Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

marc

ogolnie trafił nowy projekt na stampingu, ponoc maja robic zamki itp

Ogólnie - pomijac okres pracy poprzez agencje - tu jest normalnie. Socjal- grusza , choinkowe. Pirma ciagle zatrudnia - teraz nie tylko elektronika ale juz wszystko prawie. Polecam.

Wersus
@Andrzej

no niby tak ..ale za ile ? zarokbi ok 1900 na reke to nie jest szczyt mozliwosci

mania

wszystko zalezy gdzie trafisz i do kogo. znam ludzi co robia tam 15 lat maja umowy na stale ..na swieta ostatnio ponoc podostawali 900 zl, grusza 400 zl i premie co 3 mies po 300 zl... u prywaciaza tego nie ma

@mania

No to akurat racja ale trzeba rok - dwa około nameczyc sie wpierw przez agencje bez zadnych profitów.

adas

diablo to sprzedawczyk // robil foty by wygryzc konkurencje

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
mekm

@nekn chyba premie dla managerow bo nie sadze za wszysyc dostana, o czy Ty mowisz!!!

Sw
@mekm

We flexie jest jak w dzungli-silniesi zjadaja slabszych. Zawsze tak bylo i bedzie. Stada lemingow przemijaja a my zawsze bedziemy. Jak sie nie podoba to droga wolna, nie bedziemy sie roztkliwiac. Praca intelektualna jest bardziej wartosciowa, to my umiemy was motywowac-albo bacik albo marchewka. Ale nie bedziemy dawac wszystkim marchewki bo sie przeje, bacik jest tanszy i skuteczniejszy.

polakrobak
@Sw

Jaka januszerka, jak w XIX wieku w czworakach - "pon karbowy" dumny z tego, że " se dobrze radzi" bo dostaje od dziedzica stare ubranie i resztki po psach myśliwskich a jego córka daje d... paniczowi za koraliki. XXI wiek, a w Polsce nadal jak w lesie...

tragedia

tkie staże, że za marne pieniadze pracujesz i potem jak jest spadek produkcji to mówia papa, nie djacie sie nabrać, tam jest jedna wielka ciągła rekrutacja, tragedia

ghost

Pracownik ochrony flextronix bardzo wielka (usunięte przez administratora) grafik nie jest stały zmienia się z dnia na dzień.Pracowałem kilka miesięcy dowództwo ustawia gafik pod siebie. Bardzo duża rotacja zasługa kilku osób z flexa Fotografa von kaska i paru osób.Dowództwo słoma im z butów wystaje na każdym kroku praca stojąca i wielu rezygnuje zaraz po szkoleniu.Jeśli chodzi o pracę na obiekcie to w miarę o.k tylko ludzie p......i szczególnie ci ze stałej ekipy.

mirek

ja tam sobie chwale mam 2.5 tys jako operator na linii smt a koledzy maja po 1.7 i robia praktycznie robote za mnie. wiec jak sie umie gadac i dbac o swoja (usunięte przez administratora) to sie wszystko da

jojo

porażka, masakra, nie polecam. musisz sie mega wysilic i podlizywac komu trzeba zeby dostac umowe o prace, a tak to przez agaencje i lecisz na najniszej stawce. ludzi traktuja jak nie powiem co.

Mika.

Witam,pracuję tam jako operator maszyn na SMT . Owszem każdy ma swoje zdanie o tej firmie dlaczego twierdzisz? ""new worker "" że, to (usunięte przez administratora) Powiem tak ja nie mogę nic złego powiedzieć są te logowania chyba leniwo nie jest przyłożyć kartę lub wpisać swój nr i się zalogować? Jestem na zmianie "B" mam wspaniałego i wyrozumiałego przełożonego :) cała zmiana jest ok ,i nie miałam takiej sytuacji że w biegu musiałam biec do WC. Nie którym nie wyszło i później pier***ą kłamstwa aby zniechęcać innych macie okazję się dostać to polecam .....Pozdrawiam

abc

Jeśli jesteś osobą która pracowała w tej firmie trochę czasu,to chodź by wie o: 1.Zaczynając jako świeży pracownik,jesteś dosłownie osaczony,a ludzie do okoła,obrabiają ci tyłek,już nie wspomnę o tym jak się ubierasz,czy o samym wyglądzie,chodź to nie ma dużego znaczenia,ale cóż ludzie o wszystko i wszystkim muszą se pogadać,jak to w pracy,z różnicą taką że pierwszy raz była styczność z taką chorą atmosferą. 2.Obóz pracy za naprawdę kiepskie pieniądze,więcej się narobicie niż czegoś dorobicie.Ktoś kiedyś wspomniał że to miejsce dla ludzi bez jakichkolwiek perspektyw. 3.Sama praca nie jest zła,tylko całkiem napięta atmosfera w niej,a co niektórzy nie mili ludzie ją całkowicie psują,też kierownictwo,bo mają się za panów świata,władza uderza... 4.Pewna nie miłą przełożoną,zapewne co niektórzy wiedzą kogo mam na myśli.Moje krótkie zdanie na ten temat:Jak można postępować tak z ludźmi,nikt nie jest przedmiotem,jak traktujesz tak ludzi,to proszę nie kryć zdziwienia czemu potem to się odbija w drugą stronę..(Nie miałem na celu obrażać) Jak mówisz co myślisz to albo cie traktują dobrze,albo z uśmiechem na twarzy cię wy**erdolą.. 5.Jak macie na tyle zdrowia to proszę bardzo. Nie polecam.

inf

Ma ktoś informację ile zarabia Technik wsparcia IT?

net
@inf

ok 2800 nett

new worker

Obóz pracy jakich mało..ta firma to ostateczności dla desperatów zyciowych.ciagly pospiech logowanie się po 20 razy dziennie gdzie byś na chwile nie wyszedł..niektórzy pracownicy przejeci rola jak by byli jakimiś kierownikami, nawet do łazienki poruszają się w biegu.. masz zasuwac jak wol, najlepiej o nic nie pytać ,,nie chorować , itp.. brakuje tylko rolek na nogach zeby było szybciej. Nie polecam naprawdę..

trolololo

Jeśli nie liczysz na wiele, to flex jest dla ciebie. Pracowałem kiedyś na pcba (dwa razy przez agencję), w różnych miejsca, pod różnymi brygadzistami. Ogólnie najważniejszym aspektem, który rzutuje na wszystko nowemu pracownikowi jest to, do którego z brygadzistów się trafi. Generalnie praca może być ciężka albo lekka, a jeśli tl jest spoko, robota pali się w rękach i chce się robić. A jeśli tl to karierowicz, cielak jakich mało, ale ma plecy na pół firmy, to nie będzie miło. A i jeszcze takiemu nie możesz podpaść, bo jakby się chciało kiedyś tam wrócić, a z zatrudnieniem krucho na naszym terenie, to opinia brygadzisty jest jedynym kryterium powrotu. Kilka tygodni temu wróciłem do flexa, ale na mecha. Słyszałem, że tam jest strasznie i robota ciężka niesamowicie. Też zależy, gdzie i do kogo się trafi. Na razie jest mi dobrze, robota lekka, tl dość ludzki. A i agencja dała umowę na 3 miechy. Trzeba robić swoje, a nie wiele gadać i się obijać, wtedy będzie bez zwolnienia po kilku tygodniach i pisania, że flex jest zły. Super nie jest, ale jakoś się da. @tom Ano zdarza się, ale bynajmniej nie co każdą nockę. :P

Lenka

Operator maszyn smt na początek jako młodszy operator dostaje 2000 brutto plus 20% dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym. Po zdaniu egzaminów z maszyn przysługuje podwyżka. Praca jest ciekawa, nie trzeba zapierdzielać jak na manualu. Wszystko zależy oczywiście od tego, na jaką zmianę się trafi. I oczywiście od tego, czy chce się pracować. Bo leser wyleci po miesiącu. Jeśli ma się doświadczenie na tym stanowisku, można od razu dostać umowę bezpośrednio przez firmę. Ja polecam pracę na tym stanowisku.

tom

to prawda ze tam sie na nockach bzykaja w kiblach

s7

Wezmą, wszystko zależy od rozmowy rekrutacyjnej.

Pensja

Ile zarabia się jako operator maszyn na 4 brygadówce? Najniższa krajowa?

Zdzisia

Witam mam pewien dylemat i potrzebuje rady ;) Dostałam propozycje pracy tam lecz nie wiem czy ją przyjąć bo rok temu mnie stamtąd zwolniono .Pilnie szukam pracy jednakże na stałe .Nie wiem czy znów się tam wybrać a może lepiej czekać na propozycje innych firm. Nie chcę żeby sytuacja z przed rok znów się powtórzyła .

Kris

Witam dostalem propozycje pracy na stanowisku technik utrzymania ruchu smt? Domyslalam sie jakie sa obowiazki dlatego, ze pracuje w tej branzy lecz chodzi mi jakie sa we flexie zarobki na tym stanowiku?

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics