Subway

Szczecin

Opinie o Subway

Zniesmaczona 2012-07-29 19:47:24
Witam, moja opinia danej firmy (Szczecin) z początku była bardzo pozytywna. Na rozmowie wszystko przedstawiono mi bardzo fajnie i aż chciało się pracować, miałam tylko przejść oczywiście bezpłatne szkolenie dwudniowe po 6h. Na \\\'szkoleniu\\\' zamiast normalnej nauki co i jak, byłam po prostu wykorzystana do najgorszych rzeczy typu-obieranie cebuli itp. Nie usłyszałam dziękuje, nic. Sądzę że nie byłam tragiczna ale dzięki mojej \\\'ala nauczycielce\\\' powinnam pomyśleć że do niczego się nie nadaje (czyli krojenia warzyw i robienia kanapek phi), jestem beznadziejna, wciąż słyszałam narzekanie, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie odzywki. Po darmowych 12h pracy nikt do mnie nie zadzwonił z żadną info co dalej a niby po szkoleniu mieliśmy od razu ustalać grafik. Jest to jakaś porażka, nie polecam, nawet nie mają szacunku do człowieka aby zadzwonić i powiedzieć - nie dziękuję.
Zostaw swoją opinię o Subway - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subway