Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

Operator maszyn

Trzeba pomalu uciekać z tonącego okretu...

FlexTeamP
@Operator maszyn

Jakiego tonącego? FLEX to okręt podwodny więc zanużanie jest standardem zawsze kiedyś się wynuży i wypłynie na szerokie wody biznesu ;)

Andzej
@Operator maszyn

Popieram..zwolnilem sie z tego g..na w listopadzie 2017..po 5 latach pracy na maszynach 2450 brutto...odnalazlem sie w Doviscie ..3100 na reke z 30stoma nagdgodzinami...(po 3mies pracy )nie pozdrawiam

Monikasztos
@Andzej

Za wciskanie guzika nikt więcej ci nieda w dovisce zapewne uczciwie pracujesz więc płacą odpowiednia do pracy :P

@Monikasztos

dziękuję za mądrą wypowiedz. Tak, moja praca jest na 8 h 8 h efektywna, niezle muszę się napocic by spełnic normę dzienną...ale na 7mnego gęba się uśmiecha :)

SMT

Nie rozumiem ludzi, którzy cieszą się z nadgodzin. Ja we flexie mam może kilka stówek mniej, ale przynajmniej mam czas dla siebie, a nie tylko harówa i harówa.

as
@SMT

nie rozumiem ludzi co by chcieli 8 h i do domu i czegos sie dorobic...he..chcesz sie dorobic to podwijaj rękawy i zapier :)

LwieSerducho
@as

No to zapier :) ja np wolę mieć czas dla siebie

nick
@LwieSerducho

to zarabiaj 1600 na rękę i poproś mamę by gacie wyprała :)

Xd
@nick

To sobie zamieszkaj w firmie i pracuj 16/24 parobku bez żadnych zainteresowań i własnego zycia.

komunista 91
@SMT

bo jestes zwyklym nieudacznikiem ktory nie potrzebuje pieniedzy na cebule starczy ;)

piotet
@Operator maszyn

Kiedyś Flex trzymał fason nie było tego (usunięte przez administratora) z Ukrainy, ffakt zarobki słabe zero przyszłości praca dla singli.

ljon d,wn
@LwieSerducho

pod nickiem ..lwie serducho '' lub ,,lion hart'' kryje się jakiś (usunięte przez administratora)w kazdym wątku tczewskim wypisuje (gemalto, eaton, vetrex)...wez szczylu ogarnij dorosłość lub ogarnij siebie..wszedzie byles chyba wyrzucany

@as

Co za denne myślenie. Jak uważam, że mam mało kasy, a chcę się dorobić to się douczam, robię jakieś kursy, studia podyplomowe i zmieniam pracę na lepiej płatną, a nie pracuję na nędznej stawce po 12 godzin xDDD I tak pracując po 8 godzin dziennie mam więcej kasy niż wy pracując po 14 godzin. prosta kalkulacja, a wy się śmiejecie z kogoś kto chce mieć życie poza pracą. Wow

spawacz były
@Andzej

OOO!!! Bravo ,trafna opinia. Ja już 4y rok tam nie pracuję. Mam trochę lat i wiem że dużo w swym zawodzie nauczyłem się. Wcześniej pracowałem przez trzy lata. To oni pierwsi długo zabiegali o moją kandydaturę. Wtedy na powitanie dali TĘ STAWKĘ 2450 + dodatek równoważny , rok 2013. Tak działa Korporacja,jak kto woli.

tczew
@as

Ile masz jeszcze do emerytury?Dlugo tak wytrzymasz,myslisz ze w polsce sie czegokolwiek dorobisz?Chyba garba na tych twoich nadgodzinach.I to ma byc fajna kasa 3100 zl i nie ma cie nigdy w domu???? .Masz rodzine?

@as

spawacz we Flexie ma 4200zl podstawy na ręke za 8h więc o czym Ty piszesz.....

ZuziaKK
@Andzej

Tam pikolisz, FLEX jest dobrą firmą więc żałosny hejterze żeby cię tam okno przytżasneło w tym twoim (usunięte przez administratora) dovisre

Marianek
@Andzej

A ja się zwolniłem i po dwóch latach znów zatrudniłem bo nie ma lepszej firmy w Tczewie niż FLEX! PS: pozdro dla płaczków chcecie chusteczkę?

Candy

Witam. Czy są jakieś aktualne oferty pracy na produkcję?

@Candy

Są ale dla ludzi z Ukrainy hihihi no jak masz odpowiednie obywatelstwo to się zatrudnij ;)

Edward
@Candy

Pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/flextronics-international-poland-sp-z-o-o,8161/oferty-pracy dostępne są wszystkie oferty pracy, może znajdziesz coś najbardziej odpowiedniego dla siebie. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany/a? Daj znać jeśli będziesz aplikować.

SolarFuns

Flex jako duża firma ma ogromny potencjał dysponuje czteroma dużymi halami fajnie jak by się zainteresowali zieloną energią mając tak ogromną połać dachową śmiało by mogli postawić 1MWatową instalacje fotowoltaiczną firma by zyskała na prestiżu lider regionu no i energia ze słońca to przyszłość :)

oferta pracy

Szukam technika elektronika - do Gdanska lutowanie tht, bga, czasem smd, czytanie schematow i umiejetnosc zlozenia sobie stanowiska pomiarowego - wysylajcie cv na poksport@gmail.com 3-4k netto na dzien dobry :)

Bobini
@oferta pracy

3-4k netto to w flexie zarabiałem ale 5lat temu więc nie ośmieszają się z tą ofertą ;)

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik ochrony-Tczew
Tczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Zbyszek

Aplikowałem na inż napraw, po odbytej rozmowie pani z działu HR zaproponowała mi stanowisko technika za 2500 netto, (posiadam inż. z elektroniki i telekomunikacji)podziękowałem. Wabią ogłoszeniami , propnują co innego aby zapchać vakaty na które nie ma chętnych. Pozdrawaim to mój ostatni kontakt z firmą flex.

Rem

Dno firma, zatrudniali (na tamten czas) tylko przez agencję, wyleciałem (ja i jakieś 90% agencyjnych) w listopadzie bo firma nie chciała wypłacać bonusów świątecznych; po ok 2 tygodniach pojawiło się multum ofert na staże. Firmie chyba pieniążków brakowało to dobrali stażystów żeby Państwo im dopłaciło... Praca nawet ciekawa, ale polityka firmy na wielki minus.

PRAWDA
@Rem

Ta firma to k....a

WaliKonik
@Rem

Z tego co wiem firma już od dawna nie zatrudnia nikogo przez agencję zostali już sami pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez FLEX

Bartek

Mam zamiar aplikować, słyszałem, że to dobry pracodawca. Trochę mam mieszane uczusia po lekturze ale podpowiedzcie czy warto?

Szok
@Bartek

Warto aplikować ale jeżeli chodzi o produkcje to chyba przestój jest....

WaliKonik
@Szok

Pewnie że warto! Robota ciekawa masa fajnych ludzi i śliczne (usunięte przez administratora) w fartuszkach na produkcji, aplikuj śmiało nie będziesz żałował! Tu jest idealna praca dla kawalera :)

Gebelsss

Mi tam się podoba praca w tej firmie jest wesoło wszyscy mają bekę ze wszystkiego robota się kręci, kasa może nie powala ale pieniądze to nie wszystko liczy się atmosfera a ta jest tu spoko przynajmniej na moim projekcie, mam tu sporo kumpli i po pracy mam z kim się napić :D , Podsumowując polecam firmę każdemu po szkole/ po studiach dobra firma na start i pracę bez zbędnego stresu i spiny jak u prywaciaży! Flex od the BEST!!!

Workflow

Jeśli szukasz pracy jako spawacz TIG zgłoś się do BASE GROUP.

Przejmujesz się! Piotrku ;)

Andrzej Andrzej
@.

jo bo my nic nie robimy a wy zarabiacie duzo i wg to co robicie to bym nie nazwal pracą a gdzyby nie my to nie byloby was, juz nawet na smieciarce z tylu placa wiecej niz opeator z 14 letnim stazem, to az przykre

Andrzej Andrzej
@Andrzej Andrzej

ukraincy juz nawet nie chca tu robic, ciekawe kogo wezma jak ruszy robota? r

Prezes88

Najlepsza firma, może i nie płacą najwięcej ale zatrudniają najlepszych fachowców w swojej branży, obecnie firma jest w trakcie asymilacji z firmą z Estonii, Flex przejmuje produkcję internet 5G

V

Flex jaki jest, wszyscy wiedzą - każdy każdego utopiłby w łyżce wody. Byleby mieć więcej/ być kimś więcej od innych. Ludzie siedzą w tej firmie 10 lub więcej lat z przyzwyczajenia, a nie przez to, że ta firma jest wspaniała. Te plastikowe nagrody wystawione na pokaz, możecie sobie wsadzić i zrobić sobie nimi dobrze. Zresztą atmosfera wśród ludzi też fantastyczna, flex to istna telenowela. Mąż zdradza żonę i na odwrót, romanse i rozwody są na porządku dziennym. Nie ma to jak zrobić karierę przez wyro, co nie? ;) Miękki fotelik i własne biureczko w open space z resztą zje*ów jest więcej warte od własnej rodziny. Ostatni porządni pracownicy zwolnili się lub zwolnią prędzej czy później, a k*rwy jak były, tak i będą dalej.

ProPISowiec

Najlepsza firma w Tczewie, pracuje tu już prawie od dekady i nie ma co wszyscy znajomi co się zwolnili z Flexa teraz żałują swojej decyzji to o czym świadczy! Firma stale się rozwija obecnie z Estonii jest wdrażany projekt technologia 5G to przyszłość jest dobrze a będzie jeszcze lepiej ;P

JozinZbazin90

Na tym recykling to musi być zajefajnie ja robię na B2 i też jest pysznie. Ogólnie polecam firma ma potencjał. Pozdro dla leserów z B2 :D

Pracuśśś

Jest może jakaś informacja kiedy będzie nabór na produkcje, a dokładnie na hale nr.2? W ani jednym pośrednictwie pracy nie ma oferty aby się tam dostać

BobiBobas
@Pracuśśś

Człowieku nie pchaj się na halę nr2 na hali 1,3 i 4 są większe stawik a na spawalni największe gdzie na nr2 tam nigdy nie uświadczysz podwyżki :0

@BobiBobas

Po prostu odpowiada mi oszukana 4brygada :P I nie chciał bym tam robić długo. Chyba, że wiesz gdzie w Tczewie jest jednozmianowa praca albo po prostu w porządku praca i wcale nie mówię u o zarobkach?

@Pracuśśś

A no i nie wyraziłem opinii. Pieniądze w Flexie były zawsze na czas. Praco jako praca to nie jest trudna.

@Pracuśśś

Jak nie zależy ci na zarobkach to jest coś takiego jak stażysta albo wolontariat a co będziemy sobie żałować mamy 500+ :)

franislaw
@BobiBobas

Cy to prawda Flex w Tczewie wycofuje się z projektu ABB wywalaja 14 spawaczy.

@franislaw

Abb stracony.... spawacze sami odchodzą bo się nudzą..... ile można ściemniać. Nigdy w historii flexa ,firma sama nie wyrzuciła spawacza. bo wiedzą że nie jest łatwo znaleść ludzi z kwalifikacjami.

Broda

Ile zarabia spawacz np 135?

@Broda

Spawacz to zależy od uprawnień i doświadczenia ze wszystkimi uprawnieniami Tig,mig,srig...itd ;) Jak masz wszystko dostajesz 6tys kumpel tak ma i szustke wyciąga w flexie jako spawacz LOL..

@ToWinaTuska

gadasz głupoty.. wystarczy mieć certyfikat na 141 nawet nieaktualny,bo spawalnia nie jest certyfikowana... 6tys brutto.. 4200 na ręke.

Jogurt87

Bardzo dobra firma a ci co psioczą na FLEXa to byli pracownicy (zwolnieni), żal im pupę ściska że już tu nie robią bo tu jest dobra stabilna, spokojna praca a nie tylko stres i zapiernicz jak u prywaciarza! POLECAM FLEX is THE BEST! ;D

PiwoToMojePaliwo

Fajna firma, ale roboty teraz nie ma za wiele, firma oferuje pracownikom postojowe płatne 60%, słonko jest aż szkoda nie zkożystać z tak Chojnej oferty :D

src
@PiwoToMojePaliwo

pisał zapewne menel by za 1300 na rękę się na...ać starczy..żałosne. Myslę, że powinniscie szukac pomocy..psychologow..psychiatry..Rumun nawet więcej na ulicy wyciągnie..ale trzeba być piz..ą i bez szacunku by robić za takie śmiecie..

...
@PiwoToMojePaliwo

No tak oferuję tylko szkoda, że na niektórych działach to postojowe jest nierealne i człowiek nawet jeśli by chciał to nie może pójść. A ludzie którzy nie chcą muszą iść z przymusu.

GimBaziolxD

Świetna firma , dobrze płacą i praca nie męcząca ciekawa. Polecam idealna pierwsza praca po szkole xD

spawacz były
@GimBaziolxD

LOOOL!!!

as
@GimBaziolxD

1750 netto to dobrze? ponad polowa ukraincow, prosze nie klamac

ghost

hala nr 1 robi na oparach brak pracy dyrektor się znowu zmienił pana M.H już nie ma, ale dalej protegowani mają się dobrze nepotyzm

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics