Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Ajentka

Pan K.J jest nie kompetentna osoba która potrafi drzec ryja zamiast rozmawiac. Przynosi aneks do umowy i twierdzi ze jest wszystko ok. A godziny sie nie zgadzają i trzeba dokładać..Juz odechciewa się pracy w tej chorej firmie z ich durnymi zasadami .

Silesia
@Ajentka

K. J przesadza ostatnio z tymi swoimi durnymi pomysłami. Ma pomysły jak 18 latek w pierwszej swojej pracy, myśli że zna się na wszystkim a tak naprawdę (usunięte przez administratora) wie, a swoje wszystkie porażki zgania na pracowników, jak malutkie dziecko. Płakać mu nie wypada to się wydziera. Po tych swoich wszystkich pomysłach powinien się bać jeździć po sklepach. A Wojteczek żeby za chwilę nie płakał przed kamerami, że musi zwijać interes bo historia się powtarza.

@Ajentka

Dokładnie tak. Co innego było gadane na początku tego przejścia na pracę do 20 a teraz co odwalają. Chodziło im tylko o to żebyśmy zatrudniły pracowników na siebie bo na działalności nie było chętnych . A teraz pokazują za co nas mają . Mamy ogarnąć umowy dla pracowników , rozładunki i wszystko inne i jeszcze jak brakuje 2 godzin w grafiku to pretensje . Normalnie cyrk. Nie na tym polega praca agenta sprzedaży . Malo tego co miesiąc wypłata jest tak wyliczana że nigdy nie dostajemy pełnej kwoty która jest w umowie. Firma oczekuje od nas uczciwości to powinno to działać w obie strony .

@Ajentka

Jak aneks do umowy? Inne sklepy o niczym takim nie słyszały

Xyz
@Silesia

I się boi bo większości sklepów nie odwiedza a mamy z nim do porozmawiania :) inaczej się zwijamy j oddajemy klucze

Yolo
@Ajent

Czy ajetki wliczają sobie rozładunki w godziny?

@Yolo

Ja nie wliczam. Chociaż to były by dodatkowe godziny z tymi chorymi rozladunkami.

Yolo
@Ajentka.

No właśnie o to chodzi ze plują się o jakieś 2-3h nie wyrobione wiec trzeba chyba wpisywać godziny z wykadek

AjentkaAgentka
@Yolo

Nie wlicza się rozkładek w godziny pracy, ale moim zdaniem powinno się. Przecież i tak mamy dużo godzin. Zdarza się, że wychodzi 220 nie licząc rozkładek, więc z rozkładkami to już jest mnóstwo!!! A nie daj Boże coś Ci nagle wypadnie w środku miesiąca, to brakujące godziny musisz odrobić. Ale jak, kiedy? To jest paranoja! A i jeszcze zakaz wnoszenia towaru do sklepu przed 19. Przecież ajentka zamiast pakować/ rozkładać towar musi zajmować się skanowaniem kodów. A mogłaby to zrobić przed rozkładką. Coraz więcej zasad, które mają nam utrudnić funkcjonowanie. Mam wrażenie, że K.J. po prostu lubi znęcać się nad ludźmi.

@AjentkaAgentka

Zawsze tak było że był ponad wszystko i takie miał pomysły. Przez chwilę było ok, po kilku latach tyrania można było poczuć się jak w miarę normalnej pracy, ale niektórym za dobrze było to dzwoniły do biura z problemami zamiast dogadać się że swoją ajentka. Pracuje kilka lat, mam jedną pracownice od początku.. czyli się da.. trzeba chcieć. O dochodzących nie wspomnę bo się wymieniają co chwilę ale dziwić się .. za taką kasę..

@Ajentka.

Zgadzam się chwilę było ok. Ja tez pracuje kilka lat i mam ciągle te same pracownice. A jak czytam te wpisy wiecznie nie zadowolonych i utyranych pracownic to się zastanawiam czy to faktycznie tak wygląda jak one piszą czy poprostu nie nadają się do pracy. Przez nie właśnie ciągle J ma jakieś problemy do ajentek i wszystkie ma tym cierpimy . Nawet te co robią wszystko jak trzeba.

@Ajent

Przyszły by do pracy z 5 lat temu za niższe pieniądze , zasuwaly by jak trzeba to by głupio nie pisały. Niektórym się wydaje że przyjdzie do pracy po stoi koło boksów 10 h i dostanie 5k za nic nie robienie.. sory , tu trzeba robić a babki nie są nauczone roboty i tyle. Takie płacze trzeba ignorować bo z tego co wiem, nikt nikogo na siłę nie trzyma ????. Tak samo pierdziela że zostają zwolnione za nic.. sory za nic nikt nie wylatuje. Albo się nadajesz albo nie i tyle ????

Ajent111
@Ajentka.

Czy są ajetki które nie będą podpisywać umowy w czerwcu jeśli się nic nie zmieni?

Ajentka Śląsk
@Ajentka

No dobra, dobra tu nagle każda wypisuje jak jest źle jak nie dobrze a czy któraś z Was odezwała się do biura w tej sprawie ?? Czy tylko Was poinformowali ze ma być tak i tak i każda pokornie się na to zgodziła?

@Ajentka Śląsk

Dokładnie żadna nie odezwie się i dlatego robią co chcą z nami masakra rozładunek do 3 a potem na 8 do pracy nie przytomna masakra

Tak
@Ajentka Śląsk

Biuro nas odsyła do pana Krzysztofa :) a pan Krzysztof nie przyjeżdża. I co teraz? Do kogo mamy dzwonić z kim rozmawiać?

@Nowa777

Ha ! I jeszcze do tego masz być uśmiechnięta od ucha do ucha i (usunięte przez administratora)akbyś miała co dopiero tydzień urlopu ;)

Ajent Śląsk
@Tak

Nadal z biurem. Myślisz ze się szefostwo biura nie pyta jak zareagowaliśmy ? Ha na bank się pyta i jak widza ze na 100 sklepów tylko 10 się oburzyło to co myślisz ze zmienia wszytko tylko dla tych 10 sklepów ? No moja droga to tak nie działa ;)

Tak
@Ajent Śląsk

Prawda jest taka ze każda gada to to to tamto a jak J przyjezdza to każda się boi. Wiec gdzie jest to 100 sklepów? Tylko części to nie odpowiada? Tego właśnie brakuje. Buntu. A dwa o urlopie możemy zapomniec bo nie pyknie 200 godzin haha

Ajentkaa
@Yolo

Rozładunki sa liczone oddzielnie i nie wolno ich wyliczać w godziny prqcy

@Tak

Nie wiem co Ciebie tak śmieszy z tym urlopem. Trzeba będzie pokombinować po prostu żeby wyszło te 200 h. Wziąć końcówkę miesiąca i początek a resztę (usunięte przez administratora) po 12 h , co zrobić..

@Ajentka.

Chyba sobie żartujesz ze będziesz to odrabiać. I właśnie przez takie sklepy jak twój jest tak jak jest bo się postawić nie potraficie.

@Ajentka

Powiedźcie mi dziewczyny jak teraz pogodzić 200h plus wykladki? Porażka oni są chorzy z ludzi roboty robią.

@Nowa777

Codziennie po 10h :) i (usunięte przez administratora)le fabryka dała. Zero życia prywatnego

Aaajentkaaa
@Ajent111

Tak, ja. Jeśli nic się nie zmieni to w czerwcu nie podpiszę umowy.

@Aaajentkaaa

Jesteś dużym sklepem czy małym? Więcej osób podpisywać nie będzie?

Cała prawda
@Ajent

Dokładnie tak jest!!!!!!Traktują nas jak roboty bo człowiek po wyjściu z tej tyrówyyyyyyyy bo inaczej nie da się tego opisać jest zresetowany i ledwo funkcjonuje.Rzadzący tym grajdołem powinni zająć się takimi jak oni wymuszaczami fizycznymi ludzi bo dość,że tu nigdy w tym kraju dobrze nie było to jeszcze swój swego by dobił.Żadnej kontroli nikt nie ma nad takimi bo sami sobie tworzą jakieś chore umowy,aneksy itp.pakując pracowników w ten system nie mający sensu.My też chcemy żyć godnie bo w przeciwieństwie od tych wyżej zapierniczamy każdego Bożego dnia coraz ciężej i niech nie robią z nas dumni bo my wszystko to widzimy co się dzieje i do czego próbują nas zmusić.

@Ajent

Serio ? To sobie tutaj bez urlopu, a ja skoro mam mieć jakaś możliwość to będę kombinować żeby odpocząć tydzień czasu od tej firmy. Ja w moim regionie się odzywam , rozmawiam z K.J ale sama nie zwojuje nic. Z tego co wiem tylko ja się odezwałam więc sory.. dalej płaczcie na forum tylko.

@Ajentka.

Jakie województwo? Do nas K.J nie zaglada wiec nawet nie mamy możliwości rozmowy z nim. Tak jak pisała koleżanka wyżej. Odmowa podpisania kolejnej umowy skoro nic się nie zmieni. Jak towar był zimowy i cięższy była dowolna ilość osób teraz jest towar letni i limity. Coś tu nie gra,wszystkie się postawić musza,bo jedna tak jak piszesz nic nie zwojujesz i usłyszysz tylko ze tobie nie pasuje

@Ajentka.

Nie tylko Ty , ja też się odezwałam i usłyszałam że wszystkim ajentką pasuje tylko nie mi.

Zgadzam się w 100%

Nie rozumiem
@Ajentka

Nie od dzisiaj ta firma tak postępuje z pracownikami. Nie rozumiem dlaczego wypowiadacie i skarżycie na forum a nie bezpośrednio u Kierownika. Nie przyjeżdża? To telefonicznie. Nikt Was tez tam nie trzyma na sile, nie ma kary za wcześniejsze zerwanie umowy. Uwierzcie, ze Wasze narzekania nic nie zmienia. Nie podoba się? To szukajcie czegoś innego.

@Nie rozumiem

Chyba odezwała się ajentka,która nawet 200h nie wyrabia a może ma jakieś względy.. :)

@Nie rozumiem

A forum nie jest od tego żeby to wszystko pisać? Może nowe osoby które będą chciały pracować zobaczą w co się pakują

To zrozum
@Nie rozumiem

Może koleżanka w innej firmie pracuje? Bo każda chyba widzi to samo tylko nie ty :) telefonicznie? Dawaj numer zaraz dzwonie :))

@Ajent

Podkarpackie. U mnie J. Był w kwietniu. Porozmawiałam z nim o tych zmianach. Umowa do końca czerwca , zobaczymy co wymyśla nowego.. robią wszystko żeby stali i długoletni pracownicy się zwolnili.

AjentkaAgentka
@Ajentka.

Ja również Podkarpackie. I też podobno jestem jedyną, której nowy system rozkładek nie pasuje...

Sajgonka
@Ajentka

Masz rację!Gabryś powinien go zastąpić!Odpowiednia osoba!

Yyyy

Nadal nikt nic nie robi z osobami co pójdę sobie zapalić i siedzą ile chcą na papierosie a jeszcze jedni to tak już grzebią po kieszeniach że nawet kontrolna i kierowniczka im nie przeszkadza że stoją przecież nic nie mówią to mogą

@Yyyy

Ty to musisz mieć zeza rozbieżnego nie dość, że ogarniasz swój sort to jeszcze widzisz kto idzie na fajkę, a kto grzebie po kieszeniach. Grzeb i ty chyba że nie masz gdzie to w nosie sobie pogrzeb. Weź się za robotę to nie będziesz nic widziała. Pozdrawiam serdecznie ????????????

@Yyyy

A no właśnie i za takich musimy robić ...na wycenie też nie dają towaru A potem obrywa nam się że mało sklepu może takie osoby by sobie przyszły na wycenę popracowali ...to by na gupoty nie mieli czasu ...

Wycena musi być

Mamy pytanie czy koleżanka z wyceny która w tym tygodniu powinna być cały tydzień na taśmie a wiemy że nie była bo jak zwykle jej się upiecze to czy w następnym tygodniu odrobi czy tylko my musimy być cały tydzień A inny nie ....

Ta
@Wycena musi być

Czy mówisz o damie Kłak?

@Wycena musi być

A my mamy pytanie czy lato będzie chodzić na taśmie czy jak zwykle tylko zima bo belka lato to w ogóle jest nie do ruszenia

yeay
@Eeeee

Weźcie te stare kobiety z wyceny bo taka komunę wyceniają że aż wstyd. Serio to już 2021 halooo

@yeay

Właśnie miałam się pytać kto tak śmiesznie wycenia.... rzeczy markowe, które w normalnym sklepie kosztują pare stów są wycenione za grosze ... a rzeczy z biedronki, pepco i takich podrzędnych firm są wyceniane wysoko

Ajentkaaa
@yeay

Zróbcie tez coś z babeczkami, które wyceniają bluzki... ja na sklepie mam 1/4 sukienek wycenionych za 13 zł jako bluzka ... albo spódnica ...

Brak sił
@Ajentka

Te panie z wyceny które robią miny jak ciężko pracują gadaniem bo co się im wrzuci to do belki loduje nawet nie oglodają tylko jak leci to po co się tak wysilać jak one mają to gdzieś....

to
@Brak sił

Rzucacie komunę to później takie są efekty . Te stare baby to tylko patrzą żeby kogoś obgadac , własnego życia nie mają to zazdroszczę innym.

szok
@Ajentkaaa

Do roboty to żadna tylko patrzą aby pod taśma kucnąć , na papierosa co godzinkę lub nawet 50mim . Zróbcie z tym porządek !!! Pójdzie jedna z drugą na palarnie nie tak palić jak na ploteczki. Wiedzcie że na palarni są osoby które słyszą co mówicie i na kogo , tu każdy zna każdego . Nikt by nie przypuszczał że stare a są takie głupie. Weźcie trochę zwrocie uwagę a nie że koleżanka Anki czy kogos to nietykalna .

Wycena
@Brak sił

Tylko widzicie wycenę co mamy wyceniać jak zamiast rzucać nam towar to jest grzebanie po kieszeniach legalnie przy kontrolnych i kierowniczkach chodzenie na papierosa co chwilę takim to wszysto wolno niech przyjdą na wycenę i zobaczymy jak im pójdzie

tyyy
@Wycena

Na kurtkach i na spodniach to tak grzebią że to się w głowie nie mieści. Nikt na to uwagi nie zwraca . A że zasypuje to mało istotne .

Kkk
@tyyy

Przyjdź na spodnie to pogrzebiemy razem.

Errrr
@tyyy

Ale nie wszyscy mogą tylko wybrańcy zamiast za pracę to za grzebanie im płacą a innym każą pracować właśnie za takich się pracuję nawet nie zwracają kontrolne uwagi na takich ludzi najlepiej udawać że się nie widzi co robią

Ppp
@Errrr

Wiesz za kogo się pracuje za palących bo wychodzą kilka razy na fajkę a my za nich robotę robimy i to jest nie sprawiedliwe.

Koronavirus
@tyyy

Za to ty widzisz najwięcej,zamiast obserwować to weź się za robotę. Bo też widać bezrobocie skoro obserwujesz dwa sorty na raz. Jak to możliwe.?

Sort
@Ppp

Jednym słowem potrzebne zmiany ale jeśli kierowniczki i kontrolne na to wszystko pozwalają to co my możemy ...a one sie śmieją

Eloo
@Ppp

Tak,tak.Zanim wyjdą i zapalą to mija chyba z 10 minut.Są takie co i zdarza zapalić i nawet iść do łazienki i robią to szybko,a nie które to po prostu uciekają przed robotą bo same też nie potrafią normalnie pracować.Może i te co nie palą powinny sobie wychodzić tak po prostu na tyle samo czasu co inne pooddychać świeżym powietrzem.Dlaczego niepalące osoby mają być traktowane gorzej.To nam zostaje przerobić dany towar kiedy tamte łażą co trochę a to palić a to do łazienki.To ich problem powinien być,a nie nasz.

Reeeee
@Eloo

Odpalają jednego od drugiego i w ten sposób mają dwie przerwy A człowiek za takiego musi robotę zrobić jak wracają to też do pracy się nie biorą bo trzeba kawki się napić A człowiek z językiem na brodzie piję i do łazienki leci

Eloo
@Reeeee

Dokładnie tak właśnie robią i zero pośpiechu w tym wszystkim jakby im wcale nie zależało na tej pracy.Poprostu nerwy ledwo idzie utrzymać jak się stoi koło takich pracownic roku.Za co one dostają ta wypłatę to nie wiem? Wyceny nie robią bo nie znają się kompletnie co i gdzie trzeba by rzucić więc całymi dniami udają że robią,a człowieka krew zalewa bo stojąc koło takich pań to idzie masa towaru przepuszczanego i co z tym dalej.A nic trzeba za nich zakrzaniać.

Czy ktoś ma już przelew

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Pracownica

Witam was serdecznie ;) chciałabym się zapytać czy byłaby możliwość żebym ja pracownica sklepu złożyła CV o ajentke?

Czy ich wszystkich (usunięte przez administratora).. w tej firmie? Czy ktoś te worki waży w ogóle? Wpisują w papierach co im do głowy przyjdzie a rzeczywistość jest inna! Nie ma szans aby bluzki lato ważyły 50 kg. Przecież my nie mogłyśmy nawet tego worka przesunąć w 2 osoby! Tam jest minimum 70 kg! Słyszałam jak faceci od worków przeklinali, że tego się nie da nosić bo się nogi uginają, a za takie marne pieniądze szkoda kręgosłupa i zastanawiają się nad rezygnacją.

Mk

Już od 3 tyg.jest porabanie na zakładzie i z tym towarem letnim i z tymi nierobami nie którymi.Kto i po co trzyma takie lewe kobiety co po jednym ciuszku sobie wyciągają,a ruchy jak muchy w smole.A może dlatego że nie ma chętnych do tej roboty.Przyjda takie nastoja się cały Boży dzien lub pchają i gniota tylko ten towar i nic dobrego z tego nie przychodzi oprócz tego że i tak ten towar który one powinny urobic albo zrzucaja,albo puszczaja taki pogmatwany dalej.Za takie coś płacić im pieniądze?To jest sortownia czy cyrk?I właśnie te kombinatorki zostaja nie ruszane,a normalne dziewczyny mające coś pojęcia o robocie są zmuszane do odejścia z firmy bo mają dosyć takiej niby pracy.Wtedy jest już kompletny haos,ale te cwaniary się tym nie przejmuja.Aby tylko ich nie zwolniono i jada dalej z wypłata.Do tego 6 dni w tyg.do tak ciężkiej pracy?!!!!Was już chyba naprawdę Bóg opuścił.Niech same porobia przy tych tasmach z miesiąc,2,albo i trzy i zobaczymy wtedy która z nich by się nadawala tak wogole do tej roboty.Rzadzenie i kumoterstwo w genach mają,a oczy kasa zaslepione.Zero zrozumienia.Co drugi tydzien powinny być robocze soboty,a nie non stop bo ida upały i nikt tego nie wytrzyma fizycznie.Juz nie wspomnę o psychice bo słyszę że mają nie którzy serdecznie dosyć.Mlode się nie nadaja,a Ukraińcy też kombinatorki co nie które.Dajecie się im oszukiwać i tyle.Zameczyta nas wszystkich niedługo.Pomoc żadna,ani pożytek.Nie które staja przy taśmach jak dużo leci,a inne sieja tylko zamęt.

@Mk

A jak to jest z tymi kilogramami ? Te worki ważą tak jak na fakturach czy są kombinowane ?

Aga

Właśnie osoby pracujące na hali ! Ile faktycznie ważą te worki, które wysyłacie na sklepy ?

Bennnn
@Mk

Są osoby które spółpracuja i wtedy ta robota idzie ale najgorsze są te co udają że robią A tak naprawdę idzie się wykończyć bo nie cofają bo po co wypłatę dostaną a robić nie muszą na wycenę nie rzucę bo nie będą rąk wyrywać i tak wycena nie chce takiego towaru jest wtedy pyskowanie choć kontrolna mówi rzucie tam powinny być duże zmiany niech zobaczą że wszędzie jest ciężko nie tylko na wycenie a Ukraina tez jest dobra myślą że jest im wszysto wolno grzebią po kieszeniach i szukają zamiac wziąść się za robotę a kontrolna i kierowniczki nie widzą jak szukają zamiast sortować....niech w końcu oczy otworzą a nie tylko krzyczą....

...
@Aaa

Na pewno nie. Przecież na fakturach zawsze ważą tyle samo a to jest niemożliwe...

@...

Właśnie wtorpol ma taką wagę w oczach, ze jest w stanie każdy worek tak upchać żeby wszystkie ważyły po 45/50 kg ...

Gilu

Gabryś waży !na eksporcie!

Gabrys

Te worki ważą od 50 do 70 kg .Polecenie szefa!!

@Gabrys

Dzięki za info. Będziemy interweniować w tej sprawie :)

@Gabrys

Każda przypuszczała, ze tak jest ale teraz mamy potwierdzenie, super dziękujemy bardzo.

@Ajentka

Co Ty możesz jesteś malutka!

układanie
@Gabrys

Oj kobieto kobieto nie chce ci się pracować to się zwolnij a nie głupoty piszesz

Czy tego towaru to nie można puszczać trochę z głową w taki upał.Pierwszy sort zawala drugi,a drugi daje popalić całej reszcie w taki sposób,że nie ma ani ładu,ani składu.Towar się tylko marnuje bo nikt nie ma czasu go nawet obejżeć i ląduje gdzie popadnie.Jeden Sajgon.A dziecko to na wszystkich sortach się znajduje w takich ilościach i bluzki,że masakra.Zresztą wszystkiego jest namieszane tyle,że zanim się dziewczyny z tym ogarną to wycena ma spore braki i tyle w temacie.Do niczego dobrego to nie prowadzi.Później okszan dostają wszystkie nie ze swojej winy.Niech ktoś pilnuje trochę tego bo naprawdę zaczyna się robić nieciekawie.Duchota niemiłosierna na zakładzie i każdy sort ratuje się jak może,ale tak nie powinno być że jedne zezwalają drugie gdzie taśmy są krótsze i mniej dziewczyn stoi przy nich.A to zwalanie towaru i podnoszenie wykańcza podwujnie do tego pchanie bo nie wszystkie radzą sobie z taką iloscia na taśmie,a wycena stoi i się prosi o towar bo mało i mało sklepu,a sklep leży na podłodze nie przebrany.No bo jak to przebrać jak co chwila worki z innych sortów donoszą jeden za drugim i to je pierwsze trzeba wrzucić i przebrać.Więc stoi się z towarem zrzuconym non stop.Padaja jak muchy ale nikt nie pomyśli i nie przesunie przerwy i nie puści z głową tego towaru choć jesteśmy zwalniani godzinę wcześniej tak żeby nas tak nie męczyć bo 5 godz.stać to długo.

Niedoinformowana

Hej dziewczyny. Miałyście płatną niedzielę handlowa w czerwcu?

@Niedoinformowana

Niedziela handlowa była za boże ciało.

@Ajentka.

Jak niedziela handlowa była za Boże ciało ???!! W czerwcu nie płacili nam za niedziele handlową! Bardzo proszę nie wprowadzać ludzi w błąd

Jakie są zarobki na produkcji dla nowych pracowników?

hmm

Dlaczego Halina D chodzi po hali i rozpowiada że ma plecy u Anki S i nic jej nie zrobią a Dorotka może ją cmoknać. To dziwne że zwykły pracownik uważa się wyżej od innych i co gorsze od brygadzistek .

@hmm

Juz niedługo To się skończy

roxi
@Gabrys

Ona gdzie nie przyjdzie to pluje nienawiścią znamy tego człowieka

Roksana

Każdy kto trafi na dziecko to mówi że ciężko albo ch ce się zwolnić a tam jest lajcik na lecie niektóre panie to 4 godz siedzą pod taśmą i jest ok ona też ma plecy i jest traktowana inaczej iż inni dziewczyny trzeba się zapytać kierowniczek czy tak można

Uff
@Roksana

Nie tylko na lecie mają lajcik trzeba zrobić siebie pokrzywdzoną popłakać trochę I gdzie londujesz na wycenę a tam potem się rządzi takie towaru nie chce garścią tez nie I tylko miny robić więc zapraszamy z powrotem na taśmę to sobie przypomniesz jak ty to robiłaś A zresztą na wycenie potrafi zwrócić uwagę dziewczyną juz jesteś jak kontrolna wyceny tylko tak dalej

Ktoś
@Roksana

Dalej nic się nie zmieniło jak siedziała pod taśma tak siedzi no może odrobinę krócej a innym umie uwagę zwrócić że źle robią albo za wolno się ruszają

tonica
@Ktoś

pani Wiaterek heh powinna przejść na inny dział bo robi co chce z tą bryg. Panie z taśmy powinny zwrócić uwagę co rzucają do worków bo takiego Meksyku dawno nie było

lp

Dlaczego nie mamy wyplat?Co jest grane.

Lp

Dziękujemy szefie za wolna sobotę.!!!????

@Lp

Jakie dziękujemy sobota się należy wolna jak piekarzowi bułka. To jest nie możliwe żeby pracować w takim zakładzie z jednym dniem wolnym od pracy.

...
@Lp

I po co były te podziękowania???

Uff
@...

Tak jest gorąco i duszno na zakładzie że nie ma czym oddychać a jeszcze soboty pracujące nie mają litości niech stoją z nimi na taśmie i popracują to ciekawe ile wytrzymają 5 minut góra...

Helena
@Uff

Czy we Wtórpolu każda sobota jest pracująca? Czy osoba, która mie może pracować w soboty, również ma szanse na zatrudnienie czy ta dyspozycyjność w soboty jest wymogiem? :P Jak pracujące soboty są później wynagradzane pracownikom?

@Uff

A ta Klima to wogole coś działa,bo nic nie czuć.Może oszczędzają???Nich chociaż te drzwi pootwierają bo to jest nie do wytrzymania.Mózg się gotuje!!!Od jutra znowu pompa z upałami i ciekawe kto znowu zemdleje i na który sort padnie???

Sasza

Pracuiemy w sobote?

@Sasza

Oby nie bo ledwo co da się w taki upał tam wysłać,a co dopiero robić i się nie wykończyć z tymi ludźmi co robić nie umieją wcale.Zmiany na minus i tyle.

@Lp

A coś więcej o tym że trzeba nosić maski i od kiedy A rzeczywiście są osoby które nic dobrego nie wnoszą na taśmę zero pomocy tylko gadu gadu na wycenach jest to samo gadu gadu może trochę zmian między taśmami i wyceną juz nie wspomnę o ludziach na układaniu tam dopiero jest cały świat...a soboty powinny być wolne bo upały dają nam dość mocno....

Ppp
@Eeeee

Tak będziemy. Tylko dopiero jak będzie święto halloween no to jeszcze troszkę czasu jest. Proszę się zaopatrzyć w maski w sklepie ze strojami karnawałowymi. ????????????????????????????????☠️

zmiany
@Eeeee

Zmiany powinny być między panami , jedni latają że szok a inni spacerują po zakładzie . Zwróćcie uwagę na kilka stanowisk

Ty
@zmiany

Szok. Tylko wam w głowie żeby komuś zrobić na złość. Chłopaki ledwo dają radę. Wory ciężkie i na tym układaniu tyle towaru że masakra...

Kkk
@Ty

Ja bym was wzięła na cały dzień do tych worów do ciągania to by wam się odechciało pracy . Te wory powinny być wkładane do pojemników na kółkach żeby sobie prowadzali a nie ciągali przecież można od tych worów uszkodzić mięśnia.

@Kkk

Ile te worki ważą?

pytanie
@Aaa

Zapytaj chłopaków dłużej pracujących , myślę że ilość jest bardzo duża.

Jola z Gliwic

Sprawy zawiązane z aktualną sytuacją na sklepach, różne konflikty, problemy z kierownikami powinny być poruszane i rozwiązywane na grupie, a nie na oficjalnej stronie opinii o pracy. A wydawanie opinii na forum będąc anonimowym, jest co najmniej śmieszne. Na poziomie dzieci z podstawówki, co w internecie wszystko napiszą ale podpisu z własnym imieniem nie dadzą. Pozdrawiam, Jola z Gliwic

@Jola z Gliwic

W takim bądź razie załóż grupę,wszystkie chętne do niej dołącza :) a później cię wywala z roboty pod pretekstem ze zniechęcasz ludzi do pracy stad ta anonimowość. Myślisz ze co. Ze kierownik nie przyjedzie i cię nie zje*** ? Myślisz się przyjedzie i rozwiąże z tobą umowę a grupa w tym przypadku nie przejdzie przez zakaz spoufalania sie :)

@Ajent

Na (usunięte przez administratora) jest grupa tam się wypowiedź i pokaz twarz a nie tu na opiniach!!! Pracuje parę dobrych lat i nie mów jak mam pracować. Zapraszam na (usunięte przez administratora)

@Jola z Gliwic

Oooo widzę, ze Śląsk się dołączył do konwersacji ... czyli prowodyrki całego zamieszania ... to przez przez Was teraz takie zmiany są wprowadzane ... wiec proszę Cię wyjdź i zamknij drzwi za sobą...

@Ajentka

Zapewne nie wiesz jak się pracowało w 2013 roku:-) a ja wiem i teraz to jest super:-) poproszę o papier potwierdzający twoje słowa ze to przez nas ..... masz dowod ??? Bo gadać jadaczką to możesz wszystko :-)

@Jola z gliwic

Gownoburze zawsze robił Śląsk. Przypomnieć sytuacje z wigilia? Nie dało wam rady?

Y?
@Jola z gliwic

Teraz jest super? Dziewczyno. Dlatego się podpisałaś żebyś była super w oczach firmy ze ich bronisz? Hahaha to jest dopiero żałosne. Slazaczki lizodupy

@Jola z gliwic

Ja nie muszę Ci nic udowadniać ;) Wystarczy, ze podasz mi konkretną datę kiedy dostałaś informacje o tym, że ajentka ma być na 2 rozładunkach w miesiącu ;) bo my ją dostałyśmy w tym tygodniu ;)

@Jola z gliwic

Skoro teraz jest super to mamy wszystkie nadzieje ze pasujecie buciki na wykładkach w czwartek oraz robicie w czwartek kolory. Wracają do tego co było kiedyś a ty jeszcze bezczelnie mówisz ze jest super. Śląsk widocznie ma plecy hahahaha

@Ajentka

Ahhh twoja inteligencja wiele ma do życzenia:-) ja umie podpisać się a ty w dalszym ciągu AJENTKA:-D....

Umiem a nie umie. :)

@Jola z gliwic

Ale co wniesie do obecnej konwersacji fakt, iż się podpisze ? ;)

@Ajentka

Ze wyjdziesz z twarzą a nie anonimowo bo sama wiesz ze byś poleciała z hukiem boisz poprostu się ujawnić kretynko i tyle w temacie narzekasz ale posadę trzymasz śmieszna jesteś haha śmieszna jesteś ci powiem dziwię się ze firma zatrudnia takie osoby masz pretensjie to przedstaw się a nie ....

@Jola z gliwic

Boisz się ujawnić i lepiej zaśmiecac opinie niżeli porozmawiać jak ludzie jak ci nie pasuje to zdaj klucze i tyle a nie będziesz oczerniać firmę!!!!!! A ten wasz strajk to śmiechu warte juz byl robiony jak do 20 miało być i co ????:-D

@Ajentka

Pewnie będzie widziała kogo podpieprzyc .. tak działają w tej firmie. Jedna druga by w łyżce wody utopiła. Dlatego najlepiej nie mieć kontaktu z innymi :-\

@Jola z gliwic

Po pierwsze czy ja w którymś z moich komentarzy cię w jakiś sposób obraziłam, poniżyłam ?? Wydaje mi się, ze nie także tego samego oczekuje od ciebie. W pierwszym komentarzu napisałaś, iż ludzie piszący na tej grupie są na poziomie dzieci z podstawówki a to w takim razie na jakim poziomie jesteś ty używając słów: „gadać jadaczką...”, „kretynko” ?? To jest według Ciebie wysoki poziom kultury ?? Po drugie nie mam zamiaru się ujawniać, ponieważ po to stworzona została ta strona aby anonimowo wyrażać swoją opinie na dany temat. Po trzecie czy ja w którymś z moich komentarzy narzekałam? Ja tylko napisałam gdzie jest źródło problemu ;) a i tak czekam na odpowiedź na moje pytanie a propo kiedy dostałaś informacje na temat rozładunków ;) Po czwarte czy ja w którymś z moich komentarzy w jakiś sposób obraziłam, skrytykowałam firmę ? Nie przypominam sobie ... to samo tyczy się strajku ;) bardzo proszę nie dopisuj mi zasług, których nie zrobiłam/nie pisałam ;)

@Ajentka

Czesc czy mogłabyś się że mną jakoś skontaktować odnośnie umowy ajencyjnej mam parę pytań.

Z dziecka

Wszystkie brygadzistki do wymiany, za długo sa już w tej firmie i robią co im się podoba, nikt nie ma nad nimi żadnej kontroli. Ostatnio jak wszystkie przyszly do pomocy na dziecko to widać było kto się nadaje do pracy Ala stanęła na końcu i pracowała prawie cały dzień a nie jak inne pięć minut i uciekały bo juz sie zmęczyły. A nie wspomnę juz o aśce ze spodni od której tak śmierdziała wódka ze nie dało się przejść, nie wierze ze żadna z kontrolnych o tym nie wiedziala i nie czuła ale oczywiście nic z tym nie zrobiły. Cala hala o tym mówi WTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!! Jak można dawać przyzwolenie na takie zachowanie? Jestescie żałosne!

Magda

Bo jak by to zrobił to by juz niepracował.Chyba ze w zakladzie o niepełnosprawności fizycznej.

Alicja najlepszą z brygadzistek!

Emil
@Magda

Już wkrótce

Co tam
@Emil

Ale że co już wkrótce?

@Emil

Ale, co wkrótce ? Trzeba będzie mieć stopień niepełnosprawności ?

Z innej beczki
@Z dziecka

Pytanie grzecznościowe. Kiedy wolna sobota ????

@Z innej beczki

Jak sobie narysujesz tą wolną sobotę.

Zrezygnowany

Hejka może ktoś napisać czy ma wypłatę bo nie wiem może pracujemy za darmo bo Ukraina dostała w sobotę a my we własnym kraju nie mamy poszanowania przecież musimy płacić rachunki i żyć

rreerere
@Zrezygnowany

Przecież wypłata jest co dwa tygodnie więc nie rozumiem w czym problem , nie wypowiadaj się na temat innych jak nie masz pojęcia

Nixon

Cześc jakie są zarobki dla osoby która nie ukończyła 26 roku życia? Oraz w jakich godzinach sie pracuje?

ciekawa

Zawsze byłam ciekawa dlaczego jak nie ma szefa na zakładzie to jest spokój a jak tylko dostaniecie znać że zaraz się pojawi to nagle nawet księżniczki Magda i Anna biegną na drugi sort żeby szef widział że pracują a reszta brygadzistek nagle się bierze za pracę a tak to tylko stoją i plotkują o ludziach. Po co ta pokazówka? , myślę że czas anki dobiegł końca w tej roli. Niedługo kończę współpracę z firmą i mam zamiar wyjawić szefowi kilka tajemnic .

Aleksandra
@ciekawa

Witam. Mam pytanie czy poratuje ktos numerem do dytektora Jagiełły ?

Nadia

Nie wiecie co się dzieje coraz później mamy wypłaty na pierwszym miejscu na pewno jest Ukraina a nam po co możemy (usunięte przez administratora) za darmo i tak nas traktują szkoda pisać a z Ukrainą obchodzą się jak z jajkiem nie można zwrócić uwagi bo zaraz lecą na skargę

Wiosna
@Nadia

Ukraina może wszystko nawet uwagi nie dostają A jak widzę jak pracują to mnie krew zalewa ruchy to mają wolniejsze od żółwia i tak mogą A Polacy mają robić za nich ....to jest masakra

czesc
@Wiosna

Już to widzę jak wy pracujecie ciężko haha tylko oglądanie się na kogoś teraz w modzie .

henka
@Nadia

Nie pasuje ci to się zwolnij

@Wiosna

Jak chcą robić non stop to może niech się zapiszą na soboty,żeby zakład posprzątać bo (usunięte przez administratora) wszędzie jest gdzie nie spojżeć,a my nawet nie mamy jak tego sprzątać na bieżąco bo za nich trzeba towar przerabiać.Już z wyjściem do łazienki jest problem,nikt nam nie dopłaca za tą pracę za 3ech.Ledwo co do piątku dociągnąć trzeba,a tamte chodzą zadowolone ile to się nie narobiły i jak łatwo zarabiają na naiwności szefa.Nie no fajnie,że szef taki dobry jest i rozdaje pieniądze na lewo i prawo,nie pilnuje tego jak tamci pracują wolno,ale może jednak kilka sobót niech ludziom odpuści bo po tych całych akcjach z covidem i Ukrainą będziemy wynoszone na noszach jak tylko zrobi się ciepło.Po co w ogóle karzą w te cholerne soboty robić.Co to za jakieś komunistyczne nakazy!!!Oj daleko nam jeszcze do normalnego kraju i cywilizowanych warunków pracy.Wstyd i tyle.Kraj murzyńskiego niewolnictwa się zaczyna i to na własne życzenie przez zacofanie masowe naszego społeczeństwa.Chceta to se róbta,a i tak za wiele nie osiągnięta.To tak po wiejsku żeby każdy pojoł o co chodzi.Komuna i wyzysk.Bez obrazy dla ciężko pracujących w tym zakładzie.

you

To się zwolnij

@Nadia

A kto by im mieszkania splacil.

@Gilu

Gabryś to nawed sobie zabiera dwie Ukraińsku do sprzątania swojego domu w sobotę.Ale najpierw musza sie odbić przy wejściu do pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL