Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Paluch

Leserek z lakierni to mistrz,który psuje większość wymalować.Psudo technik bez doświadczenia w branży.

handlowiec

pracowałem w tej firmie kilka lat, może nie wszystko boło tak jak bym chciał ale to porządna firma z perspektywami

Daro
@handlowiec

Ja też pracowałem kilka lat, ale kiedy szef kazał mi jechać z towarem własnym autem ponad 200 km, bo sam zapomniał o zamówieniu to szybko podziękowałem! Nie żałuję. Kasa + 700 zł i blisko. Teraz wiem, że żyję! Zresztą rotacja w firmie ogromna zawsze była. Zwłaszcza wśród handlowców. Nikt się nie przebiję na rynku. To pewne. Z tego co mówią mi dawni koledzy niedługo kilka osób znowu złoży wypowiedzenia.

Żółty X

A ten amator pigmenciarz robi jeszcze w Brenenie? Coś w ogóle zrobił ? Niezły nerwus!

Prawda6666
@Żółty X

Pracuję cały czas i ma się dobrze. Fachowiec. A Złośliwi piszą nieprawdę.

@Prawda6666

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem Brenen. Chciałbym dowiedzieć się jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z nowymi pracownikami. Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy raczej na początek zlecenie? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Dodaj kilka słów o obecnych rekrutacjach i wolnych wakatach.

Jarząb
@Witold

Od razu umowa o pracę. Wiadomo na początek umowa 3 m-ce. Później już długa umowa. Żadne zlecenia nie są praktykowane. Aktualni potrzebni prac. na laboratorium, lakiernicy oraz handlowcy... Firma w rozbudowie.

figlarz

Super firma !!! Polecam każdemu !!!

@figlarz

Piszesz bardzo entuzjastyczną opinię. Gdybyś mógł ją rozwinąć i przybliżyć warunki zatrudnienia, z których jesteś zadowolony? Czy atmosfera i relacje ze współpracownikami i przełożonym są według Ciebie zadowalające? Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciel handlowy w różnych lokalizacjach. Mógłbyś napisać coś więcej o tej rekrutacji?

XXX
@Witold

Złóż CV a zobaczysz, że warto. Jak masz doświadczenie i chęci do pracy to będziesz zadowolony!

Good job
@figlarz

Też tak uważam. Pracuję się świetnie. Firma ciągle się rozwija.

Oj tak
@Good job

Najlepsza praca w moim życiu! Elegancko i wypłata dobra!

Krasnal
@Witold

Bardzo dobre zatrudnienie, pensja plus premia, dobry samochód służbowy, jeśli jesteś dobry w sprzedaży to praca dla ciebie. Firma dba o pracownika.

@Good job

Piszesz, że firma Brenen się rozwija. Czy pracownicy także mogą się rozwijać, kształcić i brać udział w szkoleniach, które dają nowe uprawnienia? Możliwość awansu i podwyżek to duża zachęta dla osób, które chcą związać z firmą swoją karierę.

Młody

Są nowe przyjęcia?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
Błażej Marchpole

Robię długo i nie żałuję. Do pracy blisko i 3 ponad z przodu wypłaty, za lekką pracę! Jestem bardzo szczęśliwy w tej pracy!

czytelnik

Firma na wszelkich portalach z pracą od 3 mc szuka PH i zero efektu, to coś jest tu nie tak. Jak byłoby tak słodko biorąc pod uwagę opinie lizusów to byliby zasypanie CV-kami i po 1 tygodniu mieliby fachowców w zespole. analiza dla wszystkich co mają rozum, bo ci bez rozumu będą słodzić w nieskończoność. pozdrawiam serdecznie czytelnik

Były
@czytelnik

To fakt, handlowców to firma przerobiła kilkudziesięciu w krótkim czasie. Niektórzy byli naprawdę dobrzy, ale jak nie masz dobrej ceny i produktu to nic nie zrobisz niestety. Omijać!

obsluga86
@czytelnik

Zbysiu nie oczerniaj bezpodstawnie, jeden klient przez półtora roku - to jest osiągnięcie, czy coś z "rozumem", po prostu nie daleś rady

@obsluga86

To sam prawda, Jak się nie znasz bo doświadczeniaee 0 w handlu i wszystko podane na tacy przez tatusie to nie wypowiadaj się wcala. Wszyscy nie dali rady co handlowali tych 20 handlowc z całego kraju, Rozumiesz to.. A zostało teraz tylka 2 co hamdluje na całą Polskę a uciekło tylu przez rok. Przerosło stanowisko kogoś. No na Tyle.

niedoświadczony w handlu
@Gowniaz

Ci "niedoświadczeni w handlu" mają po kilkudziesięciu klientów i kilkaset tys. obrotu, po tobie został jeden klient i długi -naucz się rachunków do 9 o nie tylko do 2 i nie hejtuj bez podstaw, może zrezygnuj z handlu, pozdrawiam

Belfer
@niedoświadczony w handlu

Potwierdzam zostało może 2_3 co handlują... Reszta zwiała i maja osiaga sukcesy w sprzedarzy. Mają dobraa kasę i dobre auta i komp. Tu nawet tego nie masz. Graty! Coś tu nie gra młody?!?! Może kursik by zrobić z marketingiem.

Visito

Nie od 3 miesięcy tylko 3 lat szukają

office
@Visito

Handlowcy się zmieniają, bo słabo handlują a którą firmę stać, aby co miesiąc dokładać do interesu. Jest okres na wdrożenie i to dlugi. Jasno określone kryteria. Jak ktoś nie może ogarnąć kilku klientów i ma problem z podstawową organizacją pracy to słabo to wygląda...

office1
@office

Jak handlować za to doskonale wie Junior, rekin biznesu. Wracając do meritum: okres na wdrożenie żaden, chcą żeby już w pierwszym miesiącu były konkretne wyniki, do planu doliczają obroty firm które stracili kilka lat wcześniej i traktują jak aktywnych klientów, mówisz jasno określone kryteria - masz na myśli 20 stronicową umowę z zapisami chroniącymi tylko pracodawcę i 20 zdjęć zdezelowanego auta do podpisu, które sa tylko po to żeby wyremontować sobie je po rozstaniu z kandydatem. Piszesz o słabej organizacji pracy chłopaków, podzwoń po konkurencji i zapytaj jak radzą sobie ludzie po odejściu z tego bagienka:) Słabo to wiesz co wgląda.

Delfin
@office1

Słabiutki byłeś to wyleciałeś...Nie pisz bzdur. Zero to twoje drugie imię!

@Gowniaz

Sam sobie odpowiadam.... To taki żart z tym postem poprz. na pryma a prillis. Firma super! Cytowałem niektórych co tak gadają a mało robią, ale ogólnie b. dobra firma dla tych co działają!

@Belfer

Firma super. Jestem zadowolony a pracuje dlugo. Samochód dobry, może nie nowy, ale śmiga. Zarządzanie firmą na wysokim poziomie.

Belfer

Nie znasz się na żartach. Wszystko elegancko. Super.

Duda
@czytelnik

Oni cały czas szukają. Tacy z nich poszukiwacze.

Ksiadz William
@czytelnik

Kolego, firma szuka pracownikow od co najmniej roku !!! Szuka, szuka i szuka. Bez godnosci, opinie o firmie BRENEN VISTO to jedne z najgorzszych na rynku w Polsce.

Franki
@Były

Jest kilku długoletnich handlowców. Zarabiają dużo. Spadochroniarzy i nierobów było sporo co obiecywali gruszki na wierzbie a sprzedaż mizerna. To odpadli...... Taka cała prawda. Pozdrawiam.

XXX
@czytelnik

Złóż CV, przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną to poznasz warunki i zobaczysz, że warto... Pozdrawiam.

Hennryk
@czytelnik

Oni od 5 lat szukają. Pracowałem krótko, taka zapchaj dziurA to była i nie polecam. Ale może komuś będzie pasować

Leszek

Jest wszystko w porządku. Kasa ładna. Trzeba się trzymać tej roboty rękami i nogami! Wróciłem z UK i nie żałuje!

Baton

Super firma. Wszyscy pracownicy są b. zadowoleni. Zatrudnienie wzrasta. Firma się rozbudowuje. Płaca dobra. Najlepsza praca w Warcie. Polecam każdemu.......

Dalton

Długo już pracuje i jest dobrze. Wypłaty spore, oki.

Franki

Pracuję w Visto długo. Innej pracy nie szukam. Jestem bardzo zadowolony.

Grzes

Wszystko ok. Dobre zarobki. Ja jestem zadowolony.

Bierut

Mnie robota pasuje. Nie narobię się a zarobię. Za nic nie odpowiadam, na wszystko mam papier i to nie moja wina przecież jak się pomyle. To inni są winni. Jem jabłuszko i mam się dobrze. Na innych działach się opieprzaja przecież. Za taką robotę kasa wyśmienita!!!!!

Bejrut
@Bierut

O jakich działach piszesz? przecież nas jest 10 osób w sumie:)

Multiche
@Bierut

Też z łezką wspominam te robote nie robiło się nic sensownego ani ciężkiego a kasę odbierało sié rewelacyjną, naprawde nie można było narzekać. Nie wiem czy tak wszędzie było

@Bierut

to ty lepiej zmien robote bo budzetowka wszedzie szuka ludzi a tam do podstawy dochodzi 13 i 14 wczasy pod grusza dodatek stazowy nagrody talony itp na start wychodzi cos ok 2700 na reke sama przerwa na kawe trwa 30min tam to dopiero jest opiepszanie sie co pol godziny potrzysz na zegarek z braku roboty a do 15.30 czas tak sie dluzy ze szok, zero odpowiedzialnosci bo zaden pracownik jeszcze w Polsce nie byl skazany jakims wyrokiem:) zasada prosta czy sie siedzi czy lezy to sie nalezy, a z tego co wiem to w Visto to juz tak nie jest gola wyplata ledwo co ponad 2000 tys przerwa sniadaniowa 15 min a jak dluzej jestes to odciagaja od wyplaty itd. chlopie czym predzej zmieniaj bo zero roboty siedzisz tylko i przegladasz strony internetowe zalatwiasz bierzace sprawy osobiste i nawet wyjsc mozesz z roboty a tego nie odciagaja na wygodnym fotelu za 500 zl. Wlasnie takie sa standardy w bydzetowce wiem cos o tym :)

@Multiche

hmmm Multiche przeciez zawsze mozesz wrocic szukaja pracownikow:)

Bolesław Chrobry
@Adamo

Marcin pisał ten tekst ? Myślę ,że tak . Pozdrowionka kolego . niedługo cie odwiedzę . ponieważ będę przelatywał koło twojej chat .

Kuc
@Multiche

Ty pajacu warunki wydawały Ci się ok bo pracowałeś w chemi za prace w tych warunkach odbiera się kilka razy tyle a ty u Janusza robiłeś co ci dał dwie stówy więcej i nie wymagał a ty jak gl uuu pi się cieszyłeś:)

@Kuc

Proszę Cię, abyś nie obrażał użytkowników, którzy wypowiadają się w wątku opinii o pracy w firmie BRENEN POLSKA. Na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać, ponieważ w przeciwnym razie administrator może usunąć taki wpis. Co mógłbyś napisać o zarobkach w tej firmie? Czy są one w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Zapraszam do aktywnej dyskusji.

Gumi

Miło wspominam pracę w tej firmie, chociaż teraz jest jeszcze lepiej. A z ciekawości pracuję jeszcze ten mądrala wszechwiedzący z biura z Warty? To jest przewrotowiec. Pozdrawiam wszystkich.

Spodnie Liche
@Gumi

Robi, robi i a gdzie mu będzie lepiej. Blisko i ploty z regionu na bieżąco! On kocha Brenen. Ja krótko pracowałem, ale miałem chociaż ubaw.

klient

Byłem klientem firmy, uważajcie na zmiany cen towaru, z każdą fakturą drożej. Handlowiec co chwilę inny i nie ma winnego. Nie polecam.

klient

Dziwne że długo, nie znam takich firm które z nimi długo pracują. Tak czy inaczej apeluję do visto - szanujcie tego klienta, już tylko paru ich wam zostało!

Trzeźwy
@klient

Przecież odrazu widać, że te posty piszę zarówno wkurzony handlowiec a z drugiej strony syn szefa. Szkoda czasu. Akurat na tym portalu pisaliby klienci,.,...........

Jeremy
@klient

Co ty chłopie opowiadasz jak ceny są ok. Coś chyba mijasz się z faktami. Wszystko zawsze konsultowane i wcześniej ustalane.

Belfer 2
@klient

Nie pisz bzdur. Visto ma kilkudziesięciu stałych długoletnich klientów a nie paru... Cały czas pozyskujemy nowych zadowolonych klientów. Firma właśnie jest w kolejnej dużej rozbudowie.

Zadowolony 777
@klient

Zbig..ew przestań! Miałeś 1 czyt. Jednego klienta a teraz piszesz posty nieprawdziwe i podajesz się za klientów.

The best

Firma właśnie zaczyna dużą rozbudowę. Zatrudnienie znacznie wzrośnie. Już teraz rozpoczyna się rekrutacja na laboratorium. A wszystkich bylych pracowników i zazdrośników pozdrawiamy. Visto ponad wszystko!

Irek

Osobiście polecam pracę w tej firmie. Jako młody pracownik zdobyłem tam duże doświadczenie oraz poznałem wielu wspaniałych znajomych. Zarobki jak na pierwszą pracę były zaskakująco dobre. Atmosfera fantastyczna, praca w młodym dynamicznym zespole. Z łezką w oku wspominam tam pracę...

Słoma
@Irek

Ja też jestem zadowolona. Pracuję na lab. i jest super. Wypłata dobra, atmosfera ok. Laboratorium full wyposażone a niedługo rusza rozbudowa. Polecam wszystkim!

Krupa J.
@Słoma

Ja również jestem bardzo zadowolona. Nawet jak za długo prowadzę konsumpcję to zaraz doprowadzam się do pionu, bo gdzie ja lepszą pracę znajdę... Nawet nie marzyłam o takiej ekstra pracy.

labek
@Słoma

Czy możesz napisać coś więcej o pracy w laboratorium (atmosfera, zadania, szanse rozwoju)? Piszesz również o rozbudowie, czy to znaczy, że będą poszukiwani nowi laboranci?

Pigmenciki
@labek

W laboratorium praca ekstra. Wyposażenie na światowym poziomie. Atmosfera super. Kierownik bardzo fajny. Można dużo się nauczyć i rozwijać. Cały czas zwiekszane jest zatrudnienie. Niedługo ma ruszyć rozbudowa.

Super labo
@Pigmenciki

I już się próbki do malowania nie boimy zanieść ze wpierdziel od rumuna dostaniemy, jupi, aż chce się żyć!

extra
@Pigmenciki

A to wyposażenie światowe wyciągneliście już z szafy i nauczyliście się obsługiwać czy jeszcze nie? :)

Duda
@labek

Pewnie bęzdą jak obecni odejdą, albo heniek przyjanuszuje i im podziękuje

@Irek

irek prosimy cie wracaj i to jak najszybciej bo potrzebujemy ludzi plis:)

XD

Taktyk, uciekł jak szczur z tonącego okrętu...

Na bruk...

To i tak długo robił. Za długo! Nikt, na prawdę nikt go nie lubił w firmie i poza !!!!!

Na bruk...

Kierownik disolwera

O 3 lata za późno panie Henjuu... Ale jeszcze szukajcie dalej. Pozdrawiam

Pan kracy

Firemka 10 osób a opini 300?

stażystka monica
@Pan kracy

noo ze 100 osób to się jeszcze przewineło - no ale jak widać nikt się nadawał - sami leserzy się kurde trafiali, straszny pech właściciela

@Pan kracy

Z Twojej wypowiedzi mam rozumieć, że w firmie BRENEN POLSKA pracuje obecnie tylko 10 osób? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką miesięczną firma oferuje dodatki w postaci benefitów bądź motywacyjnych premii? Proszę o odpowiedź.

Brenen the best
@Witold

W Visto pracuję ponad 30 osób. Wszystko ok. Podstawa + duża premia. Wszyscy co mają chęci do roboty są mile widziani.

Prl-owiec
@Brenen the best

Do roboty są traktory i młoty!

@Brenen the best

Zachęcające jest to, co napisałeś na temat dużych premii możliwych do osiągnięcia pracując w firmie BRENEN POLSKA. Mógłbyś napisać, od czego uzależniona jest wysokość premii, którą możemy otrzymać? Na stronie znalazłem informację, że firma realizowała również projekty unijne, więc mogę przypuszczać, iż jest to stabilne i pewne miejsce zatrudnienia.

JJDD

My na lab. jesteśmy zadowoleni. Jesteśmy najważniejszym działem. Takie serce firmy. Reszta jest do nas tylko dodatkiem.

Brenenik

Jestem zadowolony z pracy w Brenen-Visto. Super atmosfera. Szef super. Kto chce pracować i nie ściemnia nie narzeka.

@Brenenik

Sory ale kto normalny pisze ze szef super? Na kilometr pachnie lokowaniem produktu! Wszyscy znamy Pana H. - wiecznego (usunięte przez administratora). Pozdrawiam. Poza brenen tez jest życie - lepsze. Polecam.

Brenenik
@Wasyl

Każdy może mieć swoje zdanie. Ja mam takie. Co wy z tym, że jak ktoś piszę pozytywnie to od razu, że to pracodawca piszę? Jakieś kompleksy? Nie jestem właścicielem a piszę, że szef super.

@Brenenik

Możesz mieć swoje zdanie, tylko dziwne że jest bardzo różne od rzeczywistości.

arras
@Brenenik

Wlascicielem moze i nie ale.........? synem wlasciciela;-)

J
@Wasyl

Jak bardzo?

@J

95%

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA