Opinie o Auxilium S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auxilium S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auxilium S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auxilium S.A. w Kraków

Karol Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w firmie?

Pracuś Nowy wpis

Auxilium jest tak dobrą firmą , że nadzór dowalił jej karę 100 tys zł a właściciel się jej pozbył za 1 zł sprzedając do Gliwic i zmieniając nazwę. Źródło informacji : strona KIBR i komunikaty giełdowe ECA

Alicja Nowy wpis

Jakie benefity oferuje Auxilium S.A. swoim pracownikom?

kto Nowy wpis

Widocznie rotacja wśród pracowników nie jest tutaj na każdym kroku @bruma, bo każdemu odpowiadają warunki zatrudnienia, a jaka jest wypłata? Dzięki

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Auxilium S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Elko

Hej Ho! Uważajcie na Hankę, ponieważ ona eliminuje ludzi! Boi się o swoje stanowsiko!

abc

Nie polecam pracy w ECA, oddział warszawski to jakiś koszmar.....dużo by pisać!!!

frek

a no bida bida, jak widać nikt nikomu nie chce pomóc i uchylić jakiegoś konkretnego rombka tajemnicy o tym jak to sie dzieje teraz w Auxilium i czy w ogóle kogoś do roboty szukają czy kiepsko teraz z tym obecnie. No ja nie ukrywam, zę szukałem też coś o nich ogólnie w necie czy po ludziach ale wszystko skończyło sie fiaskiem wiec nic nie wiem

Andrut

No coz widze, ze niestety bida z tymi informacjami od kogos kto tam pracuje. tak wlasciwie to nie wiem za bardzo jak moge sie dowiedziec w inny posob jak zarobic w tej firmie... moze poradzicie mi cos konkretnego wreszcie. z gory dziekuje mam nadzieje ,ze wreszcie sie mi cos uda zarobic. bo juz na prawde rece opadaja

JGW_2

Odpowiedź dla bruma. Praca w audycie nie jest lekką pracą. Tak naprawdę w sezonie spokojnie się pracuje po 12 godzin. Jednak każdy ma swoje granice.

JGW_2

Witam, Co mogę powiedzieć?! Jako asystent zarobisz ok 1700 na rękę. Jeśli pewna graubsza pani o imieniu zaczynającym się na literę H. będzie Twoim kierownikiem to będziesz pracować 17h/day 7 dni w tyg. 14*7=119 119*4=476 h/month 1700/476 = 3,57 zł/h Opis dotyczy Poznania.

hauser

To ile badań robi taki kierownik z asystentem w sezonie skoro tak dużo pracuje się

Aleksa

(usunięte przez administratora) Plus tej firmy to zarobki zawsze w terminie, minusy to chaos, sknerstwo na materiałach . Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to taka pogawędka. Chyba że cos sie zmieniło.

arek - 2013-07-25 12:47:48 Ja również tak samo jak ale jaja chciałem się dowiedzieć ile się zarabia początkowo w auxilium? DziękiProszę o info jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Dzięki

ale jaja

jakie zarobki? a na wynajecie samodzielnego mieszkania mi wystarczy? :):):):):)

Auxilium

Teraz juz na powaznie. Dość tych zartow. firma jest super atmosfera mila i duze zarobki. polecam szczerze

Auxilium

Hehe ale wywołałem burzę. Jestem autorem pozytywnych wpisów o firmie księgowej z Krakowa. Pisałem o niej pozytywnie, bo wiem że jest inaczej i w ten sposób prowokowałem osoby, które tam pracowały do rozwiewania złudzeń. Taki psikus.

ten co wie

Auxilium - 2011-04-26 16:15:54 Potwierdzam. Firma jest super. Bardzo dobre pensje, awansujesz bardzo szybko, wspaniała koleżeńska atmosfera. Praca na lata! Aż żal odchodzić. Nie oszczędzają na szkoleniach, płacą solidnie i uczciwie za nadgodziny a Zarząd jest nastawiony bardzo partnersko i można do niego iść z każdym problemem. Nie ma przypadków mobbingu. Ogólnie Auxilium to bardzo solidna i rzetelna firma, co potwierdzają liczne nagrody np Fair Play. Aha ! Najlepsza kawa w Krakowie! Klienci są wprost zachwyceni poziomem obsługi.krotko o firmie: to jest dokladnie tak jak tu napisane, ale w odwrotnosci... pensja marna, brak kolezenskiej atmosfery, praca nie na lata, a na pare miesiecy it (usunięte przez administratora) kawa najlepsza w Krakowie, jak sobie taka kupisz to i bedziesz ja miec:)

W jakich granicach kształtują się zarobki na początek?

prawnik

Zgodnie z Kodeksem Etyki wszelkie konflikty powinna rozstrzygac Komisja Etyki a nie forum anonimowe! Zachecam do lektury. Pouczajaca. Spory sadowe sa ostatecznoscia, ale nieraz konieczna.

prokurator

Drogi anonimie"antyauxiliowcu",raczej proponuje przemyśleć swoje wylewności,w których posuwasz się o "jedną prawdę" za daleko. Anonimowość w sieci jest raczej złudna i ja osobiście bym cię znalazł i postawił przed obliczem wymiaru sprawiedliwości.Wszystko wszystkim,ale jazda po nazwiskach to raczej nie jest zgodne z prawem i podchodzi pod paragraf.Uważam że raczej nie temu ma służyć ten portal,a jak masz jakieś żale- ewidentnie prywatne i raczej związane z inwestycjami w ich akcje to zgłoś się do nich osobiście i skkorzystaj z praw jaki mają akcjonariusze,a nie wylewaj sie takimi tekstami na ty,m portalu bo to nie ten adres.

Zostaw merytoryczną opinię o Auxilium S.A. - Kraków

Auxilium S.A.
1.7/5 Na podstawie 81 ocen.

Auxilium S.A.