Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

Piękna

Przykro, że nie przedłużyli umowy, starałam się

Czy ktoś coś może napisać więcej o stanowisku inspektor jakości?

Młody

Nie polecam współpracy z Work Serwice przes koordynatora obecnego we Flex. Nie rozumiem jak agencja i Flex migo pozwalać na takie (usunięte przez administratora) brak pomocy, brak zaangażowania, nieorzyjemny chłopak i nie pomocny. Ra idoba nie powinna pracować z ludźmi, (usunięte przez administratora) Sprawa zgłoszona wyżej.

Maria

Flex pozwala aby pracownik z Ukrainy agenvji Work S. tak źle traktował ludzi....Ta osoba nie pomaga pracownikom jest arigancka, fałszywa, udaje , niekompetentn ta osoba bardzo źle się zachowuje. Nie potrafi z ludźmi pracować. Dno. Zwolniony z innych firm. Podany do instytucji z prośbą o pomoc

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik ochrony-Tczew
Tczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Pavlo

Dziwne , że firma pozwala.aby agencje zatrudniały w.swoich firmach osoby , które znavzoca od iehaja od kultury firmy Flex. Nie polecam agencji WS, że względu na konsultanta z UA, który świadczy dla nich usługi, tak nieprzyjaznej, fałszywej, niepokocnej osoby w swoim.zyciu nie spotkałem. Dziwi .nie że Glex pozwala na takie zachowania. Sprawa zgłoszona do wyższych instancji..... nie.mozna tak ludzi traktować

Lula

Witam mam pytanie czy flex zatrudnia ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności?

@Lula

Jako nowozatrudnionych raczej nie. Ale pracują tu ludzie którzy niepełnosprawność nabyli w trakcie zatrunienia

@Lula

Tak

Przemszczyp

A ja tam kabluje i podpierdzielam ludzi i pnę się w górę. Ogólnie nie narzekam godziny pracy jak biorowy a i posciemniam ostro. Polecam każdemu

@Przemszczyp

Tak mi się podoba to kablowanie że raz o mało ojca własnego nie podkablowalem. Jakbym się nie opamiętał to by były jaja. No ale to ojciec załatwił mi robotę. Z początku miałem robić na recyklingu ale nie nadawałem się do tej roboty śmietniki ciężkie a i mało osób do podkablowania. Dziś jest suoer

@Przemszczyp

Tak się przyzwyczaiłem, że jak raz w zabudowanym jechałem 53 Passatem zamiast 50 to sam na siebie na policję zadzwoniłem

Czy Flextronics zatrudnia studentów?

tak, często przychodzą na staż i potem są zatrudniani. Sprawdz oferty na https://pracodawcy.pracuj.pl/flextronics-international-poland-sp-z-o-o,8161 Staże są płatne.

Cała prawda o Was

Jestescie żałosną firma, ktora nie szanuje ludzi którzy tutaj pracują. Owszem chcieliśmy maseczki, aby czuć sie bezpiecznie. Ale zwalniać ludzi bo nie maja maski bo sie dusza w tej ciasnej i dusznej hali to przesadą jest i pisanie maili do dyrektora. Przykre jest ze traktujecie ludzi jak śmieci. Nie tylko flexowych ale i reszte ludzi z firm sprzatajacych i ochrony. Nie raz byłem świadkiem jak jabrowe panie, święte krowy pyskowaly ochronie bo sie czuły bezkarnie bo co? Bo flex jest po ich stronie, pomimo ze wymaga od ochrony profesjonalizmu. Bo Flex pozwala na wszystko swym pracownikom, a nie wezmą pod uwagę tego ze tym sposobem szkodzą innym środowiskom pracy u nas. Jako brygadzista owszem, zwrocie uwage pracownikom aby wykonywali polecenia pracownika ochrony, aby kontrola przechodziła płynnie i prawidlowo, bo samemu mi sie spieszy bo jest od groma zamówień! Owszem niech najlepiej flex przeinaczy sobie tę opinię i niech zwolni kolejnego brygadziste, pracownika ochrony za to że pracownicy nie słuchają poleceń lub nie noszą tej durnej maseczki w ktorych sie wszyscy duszą na hali. Bo Flex wymaga maseczki aby wszyscy wykazywali sie profesionalizmem podczas pracy a tak naprawdę rozpieścił pracowników! Czy nie lepiej bylo by sie zabrać za upomina nie na piśnie pracowników ktorzy za bardzo pyskują brygadziście, pracownikom ochrony i krzywo sie patrzą i naśmiewają na stołówce z firmy sprzątającej? Niektóre święte krowy mysla ze pracują u Shipów i są na Jabrze to sa kimś???? wiecie kim jesteście? Tylko nunerkiem tak samo jak my wszyscy. Głaskają Was bo nikt nie chce pracowac we flexie bo kazdy Tczewianin wie ze jest tutaj (usunięte przez administratora) i malaria. Kazsy robi do konca bo ma kilka lat do emerytury. Ale wracając do Flexa.... Jesteście nieuczciwi. I jesli to Was obchodzi? Tak pracuje tutaj nadal, a wiecie czemu? Bo zawsze chciałem miec co do gara włożyć, a wcześniej chciałem włożyć swoje zaangażowanie i potencjał. To jest chore ze musze zostać kanalią aby sie utrzymać. Kolesiostwo i bycie fałszywym. To jest dewizja jabry i flexa Powtorze jeszcze raz. Flexie, zajmij sie porządkami wsrod pracowników ktorzy utrudniają zycie osobom ktore naprawdę robia dla nas duzo. A nie zwalniaj bogu winnego pracownika ochrony bo kierowca nie miał maseczki a wszedł przez DOK, na teren hali. Nie zwalniaj czlowieka bo mowil prawdę i nie zwalniaj bez slow wyjaśnienia młodego chłopaka który rzekomo molestowal wykrywaczem metali kobiete podczas kontroli! Nie zwalniaj brygadzistow którzy stawiają pomoc i prawdomówności i uczciwość względem pracownika na pierwszym miejscu. Nie zwalniaj ludzi co są uczuciwi i wkladaja serce w prace, a nie papierosa co 30 minut do ust! Macie duzo pieniędzy a malo szacunku do ludzi. Duzo wymagań a nie szanuje cie ludzi. Czy czerpiecie satysfakcję ze wszystkie branże sie kłócą? Nie lepiej zeby byli wszyscy szanowani i sie szanowali wspolnie? Nie chce widziec i słyszeć ze ten wpis sie odbije na którejkolwiek z branż. Po prostu prxytempreujcie swoich pupilkow drodzy brygadzisci bo wasi pupilkowie mysla ze moga narobic na glowe nawet samemu dyrektorowi. To dokładnie mysla o Was wasi pupilkowie. Nie raz słyszę jak sie śmieją z Was i naszych przełożonych ze MiGa narobic na leb nawet samemu dyrektorowi flexa, a on nawet o tym nie będzie wiedział i zawsze wyjdą oni z czysta ręką bo flex broni tych ktorzy liżą jemu i brygadzistom tyłek. Tak powaxnie? Brzydze sie kolesiostwem, a tak serio to musze grac w gre jaka flex wybrał aby miec za co zyc i utrzymać rodzinę. Jedynie co moge powiedzieć, to to ze staralem sie byc sprawiedliwy względem podwładnym i traktować ich ucziciwie. Jesli sie kiedys pomylilem i przez moja pomyłkę ktos stracił prace, nie daj Pan Bóg dach nad glowa bo nie mial za co zapłacić czynszu, to przepraszam najszczerzej

Marty
@Cała prawda o Was

3,5 roku pracy w tej firmie i odszedłem zadowolony. to jest praca a nie przedszkole albo salon dla laleczek. to jest normalne że w pracy trzeba przestrzegać reguł, poza tym te maski wcale nie są takie złe, mimo wszystko jak flex dawał 50 maseczek każdemu to co cieszyła michę że nie musi kupować? moje zdanie jest takie jak ktos nie chce pracować albo pracuję i nie lubi swojej pracy to niech stworzy własną firmę i sam zacznie mieć przedsiębiorcze myśli.. BO W KAŻDEJ ZNAJDZIE DZIURE W CAŁYM...

Kaleson
@Cała prawda o Was

Ale wypociny, zalecam wizytę u ortopedy bo do psychiatry jest już za późno;) pozdrawiam wszystkich maruderów i tych zwolnionych za spanie w pracy! ;)

Koczkodan

Pracowałem ... nigdy bym nie wrócił ... każda kolejna praca była lepsza !

Pracownica

Witam brak slow na ta firme powiem tak ciesze sie ze mi umowy nie przedluzyli bo mialam juz dosc tej pracy ludzi maja za nic malo tego osoby na liniach sciemniaja a ktos musi robic za nich brygadzisci nigdy nie widza problemu bo nie chca tam tylko norma sie liczy nie ludzie pracujesz i sie starasz a takie masz podziekowanie jak powiesz prawde jestes odeslana na inny projekt zenada

@Pracownica

Dobrym pracownikom przedłużyli umowy. Wyciągnij wnioski i próbuj w kolenej pracy bardziej się wykazać.

Pracownik fleksa

Nie zgadzam sie z tobą w tej kwesti bo ptacowalem tam 12 lat i mnie zwolnili tlumaczac ze brak pracy a pozniej przyjeli nowego pracownika nawet dobry pracownik zostaje zwolniony

Lenio
@Pracownik fleksa

Dawno to było ? Czy może teraz w okresie pandemii?

A
@Pracownica

Dokładnie tak jest tam powiesz prawdę a mają cie za smiecia

Pracownik Cyrku

Większego cyrku hak teraz w tej firmie nie widziałem

Czy Flextronics ma ściśle ustalone godziny pracy?

Oczywiście, że tak. Jak mogłoby być inaczej?

stary pracownik

bardzo boli ostatnimi czasy podejście do pracownika..przerzucanie go jak starego niechcianego psa z punku A do punktu B , obcinanie stawek budowanych latami(Jak się nie podoba to dziekujemy)szkolenia na nowe stanowisko pracy przerywane nagle bez zadnego sensownego wytlumaczenia po dniu lub kilku dniach i brak pewności na jaka zmianę lub linię jak i na jaka halę się w końcu trafi...brak jakiegokolwiek przepływu informacji na wyzszym poziomie wsrod MENAGEROW jak i w ostatnim czasie bałagan totalny w planowaniu..przykre jest takie podłe traktowanie ludzi w 21 wieku...panie dyrektorze proszę zrobić z tym porządek i skrócić upadlanie,przeganianie jak i brak szacunku dla pracowników..pozdrawiam stary pracownik ..

Jakie są mocne strony pracodawcy Flextronics?

Adszcyp

Najmocniejsza strona Flex jest to że nigdy urząd skarbowy nie zapyta Cię z kad miałeś kasę na Bentleya!

Ala

Czy flex idzie na ugodę czy trzeba wypowiedzenie ?

@Ala

Zawsze trzeba wypowiedzenie, ale można za tzw porozumieniem stron. U mnie poszli na rękę i dostałam tak, jak chciałam, ale wszystko zależy od sytuacji. Jeżeli na Twoim projekcie są duże zamówienia, to raczej marne szanse. A z tego, co wiem, dlex ma teraz ogromne zamówienia i mnóstwo pracy.

Marty
@Ala

Zależne jest to od brygadzisty i tego czy na dziale jesteś nadal potrzebny. jeśli jesteś to normalne jest to że dadzą Ci okres wypowiedzenia, chodź bywa i tak że po prostu brygadzista idzie na rękę.. ja 2 razy się zwalniałem za porozumieniem stron bo próbowałem w innych firmach 2gi powrót był bo jednak moim zdaniem firma na poziomie i dba o pracowników. Jesteś ambitny to ludzie tam to zobaczą. teraz odszedłem bo staram się o wyjazd za granicę i miałem mieć wypowiedzenie 3 miesięczne bo 2 lata pracowałem tam, mimo to brygadzista na luziku dał porozumienie.

A najbardziej wkurzające jest to jak kierowcy oraz flexowi pracownicy obwiniają pracowników ochrony za coś co wymyslił flexowy dyrektor oraz nasz przełożony. My tylko wykonujemy polecenia, taką mamy pracę. Kierowcy też się prują do nas,że czekają na załadunek jakby to od nas zależało czy to będzie szybciej czy później. Troszkę zrozumienia ...każdy wykonuje swoją pracę zleconą odgórnie !!! Niby wszyscy to wiedzą a i tak się do nas prują. Porażka

ala1020

Witam, czy szybko przyjmują pracowników zatrudnionych przez agencje? Czy flex szybko przyjmuje?

@ala1020

Zależy na jakie stanowisko. Czasami już po miesiącu. I zależy też od pracownika. Bo im mniej w pracowniku chęci do nauki i pracy, tym dłuższa będzie umowa przez agencję.

nick
@ala1020

Witam,jak firma radzi sobie z Covidem ?

Serio ¿

Na co komu pracownik, który nie wykazuje chęci do rozwoju?

Lenio

Czy flex należy do tarczy rządowej ?

Linia smt

Nie pracuje już we fleksie zwolnili mnie bo chorowałam tak tłumaczyła pani brygadzista lidzie zdrowie jest najwazniejsze co oni z ludzmi robią tam masz przyjsc chora z goraczka do pracy ich to nie obchodzi tam tylko norma nie czlowiek sie liczy ciekawe kto bedzie tam pracował jak dalej ludzi zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics