Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Kolega ...Bartka :-)

Który Bartek ?????? :-) :-) :-)

Bartek

Jestem pracownikiem firmy Valeant Polska i nie mogę powiedzieć złego słowa! Ja pracuję z wielki oddaniem i może to jest ten powód, że firma jest ze mnie zadowolona a ja zadowolony z pracy i płacy. Lubię to co robię!

Daro

A tak w ogóle to które działy z Valeanta były tym razem w Arłamowie w sierpniu?

Weronika

@aneta Dlaczego tak piszesz? Może jak komuś nie zależy na pracy w Valeant Polska to tak postępuje? To po co akurat tu się zatrudniać, bez sensu piszesz.

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Miron

Miałem zamiar aplikować ale trochę zaniepokoiły mnie wpisy na forum. Możecie napisać jaka jest atmosfera w pracy? Czy zarobki są w miarę godziwe? Jak rekrutacja wyglada?

aneta
@Miron

firma na przeczekanie jak nie masz co robić

Stanley

Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć sie jak wygląda praca na produkcji na maszynach typu kapsułkarki bądź tabletkarki?

Stanley

Narek

Jaki jest w sumie powód, że niektórzy są niezadowoleni z pracy w firmie? Wygląda tak jakby konkurencja namawiała do robienia negatywnych wpisów, bo nic konkretnego!

Wera

Chciałabym aplikować do firmy i bardzo proszę o kilka informacji . Jaka jest atmosfera w pracy? Jak przebiega rekrutacja? Czy trudno jest przejść? Czy do podstawy macie jakieś dodatki socjalne lub inne?

Hej, jakie zarobki? Podstawa premia? ??

Ola

Wiecie coś nt pracy w IT w Rzeszowie atmosfera, kierownictwo, rotacja?

Slawa

Kogo ta firma wynajęła do pisania pozytywnych komentarzy na forum? Dział HR działa - szkoda tylko , ze nie tu gdzie trzeba! Czy nic do Was nie dociera , że dzieje się źle, ludzie szukają pracy.... Popatrzcie kto u Was pracuje np. Kardio- Krzykacz i mało skuteczny BUD czego się nie dotknie wszystko pada!

Mądrala

Rotacje w firmach w dzisiejszych czasach to zupełnie normalna sprawa. Jeśli firmie bardzo zależy na jakimś pracowniku to z pewnością podniosą mu wynagrodzenie żeby został. Czasami nie podoba sie komuś praca to chyba lepiej odejść i to będzie z korzyścią dla wszystkich

N
@Mądrala

no da jakiś ochłap 300 brutto ;)

Prawa
@Mądrala

Człowieku nie wiesz co piszes teraz to zatrzymają każdego bo nikt tam nie chce iść i maja problemy bo albo ktoś pracuje 10 lat i nikt go nie chce i czeka sobie nic nie robiąc albo ludzie z polotem i wizja nie chcą tam iść . Wiec albo dinozaury albo tacy których nikt nie chce

Wiola

Zawsze można zmienić pracę oby tylko udało się na lepszą! Szkoda, że niektórzy nie znając znaczenia słów używają je wobec firmy!!!

Mocna

Być może nie dla wszystkich Valeant Polska jest dobrym miejscem pracy tak jak dla mnie. Mam swój staż w firmie i nie uważam żebym źle pracowała. Dobra firma nie trzyma leni bez względu na staż pracy. Jak ktoś nie lubi pracować niech nie oczernia firmy!

@Mocna

Dlatego interesuje mnie ocena osoby pracującej... Czy możesz coś powiedzieć na temat RKS ów z działu apteczne?

@Mocna

ale to nie jest nawet przecietny kołchoz :)

@Marta

Dziwne stwierdzenie - ludzie odchodzący z tej firmy (mówię o PF aptecznych) są cenieni przez inne firmy, dlatego myślę o przejściu tej jak z opisów wynika "trudnej szkoły" mimo, iż doświadczenie ponad 4 letnie w branży mam. Jeszcze raz proszę, czy ktoś może mi udzielić info o RKSach APTECZNYCH (głównie Lubelskie, ale może być i południe)...

Mr
@storecheck

W Lublinie teraz nie ma RKS , bedzie vacat a pozostałych dwoch na południu jest całkiem wporządku .Jak jesteś dobry to sie odnajdziesz .

@Mr

A dlaczego nie ma teraz na Lublinie RKSa? - mam umówione spotkanie z Tym człowiekiem w tym tygodniu... A ten co był i co mam z nim rozmowę, to jakiś nie HALO?

Op
@storecheck

Człowieku daj sobie spokój jest wiele innych lepszych firm, bez układów i wazeliny

@Op

Za późno, nie cofam się przed wyzwaniami... Ale widzę, że nie ma podstaw żeby się martwić... skoro osoby pracujące lub nie nie nie potrafią się obiektywnie się wypowiedzieć...

Jacek
@storecheck

a kto ci broni zatrzymywać się przed pseudo wyzwaniami... pamietaj że 5 :45 godz w terenie jest niedopuszczalne i wiele innych ciekawych wyzwań ;);)

storecheck

A czy może ktoś coś napisać na temat RKSów z działu Aptecznego?

Mr

Region ktory Cie interesuje

@Mr

Generalnie chodzi o południe, obecnie jest ogłoszenie na Lublin i okolice...

Misia

To że firma jest dobrym pracodawcą nie znaczy, że będzie tolerowała nieróbstwo lub inne wybryki. Jest takie mądre powiedzenie, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Jak pracujesz tak cię ocenią i zapłacą to dla mnie jest oczywiste i bardzo uczciwe.

Prawda
@Misia

Ależ przecież właśnie firma nieróbstwo toleruje, ile jest osób które nie robią wyników, niski traper etc. A są gwiazdami bo pracują przez zasiedzenie ponad 10 lat i myślą ze wszytko im wolno

Jakie zarobki ? Podstawa premia??

No ale co tu dużo mówić o profilu pracownika napić się i pobz... za darmo to jest coś....raczej dno

Viva

Dowiedziałem się, że Valeant Polska należy do grona dobrych pracodawców. Interesuje mnie praca w firmie w związku z tym mam pytanie jak się tu pracuje?

Moro
@Viva

W Valeancie pracuje się bardzo dobrze.Firma naprawdę dba o ludzi.Dobre samochody,social i atmosfera.Jest sporo frustratów na forum,ale oni muszą gdzieś się wyrzyć więc narzekają.Tak jest niestety na forach wszystkich pracodawców.Śmiało startuj i sam oceń firmę.

Opinia
@Moro

Chyba te pozytywne opinie to pisze HR bo w sumie im płaca za pozytywny wizerunek ale dlaczego tego nie robią w praktyce tylko na forum to aż dziw

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów