Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Mała jeśli o chodzi o dojazd do pracy to ja uwarzam to za plus , ponieważ człowiek nie musi kupowac auta specialnie do pracy. Wsiadasz w autobus i nic cie nie obchodzi koszt przejazdu jest nie wielki.Jedyny minus to czas za dojazd.Ale ile jest plusów brak smrodu, dobra klima, porzadek, social , 200% za nadgodziny ,nie ma systemu 4-1 i t p...Prawda polacy lubimy narzekac , naprawdę są możliwosci zmiany pracy , ale to jest nasze wygodnictwo,nikt nikogo nie trzyma mysle na siłę. W angli niemczech czy usa ludzie próbuja czasem nawet po 80 km dojeżdzają do pracy.Czasami warto spróbować a nie narzekać pozdrawiam...

mała

Pawle a ile odchodzi Ci za dojazd do Boscha czasu i pieniędzy? Na pewno jest dużo lepszym zakładem ale z tego co wiem to też ciężko się tam dostać. Nie twierdze że Ilpea jest nie wiadomo jak doskonała ale że nie ma większych podstaw do narzekania , tak jak się tu pisze.

słuchj mała ja nie narzekam tylko stwierdzam fakty 1800 zl to nie rewelacja jak na te waruki penie ze gala placi gorzej i biedronka rowniez ....ale zobacz gkn rozpoczynal rowno z ilpea czy orientujesz sie ile tam pracownicy zarabiaja i jaki maja fundusz socilny. tak samo bosh czy bodzio. nigdzie nie ma tkiej biurokrcji. jesli jestes polka to wiesz ze to sa marne pieniazki a stoisz twardo za firma. . ja pracowalem juz wszedzie obecnie w bosh i mam porownaie...

mała

W święta są paczki. Do Pawła- znajdź mi w okolicy lepszą pracę dla dziewczyny której potrzebne są pieniądze (jak wszystkim zresztą)i będzie to praca marzeń... Niestety, czasami trzeba znieść nawet smród. A w Biedronce się nie na pracują? U Gały nie śmierdzi i się nie narobią? Czy Polak zawsze musi na wszystko narzekać zamiast docenić to co ma? Każdy ma prawo wyboru pracy, sam się na to godzi.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
mała

Co prawda to prawda, biurokracji jest więcej niż pracowników i nie wiadomo po co... Ja mimo to nie narzekam z tego względu że doświadczyłam dużo gorsze warunki pracy za minimum wynagrodzenia. Robić trzeba wszędzie i niech nikt mi nie wmawia że musi dźwigać jakieś ciężary. Nie chce na chama bronić zakładu ale mam porównanie do innych miejsc pracy...

misiek

A jaka biurokracja kadra kierownicza + biuro równa sie około 180 osób , a ludzi fizycznych jest około 300 co to ma być ??!!w jakiej firmie tak jest ??? jesli ukraca się ludzi na produkcji aby zaoszczędzić to kadrę również , a nie jeszcze zwiększać , i nie mówcie że to nie prawda bo nikt głupkiem nie jest . 5 lat temu było osób fizycznych wiecej , a kadry i biura mniej . Prawda ???? dokrecacie nam srubę ludziom ktorzy są napędem tego zakładu , a dokładacie ludzi nie produktywnych...

asia

prawda prawda tym samym jest to nie fer po co komu te brygadzistki , lepiej dac kasę tym którzy na to zasługują np serwis pracują w ciężkich 2warunkach a nawet 2000 nie zarabiają

misiek

ale w tej ilpei maja ludzie cos nie deges na stołkach .Roboty nie ma , a kasę dają tym co nie trzeba zrobil 3 brygadzistkę kontrolerów jakości na 5 kontrolerek.3 zarabiają bardzo dobrze a 2 słabiej a nam chłopaką z serwisu nic nie dołożyli to jest paranoja jakaś . I robienie stołków na siłę.

To tak żle jest z pracą w IlpeI Mała?? ale latem to chyba Dużo macie pracy ?? a jeśli chodzi o odbiorców ( klięntów macie sporo ) czy mało .Dużo kljentów większe szanse na zrobienie godzin ..Klijent nasz Pan co NIe?

mała

(usunięte przez administratora) jest w każdym zakładzie więc tu nie ma co się rozdrabniać, ogólnie póki co mamy małą lipę z robotą i za dużo wolnych dni za które karzą wypisywać urlopy choć nie jest to nasza wina

Pewnie że nie jest żle w porównaniu do sklepów biedronka gdzie trzeba nabić godzin . Praca nie wymaga dużego wysiłku umysłu w ilpei , natomiast przyruwnując ine duże zakłady takie jak bosh gkn czy bodzia to tam pracownik może wyciągnąc więcej nawet do 3000 i jest fundusz socialny. Ale leserkow i obibokow sie tempi i nie ma mowy o dłuższym chorobowym , czy czestym chodzeniu na fajki. pozdrawiam Marek

wypłata 1800 w tych smrodach to nie rewelacja Mała do tego kupe kurzu , słaba wentylacja pot cieknie latem po tyłku w takich temperaturach . A najgorsze jest to że nie ma funduszu socialnego co dostałaś na święta kasę?? a latem wczasy pod gruszą ? pracowałem w ilpei i naprawde cieszkie są tam warunki ,ty piszesz ze praca jest lekka a jakie stanowisko wykonujesz ??? czy pracujesz w święta 4na 1 .

mała

1800-1900 na dziewczynę to źle? Oczywiście zdarzają się gorsze miesiące kiedy nie ma pracy i wysyłają człowieka do domu. Praca nie jest ciężka, mogłoby tylko tak nie śmierdzieć... Lepsze wypłaty mamy od nie dawna ale mają je wszyscy z mojego działu, którego nie powiem:)

gosia

to prawda mechanicy ,(usunięte przez administratora) Brak dyscypliny naprawdę ,a od biednych szarakow wymagacie i dokrecacie im śrubę . Dokrecajcie tym co to się należy bo oni naprawdę dopre pieniązki zarabiają

Amela

A MECHANICY I ELEKTRYCY NIE LEPSI

olek

Sami mi zaproponowali przeniesienie , premie produkcyjna mam mniejsza niz na poprzednim dziale . No i jest to czysciejsza , trochę lzejsza praca .Tylko tyle nie można tego nazwać awanasem .

olek

kolego nie słuchaj tych bzdetów , od 8 lat pracuję w ilpei pierwszy miesiąc kiedy tam sie tam przyjełem zarobiłem 1800 zł pracowałem na serwisie . Praca w brudzie , ale nie odpowiedzialna , teraz od kilku lat pracuję na innym stanowisku bardziej odpowiedzialnym i zarabiam to samo , albo i czasem mnie w zależnosci od godzin przepracowanych w miesiacu. Gdybym mniał inna pracęto bym odszedł , prawda jest taka ze przez kilka pierwszych lat wzrasta premia za staż , po tem już nie ma nic .

mała

Pracuje w Ilpei od 3 lat i nie narzekam. Warunki są dobre i nawet wypłaty się poprawiły, prawda jest taka że kobiety nigdzie więcej w okolicy nie zarobią. Co do kierowników idzie się dogadać

Max

Proszę powiedzcie co z ubezpieczeniem grupowym u mnie ciągle zmieniają firmy tak,że już sam się gubię gdzie jestem ubezpieczony.Słyszałem,że w Ilpei też .Z Gerlinga na niewiadomo co?

?

Jak to nie odciągają z premi ?robisz buble i za to jeszcze płacą ? a kontrol a kierownicy nie pilnują jakości co tłoczycie kiedy maszyna ma być stop ?? dziwne jest to dla mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.