Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

czy są inne hale zarządzane przez innego kierownika i w nich sie lepiej pracuje ?

Dodi

Ile dają na start?

ww

Przymusowe testowanie na c19 12-14.01 zgłaszajcie do UODO i PIP.

Karol
@ww

Wręcz przeciwnie, trzeba walczyć z pandemią i decyzja o testowaniu jest jak najbardziej słuszna. Walka z antyszczepionkowcami to powinien być priorytet dla znaczących w świecie korporacji, które służą przykładem dla małych firm.

@ww

przecież nie są przymusowe... tylko dla chętnych

@Karol

proponuję otworzyć oczy i wyłączyć tv

@pracownik

a co to jest jak nie przymuszanie pod rygorem zmiany stanowiska ? jeśli nie widzisz w tym nic bezprawnego to za chwilę będziesz miał drugą Austrię, Australię lub Niemcy

Karol
@ww

Dobrze, że jesteś w mniejszości bo zdecydowanie większość pracowników popiera testy. I słusznie, w końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo a nie wyssane z palca wywody.

@Karol

a słyszałeś, że była kontrola PIP i testy zostały odwołane ?

Tzn., dobra bo gość faktycznie przeszedł w skrajność z tym tekstem o słuszności walki z antyszczepionkowcami.xd No ale nawet jak ktoś nie uznaje szczepionek to w czym problem, żeby zrobić test? Przynajmniej się od człowieka odczepią i po temacie. Wgl., czy w firmie są aktualnie jakieś konflikty odnośnie tego?

Juri

Czy w fleksie da radę dogadać się po polsku? Czy tylko Ukraiński wchodzi w grę?

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Dorota

Ta firma to porażka,wyzysk ludzi . Omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracownika. Powinni zamknąć ta pseudo firmę. Ludzie czemu dajecie się wykorzystywac.

Warszawiak

Nie polecam,omijać z daleka !!!. Ta firma to łagry z Białorusi.

Poszukujący pracy

Czy w Agencji Pracy Work Service dalej pracuje ta ściera?????

Twój Stary

Firma która robiła na mnie pozytywne wrażenie od samego początku. Niestety, ale niektóre pozytywne aspekty pracy ujęte w ofertach są nie prawdą. Niektórzy w tej firmie mówią jedno, a robią inaczej. Zdaje się że nie formalna atmosfera jest tutaj pewnego rodzaju pułapką przynajmniej dla takich ludzi jak ja. Jeżeli ktoś planuje tam pracować to radzę uważać na grupy ludzi którzy pracują tam już jakiś czas, są albo dwulicowi, albo ich życie prywatne łączące się z życiem prywatnym innych pracowników ma swoje odzwierciedlenie w życiu zawodowym dając im pewne przywileje. Nie jest to dobre miejsce dla ludzi wykształconych, jeżeli jesteś gówniarzem albo gówniarą to będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Ważne jest że jeżeli rozumiesz coś lepiej to lepiej rób tak jak inni nawet jeżeli jest to wbrew twojemu intelektowi. Być może ja byłem za stary na tą pracę, ale dziękuje za możliwość zdobycia umiejętności i możliwość zarobienia dobrych pieniędzy dzięki którym może wyjdzie na jaw moja przedsiębiorczość, która będzie pomocna w okresie poprzedzającym podjęcie nowej pracy. Szkoda tylko że nie mogę zrealizować swoich planów dzięki zerowemu przychodowi. Być może w pewnych aspektach życia jestem małostkowy, ale jesteśmy w Polsce i gdybym nic nie powiedział to faktycznie taki bym był. Piszę w trosce o dobre obyczaje, które mogą zostać zniszczone u dobrych ludzi, lub u ludzi którzy są na początku swojego kształcenia zawodowego. Pozdrawiam.

tutejszy
@Twój Stary

Ja tam nie narzekam, odpowiednie cykliczne podwyżki (tego roczne 10% wypada słabo przy inflacji, ale dobre i to), pakiety socjalne, ugruntowana pozycja na rynku - jest się czym chwalić wśród znajomych. Kolegom wyżej polecam trochę samozaparcia w drodze do awansu. Wyżej jest dużo lepiej :)

Sołtys
@tutejszy

Wielką niesprawiedliwością jest ściąganie menadżerów z innych firm, który wykonują pracę identyczną do zakresu długoletnich pracowników firmy a dostają 30% większe wynagrodzenie!

Daikin
@Twój Stary

Masz na myśli kamilkę z karolinką? Ta pierwsza faktycznie strasznie interesuje się życiem innych. I trochę odbiło gdy stała się sv.

Dawny pracownik
@Twój Stary

Potwierdzam, robić tak jak każą i nie pokazywać że się myśli. Też na pewnym stanowisku, w pewnej branży nie warto pokazywać że się ma ambicje, plany na rozwój itd. Dużo fałszywych i dwulicowych mord tutaj pracuje. Nie wiadomo też skad, wtrącają się w Twoje prywatne życie, też to z kim tworzysz wspolne życie, skąd pochodzisz... Ważne chyba jest że ktoś ma głowę na karku i wykryje jakiś błąd który może popełnić przelozony lub czegoś nie dostrzec. Nie wszyscy są tacy sami, ograniczeni. Na ważne, odpowiedzialne stanowiska dają ludzi chyba z orzeczeniami o niepełnosprawnosci umysłowej którzy nawet nie potrafią czytać papierow ,(mając już jakiś czas tutaj doswiadczenie). Brak organizacji pracy, kolesiostwo, próba dopierdalania osoba które na pozór są słabe, mają problemy w prywatnym zyciu, a potrafią myśleć w pracy i próbują dawać z siebie 100%. Potem gdy im się odechciewa nawet w pracy się angażować i zaczynają robić jak reszta czyli mieć wyjechane we wszystko to potem otwierają oczy ale i tak nic nie zmieniają w swoim zachowaniu

ola

jest szansa zeby ta firma opuscila tczew ? , a w zamian za to znowu byl PGR na tych ziemiach ? piszcie w komentarzach i pozdrawiam

kajzer alama

odjełłło nam mowę

Aneta

Jak zobaczylam,ze kobieta/ktora byla sprzataczka na osiedlu suchostrzygi i najwieksza plotkara.Mowa o pani Kasi .B.mowi brygadzistce,co ma robic ,bo lubi duzo mowic, to nie wierzylam,ze tak jest w tym zakladzie.W ogole obgaduje tylko caly zarzad i brygadzistow,a pracuje juz z dobrych pare lat.Jak tak jej zle to po co siedzi w tym zlym dla niej zakladzie.Daje zly przyklad dla zakladu taka plotkara straszna.ze ludziom na poziomie odechciewa sie pracowac.

XXX

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) . Nie liczą się z zdaniem pracownika Z dnia na dzień zmieniają działy i godziny pracy bez podania przyczyny . Śmieszne wynagrodzenie za pracę która się wykonuje + śmieszne podwyżki dla nowych jak i starych pracowników którzy robią już tam 20 lat . Wykonywanie pracy która w ogóle nie należy do twoich obowiązków mówiąc krótko przyjdź podaj pozamiataj. Wykonywanie pracy za przełożonych bo im się nie chce i wola sobie siedzieć na przerwach po 2 godziny i pić kawkę. A jak dzwonisz do nich to mówią " Ku****a sama/sam to ogarnij mam przerwę . ZERO MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ! Pod pod pretekstem nie ma ludzi do pracy itp itd. Na innych działach nie jest wcale lepiej i sam /sama się o tym przekonałem/am. Magazyn w tej firmie to jeden wielki (usunięte przez administratora) , nic nowego gdy nie jest na czas . Większość ludzi siedzi w grupach i się opiepszaja a jak przechodzi kierownik itp to udają że coś robią . Czasami możesz zapomnieć o przerwach bo przełożony mówi że trzeba nadrobić bo nie ma ludzi . I było tak nie raz mówię tu o 4bryg . Szantażowanie pracowników w spr urlopu ( nie dostaniesz urlopu , a jak weźmiesz UŻ to ci nie przedłużę umowy ) Jak musisz pilnie wyjść z pracy to nawet nie dostajesz przepustki pomimo że są ludzie . Niepoważni pseudo ochroniarze którzy sobie pozwalają na za DUŻO. I na tym zakończę bo to aż ręce opadają jeśli o nich chodzi . Przełożeni w tej firmie to parodia ( nie wszyscy ) Nie polecam a kto nie wierzy sam się przekonaj prędzej czy później . (usunięte przez administratora)

cisco z san francisco

pamietam pracowalem na projekcie cisco kupe lat temu.jacy (usunięte przez administratora)ludzie tam pracowali - nie wszyscy oczywiscie , ale .liderzy , kierownicy,naprawiacze pracownicy produkcji jakie (usunięte przez administratora).by.dzis im mowie (usunięte przez administratora)

Czy Flextronics organizuje staże dla studentów?

tak

Frtek

Ten cały "koordynator " z agencji pracy work s. To (usunięte przez administratora) totalne. Skargi na niego lecą do samej inspekcji pracy. Flex niby taki moralny a pozwala na takie sytuacje. ....... opinia coraz gorsza

Luno

Inspekcja pracy poinformowana, konsultant z jednej agencji bardzo źle się odnosi do pracowników. Z tego co wiem w poprzedniej agencji była taka sama sytuacja. Nie polecam.....

Pracownik Cyrku
@Luno

Chodzi zapewne o ochrone? :)

Luno
@Pracownik Cyrku

Nie chodzi o konsultanta z agencji work.... Pracownicy wiedzą nie od dziś co to za typ..... już z 2 firm wylecial za takie zachowanie.

Hej

Jakie będą podwyżki? 5%? Czy ktoś już coś wie? Bo inflacja straszna...

Robert
@Hej

Podwyżek niestety nie będzie, a jak tak dalej pójdzie to małe redukcje etatów się zapowiadają. Oczywiście dla odmiany w kadrach średniego szczebla :)

Margareta

A powiecie jak sie pracuje na lini lutowania. Czy kobieta da radę?

przewożnik

FIRMA DRAMAT zanim weżmie ktoś transport dla tej firmy to niech sie 50 razy zastanowi kierowcy stoją po 8 godz . robiąc miejscówkę!!!!!!!!!!!!!! Kierownictwo do niczego skoro nie potrafi ogarnąć .Kontakt telefoniczny taki że nikt nie odbiera . Mój kierowca był tam pierwszy i ostatni raz

Dziękuję dla jednego pracownika, z flexa któremu przeszkadzały zapełnione autobusy. I zrobił zgłoszenie na policję. Przez to kierowcy muszą liczyć ludzi. I prawie połowa ludzi nie ma jak dojechać do pracy.

Dzisiaj nie zabrali ludzi już od starego miasta.

Yoko Omo

Ten koleś powinien teraz pieszo do pracy chodzić.

Izabela

Ten obowiązek został nałożony na kierowców ze względu na pandemię prawda? Wiadomo kiedy mogą poluzować trochę te obostrzenia? Czy prócz liczenia ludzi są jeszcze jakieś inne wymagania względem pracowników?

Schetyna

Bardzo dobrze to niech miasto da dodatkowe autobusy a nie ludzie jadą jak sardynki w puszce to nawet nie chodzi o covida to poprosi raj dla kieszonkowców! Wczoraj też jechał autobus wypchany po brzegi trzeba to zgłaszać aż do skutku i dadzą dodatkowe kursy!

@Schetyna

Zgadzam się, dodatkowe kursy w godzinach szczytu ale jest też kwestia obecnej floty. Przewoźnik już dawno powinien zainwestować w te wieksze autobusy "przegubowe" i dawac je na kursy w godzinach szczytu, zarówno tych porannych i popołudniowych. Powrót o 16:10 w kierunku Czyzykowa to często horror, ludzie ledwo się mieszczą, pracownicy z 2 czy nawet 3 firm kończą wtedy pracę!

Bogdan88

Walka o autobusy trwa ponad tysiąc podpisów pod petycją do komunikacji miejskiej Tczewa by zwiększyć ilość kursów i nie upychać ludzi jak sardynki w puszce ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics