Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

azulpoinformowany

pracy jest sporo, maja nowe zamówienia (a dokładniej przejmą całą produkcje od jednego producenta elektroniki, który zamyka w Szwecji swoją fabrykę) i będą jedynym dostawca dla nich. Będą stawiać w niedalekiej przyszłości 4 hale. Także jest mnóstwo rekrutacji na przeróżne stanowiska, każdy coś dla siebie znajdzie. Będą potrzebować jeszcze ok 400 osób na rożne stanowiska. A praca jak praca, są działy gdzie jest lepsza, a gdzie indziej jest gorzej, zależy od przełożonych. Tylko płaca nie zawsze jest adekwatna do wykonywanej pracy, ale to nie tylko tu tak jest...

spawacz

Odnośnie spawalni . Prawda jest taka że robisz swoje i napewno nie masz tak przesrane jak na nitowaniu , ale lekko nie jest , miałem przyłbice z filtrem, ale prawda jest taka że tylko elita ma takie przyłbice , żaden świeżak takiego sprzętu raczej nie dostanie . Na spawalni są wporządku ludzie , ale zdarzają się też kapusie , jak i wszędzie , trzeba uważac . Ja odszedłem i myśle że był to dobry krok ponieważ nic więcej w tej firmie się nie naucze a chce się rozwijac . Odnośnie kierownictwa nie będe się wypowiadał bo szkoda czasu :-)

ziom

Olka odpuść sobie tą spawalnie. Bedziesz spawala w boksie za kotarą aluminium i truła sie oparami. Tam tylko elita ma przylbice z filtrami powietrza. Stawka niska jak na spawacza. Duza rotacja. Stanowczo odradzam

flex

pracowLEM Na stanowisku inzynier testu odradzam obowiazkow od cholery stawka smieszna przelozeni chorzy pracowalem i stanowczo odradzam

Operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Demo 1986

Mają otwartą rekrutację na project managera, z góry dzięki za jakieś informacje o zakresie pracy na tym stanowisku. Pozdrawiam.

asd

gra

Czy ktoś wie jak wygląda praca na spawalni,czy warto tam iść?

roman

ogólnie zwalniają teraz na hali pcba. a na hali mechanicznej przyjmują. oferty pracy na operator pras krawędziowych to brutto 2200, a na operator wykrawarek 2000. aby się zatrudnić wymagana podstawowa znajomość obsługi suwmiarki i rysunku technicznego.. a praca jak praca.. trzeba swoje robić i tyle..

zainteresowana

Czy ktoś może zajmował stanowisko w dziale Jakości? chodzi mi głownie o inżyniera ds. jakości lub jakości dostawców. od kilku mcy szukają osób na te stanowsika? taka rotacja czy o co chodzi?

kaja

Czy ktoś wie pod jaki adres email wysyła się CV do Flextrronics

adamos

Do tej firmy odradzam. Tak ja wyżej gość napisał a nie dość to będą zwalniać.

galat

Proszę Was, do flexa zatrudniają się tylko ludzie którzy nie mają żadnych perspektyw na lepsze i godne życie. Ludzie są tam poniżani i na każdym kroku obgadywani. Najlepiej jakbyś 24h (usunięte przez administratora) aż padniesz. Nie ma mowy o chorobie, czy innych problemach osobistych. Nikogo to nie obchodzi... Brygadziści wielcy Panowie a słoma z butów wystaje i na niczym się nie znają. Latają ,krzyczą , budzą się dopiero jak jest jakiś problem. Ludzie (usunięte przez administratora) oni sobie na nockach słodko śpią.

do tomek "Supply Chain Solutions Manager"

idzkaj idzkaj w małym palcu ;) nie musisz się tu lansować/.

stary

Rasowa korporacja...szukaj podwladnych im glupszy tym lepszy,wykonywanie wszystkiego pod dyktando...smieszna jakosc:)

stary

pracuje tam już trochę lat na hali mechanicznej i powiem jedno - czysty wyzysk.. jaka dostaniesz stawkę na wejściu taka masz przez kilka lat, o podwyżce zapomnij.. a obecnie na operatora pras stawka przez pośrednika to 2200 brutto... to operatorzy pracujący o wiele dłużej maja mniej... wiec jak już pracujesz to mają cię gdzieś a wymagają nie wiem ile..

monika

witam mam pytanie jak wyglada praca na stanowisku mlodszy operator produkcji (moduły) ???

yyyy

Ide na markiet, wie ktoś może co się tam robi?

Moja opinia o tej niby firmie to jest takaze jak chcesz tam pracować to musisz siedziec cicho robic za psa i chorym do pracy z goraczka przychodzic bo jak pojdziesz na L4 to odrazu zwolnienie przy okazji jak jestes chory to cala inna reszta wyzywa ciebie od roznych wiec nie wiem co jest dobre isc chorym i zostaz powyzywanym czy isc na zwolnienie i zostac bez pracy.(usunięte przez administratora)

nowypracownik

Zaczynam pracę jako operator produkcji lutowanie, czekam na jakieś opinie oraz informacje odnośnie tego stanowiska :)

@nowypracownik

Rób co ci każą i nie marudź. I tyle porad. ;)

Julia

Byłam na weryfikacji w firmie Flextronics na stanowisko młodszy operator sstrojenia.Najpierw musiałam wykonac kilka testów na spostrzegawczośc,dokładności,szybkośc itp. i oczywiście testy manualne.Po pozytywnym wykonaniu testów poszłam na weryfikacje to Flextronics a tam oprócz tych testów musiałam jeszcze wykonać kilka zadan matematycznych,przeczytac tekst i oczywiście na koniec test manualny.Moje pytanie po co tyle testów,kiedyś każdy dostał się do Flexa a teraz rekrutacja jak na niewiadomo jakie stanowisko,żeby to chociaż miało odbicie w wynagrodzeniu później,wymagają nie wiadomo czego niewiadomo za co...

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics