Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Schmittenberg-Pol Sp. zoo

Pracowałeś w firmie Schmittenberg-Pol Sp. zoo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-10 00:14:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, szukam opini na temat pracy w firmie jacy są przełożeni i jakie są zarobki, dzięki za odpowiedż
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-19 17:17:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zarobki na poziomie 1200zł, kadra kierownicza potrafi tylko naganę dać więc zapomnij o jakichkolwiek podwyżkach ;)
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-01-08 19:24:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zarobki z dolnej pułki, brak premii i innych nagród . Za to na nagane i obciążenie finansowe do 500 netto za żle wykonana ( nie koniecznie z wlasnej winy) prace mozna zawsze liczyc
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-09 18:24:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chociaż atmosfera w Schmittenberg-Pol jest ok? Oferują może jakiś system socjalny albo bezpłatną opiekę medyczną?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
9 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schmittenberg-Pol Sp. zoo

Twoj email:
Wiadomość: