Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

ser

Wieci ejednak jaka aktualnie panuje u nich teraz atmosfera? Chętnie bym się załapał, bo dbają o niezłe warunki.

olo

Nie opłaca sie robić tam gdzie dają grosze, w wrocku operator maszyn ma 2 tys na rękę, a znajdą sie i firmy które dają 2,5. I brak chętnych. zebrać się w paru ludzi i dojeżdżać

Juzek

Umowa o prace, szkolenia i mozliwosc awansu to atuty, dzieki ktorym mozecie konkurowac z BODZIEM, ale w GKNnie, jelczu czy wroclawskich fabrykach standard to multisport, dofinansowania do posilkow, wczasy pod grusza, premie swiateczne, imprezy integracyjne.

Lukasz
@Juzek

To idz tam gdzie lepiej!

kaowiec

jest tyle rekrutacji na na pewno wielu chętnych się znajdzie, chociażby na produkcję bo umowę o pracę i szkolenia, możliwość awansu każdy chciałbym mieć

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Juzek

Niedługo nie będzie miał kto pracować, czy to na produkcji czy w biurach

XXXX
@Juzek

Już nie ma kto pracować . Na taką małą Twardogórę to juz chyba wszyscy tam pracowali :(

XXXX

@XXXX

Z pewnością znajdą się chętni do pracy, tym bardziej, że firma dba o ludzi. Narzekanie to nasza podstawowa domena, nie sprawdzimy informacji a już szybko piszemy na forum jak to jest źle. Ludzie lepiej zajmijcie się pracą.

kamil123

Urzad pracy w Twardogóra to jakieś śmiechu warte. Nie oceniam ich osobiście bo to że brak im kultury to widać na kilometr ale ich praca odbiega od norm. Wychodzenie w godz pracy! Brak szacunku do osób starszych chorych! Zabawy na Facebooku! No bądźmy ludźmi. Już nie wspomnę jak potraktowali mojego brata która od lat bardzo ciężko choruje.A kiedy był zdrowy nie dali mu nawet jednej ofert pracy teraz nagle się obudził. No ludzie obuzcie się.

głupia krowa;
@kamil123

komuś się pomyliły strony do opiniowania. Czy twój brat potrzebuje adwokata? A skąd wiesz jak się bawią w czasie pracy na Facebooku ? A może medal ma dwie strony? w danym urzędzie o którym Pan opowiada jakoś nie zauważyłam aby nie było tam kultury, przeciwieństwie do pana Panie Kamilu123. Wchodzi Pan komuś do życia jak ciasne majtulki :P

misiek

Pan Roman Komar Był swietnym szefem działu . To człowiek ktory odnosił się do ludzi z kulturą , czego innym szefom działu brakowało na tym samym stanowisku. Bardzo dużo wniósł do firmy , monitorował przebieg produkcji , udoskonalał pracę prowadzac statystyki . Po jego odejsciu zmieniono zaszeregowanie kadry ktora pracuje na tym dziale. Przywrócono na to stanowisko szefa działu z przed wielu laty,tylko zasady zostały zmienione . Romek miał więcej ludzi pod swoimi skrzydłami którzy zarzdzadzają działem Guma . Dla zakładu to strata człowieka który nabył doswiadzenia , miał wykształcenie wyższe .

R

Jak jesteś ciekawy to sam się to spytaj. Sądzisz że na forum dowiesz się prawdziwych informacji?

xxx

potrzebują inz kontroli jakosc , do kadr , ksiegowa i na prasy . Co to sie porobiło ze brakuje im ludzi skoro takie dobre wynagrodzenie ?

kermit

(usunięte przez administratora) się jednak dowiedzieć czegoś o warunkach w Ilpea. Także zapytam jak tu z atmosferą i zarobkami? (usunięte przez administratora)

Madzia

Witam wszystkie niegrzeczne szlachetne Damy ,dalej tak się po kątach ?? Andzia z 2 opowiadała mi w tajemnicy co się dzieje na Chełstowie Damy szaleją te starsze najbardziej Ciekawe który która ma takie branie Haha

On

Do Worker: Wystarczy zadzwonic do kadr i sie dowiedziec ! forum nie jest miejscem gdzie uzyskasz rzetelne i wiarygodne informacje.

7 letni pracownik

zal czytac co nie których,nie robicie a (usunięte przez administratora) kto ma ręce do roboty ten da sobie rade.

ost.spr.

Wygląda na to ,że po pożarze sporo się zmienia na lepsze... puki co warunki nadal ciężkie... ale firma wypłaca dodatek za uciążliwe warunki. Godziny pracy mają być rozliczna co miesięcznie co jest dużym +em

edd

jakie są warunki pracy operatora? 3 zmiany czy 4? o kase nawet nie pytam bo i tak nikt nic nie mnapisze

głupia krowa ;

wreszcie nadszedł czas spokoju i przemyśleń. Wreszcie się ludziska pogodzili z pracodawcą, brak pracy na jakiś czas może dobrze wszystkim zrobi. Tylko dobrze że obyło się bez ofiar śmiertelnych.

ona
@głupia krowa ;

no nie wiem czy tak dobrze zrobi... za coś trzeba żyć. Co dalej? A wiadomo jak to się stało?

Hej Ludziska. Wszyscy cali i zdrowi??? Właśnie słyszałem o pożarze. Wiadomo co się stało? Pozdrawiam wszystkich pracowników Ilpei

Oferty Pracy

INŻYNIER JAKOŚCI Ilpea Sp. z o. o. 2015-06-23 Żródło: Gowork.pl Twardogóra (dolnośląskie) ILPEA Sp. z o. o.   Światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów do przemysłu motoryzacyjnego i AGD Poszukuje kandydatów do Działu Kontroli Jakości na stanowisko:   INŻYNIER JAKOŚCI Lokalizacja: Miejsce pracy: Twardogóra, woj. dolnośląskie Nr referencyjny: IJ/05/2015 Obowiązki: Weryfikacja zgodności wyrobów / komponentów z rysunkiem technicznym; Wykonywanie analiz statystycznych zwią

toledo

darek - często pracownicy, po 2-3 dniach sami rezygnują.

darek
@toledo

Toledo dla mnie praca na maszynach nie problem, od wielu lat tym się zajmuję. Interesuje mnie tylko ile płacą i czy często sami zwalniają z powodów cięć czy tego typu rzeczy.

darek

Cześć. Czy firma poszukuje operatorów maszyn? Ile sie zarabia na początek? To w miarę stabilna praca czy często są rotacje pracowników? Zdrówka życzę. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.