkę ....my tez bys my chcieli odpocząć od taśmy i tego pchania proszę wziąść tez inne osoby pod uwagę.....

@Gabi

Dorota musi wysłac te same osoby.Taki dostaje rozkaz od Gabrysia .Niewazne czy jest to dobre rozwiazanie czy nie musi ten rozkaz wykonac.Inaczej podpierd...i ją Zieby a on tradycyjnie ja zwolni.Tak jak inne brygadzistki.Wiec ?

money

Kiedy w końcu będzie jakas normalna podwyzka dla nas!!!!!!Zakład nie ma raczej aż takich jak tu piszą problemów finansowych.Wszystko drożeje!!! Mamy pozabierane spore kwoty od wyplaty,kazda i każdy jeden pracownik.Dla innych to są pieniążki na czas,a my dość ze pelno oplat dojazdy zusy srusy podatki sratki to nikogo to nie rusza.Chociaz co tydzień byly wyplaty to jakos bylo,ale nie bo za duże zamieszanie z tym wszystkim prawda,a tak właśnie dla nie których bylo lepiej bo człowiek sie nie martwił ze niezdazy z jakimiś opłatami.A w ogóle co to za wyplata.Bez sobot to marna jest a lekko nie jest jak dowalają jak zwykle bo co niby Ukraińców tyle to trzeba więcej nam dawać!!!Za jakie pieniadze ja się pytam mamy dla was tak się urabiać?Ledwo do czwartku i piątku dociagamy fizycznie a tu przychodź może co sobota do roboty bo tak więcej zarobisz??Nam wystarcza praca od poniedzialku do piątku tylko z poprzednia stawka a nie tyrowka za marna wyplacine.A potem tylko szpital ???? albo jeszcze co innego.

Grazyna

A Jolka Kopec z pierwszego ma za swoje zamiast pracy to grzebała po kieszeniach i trafiła na drugi haha widze jak pracujesz ten zakład powinien zrobić segregacje bo pracujemy na takich jak ona

Pracownik1673095

Brak słów na ten zaklad

ziomek
@Pracownik1673095

zakład jest fajny tylko niektórzy ludzie to K...wy

Bb
@ziomek

Gabrys zajmuje pierwszą lokatę.

Muniek

Dlaczego Adrianek nie wykonuje swojej pracy rzetelnie? Dlaczego Ala na to pozwala? Właśnie przez takie zachowanie obu stron nie da się normalnie współpracpwać.

stefan
@Muniek

to odejdź

@Muniek

Da się tylko chyba trzeba że dwóch frajerów wygonić stamtąd

Jaga

M.K, K.P ,B.S trio

Vipy
@Jaga

Trio rządzi

As

Stara na końcu czy na początku??

?? ?

Czemu zabraliście nam Sylwie z kurtek?

Kkk

Najbardziej ludzka z całego wtorpolu to jest pani Ala zna życie i zna problemy ludzi to jest taka swojska dziewczyna do której się pójdzie i zawsze znajdzie rozwiązanie i wyjście z każdej sytuacji, a nie które brygadzistki tak jak Dorota to zachowoj Boże.

Gruba Berta

Ja tam ją lubie, wolala bym żeby była z nami cały czas

Yola
@Gruba Berta

Z pewnych źródeł wiem jaką nienawiścią on M darzy Sylwię . Większość wpisów jest spod tego adresu .

Grazyna

Co myślicie o J S (usunięte przez administratora)

Uuu
@Grazyna

A kto to taki.

Grażyna

A skąd wiesz

@Grażyna

Pracujemy razem i widzę kto pracuje a kto nie. U przędze twój komentarz, mam podzielność uwagi.....

Sprytna

Nie oceniaj mnie, ani dobrze ani źle ????????????

Psajdak

Jakaś podwyżka się szykuje?

Pozdrawiamy Adrianka z góry co ma fajnego jaguarka

Anka

To nie łatwiej mu powiedzieć tylko głupoty wypisywać na internecie?

Ktoś

Co to za casting na tych bluzkach ????

Radosna
@Ktoś

Jedna przed drugą chcę się "(usunięte przez administratora)o względy szefa, a później latanie do kierownictwa, że jedna drugą wyzywa. No po prostu śmiech na sali, proponuje otworzyć małe przedszkole :D

Obserwator
@Radosna

Co się dzieje teraz z tymi dziewuchami. Te najbardziej wartościowe wiedziały żeby się nie bawić wto i uciekać jak najdalej z roboty a te tępaki nadal się będa zabijac która lepsza. M.k z bluzek ogłasza wszem i wobec ze ma szefunia w kieszeni a jak czuje konkurencje to biega do kierowniczek. Klasy i inteligencji za grosz nawet w rozmowie Haha. A szef nawet nie zdaje sobie sprawy co jest grane Inf bardzo szybko się roznosza, śmiech na sali

Yyyyyyyy
@Obserwator

Uciekają z tej roboty bo wiedzą że zus poszedł w górę i nie opłaca się na dużym zusie tam pracować bo nawet najniższa krajowa po opłatach nie wychodzi (księgowa, zus, paliwo, podatek) a szefostwu chyba właśnie o to chodzi żeby nas się pozbyć bo Ukraina podwyżkę dostała a my nie i raczej na to się nie zanosi

A
@Obserwator

Czemu jej nie powiesz tego w twarz tylko robisz jej taką opinie na forum? (usunięte przez administratora)

Prawda
@A

Niech sobie zeza poprawi - dopiero będziemy rozmawiać ;)

Ona23

Wiecie może co dzieje się z Kierownikiem M.S?

@Ona23

Może emerytura ????

@Xyz

To typ człowieka pracoholika także wątpię:-/

Czesław
@Xyz

Czy tej osoby od pewnego czasu nie ma po prostu w pracy? Jak już tak rozpoczęliście dyskusję to ja w tym właśnie miejscu chciałbym zapytać, czy praca w tej firmie jest Waszym zdaniem godna polecenia dla osób bez doświadczenia zawodowego?

@Ona23

Kierownik jest tylko jeden Ł.Zieba

Figo
@Czesław

W tej firmie nie ma nikogo z doświadczeniem

@Sajgonka

A gdzie pan M.S ? I kim jest Ł, Zięba?

BB
@Sajgonka

Zieba jest Głównym Kierownikiem.Prawa reka szefa.Myśle że juz niedługo Gabryś go zastąpi!.

Xyz

Widzę,ze na tym forum nie ma nawet normalnej rozmowy. Nie można zadać normalnie pytania,bo (usunięte przez administratora) Cię to obchodzi. Śmieszne. Dorośli ludzie a nie potrafią rozmawiać. Sama bym chciała wiedzieć kim jest np p. Zieba bo na przykład sklepów takie osoby nie odwiedzają. Nie znamy większości osób,które decydują co mamy robić i jak mamy robić. A to takie trochę przykre bo to jednak współpraca. Pozdrowionka

Żancia

Witam, Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda franczyza w tej firmie ? Na jakich jest warunkach... po komentarzach widzę, że to jeden wielki kołchos

Prcownik
@Żancia

Hej, tak jak wszędzie kiedy jesteś franczyznobiorczą. Dają Ci sklep i nie możesz nic, robisz to co Ci karzą teraz to już nawet dobrze nie płacą. W grudniu zabrali mnóstwo pieniędzy tłumacząc się pandemią i spadkiem obrotów co jest totalną bzdurą. Zapewne zaraz usuną ten komentarz wiec czytaj uwZnie. Pozdrawiam

Hmm
@Prcownik

Jakie pieniądze i niby komu pozabierali?

Yy
@Hmm

No nie wiem.... wszystkim?

Pracownica sklepu
@Yy

W grudniu obniżali na sklepach wypłaty? I czy w styczniu i lutym też obniżają?

Ajentka
@Pracownica sklepu

Tak, do końca lutego są obniżone pensje.

Rrr
@Yy

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj zamknij r....

Yy
@Rrr

Widzę ze chyba jednak nie wszystkim. Pozdrawiam wkurwiona małopolska. Albo nie pozdrawiam.

Ajentka
@Rrr

A komu nie zabrali?

Normalna

Na innym taśmach dziewczyny chore mają wolne na bluzkach dziewczyny padają a robią Paulina, która ledwo stała i Kaśka która wkoncu padła, ludzie czy wy nie widzicie, że dziewczyny padają, każdy ma prawo źle się czuć, powinnyście być wyrozumiałe, wkoncu same kiedyś też tak pracowalyscie

Damian

Mam nadzieję, że szefunio pokaże jak się ewakuować i stanie na dworzu najlepiej w slipach, skoro jest takim sadysta aby ludzi w mróz wyganiać na dwór...

W sobotę-15

Hahaha

Żebyś nie przemarzł przypadkiem

ice cold
@Damian

Święta racja.Czemu takiej ewakuacji nie dopilnowywali zeby robic na wiosnę lub latem jak jest ciepło,a nie w taka zimnice.A może pozwola nam się wczesniej ubrac chociaż???!!!W końcu to tylko ćwiczenia i na znak opuszczamy zakład.Chory system.Nie zda egzaminu.Napewno Ukraińcy beda torowac cale wyjścia bo maja ruchy jak ślimaki i nic niepanimaju.Wyceny nie robią,rzucają gdzie popadnie towar a najbardziej lubią odpad i kradną na potęgę.Oby tak dalej to nic na sklepy nie będzie co dać,a pieniadze same się nie zarobią jak nie będzie dobrej sprzedaży.

Ana
@Hahaha

Ty się głupio nie ciesz, bo ja Ty się przeziębisz albo twoja rodzinka to inaczej będziesz się szczerzył z cowidem na gębie.

Ona
@ice cold

A kto ich nauczył kraść? Samiście i nauczyli,pokazujecie jak "brać"... Popatrzcie każdy na siebie...czym ty jedno z drugim jesteś lepszy?!

Ha

Wy to najlepiej potraficie rozdmuchać problem którego tak naprawdę nie ma do rozmiarów XXL. Bo przemarznie bo zachoruje, a jak jedna z drugą (usunięte przez administratora) na fajkę w krótkiej koszulce to wtedy jest dobrze.

Eloo**
@Ha

A co mnie obchodza te osoby co zdrowia nie szanuja.Chca palić i chodza na zewnątrz niepoubierane to ich sprawa większość dba o zdrowie i nie chca chorować bo to nie pomaga w pracy.Ich zdrowie ich sprawa.Ale ma być zimno i może się ktoś przeziebić przez takie chore akcje i co później.Zwolnienia nie ma.

Wtorpol to jest firmą dla Ukraińców robią co chcą same ustalają sobie gdzie mają stać bo jak nie to straszą powrotem na Ukrainę no i cóż kontrolne na wszystko się godzą bo Kase z nich mają niezłą od pierwszego dostaną podwyżki a my Polacy też chcemy podwyżki przecież ZUS drożeje nie rozumiem dlaczego szef nam zabrał kasę skoro sklepy normalnie funkcjonuja i jeszcze musimy zapieprzac za Ukrainę bo to zielonego pojęcia niema do roboty brawo wy lux firma

5G

Tak.Chcemy tego co nam zostalo zabrane.Naszych pieniędzy.Ukraina nas nie obchodzi.Tu jest Polska i wszystko drożeje.Niech nam nie mydla oczu ze nie ma szef kasy bo widzimy ciągle zmiany i remonty,a to tez kosztuje.Za darmo tu nic nie ma!!!!!!!¡%%%%%Nasi są zwalniani i to za co,ze pomagamy firmie ogarnywac ten cały (usunięte przez administratora) którego Ukraińcy nie potrafią zrobic nawet w 1/3.Kiedy zaczną przyjmować polki do pracy,a nie tych nierobów.Juz bialorusini byli by może lebsi od tej szarańczy cwaniactwa.

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL