Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

zainteresowany

ale hala zostaje ta sama, dalej tam będzie obróbka? bo jakieś maszyny mieli przenosić na aluminium - podobno tam hala duża już gotowa na to...

zrezygnowany

(usunięte przez administratora) całą obróbkę na zewnątrz daje outsorsing sie to nazywa czy jakos tak

zainteresowany

jak myślicie, może wiecie coś na temat TQSu, zmieniają go na inną firmę? co stanie się z halą obróbki?

realia firmy

a pani kierownik logistyki jak jej chłop nie umie dogodzić bo jakoś żaden na nią nie leci to niech se sama dobrze palcem zrobi a nie ludzi przy piątku(usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ten tego

Chcesz zostac "menegerem"? A moze"derektorem"? Albo kieronikiem? Np ciagnika?

...

wiesz tyle co zjesz... donoszenie to kij obosieczny, pamietaj, oko za oko,(usunięte przez administratora)

CNC

niekompetętny kierownik obróbki musi odejść i to nie za niekompetencję a za to że ludzi traktował jak psy a co tam nawet psa sie tak nie traktuje

ZZZ

Nam nie chodzi o ordery ale niektorzy za duzo sobie pozwalaja i czas najwyzszy z tym skonczyc.

ZZZ

O prosze jeszcze lepiej

z magnezu

Magna ma specjalną komórkę do zwalczanie tego typu zachowań [usunięte przez admina].i nr zaufania Po rozmowie z konsultantem można tam wysłać emaila z dokumentacją zdarzenia taka osoba, kierownik, menager zostaje wtedy dyscyplinarnie zwolniony

ZZZZ

Zbierzmy odpowiednie materialy jak laza a nie robia jak pala jak nie przestrzegaja ustalonych zasad i norm i wtedy pomyslimy jak to dalej poslac :) Pozdrawiam

ZZZZZ

O widzisz dobry pomysl z tym ze to cza by bylo na kazdej zmianie tak zrobic i nie na policje tylko bezposrednie do pana [usunięte przez admina]. badz pana [usunięte przez admina]. a oni juz z tym beda wiedzieli co zrobic

wzorowy pracownik brygada A

słuchajcie może by na policje składać zawiadomienie jak ktoś regulamin łamie ja mogę zdjęci robić jak ktoś pali albo za maszyną rozmawia

pracownik B

przecież korporacja ustaliła zasady żadnego palenia w pracy i należy tego przestrzegać ja nie palę i od innych wymagam tego samego a jak sie komuś nie podoba niech go zwolnią

aaa

w najbliższych dniach pożegna się z pracą, w korporacji jest 0 tolerancji dla takich zachowań. jestem ciekaw czy jego kierownik o tym wie i czy jak wie też nic nie robi bo jak tao to i on się pożegna z pracą i to w trybie dyscyplinarnym proszę o zgłaszanie anonimowo takich przypadków

XXX

To wezcie w koncu cos z tym zrobcie ludzie robia co chca i maja to wszystko gdzies przepisy zasady itd najlepiej to widac na nockach sam lider woli po przerwie wyjsc i spac w szatni badz w samochodzie i ma w nosie czy w tym czasie sie cos popsuje czy nie

Magnator

to trzeba zastąpił Łowczyńskiego liderem z krwi i kości takim który potrafi wydusić z ludzi i normę i jakość i dyscyplinę i to za stosunkowo za nie duże pieniądze bo wiadomo w korporacji najważniejszy jest zysk dla organizacji

XXXXX

Pogratulowac brygadzie R. Łowczyńskiego ktory pozwala swoim pracownikom palic za schironem nic dodac nic ujac tylko tak dalej normy nie potrafia zrobic ale wazne ze chodza i pala

były

Prosiłem ludzi biznesu o wyrażanie swojej opinii w bardziej kulturalny sposób, więc wyrażajmy sie tak samo, c (usunięte przez administratora) stwo na forum niczego nie wniesie.

sa

a [usunięte przez moderatora] i tak powinien odejść bo to największy wieśniak z wieśniaków

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle