Opinie o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mostostal Kraków S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mostostal Kraków S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

Potencjalny pracownik

Witam jaka płaca dla pracownika transportu ?

Ilona
@Potencjalny pracownik

Podłączę się pod pytanie. Ktoś wie? Chciałabym także dowiedzieć się czegoś o tym jak wygląda praca na takim stanowisku. Jakie są godziny pracy? Czy jest ona ciężka i męcząca? Osoba z małym doświadczeniem lub jego brakiem da radę?

Transporterowiec
@Potencjalny pracownik

Poniżej 3 tyś brutto na samym początku pierwsza zmiana od 6 do 14 druga zmiana od 12 do 20. Do tych 3 tys brutto można liczyć na dorobki które są zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Nie są to duże zarobki ale praca ba transporcie nie jest aż tak męcząca

Maciek R.

Chciałbym się zatrudnić jako malarz w tej firmie, na jakie pieniądze mogę liczyć? Jakie są warunki na malarni? Jaka jest atmosfera i podejście majstra lub kierownika do pracowników?

wielkiszu

Nie wiem jakim jest Mostostal Kraków pracodawcą ale jako firma według mnie jest poniżej 0 skro taka duża firma a nie potrafi uregulować płatności za wystawione faktury to świadczy że jest zwykłym zerem i ostrzeżenie dla innych.

Patryk
@wielkiszu

Który pośrednik działa pod mostostalem Kraków czy jest to pan Trepka?

odpowiedź
@wielkiszu

Wypłata zawsze terminowo, ale w przeciągu roku odeszło około 40 osób (specjaliści, inżynierowie, technolodzy, kierownicy, dyrektorzy). Wniosek można wysunąć samemu.

czy ktos pracuje na remoncie elektrowni 2 w Jaworznie na dzialalnosc gospodarcza? przelewy w terminach?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Kraków S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik Robót - Kierownik Budowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy ktoś wie jakie są stawki? Posiadam uprawnienia na MAG, ile można dostać?

Albert 13

Praca w Mostostalu dla spawaczy MAG 135 jak marzenie, lecz Ukraińców jak psów na maszynach CNC i nie tylko, jedna (usunięte przez administratora) i nawet sprzątaczki z ukrainy. (usunięte przez administratora) firma !

spawacz janusz

porazka proponowali mi 10 zl na h

krk
@spawacz janusz

Pilnowanie dzieci to min 15-20 zł netto za godzinę.

spawacz

Spawaczy szukają, warto spróbować? Jak atmosfera? Jak zarobki?

Stefan
@spawacz

Tak, masz rację Mostostal Kraków S.A. szuka obecnie spawaczy. Jeżeli posiadasz uprawienia spawalnicze elektroda 111, oraz 135/136 możesz aplikować na stronie http://www.mostostal.com.pl/?pid=234 Jest tam także dużo innych interesujących ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby przybliżyć spawaczowi jakie warunki pracy obecnie panują w firmie?

Bolek
@Stefan

Warunki dobre, można się wiele nauczyć, mnie się podoba. Szukają też innych fachowców.

Urszula
@Bolek

W jaki sposób można się tu czegoś nauczyć? Prowadzone są szkolenia wdrażające w dany fach, czy może podczas pracy przełożeni są cierpliwi i w dobry sposób przekazują daną wiedzę?

Batory

Tragedia ręka ręke myje może stare ruborowce maja lepiej bo nie nowo przyjęci pracownicy premia od wyrobu dzielona jest między mistrzami z ruboru

BRIGADIER

Witam. Jasiu zostaw ten papier....proszę

Roman
@BRIGADIER

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, ale jeśli jest to związane z zatrudnieniem chętnie się dowiem. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz jak obecnie przebiega zatrudnienie. Czy są wolne wakaty i potrzebni nowi pracownicy? Znając firmę od wewnątrz na pewno będziesz bardzo pomocny, więc czekam na Twoją opinię.

Kamil bobula

Polecam współpracę z firma

Katarzyna
@Kamil bobula

Kamil, możesz proszę rozwinąć swoją opinię? W chwili obcecnej Mostostal Kraków rekrutuje fachowców z różnych dziedzin. Czym według Ciebie wyróżnia się ta firma na tle innych? Napisz proszę coś co mogłoby skłonić osoby zainteresowane pracą w tej firmie do złożenia swojej aplikacji.

Spawaczyna;)

Nie polecam. Dużo obiecują, mało z tych obietnic jest dotrzymane. Nie polecam firmy. Koledzy i koleżanki nie polecam. Moje sugestie dla Mostostal Kraków S.A.: Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kadry kierowniczej

Iwona
@Spawaczyna;)

Czy pisząc o obietnicach, masz na myśli te dotyczące wynagrodzenia, czy jeszcze jakichś innych kwestii? Piszesz, że nie polecasz pracy w Mostostal Kraków, ale w sumie nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swojego zdania. Zawsze warto pisać konkretnie. A może zechcesz powiedzieć jeszcze, czy można w tej firmie liczyć na stabilną umowę o pracę już od pierwszych dni pracy?

gienek spawacz

firma DNO ustalilismy wsplnie 3500 brutto to stwierdzili ze dla nich jestem za drogi. malo tego w tej stawce mial bym pracowac za montera oni sa (usunięte przez administratora). masakra w Turowie taka ekipe mieli ze estakady nawet rowno zamontowac nie potrafili PORAZKA\

rbc

1700 zł netto na stanowisku inspektora, po ponad roku wypowiedzenie z dnia na dzień. Ogólnie zarobki śmiesznie małe, na wytwórni głęboki prl a biurowiec oczywiście zadbany żeby pozory stwarzać. Atmosfera w pracy ok (przynajmniej u mnie). Ogólnie nie polecam.

@rbc

Jakiego Inspektora? BHP, Kontroli Jakości?

Cyryl

Firma Complex na kombinacie hutniczym rekrutuje: młody pracownik monter lub spawacz 2600 netto w 160 godzinach, jedna zmiana, pełne ubezpieczenie. Zapraszamy

Operator

A suwnicowych też szukacie? Widze was w tamech Im

Jeleń
@Cyryl

MK prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko operatora żurawia super stawki od 2500 na początek do 3000 po roku pracy. Takiego jelenia to proponuje szukać na Ukrainie. Najepiej cały zakłąd przenieś na Uraine bedzie łatwiej o ciemną mase

@Operator

Idź tam

@Cyryl

Witam a ile dostanie spawacz 135, 136 ponadpodstawowe uprawnienia , spawanie bez uprawnien 141 blachy, 111 blachy zdarzały się rury plus suwnice ,wózki, itp. Doświadczenie 10 lat przeszło tak informacyjnie pytam pracowałem w Mostostalu w Niemczech.

Jacek

Oli

Chyba ze w euro

Cyryl
@Oli

To pracuj dalej owieczko w mostostalu. Rano z 22 owieczki wysiadają, albo głuchy albo ślepy albo ukrainiec.

Pp

Hehehe

Waldi

Każda firma chce mieć dobrych pracowników. Jak się wykaże, że potrafimy robić swoja prace to z pewnością stawka będzie dobra.

oLi
@Waldi

Zgadzam sie tylko to czy jestem sprawdzony mowi o mnie nienaganne cv poparte oczywiscie swiadectwami pracy!! A nie ze zostawie swoja dotychczasowa robote bo mi ibiecaja po roku jak sie sprawdze ... A na poczatek dadzą jakies stypendium po pol roku nędzy powiedza ze musze poczekac bo troche sie nie wiedzie firmie a po roku powiedza ze jak mi sie niepodoba to maja 20 ukraincow na moje miejsce... To nie fair zeby mogli sobie tak porabiac, ale dlatego m.in szukaja fachowcow w Polsce ktorych juz jest bardzo malo a przewarzaja dyskutanci i machlojcy ktorym nie chce sie robic ... Dlatego mysle ze skoro mam np 5 lat nieprzerwanej pracy jako monter w jednej firmie,potem 9lat w drugiej tez jako monter konstr.i konczac prace w tych firmach mam "czyste sumienie" to w nastepnej firmie w ktorej szukam(przeciez lepszej) pracy przewaznie chodzi o pieniądz a rzadziej o srodki czystosci czy prezenty na swieta. Zastanowcie sie pracodawcy czytajacy te opinie ze ktos kto pracuje u Was kilka lat i znajacy polityke firmy chce byc doceniany wraz ze zdobywaniem caly czas doswiadczenia ,a nie być straszonym innymi ludzmi innych narodowości ,bo taki nie prędko nauczy sie tego co stary pracownik, a jak juz sie nauczy to tez bedzie mogl sobie zwiekszac rzadania z racji dpswiadczenia zdobytego...i co wtedy ...też go zwolnicie??? Pozdrawiam porzadnych pracownikow!!

Pracownik23

Pracowałem tam 2lata i żałuję 2lat spędzonych tam, zarobki śmieszne premia jakaś tam jest ale zależy od widzi mi się mistrza atmosfera do kitu (konfidenci) na hali (usunięte przez administratora) huk i pył ,dziadowskie sprzęty które się psują co chwile ,spawarki porażka duże nie poręczne więcej są naprawiane jak chodza reszta to gierka pamięta krzywa posadzka idzie żeby wybić generalnie nie polecam jedyne na plus to terminowość wypłat , bon na święta , odzież i środki czystości.

Iwona

@Czarek Mostostal Kraków obecnie potrzebuje pracowników na kilka stanowisk. Między innymi są to Monter Konstrukcji Stalowych, Spawacz, Ślusarz, Kierownik budowy, Mistrz budowy, Inżynier budowy, Specjalista ds. Kontrolingu. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie http://www.mostostal.com.pl/?pid=171 Co Ciebie konkretnie interesuje? Będziesz aplikował? A może osoby, które zajmują już te stanowiska powiedzą coś na temat swojej pracy?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mmmmmmm
@Czarek

Pytanie powinno być, kiedy nie potrzebowała.

Arrni
@Czarek

potrzebuje takich co by za 2300 z 2 sobotami pracowali :D

Andy

Witam, jakie warunki oferuje Mostostal dla operatora żurawia wiezowego? Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kraków S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Mostostal Kraków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kraków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Kraków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Kraków S.A.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Ujastek 7
    30-969 Kraków