Opinie o P.S.O.U.U OREW w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.S.O.U.U OREW . Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.S.O.U.U OREW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.S.O.U.U OREW w Gdynia

głos rozsądku

Nie rozumiem osób którzy w tak niegustowny sposób szkalują i obrażają dobrych ludzi którzy z poświęceniem pracują w tej placówce. Obsada która dowozi dzieci do ośrodka po małej kosmetycznej wymianie jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i kulturalna (bus jest zawsze na czas). Nauczyciele jak i opiekunowie zawsze służą pomocą. Życzę im jak najdłuższej i owocnej pracy.

Maria

Bardzo się cieszę że ludzie odchodzą z OREWU, to ludzie którzy nie nadają się do tej pracy. Dzięki temu oczyszcza się atmosfera. OREW Gdynia się rozwija i my się z tego cieszymy, nikt nie może tego powstrzymać choćby nie wiem co wypisywał mówił i myślał. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z prawie 4-letniej współpracy. Ani myślę zmieniać placówki. Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza do OREW. Panie mają zawsze uśmiech na twarzach i ogromnie dużo serdeczności dla dzieci. Bardzo cenię sobie również możliwość rozmowy z Paniami na temat spraw wychowawczych, rehabilitacyjnych i ich pomysły, które mogę zastosować w domu.

Amanda

Szanowni Państwo ! OREW Gdynia składa się normalnych ludzi. Nie ma w nim żadnych różnic porównując szkoły, inne edukacyjne instytucje. Swoją pracę wykonują z należytą starannością i powinnością. Wynagrodzenia są godziwe. Gdybym była na miejscu mojego niepełnosprawnego dziecka chciała bym właśnie w tym ośrodku spędzać czas i zwłaszcza z ludźmi którzy tam pracują. Jestem zadowolona że znam tych ludzi i zaręczam za nich.Panią Dyrektor to szczerze kocham. Tyle co ta kobieta mi i innym pomogła. Dziękuję za nią i życzę wielu lat na tym stanowisku bo to korzyść dla naszych dzieci !

sosna

Drodzy państwo! Przede wszystkim dobrze,że jest taki ośrodek,gdzie osoby niepełnosprawne mogą znaleźć pomoc i opiekę.Pracuje tu duże grono osób które dają naprawdę wiele z siebie. Personel jak najbardziej odpowiedni.Jest ich znakomita większość. Ale czy w placówce oświatowej można tolerować, permanentnie i bez żenady używany przez niektórych wulgarny język? Czy to tylko złudzenie, czy fakt, że ci co robią dużo hałasu wokół siebie mają lżej? A czy pochlebstwa nie wynoszą wyżej?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy P.S.O.U.U OREW ? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Nauczyciel, Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty, oligofrenopedagog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Geniek

Tym którzy narzekają jak to jest im źle w OREWIE przypominam iż nie ma obowiązku przymusowej pracy w tej placówce. Niech obiboki wezmą się do pracy a nie zajmują się plotkami.

Nie ma co się unosić... :) Przecież negatywne komentarze to wytwór pewnej części personelu, która jest nieustannie obrażona - ciężko znaleźć przyczynek tej irytacji i niezadowolenia:), domniemam, że nawet głośniejszy śpiew ptaków jest w stanie doprowadzić do białej gorączki, a co dopiero wyrozumiałość i elastyczność szefostwa :) w d...głowach się przewraca z nudów?:)

chmurka

Po prostu idealnie. " Ktòż by pochlebiał biednym !Niechaj w cukrze Smażony język liże głupią pychę.Niech się zawiasy kolan uginają Tam , gdzie łaszenie się zdobywa korzyść" "Hamlet" Shakespeare

Joasia

Z osobami niepełnosprawnymi pracuję już od kilku lat, ktoś mógłby uznać, iż jest to praca jak każda inna, lecz dla mnie to coś więcej, niż sposób na zarabianie. chcę zachęcić Wszystkich do pracy w OREW Gdynia

Zadowolony

Ja pracuję w OREW już kilka lat, jestem zadowolony z pracy, zadowolony z relacji z innymi. Bardzo fajna atmosfera, dzieciaki odwzajemniają miłością na ile są w stanie... Praca w OREW daje Wiele satysfakcji ! Pozdrawiam całą ekipę !

Olga

masakra co tu widzę. Na pewno bedę miała na uwadze to co tu wypisują. Może dowiem się czegoś wiecej? Najlepiej jak byście nazwiskami rzucali, byłoby konkretniej.

chmurka

Ostro! Dużo w tej wypowiedzi racji,to smutne.Źle się pracuje w takiej atmosferze,ale myślę że jeżeli ktoś naprawdę kocha te dzieci to naprawdę będzie próbował.A swoją drogą,myślę że pracuje tu też grono osòb naprawdę dajăcych dużo z siebie.Dla nich szacun.

?

Jesli szukasz pracy, gdzie nie licza sie umiwjetnosci ani podejscie do dziecka a rylko i wylacznie uklady towarzyskie, jesli jestes urodzonym intrygantem, lewusem, obinokiem, leserem to ta praca jest stworzona sla ciebie. Nic nie musisz robic, tylko trzymac z odpowiednimi ludzmi, kaska wpada na konto a jeszcze masz blogoslawienstwo szefostwa...jesli zas szukasz pracy bo chcesz naprawde pomagac dzieciakom, szukaj dalej, to nie ten adres...

życzliwy

Jeżeli chcecie zobaczyć co to jest praca z zawistnymi qurwami to zapraszamy. Nawiasem - mi tu bardzo dobrze i nigdzie się nie wybieram.

n

haha, bezcenne!!!!!!

komsikomsa

a (usunięte przez administratora) jakie mialas kompetencje? Awans z busowej na n-la po znajomosci i studia w trakcie , (usunięte przez administratora)

nik

(usunięte przez administratora)..biedni podopieczni....bo chyba tak się nie robi,żeby d(usunięte przez administratora)

nick

Praca w trudnych warunkach i do tego wśród ,(usunięte przez administratora)

anonim 2

zatrudnianie osób niekompetentnych, nie mających kwalifikacji do pracy z dziećmi [usunięte przez moderatora],

Słowa kojarzące się z P.S.O.U.U OREW koło Gdynia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczającą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są na akceptowalnym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.S.O.U.U OREW - Gdynia

P.S.O.U.U OREW