Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pani

Chłopaki buraki z kurtek nawet nie potrafili złożyć dziewczyną życzeń na Dzień Kobiet wstyd jesteście okropni brak kultury nie pozdrawiam

She
@Pani

Czytając tego posta nie dziwię się, że nie złożyli :D

Yolo
@Pani

Ale trzeba być chorym żeby takie głupoty pisać wstrętna babo

Hej,wszystkiego najlepszego dla kobiet z sortu od Ali ,dużo zdrowia szczęścia pomyślności, jesteście najlepsze,zawsze będę o was pamiętał bo jesteście (usunięte przez administratora) pozdrawiam was dziewczyny,

j???? lo

Chociaż dzis o nas ktos pamiętał????.Ładnie z ich strony.Mimo wszystko.

Hmmm
@j???? lo

Szanujcie szefa swego bo możecie mieć gorszego

Dogi

Pani KATARZYNA ZIOBRO jeśli nadal będzie Ajentką w sklepie to chyba utargi polecą!

@Dogi

W jakiej miejscowości ma sklep ?

Ktos
@Dogi

Jaka su ????ka trzeba byc ????zeby tak nazwiskami w necie. Na miejscu Pani K.Z .skończyła bym z Tobą w sondzie

@Ktos

Tez bym tak zrobila... A co jezeli ta Pani K.Z nawet nie ma pojecia ze takie rzeczy ktos wypisuje tu ? Pozdrawiam wszystkie Ajentki

Brzozów obok Tesco

@Ktos

W sądzie to może skończyć ta pani bo robi dużo różnych rzeczy których robić nie powinna

Ajentka.
@Dogi

Jakim trzeba być człowiekiem który takie bzdury wypisuje.. i to tylko dlatego że dzięki tej ajentce ma pani zakaz wchodzenia do sklepów. Niech pani nie zmienia cen to będzie jak ma być. Sama sobie pani ukręciła sznurek ???? pani chyba uważa że w sieci jest anonimowa.... ????????

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
s.....

cały 3 sort już wie że aśka chce byc zapłodniona, dziewucho to jest twoja sprawa nikogo to nie interesuje a ty gadasz o tym na lewo i prawo. Wspólczucia dla twojego męza to fajny chłopak dobrze nam się z nim pracowało na kurtkach a ty??? nie dość że nic sobą nie reprezentujesz to jeszcze wciskasz wszystkim taką ścieme że az dziwne że jeszcze ci w to wierzą, ale z drugiej strony kontrolne nie są zbyt bystre i dlatego wszystko łykają. Oby szybko się poznały na tobie. Bardziej wrednej osoby nie ma na całym świecie. Odchodz jak najszybciej nikt już nie może patrzeć na twoją ładnie mówiąc "twarz" i słuchać tych bzdur które wygadujesz. Jesteś obleśna.

@s.....

Ja nie mogę czy wy nie możecie już wtrącać się w cudze życie? (usunięte przez administratora) W tych szatach to nie wiem kto by chciał chodzić, chyba królewny z Wtórpolu....

ania
@s.....

Napisane w punkt dokładnie wszystko sie zgadza. Zero kultury i wychowania. Okropnie wredne babsko!

@s.....

To co ona odwala na spodniach przechodzi ludzkie pojęcie. Zróbcie z nią wreszcie porządek jak można tak traktować ludzi.(usunięte przez administratora)

sajgonka
@s.....

Niech się zacznie leczyć jak najszybciej bo jak będzie się tak dalej zachowywać to wyleci z wtórpolu prosto do morawicy!!! Tam odnajdzie się najlepiej. Idealne towarzystwo jak dla niej.

Zniesmaczony
@s.....

Też miałem do czynienia z tym babo chłopem jest dwulicowa na maxa. Jeszcze teraz skumała się z anka z butów heee dobrały się dwie lampuce.ry które się do niczego nie nadają, lewe ręce do roboty za to obgadywanie i bojczenie im wychodzi najlepiej!! Tylko po to przychodzą do pracy zeby pogadać i posiedzieć. Godzinami na telefonie siedzą masakra!! Jak szef chodzi po hali to udają ze pracują a jak tylko pójdzie znowu ściemniają.

Krycha

Ta dziewucha to totalne (usunięte przez administratora) Ulica ją chowała zero kultury

Mała
@Zniesmaczony

A poza zbędnym pisaniem umiesz odezwać się osobiście? Czy odwagi brak ?

Marek K.

Cześć, witajcie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kierowcy-koordynatora regionu. Obecnie jest dostępna taka oferta pracy. Firma proponuje również godne wynagrodzenie za taką pracę. Czy warto starać się o stanowisko w tej firmie? Pozdrawiam, Marek.

Nowicjusz95

Witam. Jako, ze zamierzam zatrudnić się do pracy w tym zakładzie, postanowiłem zadać kilka pytań wszystkim pracującym. Zacznijmy może od tego, czy polecacie tą pracę i czy uważacie, że jest to miejsce dla młodej osoby? Jak kwestie płacy? Czy wszystko się zgadza i o jakich kwotach mówimy? Czy jest coś jeszcze, co powinienem wiedzieć zanim rozpocznę współpracę z firmą? Wyraźcie swoje opinie ludzie. Za każdy komentarz dziękuję z osobna.!!!

Aaamika
@Nowicjusz95

Zdecydowanie odradzam, odkąd pojawił się covid , jest gorze.

Kobieta
@Nowicjusz95

Jeśli jesteś w sytuacji bez wyjścia to podejmij tam pracę.. A jeśli masz inne możliwości to nigdy nawet tam nie zaglądaj.. To miejsce zabierze ci zdrowie.. Jest pełne wsioków zakutych którzy wyrywają sobie z łap te (usunięte przez administratora) i je o drugiemu kłody pod nogi kładzie.. Lepiej poszukaj pracy w innym miejscu.. Doradzam tak bo pracowałam w tym kołchozie.. Robotę można tam jeszcze przeżyć choć bardzo ciężka jednak tych pracujących tam buraków i kasztanów oczuwiscie nie mówię o wszystkich ale większości..

Łuków ajent

Uważajcie przyszłe agentki w Łukowie na tę firmę. Ludzi traktują jak śmieci jeśli chcecie dowiedzieć się więcej dajcie znać. Mam parę nagrań kierownika M S i K W

@Łuków ajent

K.W.to nie kierownik jest !To Cieć.! Który dobrze pracował jako konfident.I został koordynatorem od sklepów.Informuje wszystkich ajętów sklepów.

@Gabryś S.

Masz rację tam wszyscy to (usunięte przez administratora) i ściągacze ludzi Tylko dzwonić z grozbami potrafią i pieniędzy nie wypłacać za pracę

Justyna
@Łuków ajent

Bardzo proszę o szczegóły, jestem zainteresowana pracą na tym sklepie jako ajentka. Miałam już rozmowę bodajże z kierownikiem MS, rozmowa była krótka ale konkretna, zależy mi na tej pracy ze względu na duże zarobki. Nie zauważyłam żadnych haczyków, jednakże co mnie zastanawia to straszny nacisk na szybkie założenie działaności i już najlepiej od zaraz rozpoczęcie pracy... stwierdziłam, ze przed rozpoczęciem pracy muszę wcześniej się dowiedzieć coś więcej na temat tej firmy i natrafiłam na tą stronę ... Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, najlepiej na tego emaila: justyna.ksok@interia.eu

Zainteresowana
@Łuków ajent

Proszę o więcej informacji na temat pracy na tym sklepie

@Zainteresowana

Każda z zamieszczonych informacji oczywiście negatywnych jest prawdziwa mi nie chcą wypłacić pieniędzy tylko dlatego bo zachorowałam i straszą karą 30 tyś. Złotych . Odradzam współpracę ja nie sprawdziłam tej firmy A teraz chodzę i placze

Nowa777
@Łuków ajent

Proszę o jakieś konkretne informacje o pracy na tym sklepie?

@Justyna

Super sciema.Justyna.mozesz pracować.Ha ha

luz albo mus
@Łuków ajent

Trzeba unikać podpisywania takich umów gdzie jest zamieszczona malym druczkiem informacja o karach za nie wywiązanie sie z umowy.Ta firma działa tak od jakiegoś czasu i dzieki takim chorym umowom ma dodatkowy Cash.,ale spokojnie.Dobry adwokat czy radca prawny może tu zadziałać tylko trzeba szybko podejmować stosowne kroki bo może być juz za późno.Nie poddawać sie i walczyć z takimi cwaniakami.Te kary są z kosmosu.Lichwa jak nic.

@luz albo mus

Popieram jak najbardziej szukają darmowej kasy zeby tylko zwalniać i pracować za darmo nie podpisywać nic bez prawnika a wam nic nie zrobia będą musieli zapłacić a nie na krzyki

@luz albo mus

A Gonsior już się czai na takie kąski.

@luz albo mus

Masz napisane wyraźnie w umowie normalna czcionka i przy podpisywaniu tez kierownik to zaznacza, nie wiem jak to jest ze są osoby pracujące po 4,5 lat i nadal pracują i nikt ich nie zwalnia i karami nie straszy. Jeśli są z Ciebie zadowoleni to na co maja Cię zwalniać ? Żeby dokładać sobie roboty i szukać co chwile nowych ajentów pracowników itd. ? Najwyraźniej coś musi być nie tak skoro za coś Cię zwalniają. Robisz tak jak masz robić, wywiazujesz się ze swoich obowiązków to nikt Cię bez powodu nie zwolni

Aaa
@...

Zgadzam się jeżeli wykonujesz wszystko zgodnie z ich umową nie mają prawa Ci nie zapłacić..

Bezstronna

Witam . Dorotka czy mogłabyś zamiast Anity która odeszła dawać też osobę na wymianę z taśmy . Jest tu bardzo ciężko po dwie osoby dziennie na belke to byśmy częściej odpoczywały.

@Bezstronna

Ja się tu muszę wtrącić jesli jest ci ciężko na taśmie i chcesz pomagać na belce to ok tylko nie pisz tu o wszystki tylko o sobie bo nie wszyscy z taśmy chcą chodzić na belkę myślisz że na belce jest raj to się grubo mylisz tam też trzeba robić idź do Dorotki i jej powiedz że chcesz się zmieniać i będziesz tam chodzić tylko nie wypowiadaj się za wszystkich pozdrawiam

@Bezstronna

Pani Dorotko prosimy zwrócić uwagę na Ukrainkę Swietłanę ona (usunięte przez administratora) codziennie wynosi ciuszki,malutkie torebki. Ile może kraść? Czy Ty pani Dorotko tego nie widzisz?Dwa miesiące jest i pod fartuchem wynosi,czy ktoś ją sprawdza?

Tasma

Kto to pisze to ciekawe czy jest święty pewnie pani ktora kolo niej stoi to piszę czy bym się myliła aż tak ci ona przeszkadza nie bądź taka do przodu bo ci tyłu zabraknie.......

Sort

Chyba tylko ty prosisz nie pisz o innych tylko za siebie nikt sobie nie życzy żebyś wypowiadała się za innych bo nie masz takiego prawa

Sajgonka

Ukraina spłaca kredyty za mieszkania!!.Niemożna ich zwalniać.Jesli ci szkoda to tez wynoś !

Ona

Obserwuję tę Swietłanę od dłuższego czasu. Pani Dorotko sprawdzać ją trzeba nie pod koniec pracy lecz przed przerwą ona wczoraj ładowała się w biustonosz i do swojej torby i na przerwie wynosi do szatni. Trzeba lepiej sprawdzać.

@Ona

Kobieta chciała piersi powiększyć a tu odrazu że wynosi ...a może większą uwagę poświęć na pracę bo nie brakuję jej

@Tasma

To nie tak jest.Wszyscy biora i ja też

Zapowiadali jakieś podwyżki?

Ktoś

Pani Ajentka ze sklepu w Brzozowie przy Tesco, ma się więcej niż za właściciela sklepu! Jest wulgarna, nie miła, oschła, cwaniara i prezentuje sobą poziom 0, zmienia ceny odzieży przy kasie wybranym osobą, jeżeli na bluzce jest 14 zł i jest to cena normalnie przybita ani oderwana to pani sobie zmienia na wyższą (robi to ewidentnie ludziom których nie toleruje) Nie jestem jedyną osobą traktowaną w ten sposób, proponuję się tej pani przyglądnąć bo ODSTRASZA KLIJENTTÓW!!!!

Hedwig

Witam jak z zarobkami co proponują nowym pracownikom na stracie?

@Hedwig

Ciężka pracę, najbardziej tu wykorzystują ajentki, pełne żądzy, mieć jak najwięcej. Ty jako pracownik jesteś tu pionkiem za marne pieniądze, one(ajentki) rządzą kasa, tobą, wszystkim. Będziesz mieć szczęście jak trafisz na spoko ajentke, bo podobno, takie istnieją, jak święty Mikołaj... Kiedyś było spoko, dało się żyć, teraz wieeeelka porażka. Firma nie interesuje się pracownikami, dlatego tak to wszystko wygląda. Na dzień dzisiejszy nie wchodź w to (usunięte przez administratora) chyba że Góra zorientuje się co się dzieje i zrobi porządek z ajentkami. I tego sobie życzmy...

@...

Nie mierz wszyskich ajentek miara swojej ajentki. Porozmawiaj ze swoją albo się zwolnij i tyle

@...

....serio? Takie bzdury wypisujesz że głowa mała! Ajentki decydują o wszystkim?? O czym według ciebie?? Bo jedyne o czym mogą ajentki zadecydować to o grafiku i to jeszcze nie do końca bo pracownicom wiecznie coś nie pasuje. O wszelkich zmianach i ucinaniu pieniędzy decyduje firma. Kiedyś faktycznie było lepiej bo każdy miał swoją pensje i było ok. Teraz zwyczajnie nie da się z tej kasy rozdzielić tak żeby każda zarabiała jak przed zmianami. Jeszcze jak się ma zusy od pracowników do opłaty. Mogła bym się tu rozpisywac na temat tego ile jest różnych opłat ale każda ajentka dobrze wie o co chodzi. Podsumowując droga Pani to nie jest wymysł i wina ajentk, że jest tak a nie inaczej.

Janina
@Hedwig

Najlepiej zostać budowlańcem. Tam nie ma obniżek pensji, a teraz dają 10 tys na rękę takiego ogłoszenie na olx. Na hali trzeba się naturac na własnej działaności , a teraz zarobisz mniej nie w żabce na etacie. Bez sensu tyko dla wschodu praca. No i zawsze jeszcze jest nabór na kierownika na sklepy ale tam jeszcze się nikomu nie udało być dłużej niż 1 miesiąc .

@Ajentka

To ze im nie pasuje to tez jest nasza wina, ze się staramy właśnie wszystko pogodzić jakbyśmy podchodziły do tego jak wtorpol do nas nie byłoby pyskówki, mamy wolny kraj wolny rynek nie chce nie podoba mi się wychodzę, tak trzeba właśnie robić bo coraz więcej widzę od kiedy możemy chociaż trochę więcej odnośnie grafiku itd są ciagle spięcia na linii ajent pracownik bo każda myśli ze toniemy w pieniądzach, a do śniadania pijemy francuskiego szampana . Z wtorpolem nie było wcześniej dyskusji, robiły bo wiedziały ze nikt się ich prosić nie będzie. Zapytali się chociaż raz Ciebie co jak gdzie ? To skad masz na to wsyzstko brać? Nie da się. Pracownicy jeśli chcą zarabiac po 5500 jak wcześniej, trzeba zaprosić po prostu na wykladki bez wykladek należy się 5000 zł przy Ok. 183 -185 godzinach przepracowanych licząc ze jedna wykladka to koszt 120 zł *4 mamy 500 zł. Patrząc na to jak było wcześniej żeby mieć 5500 musialas nawet przepracowywać z 5 wykładami w miesiącu, a więcej dni pracujących jak było w miesiącu to również robiłaś więcej na samym sklepie nawet przy 9 godzinach wychodziła duża ilość godzin za mniej pieniędzy i wychodziło po 225 godzin np w miesiącu to wtedy prosze bardzo masz 5500. Zacznijmy się martwić tez o siebie a nie o kogoś bo o Ciebie nikt nie zadba uwierz mi

@Ajentka

Teraz wykladki są płacone osobno, a nie w pensji wiec chcesz więcej rób więcej, ajentki maja również 200 godzin to jest minimum ja osobiście wyrabiam koło 210-15.

@Ajentka

Ok tylko weź pod uwagę że każda z nas chciała by mieć zaufanego pracownika na którym może polegać. A w sytuacji gdzie my mamy ciągle obcinane pieniądze na sklep i musimy siła rzeczy obciąć pracownikom, to wiadomo że pracownicy będą olewać pracę i mieć pretensje o wszystko. I ja to rozumiem tylko czemu nie mają pretensji do firmy tylko do ajentk. Można też tak jak mówisz dziękować takiemu pracownikowi i brać następnego tylko do czego to wtedy prowadzi. Na sklepie masz ciągle nowe osoby i nie wiesz czy możesz im zaufać na tyle żeby je zostawić same. A ludzie są teraz bardzo różni. Dlatego jak mam zaufane pracownice to chciałabym żeby nie odchodziły bo to chyba o to chodzi, żeby doceniać dobrych pracowników, między innymi finansowo. Niestety firma podchodzi do tego odwrotnie i nie mogę pojąć dlaczego.

@Ajentka

Teraz też można zarobić 5000??Widac że to wszystko zależy od chytrosci ajentki... To jest skandal. Dziewczyny chwalcie się ile zarabiacie jako obsługa sklepu

Pracownica
@Ajentka

A ja znam ajentki, które nawet etatowych 160h nie wyrabiają. 2 dni w tygodniu maja wolne, pracują tylko na rano a poszukując osób proponują najniższa stawkę godzinowa i bez umowy ;)

@Pracownica

Nie rozumiem jaki ajentka ma interes żeby nie dać pracownikowi umowy. Przecież wtedy pieniądze są liczone jako jej dochód i płaci podatki od pieniędzy które zarobił pracownik a nie ona. Więc to trochę nielogiczne. Ale pewnie tak jest ze są ajentki i "ajentki".

Ajent
@...

Można 5000 na działalności ale policz sobie ile zostaje tej dziewczynie jeśli opłaci duży zus, podatek i księgowa. Szczęśliwa jeszcze ta co ma mały zus do zapłaty.

@Pracownica

Też takie znam

@Ajentka

Oczywiście ze rozumiem, każda by chciała mieć pracownika na którym może polegać, ale przecież dziewczyny kasa jest stefa której nie przeskoczymy, nadal może pracownik zarobić 5500 tylko jak wyrobi z te 220 godzin np razem z rozladunkami, rozładunki są płatne osobno i dlatego stad to wszystko, trzeba się dogadywać odnośnie z grafikiem jak taka osoba chce zostać i przesunąć sobie ja np od południa w piątek czy tam na 12 żeby nikt po wykladce na 8 nie leciał jeśli jest taka możliwość

@Ajent

Tak rozumiem tu masz całkowita racje, ogólnie rzecz biorąc powinni dołożyć kasy z racji tego ze wszystko się podniosło. Tylko co zrobisz, nie od nas to zależy. Ja staram się wypracować swojego godziny, dziewczyny podzielić sprawiedliwie, nie mam wpływu niestety na pieniądze, wiec wybór pozostał im czy chcą pracować, czy nie. A te które wypisują to wszystko na ajentki ze kradniemy itp najlepiej porozmawiać ze swoją ajentka czy kierownikiem i tyle, a jak nie to po prostu odejść, serio nie wiecie jakie ajent bierze na siebie koszty i pasowałoby to w końcu uszanować, a przede wszystkim zrozumieć

Derot

Witam jaka jest stawka dla nowych pracowników i czy aktualnie przyjmują do pracy?

Ten obcy

Dlaczego znów są usuwane negatywne komentarze o Sylwi B ? A inne nie ? Przypadek ? Nie sądzę .

@Ten obcy

Przesadzacie!!! Czepiacie się dziewczyny nawet o usunięcie komentarza. Dziecinada...

Beata

Gil jest konfidentem.!

Łukasz
@Beata

Już od dawna wiemy że to konfident.Beatko!

Art7
@Łukasz

Nie tylko on. Wystarczy w biurze komuś (usunięte przez administratora) i już się jest (usunięte przez administratora)

Ha ha!
@Beata

Napewno nastepnego Ciecia sprzedał !

@Łukasz

Najlepiej mu idzie jak sprzedaje portierów.A sam szuka kasy po spodniach na kotłowni.

Agata
@Łukasz

Czy to prawda.Ze szuka kasy w spodniach na kotłowni.? Dobrze kontroluje.Bo to kontrolny jest??

@Agata

Od 7 lat to robi.

Gilu
@Emil

Od 6 lat jak już.

Osoba z wykładki

Trzeba było tyle pączków nie (usunięte przez administratora)to byś była zdrowa .Ci co jedli z umiarem poszli do domu sami pogotowie nie było potrzebne .Tobie się tak chciało robić jak psu trawę gryźć. Czekamy kiedy nam wypłacisz pieniądze

2 osoba z wykladki
@Osoba z wykładki

Ile rozłożyłaś worków na wykładce i kto cię tam wogule zatrudnił gdzie oni mieli oczy Dali Ci jedyna szanse w życiu którą zaprzepaściłaś Czekamy na pieniądze kiedy wyplata

@Osoba z wykładki

Wypłata będzie jak tylko firma zrobi mi przelew wtedy będę się kontaktować A pączki do tego nic nie miały...ja dostałam tak wysokiego ciśnienia że głowa mi pękła. Ale coz mądra wie lepiej.... Od wieszania z worków były dziewczyny na wykladke A ja zajmowałem się sprawdzeniem faktury i skanowanie worków i tłumaczyć się nie muszę.

Wykładka 3
@Łuków ajent

Jako właściciel powinnaś dać przykład a ty natomiast nie robiłaś nic wszystko zrobiłyśmy za ciebie z takim podejściem nigdzie w Łukowie pracy nie znajdziesz. Bizneswoman raczej również z ciebie już nie będziesz

Ajent
@Wykładka 3

Dziewczyny... serio? Nie macie numerów do siebie że tu sobie wypominacie i robicie wyrzuty? Wiecie ile śmiechu z tego? Litości. Ściskam mocno. Ajentka ;)

@Wykładka 3

Wy byliście od wykładni ja miałam coś innego do roboty ale nie ważne....co Wam to teraz daje takie gadanie

@Ajent

No dokładnie hahah

no co ty?

Ta najlepiej przejmować sie pisownią niż ogółem.Każdy może napisać tu swoja opinie to jest forum,a nie lekcja z j.polskiego.Każdy może się pomylić.

Qwerty112

.Niech nie zapominaja kto im ten cały towar przywozi,wrzuca i czyimi rękami musi być rozsortowany.Ze ktoś musi ten cały towar w takich warunkach pogodowych dowieść do sortowani.P.Wojteczek myśli tak przecież im za to płacę to niech robią i nie narzekają bo nie ma roboty innej.A jak będzie to co,dopiero wtedy przejrzy na oczy jak w końcu przejdziemy do innego zakładu.Moze znajdzie się inwestor który otworzy coś podobnego i da lebsze warunki pracy.Jak narazie to kasa się kończy,dotacji nie będzie już dla takich co się już nabrali i nic dobrego dla nas nie zostaje jak tylko szukać czegoś normalnego a nie wstawanie o tak wczesnej porze,żeby na gwałt dojechać do tego miejsca gdzie codziennie odbywa się cyrk na kółkach za marne grosze.Jak jest w miarę mniej towaru bo wolne piątki i soboty to Za chwilę będa chcieli przerabiać więcej,bo i tak było,a podwyżki nie zamierzają dac.Jak nic nie zrobimy w tej kwestii to będa z nami robić co im się zywnie podoba.Tonaz większy,marna wypłata.Juz zostaliśmy zmuszeni co nie którzy do przejścia na mniejszy ZUS żeby mieć więcej na życie,a i tak się to może nam nie opłacić bo zaczna się zwolnienia i Ukraina nas zastąpi lub wcześniej nas coś wybije.Juz straszą innymi plagami.Ktos w końcu coś przywlecze znowu na zakład i sprawa sama się rozwiąże ze zwolnieniami.Moze i mają problemy finansowe,ale co nas to obchodzi.My cały czas zakrzaniamy na swoje i ich utrzymanie bez względu na pandemie i co w zamian mamy?Gdyby musieli mieć z nami normalne umowy o pracę to inaczej by się to przedstawialo.Zobaczyli by ile nam zostaje pieniędzy po opłatach typu ZUS,podatki,księgowość,dojazdy,oplaty pracownikow,Internetu i telefonow bo prowadzimy firmy tak?Mamy 21wiek.a nie komune.Chociaz nie którzy by może chcieli żebyśmy zarabiali jak za komuny.A wyżej postawieni jak w Brukseli naszym oczywiście kosztem.Nie tędy droga.

Yyyyyyyy
@Qwerty112

Święta prawda!!!!!!!!!!!

Hmmm
@Qwerty112

Wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się pisać. Pisownia u ciebie na poziomie zerówki ????????????

@Hmmm

Ale tu o pisownie nie chodzi.Chyba się domyslasz .O co?!

Nora

Gdzie jest nasza wypłata mamy mieszkania i ZUS do zapłaty a co mamy dzieciom ugotować śniegu jego jest pod dostatkiem

Git..h.jowo
@Nora

Tak.Trzeba z nimi na ostro bo nic nie dociera.Renoma firmy coraz to gorsza,a juz moglo być nawet w miare dobrze,ale niestety tylko bodajże przez ok.1miesiac i klapa.Znowu ludzi oszukali i mysla,ze maja idiotów przed sobą.Nie z nami takie kombinacje.Jak się ma firme to trzeba działać uczciwie,a nie lecieć w kulki bo ludzie pouciekają z tej roboty.

Nieznajomy
@Git..h.jowo

(usunięte przez administratora)Płacą z dnia na dzień mniej. A jeszcze lepiej zwalniają. Weźcie takiego kierowcę który zapiernicza przez kilka lat na tego Wojteczeka zbiera ciuchy z kontenerów opłaca ludzi i co?!

Nieznajomy
@Nieznajomy

Przyjeżdża taki mały gruby kierownik i powiada że już od tej pory nie pracuje ma oddać wszystkie klucze do kontenerów. A Wojteczek i jego służące milczą . Ludzi nie traktują poważnie tylko jak podludzi .Karma wraca do takich jak Wojteczek i jego slużkom

To nie firma tylko cyrk!!!... Nikt nie pracuje tam bo chce gdyby nie śmieszne wynagrodzenie to nikt by tam nie pracował banda(usunięte przez administratora) i nic poza tym żadna osoba która zarządza nie ma pojęcia a klama czyli K.J człowiek bez szkoły bez jakiegokolwiek pomysłu zwykły pustak ma marionetkę M.S i go poniża bawi się nim kto ma do siebie szacunek to nie bd z wariatami pracował tak jak w tym zakładzie to jak w obozie pracy dziwię się że to jeszcze jakoś funkcjonuję nie mają kierownika za 15 tys netto bo to tylko liczba a zostaje 6 ? Za 24gdz na dobę dyspozycji ??? Śmiech. Własne auto nikt tam nie będzie kompetentny pracował . U.Z następna pustak jakich mało i ten jej śmiech. Hahahaha

Sajgonka

Wszyscy wiemy ze Gonsior taki własnie jest!Jego cala rodzinka jedzie na łatwiznie.!Siostrunie obsadził po sklepach w Skarzysku a rodzine na Ciagnikach!I roluje szefa !A sam udaje .jaki to jest uczciwy!.

Smile

Co by nie mówić u P. Wojteczka zawsze się dobrze zarabiało ale ostatnio chyba zapomniał ze nikt z nas przez cały zeszły nie wziol normalnej pensji. Świetnie ze inwestuje w lew inwest ale my chcielibyśmy zarobić przynajmniej tyle co w zeszłym roku . Wszystko drożeje a na działalności nawet urlopu nie ma wiec pracujemy więcej niż na etacie .

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL