Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

pierro pini

Jesteście moimi niewolnikami wpadliście w moje sieci i do wczesnej śmierci będziecie u mnie robić gaz o ogień pajace ha ha tak to wam grozi polaczki śmierdzące i nic na to nie zrobicie bo jesteście jak woły robocze ja to mówie a tłumaczka pisze i sie śmieje z was

koleś

Pozdrowienia dla fałszerzy hanysków judaszków adasia i elki robią te wszy jeszcze i liżą osran (usunięte przez administratora) strożkowi żal mi takich kabli

siema

A jak tam piniaki świniaki gazują czy nie gaz albo zjazd ogień gaz ha ha

owsiak

czy ktos mi powie czy przyjmoja do pini bo mi sie umowa skonczyla w niemczech a mam 16 miesiecy doswiadczenia na nozu

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
hiv

Proponuje zrobić wkońcu badania na hiv tak taka jest prawda panowie

miła

A tego to ci nie powiem jakie auto.ciemno bylo.i nawet specjalnie sie nie kryli.bo tu to raczej o milosc nie chodzi.daj sobie spokój.tyle innych facetów.tych z Pini nie ruszaj bo pozarażani

marikka

Do milej Wiesz w jakim aucie i jaki kolor?Jestes pewna ze to byl Lysy z lopatki czyli Irek?Dlugo juz tak ja bzyka?

miła

Byłam świadkiem jak ją w aucie dmuchał a i te inne ukrainki też niezłe.ta z małpim ryjem co myśli że taka piękna jest ta cała Lara laske robiła w kiblu kolesiowi bo niechcący weszłam.dziadostwo się nazjeżdżało z Majdanu i zaraża.wytępić to.

rafi

Lysy czyli Irek W.co ty odpierdalasz?W domu kobita i dziecko a ty ukraine ruchasz zeby pozniej zarazic rodzine?Myslalem ze ty powazniejszy jestes a ty tak nisko upadles?Zal czlowieku.Zostaw ta ukrainska chorobe i wracaj bez zdrad do domu poki jeszcze niczego nie zlapales?Zastanow sie bo masz dziecko.

ewka

Znacie Lysego z lopatki ze wiecie ze bzyka to szmate ukrainke?Jak tak to oxsanie damy popalic i zostawi polaka.Niech sie biora za ukraincow a naszych nie zarazaja.Serio Lyzy bzyka ukrainke?

marikka

A z kad wiesz ze ja buchnal?Widzialas?Ja nie jestem dziwka,po prostu go kocham i zalezy mi zeby woedziec czy bzyka oxsane.Wiec nie ublizaj bo ja tobie nie ublizam.

do marikka

Jo buchną oxane i ciebie też zaliczy bo jesteś dziwka tylko dziwki interesują się takimi palantami jak się dowiem kim jesteś to cię załatwię szmato paula adama

marikka

Do milej. A jestes pewna ze Lysy ja buchnal?Wiesz cos wiecej na jego temat,prosze?Mi zalezy wiedziec czy laczy go cos z ta Oxana szmata?

miła

Dziwni ludzie jesteście.za robote się wezcie a nie za popychanie.i nie dotykaj tego Łysego bo jak juz dmuchnął tą śmierdzącą ukrainkę to załapiesz francę.

marikka

Ja nie pytam sie o ciebieAdamie tylko o Lysego.Mi sie Lysy podoba ale nie wiem czy laczy go cos z ukrainka Oxsana?Ja przynajmniej jestem polka a nie tymi brudasami co ukrainki i roznosza i zarazaja ejcem.

marikka

Mam wolne dzis i jutro ale zalezy mi na szczerej odpowiedzi dotyczacej Lysego

marikka

Czy Lysy z lopatki co jest na piesku ma kogos od nas w pini?Czy jest z ta Oxsana?Napiszcie prawde.

zboczeniec

Dymajcie walcie sie z ukrainkami polecam jak chcecie mieć hiva czyli aids wasza sprawa a i te ukrainki mają kleszcze pchły i wszy także świerzb i wiele bakteri wasz wybór a potem płacz

miła

Chora jestes dziewczyno.załapać coś chcesz?przecieżtam każdy z każdym i z syfami żyją.a jeszcze jak te brudasy Ukrainki pchają to już wogóle.one się colą podmywają.daj spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.