Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

Ters

Moze mi ktos wyjasnic co dzieje sie w tej firmie? Ta firma pada? 4ka stoi pusta....ludzie masowo sie zwalniają...wielkie redukcje...o 4brygadowce niech kazdy juz zapomni... agencyjni lecą jeden po drugim ? Firma pada ??

Xyz

Wszyscy mają z was beke, że bronicie siebie i firmę za marne półtora tysiąca złotych. Chyba naprawdę wolicie mniej pieniędzy wydawać :-D

AndzrzejPaN
@Xyz

Największą beke mamy z takich ludzi jak ty narzekacze najwięksi ściemniacze chcieli by zarobić i nic nie robić. Gardzę takimi ludźmi! Nie jesteś przypadkiem tym spawaczem co spał na stanowisku pracy i poszedł do TV się wypłakać? xD

Xyz
@AndzrzejPaN

Chyba coś Ci się pomyliło. Pracowałem na hali elektronicznej 3 lata temu ale zrezygnowałem z tych marnych zarobków i teraz co miesiąc na konto wpływa mi średnia krajowa i jestem zdrowszy psychicznie.

LEGOLASSSsss

Uwielbiam tą firmę miła atmosfera i fajna praca tylko zarobki słabe bo bez systemu cztero brygadowego jest naprawdę bieda w kwestii zarobków eh.....

Katarzyna.W

Firma jak każda inna, redukcję etatów powinny być i będą mam nadzieję że polecą wszystkie trole i ściemniacze ci co śpią po kątach i wiecznie gniją na stołówkach oraz chowający się w WC.. Pozdro

Renata
@Katarzyna.W

Co za .... to pisała..w myśl zasady ciebie powinni wyp...z tej firmy na 1 miejscu (konfidentów, dupowłazów, dusigroszów, nieudaczników takich jak ty nie potrzebujemy..karma wraca...na bank pisały to brygadzistki osądzane o mobbing z mag. ze zm B lub też brygadzistki z trymowania..daje sobię rękę obciąć.

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
abc

Firma w porządku. Bardzo cieszy nas postawa Dyrektora, który by uciąć plotki, spekulacje, poświęcił czas i zrobił spotkanie z pracownikami..a jest nas na prawdę dużo. Ogólnie jest tu zasada, jesteś pracowity, chcesz pracować to będziesz pracować :) Pozdrawiamy

tczzupalodowa

Firma dobra do rozpoczęcia pracy zaraz po studiach (stanowisko nieprodukcyjne) ale zostanie w niej na stałe będzie stratą czasu. Z wykształceniem wyższym miałem nieco ponad 2500 na rękę, i raczej nie zapowiadało się na więcej. Premia z kwartału na kwartał coraz niższa, na górze w biurach opowiadają dowcipy i jedzą ciasta, a produkcji zabierają dystrybutory z mineralną żeby postawić źródełka z wodą z kibla. Rycie bani na każdym kroku, wszechobecne plakaty ''trzymaj się poręczy, tato wróć do do mnie do domu, 10-obrazkowa instrukcja mycia rak, nie rób zdjęć, spuść wodę". Zachodni model pracy który w małym stopniu sprawdza się w polskich warunkach. Kierownicy obwieszają sobie biurka dyplomami wydrukowanymi z systemu za obejrzenie 20-minutowej prezentacji w Power Poincie oraz plastikowymi medalami z logo Flex. Będą pasowały do ich dyplomu inżyniera z wiedzy o Discovery Channel albo z auditingu ekologicznego na Weekendowej Wieczorowej Darmowej Szkole Uzupełniającej Dla Dorosłych w Malborku. Jeśli mieszkasz w okolicy - polecam.

@tczzupalodowa

tak z ciekawosci...biuro tez ma te wodopije z kibla czy tez korzysta na lewo z czajnikow itp niezgodne z BHP ?/

TrollStaraGwardia

W firmie jest pięknie i wesoło obecnie są prowadzone rotację pracowników dostaliśmy nowe grafiki i grube podwyżki... oczywiście normy ;) Zabrali system cztero brygadowy a wraz z nim 20% mojej pensji ale jestem zadowolony mniej zarobię to mniej wydam xD

aa

na jakiej stonie mozna sie zalogowac na swoje konto flex?

Aa

Dzieki za odpowiedz. Ale nie mogę się zalogować ani tu ani tu. Pracuje od niedawna i dostałem kartkę z logiem i haslem. Na dole jest jakiś adres na który wejść nie moge. Jakiś intranet flextronisc.

Hania

Szanowni Państwo Narzekacze, słabo, słabo, słabo. Jak mi nie pasuje firma, to ją zmieniam. W końcu tyle ofert jest w Tczewie. Nie musicie pracować u największego pracodawcy. Jak Was boli, że ktoś w biurze, czy w zarządzie zarabia więcej, to może warto wziąć udział w rekrutacji, ale tu rzeczywiście może być problem, bo jak czytam, co i przede wszystkim JAK piszecie, to bym w żadnej firmie do biura Was nie przyjęła. Ciekawe, czy sami chcielibyście pracować u kogoś, kto obraża osoby niepełnosprawne, śpi na zmianie, grozi pobiciem i nie umie poprawnie zdania napisać (mimo automatycznego słownika na tej stronie - sic!)? Może czas spojrzeć na siebie, a nie krytykować wszystko wokół. Mi nie przeszkadza, że firma zatrudnia kilka tysięcy pracowników i płaci podatki w Tczewie. Najwidoczniej większość tych pracowników również docenia firmę, skoro nadal w niej pracuje. Więcej kultury, chyba nie liczycie, że obrażając kogoś coś zyskacie?

Przemek86
@Hania

Dobrze prawi polać jej, trzeba tępić chamstwo! Flex to dobra firma bo w każdym zakładzie trafia się paru patologicznych pracowników xD

HanSollo80

Firma może i nie za dużo płaci ale jest stabilna a ci co się zwolnili zazwyczaj wracają po sezonie letnim bo wszędzie są redukcję jak zlecenia się kończą, ale w Flex zawsze jakieś zlecenia są i w razie problemu przeniosą cię na inny dział a nie zwolnią. Polecam Flexa i pozdro dla ziomali co zwiali do zobaczenia w listopad/grudzień zobaczymy jak w prosicie w HR o umowę do Flex hahahah....

FlexTeamPozdro

Dobra firma ci co ją szkalują zapewne byli pracownicy i żal im du.pe ściska że już tu nie pracują.

Sławek
@FlexTeamPozdro

buhaha nawet teraz Huber daje 2200 na start a nie 2 brutto na start...tak, zal nam, ze nie robimy za 1500 na reke porąbańcu...

WujekAndrzejSSJ4

Ubojnia kurczaków ZAPRASZA! Lubisz dumać 24h/7 jeśli uwielbiasz zapierniczać w wolontariacie to jest idealna firma dla ciebie! Zgłoś się już dziś my zrobimy z ciebie robola!!! xD

Firma ma chyba bardzo ciezkie chwile. Oszczednosci na kazdym kroku. Ludzie sie zwalniaja. Czterobrygadowka ponoc ma byc calkowicie zlikwidowana. Kiedys byla to super firma a teraz...cos podobnego jak w 2009 roku.

Dawid

Jak narazie ze wszystkim odziwo nic nie wiadomo. Z czwartą halą tak samo....tylko tyle,że ma być tam kilkaset osób. Bardziej chyba ma być to magazyn niż orodukcja. Stanowiska tam obstawione, które mają być to magazynier, kontroleży jakości. Pamietam jak jeszcze z 2 lata temu hucznie mówiono o nowych projektach typu produkcja butów ...heh i co...

Rad

czy ktos wie kiedy otwieraja 4ke i jakie tam zarobki maja byc ? stanowiska podobno magazynier? kontroler jakosci?

q

Ile na początek dostaje inspektor jakości?

HanSolloAndrzej2

Teraz 200osób przeszło z agencji do flexa, a nowych z kompetencjami biorą odrazu przez flexa umowa, kumpla przyjęli od ręki Flex a rekrutowała go agencja fart? Albo zmieniło się na lepsze w końcu normalnie zatrudniają bo nie mają wyboru ;)

Aneta

Wie ktoś kiedy otwieraja nowa hale ?? i na jakie pieniadze mozna liczyc ?? na najnizsza krajowa ?? prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Olaf

który to ?? ten z brylach z mega pryszczami, który nikomu nie mówi dzien dobry..czesc ..

WujekAndrzej

Nikt w flexie nie ma najmniejsze krajowej, bzdura! Minimum 2tysi na rękę się ma! Kto piszę że ma 1500 na rękę to komornik mu potrąca albo mam bociana na karku ;) Pozdro... Flex team!

andy
@WujekAndrzej

ale jestes glupi 2000 brutto to 1530 na reke, wystarczy wpisac w google praca flex Tczew. Od 2000 brutto głodowej są oferty. Albo pisze to ktos z góry albo jakiś kolejny wieśniak z Gniewu czy Pelplina

ola
@WujekAndrzej

Ja 5 lat pracuje tam i mam stawkęola 2100 brutto. nie jestem jedyną.Kobietki pracujące po 10 lat mają 2400.Mówimy o starszych operatorach produkcji!Więc sobie wyliczyć czy mamy 2 na rękę czy nie...

@WujekAndrzej

zmien lekarza chłopie i nie okłamuj... prosze sie wybrac do Toolipa , progresu itp.. 2 tys brutto czyli 1500 netto wita i nie przekłamuj dupowłazie. SZwagier moj z Gdanska nawet smieje sie z tej firmy, mowi, ze ludzie uciakaja jak szczury do trojmiasta z Flexa ..nawet na miotłe za 2500 netto (odjac 160 dojazd i tak sie oplaca )

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics