Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Dlaczego został usunięty wpis z zapytaniem o premię,którą dostaliśmy?

Lola

Premia! Jaka premia, to wstyd takie grosze wypłacić a pracownik się stara i charuje w tym upale za kilkanaście złoty PREMI

@Lola

Tak dokładnie.Nie premia a nagroda...:-(

@Lola

To wogóle jakaś premia była? U mnie od 2-3 niesiecy żadnej nie było.

@Lola

Jaka premia? Nic mi nie wiadomo na ten temat

Taka tam
@Lola

Co to za premia marne grosze

30 zl to jeszcze "coś"..Zdarzalo sie po 13 zl

Orkan
@Lola

Hmmm.. twoja wydajność musiała spaść lub starania za powierzone obowiązki.. bo gdyby było inaczej firma by to doceniła..

Cycu

Dlaczego od kilku tygodni na karmel nie ma napojów. Na wrażenie 40 stopni, maski na pyskach a pić nie ma co!

Słonik
@Cycu

Woda jest to się napij!!! a z domu też możesz przynieść sobie napój do pracy.. nikt ci tego Cycu nie zabrania przecież!!!.. Nie rozumiem w czym masz problem???.. Taki napój parę groszy kosztuje...

Blablablaaa...

Ta premia to chyba jakiś żart... PORAŻKA!!!!!

@Blablablaaa...

Wiecie co wypłacanie pracowniką premier w takiej wysokośći to jest jakiś żart, przeciesz to jest śmieszne, jak ma sie czuć pracownik po otrzymaniu czegoś takiego to jest bardzo nie uczciwe, szkoda ze tak nas doceniaćie za prace!!!

Sasi

Premia, nagroda co to wogole jest?!! Nasz zakład powinien trochę zastanowić się co oni przelewaną na nasze konta bo w bankach mają niezły ubaw "premia" 30zl bo 20zl niby nie przelewaja tylko pytanie gdzie te pieniądze idą skoro nie mamy ich nawet na paskach do liczone. A jakby nie było 20zl przez 12miesiecy to jakaś kwota się nazbiera. W końcu to jakiś grosz, nasz wypracowany

kkkrzrzrzyyyśśś
@Blablablaaa...

Widocznie pracodawca uznał że na większą premię po prostu nie zasługujesz... Jak dostajesz coś więcej od firmy to się nawet na tym portalu w tej sprawie nie odezwiesz by firmie podziękować!!! ale jak dostajesz coś sprawiedliwie to wielkie poruszenie w sieci robisz... Tyle w temacie!!!

P. R

Witajcie ???? Proszę napiszcie czy istnieje szansa pracy tylko na 2 zmiany?

pracownica
@P. R

Tak, istnieje. Zapraszam na pakownie. Tam nie ma 3 zmiany. Kiedyś była ale teraz już nie ma.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Roko

Kiedy w końcu zostanie zrobiona (naprawiona)klimatyzacja na niektórych stanowiskach pracy? Cały czas się o tym mówi i nikt z tym nic nie robi. Jest tak gorąco na stanowiskach, z maseczkami aż pod oczy, pracuje się ciężko w takiej temperaturze przez 8godz. Prędzej czy później ktoś tam zemdleje, uderzy o coś i wypadek gotowy. Czyja to bedzie wtedy wina? Tak samo półfabrykat też na tym cierpi.

Taki

Jak to jest że ludzie z wycieczki są na kwarantannie a po powrocie z wycieczki tydzień już pracowali i mieli kontakt z innymi ludźmi na zakładzie pracy jaki to ma sens

Blablablaaa...

Tony sie robi i za co... Za jakies 29.98 zl.. Dokładnie w tych bankach to się z Nas śmieją... Aż odechciewa się robić takie tonarze... Zero jakiejkolwiek motywacji dla pracownikow... A podziękowania jedynie przekazywane poprzez biurko zamiast wyjść do ludzi... Bo się boi pytań...

Wi
@Blablablaaa...

Zastanawiam się czy ta podwyżka 40 GROSZY pracodawca chce mnie poniżyć czy osmieszyc

@Wi

Jesteś w grupie osób które dostały podwyżki, Więc 40 groszy lepsze niż nic.

@Wi

Ośmieszyć rzecz jasna.No ale tonaż musi być.Pretensje wieczne.

Wi
@m

Każdy ocenia się wedle swoich umiejętności

@Wi

Nie zawsze umiejętniści są brane pod uwage podczas podwyżek. Z tego co słyszałam to wszyscy dostaną tą podwyżke 40 groszy.

Koko
@Wi

Ciesz się że dostałaś te 40gr bo inni cienszko pracują dźwigają kosze i nic nie dostali ani 5gr a zapierniczaja

Maria

Witam. Jakie zarobki są teraz aktualne w Mieszko?

Pracownca z Mieszka

Praca słodka i w miarę fajna.Nie zarobisz kokosów,ale można przeżyć.Więcej empati ze strony przełożonych i życie nabiera kolorów.

Blablablaaa...

Jak u Was pisze na przelewie? Premia czy nagroda? Bo zawsze było premia a tu z jakąś nagrodą wystartowali ;D

@Blablablaaa...

u mnie jest nagroda tyle tylko że ja dostałam podwyżkę i nie wiem czy to jest ta premia czy wyrównanie to co było napisane przy podwyżce.....

Gytt

Gdzie jest zaległą premia za kwiecień chodzi o zakład nr. 1. Ciągle nas zwodzą niema na kim polegać mówią że będzie i nic.

Taka

Teraz z innej beczki.Czy wyjazd nad morze to urlop dla pracownków czy może dla dzieci "Tych" pracowników i ich rodzin? Dzwoniąc dawno...miejsca już były własnie zajęte.

Pracownicy
@Taka

Dokładnie to nie pierwszy raz taka sytuacja ze pracownicy chętnie by pojechali ale nie ma miejsca bo jadą całe rodziny a przeciesz jest to dla pracowników i prosimy o załatwienie tej sprawy! Jest to bardzo nie sprawiedliwe w stosunku do osoby pracującej w firmie!!!!

Yu

Czy za wolne za 15 sierpnia dostajemy wypłatę?

Roko

Ale jakie wymogi ma zakład maseczki jednorazowe na 8godzin a powinny być na 2 godziny później są już szkodliwe gdy człowiek się aż poci to ciężko oddychać

@Roko

Nikt w zakładzie nie zabrania zmiany maseczki na nową. Ludzie słuchajcie swoich przełożonych a nie później wypisujecie takie bzdury

Roko

Na pewno wypowiada się tu osoba która nie pracuje całe 8godz fizycznie, albo pracuje na chwilę na hali a potem w "spokojnym miejscu" siedzi. Szkoda tylko że co niektóre osoby które noszą maseczki, mają lub mieli kontakt z osobą zarazona nie są zgłaszane albo nie chcą się do tego poprostu przyznać! Czego się boicie!?? Tylko chodzicie i zaraza cię a o tym nie wiecie. Sami spójrzcie i przeanalizujcie co dzieje się na zakładzie! Myślicie że to tak szybko skończy? Bo ja myślę że z dnia na dzień będą kolejne chore osoby a szkoda.

Olo
@Roko

Roko masz rację na zakładzie nr 1 jest 12 osób z potwierdzonym pozytywnym wynikiem i tylko nie panikujcie pracujemy dalej bez żadnego odkażania na pasie jeden koło drugiego nie ma odległości 1,5 m bo w tym zakładzie liczą się kilogramy a nie pracownik i jego zdrowie

Mysza

Witam Jak długo trwa sezon w Mieszko? Czy nowy pracownik ma szansę zatrzymać się w tej firmie na dłużej? Pozdrawiam

@Mysza

sezon trwa od końca sierpnia do końca hmmmm kwietnia .To nigdzie nie jest napisane że sezon trwa ,,od --- do ---. Są zamówienia to sezonowi są na zakładzie nie ma zamówień to sezonowym dziękują..... A czy można zostać po sezonie ? Można ale trzeba solidnie pracować chcieć się uczyć by być samodzielnym pracownikiem....

Anka
@Mysza

Jest duża szansa, wystarczy tylko mieć chęci do pracy.

Pracownca z Mieszka

Czy pracownicy są bezpieczni...Są zakażenia na zakładzie...

Niki
@Pracownca z Mieszka

Są zakażenia ja się boję.

@Pracownca z Mieszka

Oczywiście że bezpieczni. Trzeba tylko stosować się do wprowadzonych zasad na zakładzie

@Niki

Szanowni Państwo, pragniemy szczególnie podkreślić, że kwestie bezpieczeństwa i higieny są w zakładach Mieszko priorytetem. Dbanie o dobro pracowników leży w naszym szeroko pojętym interesie, stąd też staramy się przewidywać możliwe ryzyka, a w przypadku ich wystąpienia działamy niezwłocznie. Ściśle współpracujemy z Sanepidem i na bieżąco przekazujemy informacje dotyczące zakażonych pracowników oraz tych, którzy mieli, lub mogli mieć z nimi kontakt. Staramy się podejmować działania wyprzedzające w odniesieniu do ryzyka.

@Pracownca z Mieszka

Osoby zarażone zostały zainfekowane poza zakładem. Gdyby było inaczej to wszyscy by byli poddani kwarantannie. Ważne jest żeby sami pracownicy przestrzegali zasad dotyczących higieny na zakładzie i reagowali szybko na jakiekolwiek objawy.

Niki
@m

Jest dużo osób pozytywnych, i kilkanaście na kwarantannie więc nikt nie może konkretnie stwierdzić gdzie kto się zaraził bo są osoby które pracują, bądź wracają do pracy mogą zarażać a o tym nie wiedzą. Zakład, a przynajmniej niektóre stanowiska pracy powinny być zdezynfekowane od razu do czego nie doszło. A wszystko zaczęło się kiedy ludzie z zakładu 1 zostali wysyłani na zakład nr 2 gdzie był pierwszy przypadek.

Kol
@Niki

Bardzo mądrze napisane zgadzam się z każdym słowem.Na zakładzie nr 2 jeden przypadek dwa dni wolnego na dezynfekcje na zakładzie nr 1 przypadków Full i nie robią nic, przepraszam zatajają kto z kim pracował.Zostało tam parę osób dlaczego zakład niepostara się żeby każdemu zrobili badanie wtedy było by bezpiecznie i bez kolejnych zakażeń. Te osoby które tam zostały pewnie chodzą do pracy w stresie żeby nie zarazić siebie i bliskich z ich otoczenia.Załozenie maseczki i rękawiczek nic nie robi bo wszyscy którzy są zarażeni juz wcześniej się do tego pewnie stosowali bo takie były wymogi od marca .Pozdrawiam

@Kol

Na zskladzie 2 dwa przypadki.A wolne trzeba bylo odpracowac.I co dalej?

Nico
@MIESZKO S.A.

Drogi pracodawco. Odnośnie wypowiedzi o bezpieczeństwie..czy na tym rzecz polega teraz żeby ludzi straszyć naganami, kara lub zwolnieniem? Niestety mamy taka a nie inna sytuację, epidemia dotyka wszystkich ale bezpieczeństwo nie powinno polegać na straszeniu ludzi..

@Nico

Obowiązkiem Pracodawcy jest dbanie o bezpieczeństwo załogi oraz produktu. Wymogi sanitarne przez nas stosowane obowiązują wszystkich pracowników i są w pełni uzasadnione. Zatrudniamy wysoki odsetek osób z niepełnosprawnościami, którzy są szczególnie zagrożeni konsekwencjami zarażenia Covid-19. Zarażenie jest dla nich często zagrożeniem życia i wymaga hospitalizacji. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, iż w obszarach, gdzie zachowane są odległości i prawidłowo noszone maseczki Covid-19 nie rozprzestrzenia się. Zadbajmy w związku z tym o swoje własne bezpieczeństwo, a ci, którzy stosują się do wymogów sanitarnych nie mają najmniejszego powodu do obaw o jakiekolwiek reperkusje.

Riko
@MIESZKO S.A.

Zgadzam się że są obowiązki pracodawcy, tak jak i pracownicy powinny stosować się do pewnych rzeczy ale trzeba być swiadomym tego że pracownik fizyczny a pracownik siedzący tylko za biurkiem to różnica. Maseczki nie dają całkowitego bezpieczeństwa od zakażenia, a co do bezpiecznych odległości na stanowiskach to każdy z nas wie ,że stanowiska co niektóre nie są do tego przystosowane bo poprostu jest to nie mozliwe. I nie można też mówić że pracownik z grupą jest bardziej narażony bo jak widać nawet zdrowy pracownik bez chorób również może zachorowac

Sasi
@Kol

To prawda. Niektóre osoby nie są zgłaszane do sanepidu a powinny. Powinne te osoby powiedzieć prawdę a nie ukrywać że było inaczej!! Warto pamiętać, że osoby które nie mają objawów też moga byc zarazone a przede wszystkim mogą zarażać innych! I niestety takie przypadki mamy na zakładzie. Szkoda ze właśnie Ci ludzie nie zdają sobie sprawy na jakie niebezpieczeństwo narażają innych!

nick

Mam pytanie-15 sierpnia wypada w sobotę czy za ten dzień należy sie dzień wolny w tygodniu na czekoladzie czy jak to jest ?

nik
@nick

tak, nalezy se dzien wolny, zadzwon do kadr i spytaj jaki to jest dzien bo to firma ustala

MiW

Z dużymi wyrazami szacunku i dużym podziękowaniem Panu dyrektorowi G. za spokojny sen, przywrócenie chęci do pracy i uśmiechu pracownikom WAFLI i MICHASZKÓW!! Pamiętaj Kuba, że jesteśmy z Tobą, Gratulacje i powodzenia :)

Operatorka

Hmmm... Bardzo zaciekawił mnie post odnośnie mechaników... Drogie operatorki niech każda sobie zrobi rachunek sumienia i stwierdzi ile razy Ci biedni chłopcy przychodzą do was z powodu "pierdoły"; (usunięte przez administratora) i waszego czystego lenistwa!! Pamiętajmy, że to Ci sami ludzie i pracownicy jak my, a wszystko by wyglądało inaczej gdyby większość przestała zachowywać się jak skaczące małpy - a słowo proszę i dziękuję? Nawet sam uśmiech może wiele zmienić, a nie ciągle ta niezadowolona mina.

Mechanicy w Mieszku to jedna wielka porażka nie umieją naprawić prostego automatu do pakowania cukierków czekasz godzinę aż wielmożny pan się zjawi bo nigdy nie mają czasu i co usłyszysz on nie wie dlaczego tak się dzieje jednym słowem radź sobie sama maszyny to jest jeden wielki stary złom przydało by się kilku naprawdę dobrych fachowców ale jak to mówią jak płacom tak się obracom

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.