Opinie o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mostostal Kraków S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mostostal Kraków S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

ELIMINATOR

WITAM pracuję jeszcze w MK ale to nie ta sama firma 1900 na rękę z nadgodzinami dla początkujących czy to monter czy spawacz,zabranie dodatku spawalniczego pracownikom,i gatka o przeszeregowaniu od nowego roku,ludzie zaczynają z tond uciekać taka jest prawda brak motywacji i zachęty do pracy ze strony kadry,tylko patrzeć jak zabiorą auta i po firmie,tak to się dzieje jak się nie jest już MK tylko MK grupa BUDIMEX... WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ ,nawet majstrowie młodzi robią tu papiery i zmykają co tchu gdzie indziej wystarczy popytać bez ściemy,oto naga prawda.

Machinery

Szukam monterow, šlusarzy, spawaczy mag z doświadczeniem, najchętniej brygady 4-8 osob do produkcji konstrukcji stalowych silosów tasmociagow zbiorników itp. Praca stała na miejscu w Krakowie, na hali. WynagrodZenie 14-18 zł netto/h z kg. Wymagane czytanie rysunków. Ponadto zatrudnię mistrza do prowadzenia produkcji. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na emaila: rekrutacje.krakow.2012@gmail.com

pp

a gdzie teraz zarobisz w polsce najlepiejj siedziec i narzekac na wytworni to od 1900 brutto do 2700 plus premie sa co miesiac i wyplacajja w terminie

marek

2700 brutto to niecałe 1950 na rękę, jeżeli w tym są diety to trochę więcej,bo są bez ZUS, więc to trochę ponad 2000 zł netto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Kraków S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik Robót - Kierownik Budowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Stary

Witam Najlepiej siedzieć w domu, może praca sama się znajdzie, ja uważam że zawsze warto spróbować jak to wygląda wszyscy narzekają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warto poczytać opinie o innych firmach z tej branży jak to wygląda. Połowa pod stołem a jak odejdziesz na chorobowe to dostaniesz grosze. Ale wybór należy zawsze do Nas. Świeżo przyjęty pracownik z nadgodzinami i dietą wyciąga ok. 2700 zł

szkodaczasu

byłem na rozmowie i powiem że szkoda marnować czasu na tą firme, potwierdzam warunki takie jak wyżej napisał kolega, 2200-2400na miesiąc razem z nadgodzinami, delegacją, wysokościowym. odliczając te dodatki i przyjmując 40godz tyg wychodzi że stawka podstawowa wynosi ok 8-9zł netto na godzine!!!!!(usunięte przez administratora)

coliber
@szkodaczasu

miałem jechać na rozmowę,ale po przeczytaniu tych opinii to stwierdzam że niema sensu marnować czasu i pieniędzy na takie przejażdżki.za takie pieniądze to nawet chińczyków nie złapią.dzięki,bo uratowałem kasę i czas.

bida

Praca na wyjazdach: 10 godz dziennie od Piatku do Soboty, za troche ponad 2 tyś na rekę, zakwaterowanie (jak by to zwał)opłacone, do domu zjazd raz na 2 tyg...

jon lenon@17.com

zakwaterowanie spi sie w kontenerach po 12 osob w zime!!! a w lato daja namioty!!!

obecny pracownik
@jon lenon@17.com

Trochę gościu przegiąłeś - to już pod pomówienie podchodzi. Pokaż taka budowę gdzie tak było. Jak masz pisać bzdury to idź do pudelka tam cię wysłuchają.

słowianin

Nie miejcie złudzeń bez rewelacji. Zwłaszcza dla pracowników służb wsparcia, technologii i kontroli. Może trochę lepiej jest dla pracowników fizycznych, jak to w większości firm ostatnio. Mimo wszystko i tak rewelacji nie ma. Na miejscu (czyli wytwórnia) praca jest może i w miare wygodna ale za to pieniądze niewielkie. Na budowach fizyczni maja lepiej ale za to warunki mieszkaniowe delikatnie mówiąc takie sobie. Pracownicy umysłowi na budowach niestety nie zarobią.

madafaka

kokosow nie czyli ile mniej wiecej jak wiesz pisz

madafaka

panowie ile placa monterom?bo mam jechac na rozmowe wiem ze praca w polsce,ale jak w tej firmie z warunkami i przedewszystkim stawka?

Yogi

Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że MK S.A. pracuje głównie jako podwykonawca Budimeksu. Zanim napiszesz głupoty poczytaj trochę. Po pierwsze to prawda, że MK S.A należy do grupy Ferrovial właściciela Budimexu, Po drugie - zobacz na stronę Mostostalu Kraków w zakładce realizację i sprawdz zrealizowane i realizowane budowy - 5 - no może 8 % to podwykonawstwo dla Budimexu, poza tym wiele budów samodzielnych w generalnym wykonawstie. Nie pisz bzdur - sprawdz a potem pisz opinie !!!!!

Boo-Boo
@Yogi

MK S.A. należy do Grupy Budimex, której właścicielem jest Grupa Ferrovial. Prawdą jest, że czasy świetności tej firmy (Mostostal Kraków S.A.) należą do przeszłości. Warunki zatrudnienia są zwykle adekwatne do pozycji rynkowej spółki, a jakie są - to opisali przedmówcy. Widać jednak, że są tam pracownicy pozytywnie zaangażowani, dbający o dobre imię firmy-to się chwali. Mam nadzieję, że to szeregowi pracownicy, a nie najwyższe kierownictwo.

Yogi
@Boo-Boo

Nie jestem pracownikiem MK. Widać nie czytasz ze zrozumieniem, ale w Polsce to teraz norma. Wytłumaczę Ci to: MK większość budów wykonuje samodzielnie, w Generalnym Wykonawstwie, zdarzają się budowy pod Budimeksem, ale incydentalnie. Czy wyraziłem się jasno,zrozumiałeś bo prościej nie potrafię wyjaśnić. Czy to dobra czy zła opinia o firmie ??? Nie jest to opinia tylko stwierdzenie faktu. Twój komentarz był totalnie bez sensu.

old man

Pensja zalezna od stanowiska, na budowach są głównie starzy pracownicy z kwalifikacjami, ale po 50-tce i młodzi bez żadnych doświadczeń i kwalifikacji. Spawaczowi 111,135 z doświadczeniem dają ok. 3000 brutto/mies, pensja jest na czas, ale warunki (zakwaterowanie, żywienie, dojazd, bezpieczeństwo) najgorsze z możliwych. Premia jest uzależniona od wyników całej budowy i potem oceny twojej pracy przez kierownika. Ogólnie to nie jest jakaś duża firma, to już odległa przeszłość, teraz to firemka należąca do Budimeksu i pracująca głównie jako ich podwykonawca. Ogólnie nie polecam, jeśli masz umiejętności, chęci i siłę do pracy gdzie indziej zarobisz więcej i w mniejszym stresie.

Japa
@old man

To napisz gdzie to jest to Twoje "gdzie indziej" za lepszą kasę ??

służby wsparcia

Nie polecam, szczególnie praca w biurze jest bardzo słabo płatna, a rotacja ogromna. Będziesz siedział po godzinach za minimalną krajową, a potem nie przedłużą ci umowy.

olewamto

Niskie zarobki i brak perspektyw

słowianin

Bardzo słabe zarobki

Po co takie pierdoły mam wypełniać

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kraków S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Mostostal Kraków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kraków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Kraków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Kraków S.A.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Ujastek 7
    30-969 Kraków