Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Idzie ktoś jutro do pracy?

Wszyscy hehe

Władek

Jak wszyscy jak ma nie iść dużo osób bo słyszałem od pań z 3 sortu.

Xxx

A na jakiej podstawie zabierają nam 20 % wynagrodzenia?

Baba Jaga

To już koniec.Która dziewczyna zęmdlała na pierwszym sorcie.?!

@Baba Jaga

A było taka sytuacja jak nie wiesz dokładnie to po co piszesz żeby robić bardziej aferę niż jest dopiero było głośno że mamy mieć wolne od poniedziałku A tu lipa tylko pomówienia piszecie A nić konkretnego no szkoda .Lepiej weźcie się za solidną pracę A nie interesujące się gdzie co się stało na zakładzie kto co powiedział masakra

Zostań w domu!

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Cieszcie się że Wtórpol pracuje i pomódlcie się lepiej żeby było tak jak jest, a jakoś przeżyjemy ten ciężki okres.

pracownik2
@pracownik

w końcu jakaś mądra wypowiedź. Jestem tego samego zdania. Sianie paniki wszem i wobec niczego nie da, w takich momentach właśnie powinniśmy wszyscy razem to przetrwać, a nie jeszcze się obgadywać na forum i wytykać wszystko i wszystkich palcami. Pozdrawiam wszystkich pracowników, jesteśmy w tym razem, damy rade

Korona
@pracownik2

Słyszysz ty siebie?razem damy radę??? A z czym ty razem dasz radę !? cieszmy się ze zakład pracuje o Boże...... ludzie wam już się przestawiło do reszty.każda patrzy na każda z boku, boi się o byle dmuchnięcie, wejść do łazienki i stac blisko przy czytnikach. Zatajane są powroty zza granicy mężów i rodziny a ty się cieszysz z pensji która ci będzie potrzeba podczas zarazenia (usunięte przez administratora) Zero zdawania sobie sprawy z zagrożenia. Większość pracowników jest w średnim wieku, ale naiwnie wierzycie ze Wtórpol zaraza ominie.

Fiolka
@Korona

Niektórzy potrzebują tej pracy, żeby przeżyć, więc rusz mózgiem zanim coś napiszesz. Każdy z nas się boi ale dla niektórych to, ze zakład działa to kwestia być albo nie być, więc ja się cieszę, że zakład pracuje!! Tylu ludzie inne zakłady pozwalniały i zostali bez środków do życia, za takie coś to ja podziękuję, wolę chodzić do pracy!

Ta co ma trzy mieszkania do sp
@Fiolka

Pracujmy dziewczyny i chłopaki.Bo musze spłacić trzy mieszkania

pracownik2
@Fiolka

dokładnie. Też slyszałam o tych praktykach zwalniania, zawieszania pracy, braku wypłacania postojowego. Ja tam zachowuje dystans od wszystkich, myje ręce, staram się stosować do wszystkich środków ostrożności. Niektórzy też tak pracują i żyją, więc i my możemy pracować. A wole chodzić do pracy niż siedzieć w domu i patrzeć się w sufit

Xxx

Czy dostała któraś z ajentek rozwiązanie umowy?

Xxx

Czyli wszystkie sklepy idą do zamknięcia? Czy tylko wybrane?

Xxx

Też słyszałam o tych lokalach...

Ajentka

O tym nie wiem. Waszym w waszych sklepach wypowiedziano?

@Ajentka

Wypowiedziano na jednymi drugim i trzecim,czwartym :-)

@Xxx

Myśle, ze to standardowa procedura. Musza wypowiedzieć umowę ze względu na brak rentowności, bo jest zapis w umowie ze z tego powodu mogą zamknąć sklep z dnia na dzień bez żadnych okresów wypowiedzenia. Z lokali rezygnują bo po co maja płacić za wynajem skoro sklepy są zamknięte

Zxcc
@Xxx

Ja nie dostalam...

Czy jutro idzie ktoś do pracy w zwiazku z wirusem ?

....

Wszyscy idą a jak ktoś się nie czuje na siłach albo źle niech zostanie w domu. Nikt ci rąk nie przywiazal do tej pracy chcesz to robisz nie chcesz to nie robisz i tyle. Do ognia też byś skoczył jak by ci kazali ?zostań w domu i nie siej paniki ludzie mądrzy będą robić bo mają rodziny na utrzymaniu a ty jak się buntujesz i nie chcesz pracować to zostań po prostu i tyle

Klara

Tiaaa, a ci, którzy zmarli przed pięćdziesiątką to co? Sfałszowane ich metryki?Śmierć nie patrzy na metrykę. Uważamy na siebie i naszych bliskich, bez względu na to ile mamy lat.

Nie pójdę

Nie pójdę. A reszta jak chce. Ich decyzja.

10 min dluzej- Akcja charytatywna dla szefa !!!

Ach

Tylko kasa godziny kasa godziny tylko po co to wszystko? Zastanówcie sie o te pare stówek narażacie siebie i swoją najbliższą rodzinę. A potem bedzie plucie w brode po co mi to było? Lepiej było siedzieć jak inni w domu. Ale nie bo kasa kasa kasa ... widać waszą niewiedze na temat koronawirusa. Życzę wam zdrowia DUŻO ZDROWIA bo rozumu NIEMATA !!!

Koronawirus
@Ach

Zgadzam się, zdrowie powinno być najważniejsze. Nie wiem czemu jeszcze nie został zakład zamknięty chociaż na dwa tyg. Ludzie opamiętajcie się i zostańcie w domu.

Ciekawa
@Ach

To siedź w domu, kto Ci broni? Nowi pracownicy przychodzą to chyba nie ma zagrożenia...

Ta co ma trzy mieszkania do sp

Nikt nikogo niezmusza do pracy mozesz siedz w domu.Przynajmniej sie nie zakazisz.Na korona wirus umieraja ludzie po 50.to siedz w domu.

YOL

Wszyscy się biomy,ale do puki pracujemy mamy regularne pensje na życie, pod strachem ale nie zostawiają nas bez pracy a z tym bez pieniędzy, wierzę że będzie dobrze, ale potrzebny jest rozsądek, nie kryjcie tych osób których współlokatorzy wrócili z zagranicy, nie narażajcie siebie i innych. A pisząc komentarze zwróćcie uwagę że na działalności macie najniższe chorobowe a 2tys ktore proponuje rząd to mniej więcej koszt naszych opłat z 1 miesiąca... Anie wiadomo ile ta sytuacja potrwa...

Yoko

W sobotę pracujemy

@Yoko

Tak to pracowaliśmy do czwartku a teraz i w sobotę ale Patologia!!!

Malwina

Nie pasuje Ci to zostań w domu i już.

Rudy
@Yoko

Tak pracujemy w sobotę.! A jak komus cos niepasuje !

Rudy

Jutro bedziesz błagał o pracę.

Chciwiec
@Rudy

A ty o respirator i wtedy sie okaże co było bardziej potrzebne

XyZ

Jesteście wszyscy straszni. Chcecie żeby zamknęli halę,spoko boicie się wirusa, rozumiem większość się boi tylko po co ukrywacie to że ktoś z domowników wrócił z zagranicy do domu. Zgłosić, nie przychodzić do pracy przez dwa tygodnie, nie narażać innych! Ogarnijcie się! Tak bardzo wam zależy na kasie? Każdemu zależy, każdy ma rodziny i rachunki. Tylko krew mnie zalewa jak taka jedna pazerna może narazić setki rodzin dla paru złotych które i tak się rozejdą. Jak was zwolnią za (usunięte przez administratora) to będziecie mieć gówn0. Gdyby zamknęli halę w zeszły poniedziałek to byście gadali że Ola Boga toż to dziady pracy pozbawili...

Ajentka
@XyZ

Powiem tak... osoby, które przyjeżdzają z zagranicy na granicy maja mierzoną gorączkę oraz są spisywani czyli podają wszystkie swoje dane od imienia i nazwiska po numer telefonu i miejsca gdzie będą przebywać ... takie osoby mają obowiązkowo przebyć kwarantannę która trwa 14 dni. Nie koniecznie musi to być odbyta kwarantanna w swoim domu... są tez specjalnie do tego przeznaczone lokale gdzie takie osoby przebywają wyżej wymienioną kwarantannę ... codziennie mają wizytę ludzi do tego wyznaczonych, którzy pilnują aby takie osoby nie wychodziły... gdyby wyszły grozi im kara 30000 tys zł... wątpię żeby któraś osoba aż tak ryzykowała 30 000 i wychodziła z domu ponieważ kontrole są nie zapowiedziane ... mogą przyjść o każdej godzinie ... wiec uważam, iż nie ma co siać niepotrzebnej paniki ... natomiast jeżeli macie jakieś podejrzenia, ze ktoś nie przestrzega się zasad wyznaczonych przez rząd w każdej chwili może zadzwonić na policję i ja o tym poinformować, ponieważ wylewanie swoich żalów na forum, ze ktoś nie przestrzega kwarantanny nic nie da ... a tylko wzbudza niepotrzebny na dzień dzisiejszy zament i strach innych osób ....

JW

Otrzymałyscie rozwiązanie umów ?

Borys

Faktury co tydzień stawka w dół z 31 na 27.9?

Ruda
@Borys

I jakim (usunięte przez administratora) prawem? Co to ma być ja sie pytam jaja jakies czy co smiech na sali. Dosc ze sami podatki musimy płacić to jeszcze tak ludzi bez mydła!?

Ajent

Czy dostal ktos dzis rozwiazanie umowy. na email ???

Przy jakiej liczbie zachorowań szef zdecyduję o zamknieciu chociaż na 2 tyg zakładu tyle osób wróciło za granicy A żony nadal chodzą do pracy czy ktoś musi być zarażony żeby coś z tym zrobić mówią że jeszcze nie wrócili lub mają wrócić w ten weekend przecież to kłamstwo ludzie ogarnięcie się

I od nowa Agnieszko z 1 sortu ciągnij więcej jak szef stoi koło ciebie!!!!!!

Pracownik@@@@@@

Czy to prawda że od 1 kwietnia wturpol ma przestój ????Dziewczyny mówili że mają sprawdzone informacjie od ręki czy ktoś słyszał o tym czy coś sobie znów wymyślili @@@##

Aa
@Pracownik@@@@@@

Wtórpol...

Granda
@Aa

To akurat najmniej istotne w tym wszystkim, literówki się zdarzają, pytanie jest ważniejsze

Renialka

Są dwie kwestie, osoby które powinny przebywać w domu bo rodzina, partnerzy itp zjechała z zagranicy i te osoby ukrywają ten fakt. Druga sprawa, tolerancja wyłudzaczy l4, ciekawe jakie choroby L4 sobie wymyślili i czy też nie powinni podlegać kwarantannie, czy nie narażają naszego życia, skoro są obłożnie chorzy i biegną do pracy, może trzeba zgłosić to też na policje niech to zweryfikują bo tu chodzi o nasze zdrowie i życie! Oszukiwanie firmy, oszukiwanie współpracowników i wyłudzanie pieniążków z państwa które idą z naszych podatków.

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL