Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

marek

Prawdą jest, że truskawa powraca do pini?

Do syfu i smrodu tam panującego można się nawet z czasem w miarę przyzwyczaić i choć pierwszego dnia zbiera się na wymioty, później jest w miarę ok. Trudno jednak znieść traktowanie pracowników z góry, darcie mordy o byle głupotę, wszechobecne donosicielstwo. Nie ważne, czy masz wykształcenie i doświadczenie, czy nie - jako młody stażem pracownik możesz dostać tam burę od byle buraka, tylko dlatego, że on nosi niebieski albo czerwony czepek, a Ty nie. Co do nadgodzin, to nawet nie liczcie, że będą płatne albo do odbioru. Stawka uzgodniona? Ok, od teraz jesteś niewolnikiem Piniego i albo pracujesz i siedzisz cicho albo możesz wylecieć z dnia na dzień, jeśli upomnisz się o swoje. Radzę też uzbroić się w cierpliwość, bo na umowę czeka się tygodniami. Nie radzę również jeść na stołówce. Poza nieciekawymi widokami (wchodzą tam ludzie ubrudzeni krwią), do spożywania tam posiłków zniechęca brak higieny wśród kucharek np. dotykanie żywności gołymi rękami albo na przemian pieniędzy i jedzenia - byłem tego świadkiem. Zapachy też nie najlepsze na stołówce, bo nie jest oddzielona śluzą od częsci produkcyjnej. Zawsze kiedy tam jadłem, miałem później rozwolnienie... Podsumowując - idź do Pini Polonia tylko wtedy, jeśli nie masz żadnej innej opcji zarobkowania. Wszystkim innym radzę omijać ten zakład szerokim łukiem.

byłe pracownik

kriss

Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej Pini,popierdolilo sie tam wszystkim co maja czepki niebieskie i czerwone,agencje co zatrudniaja oszukuja za w tyg dostalem 520 zl oszusci jedni,nie idzcie tam drodzy RODACY NIE WARTO,nawet jak idzies sie zalatwic to odbijasz karte i ci sciagaja minuty za to ze idziesz do TOALETY.POLSKA NIE MOZE TAK UPADAC,

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
kriss

Paulina z paczkowni,gruba jedza traktuje Polakow jak szmaty w glowie jej sie poprzestawialo od wyzszosci ale pamietaj Paulino kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada i nie ublizaj bo masz manie swej otylosci jedzo zasrana

wojtas

Ludzie lepiej jechać za granicę lepsza kasa i nie ma takiego zap....olu.

goguś
@wojtas

nie ma zapierdolu a i ludzi tak nie traktuja, czlowiek przemeczy sie bo bez rodziny jest bez dzieci, ale przy wyplacie humor sie poprawia bo widzi na koncie ze warto sie meczyc,wiem co mówie. Tutaj nikt sie nie liczy z tym jak czlowieka traktuja nawet o pojscie do kibla trzeba bylo sie wyklucac, kurwa gorzej niz w aushwitz.

polack

ile tam sie zarabia?

@polack

nie idz tam chlopaku,nie idz

Łukasz93

Hej Mam takie pytanko Od poniedziałku mam zacząć Prace w Pini Polonia i zastanawiam sie czy warto tam pojechać do tej pracy bo czytając opiniee na internecie to te opinie nie są zbyt dobre... Jestem młodym chłopkiem mam dopiero 21 lat i nie chciał bym wpaść w jaki (usunięte przez administratora) pracy ;) Więc proszę was o odpowiedź czy warto tam przyjechać do pracy :) Dziękuję z góry za odpowiedzi :D

tomasz

Coś wam opowiem znałem tego adama strożka od piaskownicy był sąsiadem moim ja zawsze miałem pełno kolegów a on nikogo poprostu nikt go nie lubił był kapusiem i zdrjajcą tyle razy co on dostał po papie to nikt nie jest w stanie policzyć zawsze bał się wychodzić z chaty potem mama po niego wychodziła bo synka każdy bił on z tego co słyszałem tylko w zakładzie cwaniaczy ale to jest zero on jest nikim naprawde to zwykły (usunięte przez administratora) i zdrajca wiem że adaś zadba o to aby administrator to usunął dlatego wydrukujcie to szybko i pokazujcie ludzią co sądzą o nim byli sąsiedzi

no

Mały daj wkońcu spokój z tym bukowianem (usunięte przez administratora) mu w (usunięte przez administratora)

rurka

A co porabia ta ruda kupa gówna rafał bukowian huj i szmaciarz

rysiu

A jo co mom pewedziec miołem loche i mom brzydola i wszystkie mnie zdrodzały ale jwstym ryś ze schobów i lubie gnój

nadia

Oboje siebie warci i ona daje i on daje.a takie niby narzeczeństwo.każdy ją miał a świętą udaje.tak to do ciebie piegowata Paulinko.już masz napewno syfa pi Stożku.

co

Strożek taki playboy a ja dymałem jego babe kiedyś a on robił na nas w niemczech rogacz że śmiech na sali

jo

Tak to dawaj czekam na ciebie jak wiesz kim jestem to podejdź i zrobimy boks za bramą nie ma problemu

nadia

Do Pauliny Stożka.ty uważaj bo to niezly cwaniak.wali cie w rogi aż huczy.ukrainki to jego hobby.nawet nie masz o tym pojecia

JJ

odezwij się na maila jeśli możesz zabol9009@o2.pl

xxx
@JJ

chyba tam nie byłes to się nie wypowiadaj na temat zakładu o którym nie masz pojęcia.

y hy

Żebym ciebie nie wydoił ale z ilości twoich ząbków za bramą gamoniu

u u u
@y hy

zawsze mozesz sprobowac ha ha ha gamoniu wielki brygadzista zal pl

u u u

jogi krowy doidz idz a nie do zakladu buraku ha

ole

Ale gościu walnięty jesteś.widocznie ci się nudzi.sam tam pewnie pracujesz a głupoty wypisujesz.nie miałbyś co do garnka włożyć gdyby nie ten zakład.więc zajmij się robotą

pierro pini

Nienawidzę polaków i żydów dlatego stworzyłem sobie taki (usunięte przez administratora) w polsce i gazu więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.