Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Zszkowana

Premia...śmiech na sali.Co to Wogóle jest. Premia za okres 4,5 miesiecy w wysokosci 100 zł z hakiem.. W przeliczeniu ma miesiąc wynosi 20 zl. Czy ktoś podobnie dostał.? To jest kpina,z nas...pracowników

Dostalam podobnie

Lolo
@Zszkowana

Takie duze, słynne w całej Polsce przedsiębiorstwo! Wstyd! Renome nie tylko buduje się na produktach, ale przede wszystkim docenia pracowników. Szok!

Ja dostałam 72 złote

Taka
@m

Chodzimy w wekeendy..znosimy obecnosc kamer...podkrecanie automatow,podkrecanie lini.. Pogarde ze strony podwładnych...i za co?

To się ciesz, że o tobie nie zapomnieli

Zaniepokojona

W skali tak potężnych zachorowań na Covid-19,jesteśmy bezpieczni? Są przypadki zarażenia.Czy ochrona ust i nosa wystarczy?Mycie rąk,dezynfekcja.

Taki sobie
@Zaniepokojona

Normalna grypa a ludzie z byle katarkiem do szpitala lecą a ci co potrzebują naprawdę opieki szpitalnej to nie ma miejsca. Brawo za wyprany mózg jeśli się tak boisz to załóż sobie worek na głowę. Ludzie na raka i inne choroby muszą umierać w domach bo nie ma miejsca już dla nich. Babcia od męża zapadła w śpiączkę cukrzycową zabrali do szpitala i co i nic z nią nie robili nie leczyli zalało płuca i zmarła. A żeby rodzinie wydać ciało bliskiego trzeba podpisać że zmarł na covida a szpital za to 30 tyś dostaje a co najlepsze człowiek taki jest goły w czarnym worku i chowają do grobu jak psa czy to jest szacunek jeszcze wam się oczy nie otworzyły co z waszymi bliskimi wyprawiają w szpitalach nie mają opieki bo lekarze zajęci leczeniem biednego ludzika z katarkiem czy kaszelkiem

Czy wekeendy są obligatoryjne,czy zależą również od woli pracownika. U jednego z liderów jest z tym problem.Setki pytań,dlaczego nie chce przyjść.Nie mowiąc o innych aspektach,dąsach,czy fochach.

Leszno
Pupil

A co do kamer, to miały być tylko do w; razie czego;. A okazuje się że wciąż jesteśmy Podglodani i gonieni do roboty bo szef patrzy. Naprawdę nie możemy chwile siąść i odpocząć? Wy w biurach nonstop siedzicie!

@Pupil

Nie tylko szef oatrzy.To prawda, podglądani non-stop.Tak nie sa sie pracowac.

Mieszko Racibórz

Dzień dobry. Tylko napisze mi sms telefon a jestem osobą niesłyszącą.???? Pozdrowienia ???? Tylko (sms) 516 970 963 ????

Gosia

A mnie się w Mieszku dobrze pracowało trafiłam na fajną zmianę, praca nie jest ciężka i jak będą przyjęcia to napewno tam wrócę. Pozdrawiam

@Gosia

Czy to reklama zakładu? Wpis ten jest cały czas jako pierwszy.Przyjecia są,....a Pani wróciła?I jak salej pani zadowolona?

Amigo

Kolejny "cios" w pracownika przez panią M. Nie ma żadnego prawnego zakazu noszenia przyłbic w zakładzie. Tak samo jak maseczki zasłaniają twarz i są dopuszczone do noszenia. W innych zakładach nie ma z tym problemu. Tak jak pracownik biurowy tak pracownik fizyczny pracujący przez 8godz ma do tego prawo i nie potrzebuje do tego żadnego lekarskiego zaświadczenia. Nie można zarazem karać nikogo tylko dlatego ze komuś się to nie podoba, bo jest to nadużywanie swojej władzy. Tym bardziej że zakład na początku sam oferował przylbice do noszenia. Zapraszamy panią M do pracy przez całe 8godz przy maszynie będąc cały czas w ruchu, z maseczka aż pod oczy, i bez "klimy". Wtedy może każdy kto zacznie tak pracować to zrozumi nas pracowników.

Taka tam
@Amigo

Prawda na czekoladzie mają przyłbice

Basia
@Taka tam

Po wizycie tej pani juz nie ma nikt.Dysimy sie 8 godzin w naskach .Lecz i tak nosy na wierzchu,kto odwazniejszy maseczka na brodzie...Jak pracowac 8 godzin?

@Amigo

Akurat nie można mieć przybić bez zezwolenie od lekarza i jak nie masz to 8h maseczek jedno razowego użytku

Zaskoczona
@Amigo

Poszło kilka upomnień-kar. Czy słusznie? Czy nie można na chwilkę odsłonić nosa by zaczerpnąć powietrza? Zaraz posypały się pisma z karami. Drugi raz jak sie powtórzy będą wyciągnięte inne sankcje służbowe...Czyli..zwolnienie z pracy????

@Zaskoczona

Z tego co słyszałam za drugim razem jest tocnagana a za trzecim zwolnienie.

@Amigo

Czy słusznie zostali ukarani pracownicy naganną..czy to sluszne z prawem???

Czy kto wie kiiedy będzie premia

Stefan...

Jak na nią zapracujesz to będzie!!!

@Stefan...

Więc premi nigdy nie będzie bo nigdy nie spełnimy rosnących norm tonażowych. Trzeba pamiętac też o psujących sie maszynach i urlopie.

Bedzie kiedyś jeszcze premia

Wie ktoś coś o premi

Premia
@m

Jeżeli w umowie o pracę określono zasady przyznawania premii, to pracownik może domagać się jej wypłaty przed sądem pracy. Gdy zasad tych nie określono, to mamy do czynienia z nagrodą, która nie ma charakteru roszczeniowego. Kodeks pracy, a także inne przepisy prawa pracy nie definiują pojęcia premii. Jest to świadczenie wypłacane na podstawie przepisów wewnątrzzakładowych (układów zbiorowych pracy lub regulaminów wynagradzania) bądź na podstawie regulacji zawartych w umowie o pracę, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie ma obowiązku tworzenia regulaminu wynagradzania. W praktyce bardzo często nazwa „premia” jest stosowana zarówno do świadczeń uznanych jako typowa premia, tj. świadczenie przysługujące po spełnieniu określonych warunków, jak i do świadczeń mających w rzeczywistości charakter nagrody. W tym drugim przypadku jest nazywana „premią uznaniową”. O tym, czy pracodawca w konkretnym przypadku będzie miał obowiązek wypłacenia premii, a tym samym, czy w razie niespełnienia tego świadczenia pracownik będzie mógł jej dochodzić przed sądem, decydować będzie treść zapisów dotyczących zasad nabywania premii, wskazujących na jej charakter. Najważniejsze są bowiem zapisy regulujące zasady nabywania premii przez pracowników zawarte w przepisach wewnątrzzakładowych lub w umowie o pracę. Może się zdarzyć, że świadczenie nazwane przez pracodawcę „premią uznaniową” należy zakwalifikować jako premię regulaminową, „premia regulaminowa” zaś będzie typową nagrodą. Prawidłowa kwalifikacja danego świadczenia będzie decydować o dopuszczalności jego dochodzenia przez pracownika przed sądem.

Xxx

Zabraniają nosic przylbic a sami na początku je rozdawali a w szatni przebieramy się jak śledzie jedna przy drugiej i po dwie osoby w jednej szawce ciekawe co na to by powiedziało bhp a o inspekcji pracy nie wspomnę

Zenon
@Xxx

Skoro sanepid sobie tak zażyczył to firma musi się dostosować i tyle w temacie.. Co do szatni wystarczy że do pracy pofatygujesz się odrobinę wcześniej i problemu ze ściskiem nie będzie.. Wystarczy również że sam zadbasz o przestrzeganie regulaminu i panujących w firmie zasad, wtedy BHP czy Inspekcja Pracy potrzebna nie będzie..

@Zenon

Coś Ci powiem Zenonie każdemu pracownikowi należy się szawka a nawet dwie na robocze ubrania i na swoje ubranie w którym się przychodzi do pracy skoro tak dbaja o higienę i bespieczenstwo pracownika to dlaczego się do tego nie stosują tym bardziej że żyjemy w czasach pandemi dwie obce osoby w jednej szawce i co teraz powiesz gdzie tutaj są zachowane środki ostrożności skoro wirus panuje

Nikt
@Zenon

Jaki sanepid ? Jaki zażyczył? Nic z tych rzeczy. To jest wymysł jednej osoby,ktorej się to poprostu nie podoba! Na przylbice nie trzeba mieć zaświadczenia i każdy normalny lekarz wam to powie. A straszenie naganami i zwolnieniami to świadczy tylko o tej osobie. Pracodawco,czemu na to pozwalasz? Ludzie też chcą walczyć o swoje zdrowie

@Nikt

Jak ci praca szkodzi to zmień pracę o co chodzi!!! Albo najnormalniej w świecie się dostosuj... Jakie to wszystko proste...

Byłam tam
@Byku

Sama praca nie jest tam zła ale Ci ludzie okropni atmosfera beznadziejna także ja już zmieniłam pracę i ciesze się że już tam nie pracuje. Same nakazy rozkazy straszą naganami zwolnieniami za kogo oni się uważają przecież nie samym Mieszkiem człowiek żyje są inne fajniejsze pracę

Ambroży
@Byłam tam

Jeżeli chodzi o mój dział to atmosfera jest super co zawdzięczamy Pani Kierownik, Liderom i po części ludziom którzy z sobą potrafią nadzwyczajniej w świecie współpracować... Tobie widzę było bardzo ciężko dostosować się do wymogów które stosuje ,,Mieszko" jeżeli uważasz że sama praca nie jest zła... Zmieniłaś pracę ok.. ale nie musisz nam się tym chwalić czy też żalic... Wszyscy życzymi ci sukcesów

Gosc
@Ambroży

Trzeba się żalić żeby przestrzec potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie.

Guidos

Czy były wypłacane zwroty za leki? W jakich terminach to się odbywa?

A tak swoją drogą ciekawe czy te maseczki mają atest i są w 100% bezpieczne

Byku

Gdyby nie miały atestu to ich w naszej firmie nie ma.. przecież jesteśmy producentem żywności więc to chyba oczywiste!!!

@Byku

Czysta kpina te maseczki przecież wirusa nie ma a ludzie tak dają sobą manipulować wszystko jedne wielkie kłamstwo

To wszystko wina karmelek poskarżyli się że czekolada może nosic przylbice a oni nie teraz wszyscy cierpią nawet w rozporządzeniu jest ze należy zasłaniać nos i usta i nie ma tam wzmianki ze tylko maseczka, można zasłaniać przylbica maseczka szalikiem i chusta za chwilę wszyscy się pochorujemy na grzybice płuc bo przez osiem godz wdychamy te wszystkie opary ludzie obudźcie się i zróbmy z tym porządek to jest niezgodne z prawem bo sobie tak ktoś wymyślił cały czas robią z nami co chcą czas to zmienić

Ambroży

Po pierwsze nikt się na nic nie skarżył! Opinie wyssane z palca by ubliżyć drugiemu człowiekowi!!!... Przynieś to swoje rozporządzenie i pokaż wszystkim!!!... Po drugie firma nakazuje noszenie maseczek ze względu na wasze bezpieczeństwo przedewszystkim i bezpieczeństwo żywności ktorą produkujemy!!!... Po trzecie dostępu do maseczek nikt nikomu nie ogranicza! są dostępne dosłownie wszędzie więc nie ma najmniejszego problemu z jej wymianą na nową!.. też chyba wiesz że pracując na hali to nie można stosować jakichś szalików przeniesionych z poza produkcji!... A porządek to ty zrób lepiej z sobą!.. przeczytaj swój powyższy tekst raz jeszcze i pośmiej się z niego tak jak my wszyscy którzy to czytają! bo na forum piszesz aby coś niby z tym zrobić a w pracy to jako pierwsza osoba z wszystkich zakładasz tą maseczkę i stoisz na baczność jako niby wzór pracownika na podziale zmianowym!!!... Bez urazy ale pisząc takie bzdury to jedyne co możesz zmienić to skarpetki..

Kiedy bedzie jakies zebranie z panem prezezem,bądź z panem dyrektorem.Z poprzednim prezesem byly spotkania.Z obecnym 3 lata temu...

Olgierd

Po co Prezes czy Dyrektor ma robić jakiekolwiek spotkania czy zebrania jak wy wszystko tutaj wypisujecie :-)

kijek
@Olgierd

Zebrań nie ma bo prezes ma Was wiadomo gdzie.....

@kijek

A czy potwierdzasz swoją myśl publicznie? I powiesz nam to w pracy?

@kijek

No a przedewszystkim ciebie!!!

Eugeniusz

Polubiłem Wasze wyroby w postaci cukierków czekoladowych np. złocisty adwokat.Co się stało, że ostatnio nie widzę ich od wielu tygodni? Dostępne były zawsze np. w sklepach Biedronka.

Angelika.brog@onet.eu

Dzień dobry. Jestem pani osoba niesłyszącą niepełnosprawności a czy przyjmujemy się do pracy (sms) nr tel 516 970 963

@Angelika.brog@onet.eu

Na zakładzie jest sporo osób niesłyszących bądź niedosłyszących. Więc nie ma problemu :)

Angelika.brog@onet.eu

Dzień dobry. Jestem pani osoba niesłyszącą niepełnosprawności a czy przyjmujemy się do pracy Mieszko Racibórz

Bobi

Kiedy macie wypłatę

Michaszek
@Bobi

Co miesiąc

Można wiedzieć skąd takie rozbieżności w "Nagrodzie"? Jedni 13 zl..drudzy 43 zl..a jeszcze inni 70 zl..I proszę bez zbędnych komentarzy

Sonn

Jak to jest z tą pidwyszka teraz co była czy to mieli dostać wszyscy ta podwyszke.Bo inni podostawali a parę osub nie dostało. A też pracują i nie odmawiają pracy że tam czy tam nie pujdzie pracować. A są osoby co wymigują się od pracy też na l4 chodzą a podwyszke dostali. Moim zdaniem jest to trochę niesprawiedliwe. Wie ktoś coś na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.