Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

adi

Pracuję właśnie na dziale body w Oplu i jest ciężko trzeba przyznać no i jeszcze te niepewne umowy pod addeco... zastanawiam się nad przejściem właśnie do Tenneco, bo zaproponowali mi tam stanowisko "technik do spraw jakości" ... wiesz może coś na ten temat ? Czy to aby opłacalna zmiana ?

były

Pracowałem w Oplu przez 2 lata (2010-2012). Cały okres pod pośrednikiem. Na dziale Body. Po 18stu miesiącach pod jedną firmą, jedyne co mi zaproponowali, to przejście pod drugą albo koniec współpracy. Zgodziłem się, bo miały być jeszcze przejścia bezpośrednio pod Opla. Kiedy byłem już o krok od dostania umowy z Oplem, otrzymał ją inny pracownik, z krótszym stażem, ale który miał znajomego, który to znał się z moim group liderem. Tyle widziałem umowę z oplem... Popracowałem jeszcze do końca ostatniej umowy, a później pozbyli się wszystkich pracowników spod firm, którzy jeszcze zostali. Tłumaczyli się drugą falą "kryzysu". Co do samej pracy, to teraz gdy pracuję w Tenneco, mogę śmiało powiedzieć, że w Oplu było o niebo lepiej. Też trzeba było się napracować, ręce nieraz na początku bolały, ale po czasie człowiek się przyzwyczajał. Ogólnie spokojna atmosfera, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś do mnie przyszedł i poganiał lub na mnie krzyczał, a wyrobić się w czasie nie było trudno. Obecnie gdy pracuję w Tenneco, jedyne co się liczy to "wynik". Nikogo nie obchodzi, że były awarie, czy inne problemy niezależne od pracowników. Masz jechać i odrabiać straty... W Oplu było lepiej. Osobom które zastanawiają się nad podjęciem pracy w GMMP radzę się dobrze zastanowić, bo praca nie jest najgorsza, ale można nigdy nie doczekać przejścia bezpośrednio pod Opla.

Kot Schrodingera

Jakie są szanse przejścia na umowę bezpośrednio pod opla. Pytam odnośnie stanowiska pracownika produkcji. Pod Adecco można pracować max 18 miechów, a potem co umowa z innym pośrednikiem i dalej wyzysk? Czy ktoś juz tu przepracował ponad ten okres czasu pod pośrednikiem, przejście pod firmę faktycznie graniczy z cudem? Jak to właściwie wygląda w większości przypadków?

zawiedziony

witam w adecco gmmp gliwice jestes tylko robotem praca w weekendy obowiazkowa chcesz urlop bo masz pogrzeb inne zdazenia losowe zapomnij o nim jedynie na żądanie firma bez zasdaad spoleczych liczy sie tylko produkcja czlowiek sie nie liczy

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

xxl

zastanowmy sie dlaczego cały czas jest nabor i tra rekrutacja przez adecco do zleceniobiorcy czyli GMMP ? odp: ludzie przychodzą i odchodzą za 1800pln netto na lini gdzie nie ma czasu do kibla wyskoczyc i ciagły nacisk na plan Wizja bezbieczenstwo i jakość a realia realiami nie zrobisz planu i pretensje bo o jedną sztukę za mało gdzie czas wykonu jednego taktu (sztuki) ma ok 90sek. a rózne rzeczy się przydażają niezależne od pracownika ale pretensje i zjebe dostaje pracownik ODRADZAM

Kedar

A ja uwazam ze przez pryzmat uprzedzen to mozna sobie wlasny ogon odgryzc, Pani rekrutantka sprawia wrażenie bardzo kompetentnej osoby i chociaz jestem po pierwszej rozmowie to nie sposob docenic jej fachowości i rozeznania. tyle. reszta sie okaże.

klata

Nie polecam biura adecco z gliwic które rekrutuje pracowników do opla! Sam proces rekrutacji jest bardzo długi i nie gwarantuje zatrudnienia.3 żmudne rozmowy kwalifikacyjne, ćwiczenia, szkolenia a jak sie wszystkim spodobasz i to wszystko przejdziesz to pózniej czekasz miesiąc czasu na długo oczekiwana ofertę pracy na równie kiepskich warunkach! Sama rozmowa kwalifikacyjna z ową panią w adecco to żenada! ta pani kompletnie nie nadaje sie do rekrutacji pracowników tylko powinna kosić trawniki! praca za marne 1700 zł i jeszcze trzeba byc gotowy jak to w adecco na 2 tygodniowe przestoje. W każdej chwili mogą powiedzieć ze nie ma pracy i siedzisz! Sama umowa w adecco jest do bani najgorsza z możliwych! Nie polecam!!!

r

zależy chyba gdzie się trafi, pracuję od stycznia, zero problemów, stacje szybko opanowane, nikt nie krzyczał, jak linia stoi to nie ma krzyków. Po prostu się nie użalajcie nad swoim losem albo zmieńcie prace, proste.

Mkbewe

Tim powiem Ci tak: te wszystkie pierdoły mają się nijak. Zamiast zrobić porządne szkolenia stanowiskowe gdzie człowiek uczył by się na spokojnie czynności prac stanowiskowych to składa się klocki i inne duperele się robi. A tak trafisz na linię i będziesz się uczyć wszystkiego w biegu. Nie ma co ukrywać niektóre czynności montażowe są bardzo trudne do opanowania w trakcie pracy linii (a jak się linia zatrzyma to od razu zjawia się GL i się wydziera "CZEMU TO NIE JEDZIE!!!!???")Tak samo jak różni ludzie różnie się uczą jednym lepiej coś wychodzi a innym gorzej, ale nawet tym co lepiej wychodzi pewne czynności sprawiały spore problemy w opanowaniu na pracującej linii.

Tim

Niech mi ktoś powie czy ten proces rekrutacyjny Adecco przechodzi większość bo dla mnie osobiście nie kumam do dzisiaj co mają te gry podczas rekrutacji do realnej pracy w linii i osobiście mnie to trochę stresuje że mogłem dać ciała.

co

to ja pracuje od pazdzirnika przez adecco i mam 2537 cos tu nie tak zwykle oszustwo wieksza stawka dla mlodzych adecowcow a dla starszych mniejsza

rrr

Orientuje sie ktos czy zarobki po przejsciu pod firme wzrastaja? Jesli tak to o ile? Obecnie pracuje od 3 miesiecy na montazu przez adecco 2650brutto. I jeszcze czy wiecie czy faktycznie sa szanse na przejscie pod opla i jesli tak to po jakimczasie?

rafi

Uwaga bo na parkingu koles z tloczni maluje markerem po samochodach

olastic

nina w plastiku to przez agencje 1400 pod firma kolo 3000 a praca na montażu czy wtrysku na pewno lżejsza niż na linii w oplu nie pisz głupot

nowa

Kiedy mozna sie spodziewać nastepnej rekrutacji do Opla i czy oni tam przyjmuja tylko przez Adecco czy przez jeszcze jakiegoś innego posrednika?? są jakieś szanse zeby dostać sie tam bezposrednio?

Dluuugo, najpierw rozmowa w adecco, potem test zdolnosci manualnych, pozniej zadanie grupowe, pozniej rozmowa z przedstawicielami opla, po pozytywnej weryfikacji kilkudnioweszkolenie teoretyczne zakonczone testem. Po tym wszystkim, jak sie wsZystko zaliczy to trzeba czekac na telefon, nie raz nawet ponad miesiac.

rekrut

Witam, jak wyglada rekrutacja przez adecco do opla??

oszukany
@rekrut

Witam! Ostrzegam przed rekrutacją adecco gliwice, wszystko pieknie ładnie, caly czas odwlekali przyjecia, zaczelo sie kolo poczatku sierpnia, a do dzis nie bylo nawet telefonu kiedy zaczynamy.... badania porobione, szkolenia, egzaminy, a pracy? nie ma.... nie polecam!! z daleka od Opla!!!

marian

Tak to już w tej firmie wygląda... szkoda komentować

zbulwersdowany

Mam pytanie od jakiego czasu były szef ochrony strazakow został Grup liderem na Oplu (Segro)nie mając odpowiednich kwalifikacji jedynie będąc technikiem pozarnictwa(nie wiadomo czy ukończył) nie posiadając wykształcenia i nie znajac j ezykow obcych Jakie trzeba było mięć układy żeby otrzymać takie stanowisko to jest paradoks bo widocznie tam gdzie kończy się myślenie zaczyna się Opel. To że w Mopliku jeszcze ta sytuacja jest nie opisana sie dziwie. Ządam wyjasnień

garek

Ja składałem 3 razy do GM OPEL i cisza ...przez Adecco

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.