Opinie o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fornetti Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

?

odtwarzam teksty ktore ukazaly sie w pierwszym kwartale tego roku.Ja je przepisalam bo chce je wykorzystac do publikcji ,w ktorej szeroko opisze straszne rzeczy dokonywane przez Fornetti.Ichbezwzgledna krzywde,jaka dokonywali i dokonuja na rzecz swoich biorcow i pracownikow zatrudnianych przez nich.zpb

agunia

jak nie wierzysz to sam napisz cos na temat fornetti to sam sie przekonasz ja napisalam zeby wytoczyc process zbiorowy firmie fornetti I zaraz moj wpis byl skasowany

ela

fornetti czyha jak dzikie zwierze ukryte za krzakami na twoja pomyslowosc kreatywnosc. ty znajdziesz zalatwisz punkt,rozreklamujesz go a oni pomoga ci wyciagnac z ciebie pieniadze w utworzenie stoiska,nastepniepomagaja w dorzucaniu co jakis czs ciastek ktore sie nie pieka a topia i przedstawicielu-esesmanie,ktory przekazuje plotki o firmie albo nadaje pracownikom na szefa danego punktu.wiadomo o co chodzi-o przejecie punktu i stworzenie z niego swjego firmowego

agata

nikt cie, dziecko nie trzyma siłą. mozesz sie zwolnic, nie pracujesz za karę.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kasia z podlasia

to przedstawiciel cokolwiek robi?? :) ci to za wiele sie nie narobią, a trzymają sie stołków jak poprzyklejani- to dopiero zaradnosć ;D za (usunięte przez administratora) to każdy z nich dostałby wypowiedzenie za taka "pracę", no ale każdy przejety punkt to "otwarty" i juz kasa leci!

BORYNA

NIE ROZUMIEM WAS LUDZIE. NIKT TU NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁE! SIEDZICIE CICHO NA TYŁKACH I SR@CIE ANONIMOWO WE WŁASNE GNIAZDO. A "PANIE KIEROWNICZKI PSD" TO PRAWIE SAME SA CIEMNOTY, NIE POTRAFIĄ WYLICZYC STRATY WYPIEKOWEJ CZY PRZYJĄC DOSTAWY. NO DRAMAT MIEC TAKICH PRACOWNIKÓW!

PRACOWNIK

glupoty piszecie,jestem kierownikiem w jednym z punktow,mam umowe i wlasnie moj pracownik tez taka dostal.

W Tej firmie na każdym PSD tylko jedna os. może mieć umowę o pracę. Jest to kierownik punktu, a reszta pracownikow posiada wiecznie "śmieciowe" umowy. Jeśli "pozbędziesz" się kierownika w ramach awansu zostaniesz nowym kierownikiem i dostaniesz umowę o pracę wraz z całym bajzlem jaki panuje w ich dokumentacjach (oczywiście dokumentacjach PSD jak i księgowości we Wrocku). Zastanów sie czy chcesz pracować w Takiej firmie gdzie nawet nikt nie poinformuje Cie jakie masz obowiazki jako kierownik i jakie są Twoje prawa na TYM stanowisku.

Ciasta jak ciastka... fastfood zawsze znajdzie nabywce, bo ludzie są wygodni... Jako pracodawcy to nie polecam TEJ firmy... śmieciowe umowy, jeden wielki bajzel, koordynatorzy to istna fikcja ... chca miec święty spokój i potrafią tylko pokazywać "niedociągnięcia" (np.paragon przed PSD). Dokumentacje, rozliczenia i ogólna atmosfera jest ponizej poprawnej. Jesli ktos mysli o pracy ( pseudo lekkiej pracy) w Tej firmie, niech ostudzi swoje podejście. Tu mozna Tylko pracowac "na chwilke" nim się czegos "normalnego" nie znajdzie.

biz

trzeba sanepid zainteresować punktami bez wody, szatni dla pracowników, oraz braku odpowiedniego przechowywania produktów jest co najmniej połowa tych "piekarni" smieszne słowo do zamknięcia nie wspominajac o PIP-ie który zainteresuje się kilkoma ciekawymi sprawami jakie się tam dzieją

Robin

Już nie mogę patrzeć na to co dzieje się we Wrocławiu. [usunięte przez moderatora] siedzi plaszczy wielka [usunięte przez moderatora] i nic nie robi. "Produkcja" śmiechu warta robi coraz gorsze syfiate ciastka i dodaje bóg wie co do nich, jak zjesz kilka to słabo się robi. [usunięte przez moderatora] z trojmiasta nie panuje nad oszołomstwem w terenie itd itp. Ale to wszystko to nic w porównaniu do [usunięte przez moderatora], który myli franczyzobiorcow i franczyzodawcow oraz przychody z dochodami, jakaś masakra. Może wróć pan do szkoły a nie tu się na nas będziesz uczył. To śmieszne podstawowej wiedzy o firmie brak temu karierowiczowi z warszawki. Najważniejsze to starą do Wrocławia sprowadzić za nasze pieniądze. Jak ktoś nie oglądał tego szczytu "profesjonalizmu" to polecam: [usunięte przez moderatora] Na koniec do administratora portalu. Żałosne jest to ze usuwacie wpisy, które mogą uratować niewinnych ludzimprzed utrata pieniędzy na współpracy z ta firma. Żenujące zachowanie

fornetti

Praca jak praca tyle żę człowiek idzie do niej ze strachem ze zrobi coś źle.Wytyczają zasady jak obsługiwać klientów a sami nigdy z nimi nie pracowali.Koordynatorzy przyjeżdzają żeby ponarzekać a sami nic nie robią.Człowiek pracuje i się stara ale to na nic za przeproszeniem to najlepiej żeby nawet do kibla nie wychodził bo można stracić wtedy klienta.Dla pracowników nie robią nic a ich wymagania wciąż rosną.Szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!!!

fifi rifi

to po co podpisujecie umowe, (usunięte przez administratora)podpis wyraza zgodę, a potem siedzą na necie i sie skarża...

kapitan dolot

tamtej swietej dwojcy juz nie ma.

aaa

Przyszło 2 co wszystkich mieli wszystkich za złodziei,tylko nie siebie.Przedstawili terapię firmy na papierze a po jej wdrążeniu sami chorobę wywołali.Pobawili się.Nakradli w majestacie prawa wmawiając ludziom banialuki o czymś takim jak dobro firmy ,że nie znają się na jej prowadzeniu,zarabianiu pieniędzy a jednocześnie bawili się urządzając regaty,sponsoringi,imprezy w hotelach po czym odeszli zostawiając po sobie (usunięte przez administratora) .To jest właśnie POLSKA KLASA MANAGERÓW i PRZEDSIĘBIORCÓW.Do niech nie wątpliwie należą ........właśnie.Kto będzie dociekliwy to dojdzie............Panowie [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] gdzie jesteście ?Amber Gold rynku spożywczego|?

Biuro Wrocław

no jak matołki? Widzę, ze dalej nic się nie dzieje. W sprzedaży stagnacja a zdolny dyrektor sprzedaży (usunięte przez administratora). Sadze ze to j est dobre rozwiazanie no i doświadczenie maja większe niż te chlopki, które dzisiaj siedzą na wspomnianych stołkach. Kto popiera mój pomysł?

ona

orientuje sie ktos moze czy firma ma wlasny serwis czy korzysta z usług firmy zewnetrznej?

Były

Spotkaliście w swojej karierze Logistyka ,który myśli logicznie?Do tej pory nie miałam okazji poznać kogoś takiego.Może firma by ruszyła ale potrzebna do tego by była stara gwardia ale ją rozwalili.Teraz już ceni się.Wiedziała gdzie i jak uderzyć.A co mogą i jaką wiedzę,doświadczenie ma teraz ekipa wychowana bezstresowo?Odpowiem:Żadne

abc

Jak co dzieje się?Mają nowego prezesa bo poprzedni za wybitne osiągnięcia w Fornetti w nagrodę został dyrektorem sprzedaży w Agro Nova.Poprzednika i jego w tej firmie łączy zamiłowanie do żeglarstwa.A nowy prezes w Fornetti to ponoć wiekiem bardzo młody.

Mescl

Witam co slychac w fornneti ? Ile zamknieto lokalizacji w maju i czerwcu ! Czy firma dalej idzie w jedynym dobrym kierunku upadku .

Zostaw merytoryczną opinię o Fornetti Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Fornetti Polska Sp. z o.o.