Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

Ktos wie co tam sie dzieje ? Podobno na hali nr 1 nie ma wcale roboty

WaliKonik

Roboty jest od groma nie wiem w co ręce włożyć ;0

UmpaLumpa

Bardzo dobra i stabilna firma zwiedziłem kilka fabryk w Tczewie i zdecydowanie najlepszą z nich jest FLEX! Może i nie jest idealnie ale robota fajna a pieniądze to nie wszystko ;) Pozdro dla maruderów :P

YouOnlyLiveOnce

Raczej polecam. Wypłaty na czas, niskie (ale są) dodatki-premie, benefity, prywatny lekarz. Jak to w korporacji bywa, starają się zatrudnić ciebie najtaniej jak się da, ale nie ma tragedii. Odwracając sytuację to pracownicy fizyczni przychodzący do firmy "z niczym" najwięcej od niej żądają i szczekają

Malkontent

Jedną z największych firm w regionie, produkuje sprzęt dla wielu znanych marek . Firma po zmianie dyrektora prężniej się rozwija są coraz to nowe produkty, szkoda tylko że pensje stoją w miejscu. Firmę polecam dla młodych ludzi bez doświadczenia świeżo po szkole obyć się z robotą i szukać czegoś za lepszą kasę! Polityka firmy niestety coraz częściej stawia na ukraińską tanią siłę roboczą, ale co zrobić jak nasi nie chcą robić za te pieniądze?

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Klaudyna90

Nie wiem co bieżesz ale podzielił byś się? Nie ma to jak Tczewskie "złotówy"buahahahah.... Z swojej strony dodam że firma obecnie boryka się z brakiem pracowników, nowe stanowiska wszędzie puste wakaty! Robota jest ale za te pieniądze chętnych brak ;/

Janek

Orientuje sie ktoś jak wyglada praca na stanowisku mistrza? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków? Dzieki za normalne odp.

Johny

Agencje proponują mi w miarę normalne pieniądze. Czy flex ma jakiś kontrakt na plecach?

Napoleonii

Bardzo dobra i solidna firma od ponad dekady działa w Tczewie, zatrudnia ponad 3tys ludzi z czego ponad 500 to ziomale z Ukrainy xD Zarobki przeciętne ale praca wygodna rękawów tu na pewno sobie nie pourywasz ;) Polecam firmę zwłaszcza dla ludzi świeżo po szkole! Moje sugestie dla Flextronics: Może warto podnieść pensje dla techników? Konkurencja daje ciut więcej :O Lubię atmosferę w Flextronics za: Atmosfera i ludzie którzy ją tworzą :)

paniWalewska

Większość wypowiadających się tu osób ma doświadczenie z pracy na produkcji. Czy ktoś może się podzielić opinią jak wygląda praca na stanowiska biurowych tzn. w dziale logistyki, planowania produkcji itp? Jak wygląda wynagrodzenie, umowa, rotacja. Mam wrażenie, że Flex rekrutuje dużo pracowników na wyższe stanowiska stąd pytanie czym jest to spowodowane? Czy aż tylu specjalistów potrzebują? Ma ktoś wyrobioną opinię na ten temat?

aa

pracuje tu 40 proc ukraincow,,cyrk na kółkach..polacy pracuja za 1600 na reke...

Uciekajmy z flexa
@aa

Flex to dno pracują tu ukraince ,i 90% ludzi przed lub na emeryturze .. Młodzi ludzie nie przychodzą bo wiedzą że to (usunięte przez administratora) za 1600zł. A flex takich ludzi kocha starszych co robią im normy hahahha...

Kiedy podwyzki ?

@Egon Kolwalski

WCALE DAŁNY...TYLKO TU SIEDZICIE ZA 1600 NA RĘKĘ BO CO..LESERSTWO..TĘ FIRMĘ ZA POŁ ROKU PRZEJMIE UKRAINA I GRUZJA..CÓŻ ZA UPADEK... TCZEW SIĘ WSTYDZI I OPLUWA TĄ FIRMĘ.

LionHeart

Flesz czy kabel technik Poland co wybrać? Ktoś ma porownanie

dżon

Jestem operatorem smt od dwóch lat - ile zarobie u was na starcie? jaka premia i czy normy sa realne do wyrobienia?

Zabson
@dżon

3900 brutto a normy sa naprawde niskie

Andrzej Paj Wyd Was
@Zabson

2600 brutto na start..na SMT (oper prod 2200 na start HAHA) koles co pisał powyzej..albo po narkotykach, po alkoholu lub ktos z hr lub z 3 grupą inwalkidzką... firma zatrudnia juz 40 proc Ukrainców za 14 zł brutto (usunięte przez administratora)

Kiedy podwyzki?!

FlexParuwa

Od 1 będą grube podwyżki! (Normy) hahahahahaha

zapraszamy do DOVISTY

z tego co wiem , olano was ...zarabiacie tu 1500 na reke ... tyle to 10 lat temu chorzy umyslowo na miotle zarabiali.... Dyro was zlał... uciaklam stad... pierwsza wyplata w DOVISCIE 2700 na reke przy 200 godz...pozdrawiam nieudaczników...

Wersal
@zapraszamy do DOVISTY

3500 NETTO przy 55 nadg. z mojej własnej nieprzymuszonej woli...jak tam Cyce po 30stce z Flexa u mamy się mieszka...mama majtki też wyprała ?? (za te 1550 też dajcie mamie z 500zł na życie). BUUHAHA

LwieSerducho
@Wersal

niek azdy chce (usunięte przez administratora) nadgodziny istnieje cos takiego jak zycie prywatne poza pracą

Kokolino

Tak na inżynierów rekrutacje są przyjmują non stop, ale operatorzy produkcji ostatnio tylko z Ukrainy są przyjmowani więc jak masz odpowiedni obywatelstwo śmiało wbijaj ;)

pawel
@Kokolino

A na jakie dokładnie stanowiska przyjmują najczęściej tych z Ukrainy operatorów produkcji?

Ej wiecie jak jest z rekrutacją w flexie na stanowisko operator prasy krawędziowej złożyłem w dwuch agencjach pracy cv i odezwali się do mnie z fenixa ale na stanowisko szlifierz. Rekrytacja jeszcze trwa na operatora prasy krawędziowej czy wszystko miejsca są obstawione już

Ariel

ale piezda XD")

XYZ

bo to k..wa z niego ? w średniowieczu by go spalono ? w obecnych czasach można się podcierać nim ? oklep na ryju za bramą ? Kawał urwy do spalenia ?

he

?

Dla Flexowców Albert ;)

Flex co prawda miał i pewnie jeszcze chwilę będzie miał problemy z powodu odejścia kluczowych Klientów biznesowych, ale prawda jest taka że warto tam pracować. Ja niedawno zmieniłem pracodawcę i porównując z obecnym widzę jedną podstawową zaletę Flexa dla pracowników biurowych i wsparcia produkcji: organizację pracy i zaawansowane systemy produkcyjne. Tutaj wszystko jest ułożone i każdy wie co ma robić. Dużą wartością firmy są też ogarnięci ludzie na właściwych miejscach. Na prawdę widzę różnicę z perspektywy obecnego pracodawcy. Wiadomo- w tak dużej firmie znajdą się wyjątki od tej reguły, ale generalnie teraz z perspektywy czasu dobrze wspominam pracę w Flexie i profesjonalizm firmy, ludzi, zaawansowanie w planowaniu i monitorowaniu produkcji, systemów, zarządzania jakością i wielu innych aspektów. Oddzial w Tczewie jest uznawany jest za jeden z najlepszych w całej korporacji liczącej ich sobie lekko ponad 100. Ludzie z Tczewa jeżdżą po innych fabrykach Flexa uczyć ich jak mają produkować. To musi o czymś świadczyć. Obecnie odrobinę odstają w dół jeśli chodzi o zarobki, ale wynika to z ogólnej kondycji finansowej. Firma na pewno się odbije i wtedy zarobki powinny się poprawić. Ja sam chętnie tam kiedyś wrócę jeśli będzie okazja :)

BEKA

Tak z kolan ze przyjeła 200 Ukraińców złapanki pod biedronką hahaaaaa. I, ze oferuje 1550 na rękę HAHAAA

Kokolino
@BEKA

Nawet Ukraina ma tu 2700brutto nie jest tak źle skoro dodatkowo opłacają im lokale i wyżywienie gratis, pozdro dla smutasow i maruderów hehehe...

Art

Jakie zarobki sa i czy przez agencje pracy ?

PingFfong
@Art

Średnia pensja operatora na produkcji jakieś 2800, technicy 3500, inżynier 4500 czy przez agencję to nie wiem zadzwoń i się zapytaj xD

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics